משחקי שלישי

rapgamer4ever

New member
משחקי שלישי

אורלנדו- מינסוטה: הניצחון של אטלנטה על הספרס לא רק העלה אותנו פאסיבית למקום השלישי במערב, אלא גם הוריד את אורלנדו פאסיבית למקום האחרון בליגה. זה לא צירוף מקרים כי החל מחודש דצמבר אנחנו מהקבוצות החזקות בליגה והמג'יק יתכן הכי חלשה.
אז אחרי שניחסתי אותנו בכל דרך אפשרית אציין שעם ביומבו במקום ווצ'ביץ' הפצוע יכול להיות שהגנת הפנים שלהם קצת יותר נורמלית ממה שזכרתי והם יוכלו לתת פייט. אורלנדו תצטרך שהשלשות יפלו באחוזים טובים אבל זה משהו שקורה הרבה מול הוולבס, שלא מצטיינים בשמירה על קשת השלוש.

בוסטון- פליקנס.
דנבר- דאלאס.
פורטלנד פיניקס.
הכושר הטוב של הקליפרס מלחיץ את 3 הקבוצות מלמעלה כי הן בסכנה מחודשת ליפול מחוץ לפלייאוף. לדנבר ופורטלנד אסור להשמיט משחק כזה, בעוד שניו אורלינס לא יכולה לפתח יותר מדי ציפיות אבל גם לא אופתע אם הם ישלטו בריבאונד ויעשו את המשחק צמוד.

OrEl74

Well-known member
מנהל
הפליקנס מנצחים את הסלטיקס בהארכה

דיוויס עם משחק שני ברציפות של מעל 40 נק ו 15 ריב. מפלצת אמיתי, חבל שהוא שברירי ורוב הזמן סוחב פציעות.
אין לי את הנתון ואשמח אם מישהו יודע איך בודקים, מעניין אותי לדעת מה הסטטיסטיקה של דיוויס במחצית השניה לעומת הראשונה.
&nbsp

somone14111

New member
הוא ה-PF המוכשר בהיסטוריה

לא ראיתי EVER גבוה ששם את הכדור על הריצפה כמוהו, זורק משלוש כל כך טוב כמוהו ואתלט כמוהו (הוא גם ריבאונדר מעולה). לדאנקן וגארנט למשל יש משחק פוסט יותר טוב, אבל מבחינתי כאחד שצפה בכל השלושה, ובעוד PF רבים אחרים וטובים, AD הוא המהנה ביותר לצפייה מבחינתי, החבילה המושלמת.
&nbsp
פשוט שחקן כדורסל פנומנלי.

fatnoam

Active member
פשוט גארד בגוף של 4.

וגארד מוכשר.
&nbsp
אני גם נהנה ממנו ולא זוכר תופעה כמוהו בליגה. פנומן.

rapgamer4ever

New member
בעבר השוויתי אותו לגארנט

מבחינת מבנה הגוף, האול אראונד והקליעה הנהדרת ממיד ריינג'.
דיוויס עונה שישית בליגה והאמת שאני כבר מתחיל לחשוב שהוא לעולם לא יהפוך לשחקן הגנתי באותו קליבר. גם כמוסר הוא לא ברמה של הטיקט.
מצד שני דיוויס יותר דומיננטי ממנו התקפית והוא מוריד כדור לרצפה ומסיים בצבע ממש כמו גארד עם סייז ואתלטיות מפלצתיים.
אגב הערה קטנה ל-someone, דיוויס עדיין לא בנה קליעה יציבה משלוש. שזה בסדר גמור בהתחשב בכמה שהוא קטלני בתוך הקשת.

fatnoam

Active member
גם בלייק הרגיש קצת כמו גארד בגוף של 4

ודייויס פשוט פי מליון יותר טוב. התנועה, השליטה, הגמישות, הסיומת.
&nbsp
גארנט היה באמת אבל מוסר יוצא דופן, ושיחק בסיטואציה דומה לדייויס. הגנתית גארנט תמיד היה סוליד ורק בסלטיקס שירד ממנו עול התקפי הוא צרב לנו ב-DNA את העובדה שהוא כנראה הגבוה ההגנתי הכי טוב שהיה בליגה מאז אולג׳וואן. הרבה מזה קשור גם לבגרות, אני לא זוכר שגארנט היה נחשב כ-powerhouse הגנתי בתקופה של הוולבס, אולי אני טועה. בכל מקרה גבוהים נהיים יותר טובים בהגנה כשהם מתבגרים, כנראה קשור לנסיון, ואני חושב שדייויס יכול להתפתח עדיין בתחום הזה.
&nbsp
אגב, השלשות של דייויס הן ממש Secondary weapon, וככזה הוא קולע אותן לא כזה רע.

rapgamer4ever

New member
דיוויס הרבה יותר גבוה ממנו

דיוויס נמדד עם מוטת ידיים של 5'7 בעוד שגריפין עם 11.5'6. זאת אומרת בתכלס יש ביניהם הבדל של כמעט 15 סנטימטר וזה המון ביכולת לחסום, לקחת ריבאונד ולסיים בצבע מעל ההגנה.
בכלל כשמסתכלים על סוד ההצלחה של ביג מן "נמוכים" הסוד הוא מוטת הידיים. דריימונד גרין נמוך מכל מי שהוא שומר עליו אבל מוטת הידיים שלו 1'7.
כנ"ל זיבו שהוא לא גבוה ולא מסוגל לנתר מעל עיתון. מוטת הידיים שלו 4'7 מאפשרת לו בכל זאת לסיים בצבע.
&nbsp
אני חושב שיתרון הגובה של דיוויס על גריפין הוא החלק הכי משמעותי בהשוואה ביניהם. זה קצת כמו להשוות את KD ל... דמאר דרוזן?

fatnoam

Active member
כרגע ככה זה מרגיש

שדייויס הוא סופרסטאר בקליבר של דוראנט (עבור גבוהים) ובלייק אולסטאר בקליבר של דרמאר (עבור גבוהים)....
&nbsp
אין ספק שמוטת הידיים של בלייק קצרה מדי, ומצב טוב שזה הופך אותו לשחקן פחות טוב.

