הלילה יש כמה מפגשי פסגה

rapgamer4ever

New member
הלילה יש כמה מפגשי פסגה

22:30: קליבלנד- אוקלהומה. כיף לקבל משחק איכותי בשעה סבירה. קליבלנד במשבר, אוקלהומה מדשדשת ושתיהן יוכלו להיעזר בניצחון מוראלי כאן.

אטלנטה- שיקאגו.
שארלוט- מיאמי.
ניו אורלינס- ממפיס.
פילדלפיה- מילווקי: מפגש מעניין בין אמביד ליאניס, בעוד הקבוצות נאבקות על הפלייאוף.

יוסטון- גולדן: המשחק המרכזי. יוסטון גנבה ניצחון באורקל במחזור הפתיחה, גולדן נקמה במשחק בו היו חסרים הארדן ודוראנט. עכשיו שתי הקבוצות בהרכב יחסית מלא. נכון לעכשיו יוסטון נראית כמו הקבוצה הכי מאיימת על הווריורס במערב כך שיש פה מימד של הצהרת כוונות.
עוד ברקע גולדן תנסה השיג ניצחון חוץ 15 ברציפות ולעבור את המשוכה הכי קשה בדרך לשבירת שיא כל הזמנים (16).

מינסוטה- טורונטו: הראפטורס בבק טו בק אחרי שעשו לנו שירות טוב וניצחו את הספרס. טורונטו טובה וסולידית כל העונה אבל אני חושב שאצלנו בבית נוכל לנצח אם נשחק טוב. יהיה אתגר לוויגינס ובאטלר להתמודד עם דרוזן ולביג מן להימנע מעבירות מיותרות. בהחלט משחק חשוב עבורנו כדי לקטוע מומנטום שלילי שהתחיל להיבנות ועל הדרך להשיג ניצחון איכותי.

יוטה- קליפרס.
פורטלנד- דאלאס.

Roeiii1

New member
יאניס לא ישחק הלילה

עקב פציעה, פילי פייבוריטית

לדעתי קליבלנד ומינסוטה ירשמו ניצחון
יוסטון גולדן קשה

Anfield

New member
בטח לברון ישחק כאילו זה פלייאוף ולכן הם ינצחו

אין לנו באמת סיכוי נגד דבר כזה.
יפתיע אותי מאוד אם נעשה משהו.
גם בימי דוראנט היה נדיר מאוד שהיינו מנצחים בקליבלנד/במיאמי, לא מצליח באמת להיזכר בנצחונות כאלה.

rapgamer4ever

New member
19 הפרש לת'אנדרס ברבע הראשון

לקליבלנד היו כמה פוזשנים הגנתיים של עצלות נטו. בפרט מצדו של לברון.
מתי יפסיקו לקרוא לראסל-ג'ורג'-מלו הביג 3 של אוקלהומה? כשברור שהשחקן השלישי בטיבו בקבוצה הוא סטיבן אדאמס.

אבל כמו שanfield כתב פה פעם, OKC מפציצים ברבע הראשון

ומחרבנים ברבע האחרון בהרבה משחקים

rapgamer4ever

New member
לא מבין למה אוקלהומה פותחת רבע 2 בלי אף אחד מהסקוררים

סבבה שלג'ורג' יש 2 עבירות אבל למה לא לפתוח את הרבע עם כרמלו?
הם משחקים בהרכב שלא מסוגל לקנות סל. קליבלנד בריצת 10-0 בזמן שהת'אנדרס עם 0-6 מהשדה ואיבוד אחד.

אני גם שאלתי את עצמי את זה

אני לפעמים לא מבין מאמנים בNBA, בעצם הרבה פעמים.
קליבלנד בריצת 10-0 אף אחד מהכוכבים לא נכנס למשחק,כאילו הוא מחכה שהם ישוו את התוצאה ואז. אבל בסוף התעורר והכניס אותם

rapgamer4ever

New member
קליבלנד משחקת סופר-סמול עם לברון בסנטר

אוקלהומה מגיבה בבידודים בפוסט שמשיגים מבטים טובים- ווסטברוק מול אייזיאה, מלו מול רוז. ה-help defense של קליבלנד לא קיימת.
&nbsp
קליבלנד חזרה קודם למשחק עם כמה שריקות ביתיות אבל ההפרש חוזר לכיוון דו ספרתי גבוה. ווסטברוק וג'ורג' במשחק מעולה.

Anfield

New member
היו שינויים עם הרוטציה במהלך כל העונה

בתחילתה לא היו דקות בלי אף אחד מה"ביג 3".
איכשהוא בתקופה הטובה עם הנצחונות ההרכב הזה שראיתם עכשיו הוא דווקא זה ששיחק בתחילת רבע 2.
זה דורש מפלטון להמשיך להראות את מה שהוא מראה כל העונה, הוא משחק מעולה בדקות האלה. הפעם הוא לא שיחק מעולה וזה נראה רע מאוד.

