חצי עונה עברה - מי הרוקי הכי מרשים?

Roeiii1

New member
חצי עונה עברה - מי הרוקי הכי מרשים?

חצי עונת NBA כבר לפנינו , וכמו שכבר צויין כבר בפורום בעבר יש לנו מחזור רוקי'ז מרשים במיוחד.

יהיה קרב ממש טוב לבחירת רוקי העונה - בזה אין לי ספק. מי הרשים אותכם עד עכשיו , ומי אתם חושבים שיזכה בסוף בתואר רוקי העונה?

לדעתי יש 3 שחקנים שנמצאים ברמה אחת מעל כל השאר:

1.ג'ייסון טייטום - שחקן חכם שנכנס בצורה מצויינת למערכת של בוסטון.
14 נק' בממוצע , 5.5 ריבאונדים , 1.3 אסיסטים , 45% מהשלוש , 50% מהשדה

2.לאורי מארקנן - "המארקסמן" , השחקן המוביל של שיקגו ואחד האחראיים הבלעדיים לכושר הטוב בשבועות האחרונים.
15.4 נק' בממוצע , 7.6 ריבאונדים , 1.3 אסיסטים , 36.7% מהשלוש , 42.8% מהשדה

3. דונובן מיצ'ל - גארד שמוביל את יוטה ג'אז לעונה טובה יותר משציפו לה , אחרי העזיבה של היוורד וג'ורג היל והפציעה של גובר , ומשאיר אותה בתמונת הפלייאוף. אולי השחקן הכי חשוב של יוטה העונה.
19 נק' בממוצע , 3.4 ריבאונדים , 3.4 אסיסטים , 35% מהשלוש , 43.8% מהשדה.

כמובן שיש עוד כמה שמות ראויים לציון:
דארון פוקס , לונזו בול , קייל קוזמה , דניס סמית' ג'וניור

מי הכי מרשים אותכם עד עכשיו?
איזה קריטריון חשוב יותר עבורכם עבור הרוקיז - הצלחה קבוצתית ויכולת התאמה לקבוצה , או יכולת אישית

Cade Foster

New member
אני מניח שלא הכנסת את סימונס כי הוא לא נבחר הקיץ

את מארקאנן לא הייתי מכניס. הסטט שלו בווליום דומה לזה של טייטום אבל היעילות הרבה פחות טובה ויותר חשוב: טייטום עושה את זה בקבוצה (נכון להרגע) הכי טובה במזרח ומרקאנן עושה את זה בנמושה. זה הרבה יותר מרשים.

אני ממש לא חושב שיוטה עושה עונה טובה יותר מהציפיות. הם מאומנים אבל גוברט לא משחזר את היכולת מהעונה שעברה (כנראה בגלל כל מיני פציעות מעיקות פה ושם) וגם רודני הוד חזר לא מזמן מפציעה. מיטצ'ל הצליח להשתלט על הואקום והוא בהחלט מועמד ראוי אבל הוא פחות מרשים מטייטום לדעתי.

אם מוסיפים את סימונס אני חושב שזה יהיה קרב בינו לבין טייטום על התואר, אבל כדי שסימונס יוכל להתחרות הוא יצטרך לכל הפחות להיכנס לפלייאוף. בינתיים פילדלפיה טובה בדיוק כמו אמביד (כלומר: לא תמיד מופיעה).

rapgamer4ever

New member
טייטום טוב ומלוטש אבל סימונס עושה הרבה יותר ממנו

בקונטקסט הקבוצתי.
בנוסף לזה סימונס ממש טוב במבחן העין, אלה לא מספרים ריקים. בעיני הוא מוביל בבירור על הבאים אחריו, מיצ'ל וטייטום.

Roeiii1

New member
כן שכחתי מבן סימונס

בהחלט מועמד ראוי ביותר.

אבל אני חושב שפילדלפיה קצת מאכזבת העונה ביחס לציפיות שהיו ממנה , וזה נראה שבהיעדר אמביד , סימונס לא מסוגל לסחוב את הקבוצה קדימה. בכלל היעדר הקליעה של סימונס ממש קיצוני , הוא אפילו לא זורק , זה לא יחזיק מעמד בליגה הזאת.

לדעתי טייטום הכי מרשים , אחריו מיצ'ל ורק אז סימונס

rapgamer4ever

New member
לדעתי היא בכלל לא מאכזבת

מאזן חצוי עבור קבוצה ששני השחקנים הכי טובים בה הם סופמור ורוקי.
סימונס לא מסוגל לסחוב את פילדלפיה לבד כמו שמיצ'ל לא מסוגל לסחוב את יוטה. גם טייטום לא היה יכול לסחוב קבוצה בכוחות עצמו... אין לך רוקיז שמסוגלים.
זה נכון שלסימונס אין ג'אמפר אבל הוא אתלטי וטכני וחכם. מוצא דרכים להגיע לצבע ולסיים שם גם כשזה בדיוק מה שההגנה מנסה למנוע. הוא קולע 17 נקודות למשחק, כלומר אין לו shooting אבל יש לו scoring (להבדיל מלונזו בול למשל).

למעלה