ESPN אומרים שלברון בדרך לגולדן

כתבת יח"צ של לברון

שלא יעבדו עלינו. לברון הזמין את הכתבה הזו.
"מקורות אומרים" ל ESPN שאם הווריורס יצליחו לארגן לו מקום למשכורת מקס בתקרה, אז הוא יסכים להפגש איתם... ממש "חדשות".
&nbsp
לברון רוצה להלחיץ את הקאבס, אז הוא ביקש מחברים שלו לדבר עם כתבים ולקשקש משהו כזה.
&nbsp
מישהו מבין מספיק כדי להגיד אם הווריורס יכולים לעשות S&T על קליי ואיגי ואז לתת ללברון ולדוראנט מקס (לדוראנט יש early bird rights אא"ט, ונניח שהם משלמים קנסות)? אם לא, ואני מניח שלא, אז מישהו יכול להצדיק את לברון במקום דוראנט?
&nbsp
רק לברון...

somone14111

New member

rapgamer4ever

New member
האופציה שהעלית אפשרית

שקליבלנד תחתים את לברון על מקסימום ותסחור בו לווריורס תמורת קליי ואיגודאלה.
לא רואה את גולדן מבצעת מהלך כזה.
על אחת כמה וכמה לא רואה את גולדן מחליפה את דוראנט בלברון.

אתה בטוח? אולי בלי דוראנט

קארי, גרין, דוראנט ולברון יעלו ביחד הרבה כסף, בערך 120 מיל' (אם דוראנט יסכים לקבל 30 ולברון שלדעתי כבר הודיע שלא ייתפשר יותר על שכר לכן נשים אותו על 35). וקבוצה שמשתתפת בסיין אנד טרייד לא יכולה להיות מעל האפרון שזה 4 מיל' מעל תקרת המס, כלומר 129 מיל' בעונה הבאה מה שמשאיר להם 9 מיל' בשביל לפחות 9 שחקנים וכנראה יותר בכיוון של 11.
&nbsp
גם קליבלנד תצטרך איכשהו להיות מתחת לאפרון כדי שזה ייקרה, אבל אני מניח שהיא תוכל לזרוק קצת משכורות כדי לגרום לזה לקרות אם היא ממש תרצה. היא גם תקבל את קליי על חוזה נגמר ואת איגי שעם הכבוד כבר לא שווה 17 מיל' לעונה בשתי העונות הבאות.
&nbsp
לכן זה מאוד מאוד לא סביר לשתי הקבוצות (כמו שאמרת) וגם מאוד גבולי מבחינת חוקי תקרת שכר.

rapgamer4ever

New member
זה לא מה שיפיל את הטרייד

אם לברון יחליט שזה מה שהוא רוצה לעשות אני לא רואה את הטרייד נופל כי הוא מתעקש על 35 מליון במקום 30.
אגב להבנתי גם אם גולדן תגיע אחרי הטרייד הזה ל-129 מיליון, היא עדיין יכולה להחתים שחקנים לא רעים על וטרן מינימום. כמו פאצ'וליה, ווסט, כספי.
&nbsp
בסופו של דבר זה לא יקרה כי מעבר של לברון לווריורס יחריב לו את הלגאסי, אני גם לא חושב שגולדן תרצה לבצע טרייד כזה שישנה את האופי שלה במידה רבה.

קבוצה שמבצעת סיין אנד טרייד היא hard capped לאפרון

כלומר לא יכולה לעבור את ה-125 מיליון (טעיתי מקודם, זה 6 מיל' מעל תקרת המס ב-CBA החדש ותקרת המס על 119) בשום מצב, גם לא בהחתמה של שחקני מינימום. מסכים שאין מצב שזה ייקרה. סתם דיון תיאורטי של חוקי תקרת שכר :)

somone14111

New member
אומרים ש..

אם גולדן יפנו מקום לשחקן מקס הוא כנראה יגיע (פגישה מובטחת, לא רואה אחד כמו לברון מסרב)

rapgamer4ever

New member
לא נאמר בשום מקום שהוא כנראה יגיע.

לא נאמר בשום מקום שהוא בדרך לגולדן.
חלאס להמציא דברים.

DRORIKO8

New member
תצחק

אבל בערוץ הספורט מדברים על זה כל היום, אפילו שאלו את אמארה מה דעתו על זה חחחח

rapgamer4ever

New member

עם זה גם אני מסכים, הפורום שלנו הרבה יותר רציני מערוץ הספורט ודומיו.

FrecCo

Member
ערך התחרותיות בליגה נמצא בשפל

לא שזה אי פעם יקרה אבל הידיעות האלה מעצבנות. התחושה היא של דור של שחקנים לוזרים שמחפשים טבעת בכל מחיר ומוכנים לבחור בדרך הקלה ופשוט להצטרף לקבוצה הכי טובה שהם לא מצליחים לנצח.

אימון בוקר של גולדן, לברון וקליי נגד דוראנט וסטף...

יותר מעניין מגמר ה NBA. תכלס גולדן יוכלו למכור כרטיסים לאימונים ולהרוויח יותר מקבוצה שמוכרת כרטיסים למשחקים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
סביר להניח שמקום בתקרה השכר אומר וויתור על קליי

אולי גם על גרין
&nbsp
&nbsp

Cade Foster

New member
הנה רשימה של מה שישתנה אם זה יקרה:

1. קליבלנד תהפוך ללא רלוונטית.

למעלה