Anfield

New member
שימו לב כמה פעמים אנטוני לוקח עוד צעד במקום לזרוק כמו דביל

זה שיפור שחל אצלו ב10-15 משחקים אחרונים. הוא פתאום נייד יותר, הוא נכנס יותר לצבע.

Anfield

New member
משחק מעולה שלנו

מחר אני אסכם.
לא יודע מה הבעיות של קליבלנד אבל זה אחד המשחקים הכי מרשימים שלנו.
פשוט דומיננטיות מוחלטת.

Anfield

New member
פעם ראשונה שאני רואה אותנו משפילים את לברון

אולי בקליבלנד יש בעיות עמוקות, אני בכל מקרה נהנתי מאוד לראות אותנו משחקים ככה בהתקפה. זה היה מעולה.
זה התחיל ב8-0 אחרי 2 דקות והיתרון הזה רק גדל עד הסיום.
אדאמס במשחקים האחרונים מצדיק את החוזה המנופח שלו, הוא הורג קבוצות בצבע וכל החטאה שלנו יש לה סיכוי ממשי של אופנסיב ריבאונד אצלו. הוא עוד היה בבעיית עבירות ומחצית ראשונה לא שיחק הרבה.
ווסטברוק ג'ורג' ואנטוני כולם השתפרו מאוד מאז הפתיחה הרעה שלהם. רואים את זה במספרים, כל אחד מהם עלה לפחות ב5% (כמותית) קליעה מהשדה.
טרנס פרגוסון מאוד מוצא חן בעיני, רשמתי את זה כבר פעם. הוא הולך להיות הרוקי המגניב הבא שאנחנו נקדם. מעדיף אותו משמעותית ברוטציה על פני אברינס הרך.
משחק הבא שלישי בלילה מול ברוקלין בבית. קלאסי אוקלהומה זה לנצח בקליבלנד ואז להפסיד לברוקלין בבית.

somone14111

New member
המשחק הזה לא נותן לך אמונה

שאתם יכולים להגיע רחוק?
אמנם קליבלנד לא דומה לקונטנדרית כרגע, אבל עדיין, לתת הופעה התקפית כזו מוכיח כמה כישרון יש לכם. נראה ש-OKC הולכת ומתחברת ככל שהזמן עובר, אני בניגוד לאחרים מאמין שהחומר הזה שווה גמר מערב לפחות.

Anfield

New member
המשחק הזה מאוד מעודד אותי

אני פשוט חושב שהחוסר תיאום מתחילת העונה והמשחקים האלה שאנחנו פשוט לא מופיעים בהם יעלו לנו ביוקר כי נסיים 4-5-6-7 במערב וגם סדרה נגד מיניסוטה קשה מאוד עבורנו. בעונה הרגילה הם הראו עלינו עדיפות.
אני גם מודאג מהספסל שלנו, אני מרוצה מפלטון אבל כל היתר הם שחקנים חשודים. פרגוסון הוא רוקי, לך תבנה עליו. יוסטס מגן טוב אבל בהתקפה לא קובר שלשות חופשיות, גראנט מאוד נחלש אחרי חצי ראשון טוב לעונה. פטרסון לדעתי פלופ. אברינס רך.
חסר לי קצת פיירפאוואר מהספסל.
עדיין מאוד נהנתי והלוואי ותהיה המשכיות לזה.

Roeiii1

New member
קווין לאב מרגיש לא טוב

היה נראה מהתחלה שהוא לא במשחק , היה לו שלשה פנויה דפק אותה בלוח

גם JR סמית משליך לבנים..נראה שהוא נהיה כבר קלעי רקוב , קליבלנד חייבים להעיף אותו להביא קלעי נורמלי.
קליבלנד זוועתית , לברון גם נראה מפוחד מהכדור ולא לוקח על עצמו מספיק

FrecCo

Member
אוי רוברסון....

למי שפיספס, הוא החטיא 7 פעמים בפוזשן וחצי...
עבירה והחטאה לאנד וואן (1)
מחטיא את שתי זריקות העונשין (3) ותופס את הריבאונד והולך שוב לסל ושוב עבירה והחטאה של האנד וואן (4)
עונשין שלישי בחוץ (5) ואז עוד זריקה בכאילו שגם הולכת החוצה (6)
וכמובן עונשין רביעי בחוץ (7)
&nbsp
נכון שהתלונן על אצבע בעין ומיצמץ כל הדרך כאילו הוא לא רואה אבל זה קרוב לאחוזים האמיתיים שלו כך ש

Anfield

New member
הוא שחקן התקפה הכי מזעזע שראיתי

הלוואי וזה היה האצבע בעין. אם כבר אז אצבע בעין יכולה רק לפקס אותו.

fatnoam

Active member
למקרה שפספסת, גם כשחזר אליו הכדור מהעונשין

בין הזריקות, במקום לתת אותו לשופט, זורק אותו ביד ימין לסל כאילו ״לכוון את הידית״ ומחטיא גם את זה...

למעלה