בלייק עלי אופ לדרימונד , גריפין נראה טוב וזה נראה טרייד

• פותח הנושא billc
  • פורסם בתאריך

billc

New member
בלייק עלי אופ לדרימונד , גריפין נראה טוב וזה נראה טרייד

מוצלח, זה לא יראה בהכרח ישר בתוצאות, אבל אם אני דיטרויט אני מרוצה

billc

New member
וושינגטון ניצחון שני בלי וול נגד קבוצות צמרת

Anfield

New member
באסה גדולה להפסיד בבאזר אחרי קאמבק כזה

אבל מניח שהגיע לדנבר, היא קרעה אותנו 3 רבעים ועד שהתעוררנו היה טיפה מאוחר מדי.
3 רבעים זה היה נראה כאילו אי אפשר לעצור אותם, או שהם צולפים או שהם פנויים בצבע. כמובן שיש הרבה מזה גם על ההגנה שלנו.
פול ג'ורג' היה מדהים כולל שלשה משווה שנייה לסיום.

Anfield

New member
ברור שג'ורג'...

הוא מצוין, בשני הצדדים של המגרש.
אני מתפלל שנוכל להאריך איתו חוזה, שחקן מעולה.
מלו 4 בחשיבות אחרי ווסטברוק ג'ורג' ואדאמס, הוא השתפר לאחרונה כי הוא נהיה יותר נייד ואני מרוצה מזה אבל בסופו של דבר אתה לא באמת יכול להשוות את החשיבות שלו למשחק שלנו כמו זאת של ג'ורג'.

somone14111

New member
אני לא רואה הרבה משחקים

של OKC, אבל לפי הסטטס הם די דומים.
סומך על העין שלך אבל קשה לי עם זה שאתה מחשיב אותו רק כרביעי בקבוצה.
&nbsp
&nbsp

rapgamer4ever

New member
אז תראה יותר משחקים

אני חושב שגם אתה תגיע למסקנה שסטיבן אדאמס יותר טוב ממלו ויותר חשוב ממנו לקבוצה (בפער).

Anfield

New member
ג'ורג' וכרמלו דומים?

אני לא מודע לסטטיסטיקות בכלל. אם הם דומים זה מפתיע אותי כי ג'ורג' מרגיש לי שקולע יותר. מעבר לזה, ג'ורג' פקטור משמעותי בהגנה וזה מופיע בסט' רק בחטיפות למרות שזה הרבה מעבר לכך אז לא הייתי משווה ביניהם בסטטיסטיקה בכלל.
אדאמס, קריטי. מייצר המון סלים קלים ואופנסיב ריבאונד בזכות הנוכחות שלו בצבע.
הייתי אומר שהוא אנדר רייטד אבל הוא מקבל חתיכת חוזה מטורף...אז הוא לא :)

somone14111

New member
חשבתי שמלו יהיה מספר 1

כשהגיע..
כי מלו סקורר יותר טוב מראסל ומג'ורג', וכי האגו שלו גדול משלהם, חשבתי שהוא ישתלט על פוזשנים ואולי גם יכריח. אבל מלו כנראה מבין לאן הגיע ולקח צעד אחורה, שיש בזה פלוסים וגם מינוסים. OKC לא באמת נהנית מיכולת הסקורינג שלו וחבל. אבל אם בסופו של דבר זה יוביל אותה להישגים אז זה משהו אחר.

Anfield

New member
כנראה שהאגו שלו בכל זאת לא כזה גדול

ואני חושב שכמספר 1 ביכולת הנוכחית שלו הקבוצה הייתה אפילו גרועה יותר מכפי שהיא כעת.
אידיאלי כקאץ' אנד שוטר, כל פעם שעושה דריבלים יש לזה 25-30% להיכנס.
כמו שרשמתי הרבה, בחודש האחרון הוא עושה הרבה יותר פוסט אפ וזה מבורך. יש אצלנו הרבה איומים בהתקפה וקורה הרבה שכרמלו מקבל כדור על רכז ואז עם הפוסט אפ יש לזה אחוזים טובים יחסית. שיישאר על המהלכים האלה ושלשות חופשיות, הכי טוב.

fatnoam

Active member
זה לא קשור לאגו זה קשור ליכולת

כרמלו ב-2-3 דרגות פחות טוב מראס או ג׳ורג׳, ולכן הוא הצלע השלישית בטריו... עדיין יש לו יותר אגו מג׳ורג׳, אבל הוא לא מספיק טוב בשביל לקחת ולקלוע כמו ג׳ורג׳.

אולי לפני 4 שנים.

היום מלו סקורר פחות טוב מווסטברוק בבירור ואולי גם מג'ורג'. לא היה ספק בעיני שווסטברוק יהיה מספר 1, זה היה ברור מהרגע הראשון ששמעתי על הטרייד.

OrEl74

Well-known member
מנהל
בשבילך

rapgamer4ever

New member
המסירה של יוקיץ' חכמה מאוד

האריס רצה לקבל את המסירה לפינה אבל יוקיץ' ראה שווסטברוק יספיק לסגור אותו, אז חיכה שיפנו את ה-wing ומסר את הכדור לשם.
לצערי ראיתי רק כמה דקות מהמשחק, עושה רושם שהיה משחק אדיר.

Anfield

New member
היה משחק לגמרי בשליטה של דנבר עד רבע אחרון

לגבינו מאוד מפריע לי החיסרון של רוברסון.
The #Thunder is 6-7 in games without Andre Roberson this season and 24-15 in games with him.
אנחנו סופגים הרבה יותר שלשות בלעדיו, הגנת הפרמיטר שלנו לא אותו דבר. זאת אבידה רצינית. הדרך היחידה שאני רואה אותנו סופגים את האבידה הזאת ומוציאים ממנה משהו טוב זה אם ג'רמי גראנט ישתפר וישתלט על הדקות האלה. הוא היחיד שיש לו את הפוטנציאל לתת הרבה יותר ממה שהוא נותן. מאברינס ופרגוסון לא תבוא הישועה.

Anfield

New member
ווסטברוק פישל שם בענק

מצד שני הבנתי שיוקיץ' עשה איזשהיא עבירה או משהו כזה, לא סגור על מה בדיוק.
הבנתי שזה אמור להופיע בדוח שיפוט.
אולי במהלך שלפני כן שיוקיץ' לקח אופנסיב ריבאונד.

למעלה