סיכום המהפך של קליבלנד

Cade Foster

New member
סיכום המהפך של קליבלנד

היל וקלארקסון במקום רוז ותומאס - שדרוג עצום אם תומאס לא חוזר לעצמו (וגם אם כן אז לפחות שדרוג עצום בהגנה).
היל (גרסת אינדיאנה/יוטה) הוא מושלם ליד לברון. לא צריך את הכדור ביד, קולע מעולה, אחראי מאוד בקבלת ההחלטות ושומר מצוין. השאלה היא האם הוא יחזור לגרסה ההיא או שימשיך את עונת הבלהות מסקרמנטו. שזה פחות סביר בעיניי בהתחשב בכך שהוא יוצא ממערכת רקובה. את קלארקסון לא מכיר יותר מידי אבל הוא פרודקטיבי יחסית לחוזה שמרוויח, וגם צעיר שזה ברכה ליום שאחרי לברון. עוד פרט חשוב: החוזה של היל לא מובטח בעונה האחרונה שלו, כך שקליבלנד תצא בזול למקרה שזה לא יילך.

רודני הוד במקום שאמפרט ודוויין ווייד - שדרוג עצום.
הוד הוא אחלה שחקן, אבל דונובן מיטצ'ל בעל תקרה יותר גבוהה וניצל עד תום את הפציעה של הוד כדי לפרוץ בענק. יוטה לא רצתה לשלם להוד כסף בקיץ הקרוב, קליבלנד תשמח לעשות את זה אם לברון לא יישאר.

לארי נאנס במקום צ׳אנינג - לא כל כך מכיר את נאנס אבל פריי גם ככה לא ברוטציה, ככה שזה גם כן שדרוג.

בשביל החיזוק הזה הם נתנו בחירה שתיפול באזור המקום ה25, ואת קראודר שנראה מזעזע העונה.

סיכום: שיחקו אותה. ההגנה תראה בהרבה יותר טוב. כאילו, בקילומטרים. השאלה הגדולה היא האם הם יספיקו להתחבר התקפית עד לפלייאוף. אם כן, הם חוזרים לעמדת הפייבוריטים לצאת מהמזרח.

אנקדוטה: לשלוח את ווייד למיאמי תמורת בחירת סיבוב שני זה כנראה מרמז על כך שהם יודעים בודאות שלברון עוזב, וזו הדרך שלהם להשתין לו בתוך הפה. שזה יפה לדעתי.

somone14111

New member
אתה כבר מסכם

את התקופה של המגיעים, ושוכח שהם יכולים להתברר כיותר פלופים מהעוזבים.
&nbsp
אייזאה רק חזר מפציעה, ובקושי שיחק בקאבס, לכן יכולת פחות טובה די מובנת. ככל שהזמן היה עובר אני חושב שהוא היה מתאקלם טוב. אייזאה הנוכחי טוב מהיל ומקלארקסון, אז קצת שיפור והוא עולם אחר מהם.
&nbsp
&nbsp

billc

New member
לפי מה שכולם אומרים, הם עשו את הטריידים גם בשביל העתיד

צורת המשחק של איזאה לא מתאימה לקבוצת עם הרבה התקפה, כי הוא בול סטופר למרות שאתמול הוא לא היה כזה
יכול להיות שהוא הבין אתמול שצריך זרימה

billc

New member
הבנתי שגם ג׳ו ג’ונסון בטרייד, הוא גם יכול לעזור פה ושם

בקשר לוווייד , קודם כל הם דיברו עם וייד לפני שעשו את זה, ולפי מה שאמרו גם עם לברון, לפחות בכל מה
שקשור לוייד

המשחק הבא שלהם זה 30 ק״מ מהבית שלי

אטלנטה לדעתי בכוונה מפסידה למיזרחיות , אז צפוי להם קייק וווק

Cade Foster

New member
יש עוד הרבה חלקים בטרייד, דיברתי על הצד של קליבלנד בלבד

billc

New member
טעות שלי הבנתי מאי אס פי אן שהוא גם עבר לקלבלנד

Cade Foster

New member
ג'ו ג'ונסון עבר לסקרמנטו, לא לקליבלנד

הם כנראה יחתכו אותו אבל לא שמעתי על פרסום שקליבלנד היא המועמדת הראשית לקלוט אותו לאחר מכן.