מישהו מאמין שהוא ימשיך בפליקנס?

קצת עצוב להודות בזה, אבל הפליקנס הנחיתו שחקן על ולא מצליחים לבנות סביבו שום דבר.
לברון ודוראנט עזבו את הקבוצות שלהם כשהם ראו שהסבירות לאליפות שם נמוכה. מישהו מאמין שדייויס יישאר בפליקנס? אפשר לראות שאפילו אם ההימור שלהם על קאזינס איכשהו מצליח, זו לא קבוצה הישגית ואין לה שום סיכוי ש ממש להיות כזו. החוזה שלו עד 2021 כשהעונה האחרונה היא אופציית שחקן.
אולי עדיף להם להתחיל לחשוב על טריידים?

somone14111

New member
יש בניו אורלינס חומר טוב

יש להם שלושה שחקנים מעולים, הולידיי וכמובן קאזנס ו-AD, מסביבם שחקנים משלימים סבירים. הבעיה שדיוויס נפצע לא מעט ואין תחליף סקורר ראוי, הם צריכים לחשוב על עוד סקורר תותח שימלא את החסר, ואולי עוד שחקן טוב מהספסל. מעבר לזה, אלווין ג'נטרי פשוט לא מאמן מספיק טוב, הייתי חושב על שינוי גם שם.

אבל אין להם שום כלים להתפתח

יש להם 2 שחקנים מעולים ועוד שחקן מצויין. המשלימים שלהם לא סבירים לקבוצת אליפות - תשווה את המשלימים שלהם למשלימים של הקאבס או של יוסטון (על גולדן אני לא מדבר בכלל) ובוסטון - הם קבוצה של 3 שחקנים ורונדו. הם נמצאים מעל התקרה, ואם הם יחדשו לקאזינס הם יהיו הרבה מאד מעל התקרה בעונה הבאה.
אין להם שחקנים לטרייד שיביא להם שחקנים משלימים טובים, אין להם בחירות דראפט של ממש לסחור בהן, אין להם שום גמישות.
&nbsp
יכול להיות שלהחליף מאמן זה רעיון טוב - אני אשמח לגלות שתחת מאמן אחר הם נכנסים לפלייאוף. אבל כמו שזה נראה כרגע קאזינס בכלל לא יחדש שם, בדיוק מאותה סיבה.

rapgamer4ever

New member
מסכים

הקבוצה בנויה ממש לא טוב. יש להם 4 שחקנים חיוביים בקבוצה (רונדו אגב לא אחד מהם).

rapgamer4ever

New member
כן

rkoron

New member
וכמובן שכשאני אשלח ווינר על מינסוטה, היא תקבל בראש

rapgamer4ever

New member
אורלנדו באמת קיבלה דקות אדירות מעמדת ה-C

אפשר לדבר על איך שמינסוטה הגיעה למשחק בלי אנרגיות, או שבעצם הגיעה עייפה כי ברבע האחרון היא נפלה מהרגליים. טאונס שיחק 40 דקות, באטלר 39, גיבסון 38.
הזויה ההרחקה של בייליצה אחרי הדבר הזה:
https://www.youtube.com/watch?v=Vm_N1bINNxU
&nbsp
אפללו מעיף לו אגרוף לפנים אז בתגובה הוא תופס ומנטרל אותו... מה רצו שהוא יעשה, יחכה לחטוף עוד אחד?
&nbsp
בכל מקרה אורלנדו ניצחו בזכות ולא בחסד. אבות הניצחון הם פורנייה, ביומבו ושחקן שלא הכרתי עד היום בשם קם בירץ'.
פורנייה הבין במחצית השנייה שלביג מן שלנו אין את הרגליים לרדוף אחרי ה-handoffs שלו והוא הגיע להמון לייאפים.
ביומבו ובירץ' שלטו יחד במדדי ההאסל עם 11 ריבאונדים משותפים בהתקפה(!) ו-9 חסימות, כולל כמה שמנעו נקודות בטוחות. תרומה מדהימה ב-48 דקות משותפות.
&nbsp
מבחינת מינסוטה אם אפשר להסביר את החולשה ההגנתית בעייפות, הרי שגם בהתקפה שיחקנו מאוד לא חכם. לא היה ריווח של המגרש בפוסט אפים של טאונס ובאטלר ומעט מאוד הנעת כדור. הנקודות הקלות היחידות שהשגנו היו בריב' התקפה (באטלר נהדר עם 4 כאלה), אפילו בטרנזישן לא הצלחנו לנצל יותר מדי את 16 האיבודים של אורלנדו.

billc

New member
משהו באויור בכוכבים גורם לאנשים להתנהג באופן אלים

מעניין שהפורום יחסית רגוע, אז כנראה שזה רק בNBA

בכל מקרה הקומיש צריך להוריד את הכפפות, ולהתחיל לתת עונשים כבדים

איליה13

New member
החלטה הזויה, אם אפללו היה מצליח להכניס את הראשונה

היה יכול לאשפז אותו, בהחלט לא היה מקום להרחיק את בייליצ'ה

למעלה