Cade Foster

New member
הקדמת אותי בעריכה והוצאת אותי מטומטם, יפה

מיאמי לא רצתה לשלם לוויד 20 מליון אז ישלמו לו מינימום עכשיו?

למי שלא הבין, אני באמת שואל

Cade Foster

New member
ווייד הוא לא עוד שחקן שעבר במיאמי פעם, אתה יודע

פט ריילי אפילו הביע חרטה בזמנו, למרות שבדיעבד אין לי ספק שהוא טופח לעצמו על השכם על כך שלא שילם לו את האוברפיי, כיום זה היה הופך אותו לחוזה הכי גרוע בליגה.

פט ריילי בסך הכל מרוצה עכשיו

אני באמת חושב שהוא לא רצה לגמור עם וויד בטעם רע.
עכשיו הוא מחזיר אותו ועוד בשביל גרושים

Cade Foster

New member
סנטימנטלית, אין ספק שזה מתבקש

הוא סמל שם.
&nbsp
מקצועית - אני לא בטוח שזה רעיון טוב. מיאמי רצה יפה ובסך הכל עושה כבר עונה שנייה ברצף הרבה מעל הציפיות. לא יודע אם לווייד תהיה עליהם השפעה חיובית. זה לא כמו גארנט שחזר למינסוטה על תקן מנטור והיה מוכן למינימום של דקות. אם ווייד יתייבש על הספסל הוא עלול לראות בזה השפלה ולהעכיר את האווירה, ואם הוא יקבל דקות משמעותיות זה עלול לפגוע בהם, בטח לאור הפריחה של אלינגטון וריצ'ארדסון.

billc

New member
שמע וייד מקבל העונה הרבה כסף, שיקגו עדיין משלמת 15.5 מיל

אז אל תדאג לו, יהיה מעניין לראות אותו במיאמי השחקן הכי אהוב במיאמי מאז ומעולם

billc

New member
דרך אגב קטע קצת מעניין, ג׳אמיר נלסון גם הגיע לדיטרויט

בתור רכז מחליף הוא לא רע
ומי שזוכר יש לו היסטוריה משותפת עם סטאן וואן גאנדי, נלסון היה הרכז שלו באורלנדו שהם הגיעו לגמר הnba

נלסון היה פצוע בפלייאוף של אותה עונה. אלסטון פתח

נלסון חזר בגמר וההגנה שלו עלתה להם באחד המשחקים כשהשאיר פעמיים את פישר פנוי לשלשה. זה שסטן ואן גאנדי החזיר אותו על חשבון אלסטון היה לדעתי טעות רצינית ונדמה לי שחשבתי ככה גם בזמנו וזאת לא רק חוכמה בדיעבד, אבל 9 שנים עברו ואני כבר לא כל כך בטוח, לך תזכור...

fatnoam

Active member
סקיפ טו מיי לו!!!!

היה אחלה שחקן. חשבתי בזמנו שזו טעות להחזיר את ג׳אמיר הקבב. לדעתי הוא חזר בגמר המערב כבר, וכן בגמר היה לו את הפאשלות עם השלשות של פישר, זכור היטב.
&nbsp
בכל מקרה אורלנדו ההיא לא היתה לוקחת אליפות. הם התחממו ממש בפלייאוף ושיחקו מצויין כשהדיחו את לברון וקליבלנד, אבל זה לא היה כמו דאלאס - קבוצה טובה שהתחבר לה בול בזמן - זה היה הבלחה חד פעמית וסדרות שהיה להם מאצ׳אפ טוב.
&nbsp
הלייקרס ניצחו די בקלות ובצדק.

billc

New member
מעניין אותי דירק רוז ביוטה

אני יודע שהסיכוי שלהם להגיע לפלייאוף נמוכים, אבל שחקנים תמיד נראים שם טוב

ככל הנראה הוא יבקש ביי אאוט , לדעתי זה יהיה טיפשי מצדו
כי הוד עזב, והם כן יכולים להשתמש בו

למעלה