משחקי חמישי

rapgamer4ever

New member
משחקי חמישי

22:00: פילדלפיה- בוסטון. המשחק יערך בלונדון. מפגש מסקרן עם צעירים מבטיחים משני הצדדים.

טורונטו- קליבלנד: הקאבס בתקופה האחרונה חזרו לשחק רע ולהפסיד. נראה האם הכאפה שחטפו ממינסוטה תזעזע שם משהו.

סקראמנטו- קליפרס: לו וויליאמס קלע 34 בממוצע למשחק ב-6 האחרונים. אני יכול לראות אותו מתפוצץ מול ההגנה החלשה של סקראמנטו, או דוקא סובל ממשחק שפל אחרי שיא הקריירה שלו.

לייקרס- סאן אנטוניו: הספרס בכלל לא מבריקים לאחרונה אבל הם לא צריכים להבריק כדי לנצח כאן.

rapgamer4ever

New member
משחק טוב בלונדון

רדיק להט ברבע הראשון ויחד עם יכולת טובה של סימונס הם הובילו את הסיקסרס ליתרון דו ספרתי. טיג'יי מקונל היה נהדר ברבע השני כ-facilitator ופילדלפיה הגדילה את היתרון ל-20.
אז בוסטון עשתה ריצה בזכות כמה סלים של קיירי (שדוקא החטיא ואיבד רוב המחצית) ונקודות קלות של ג'יילן בראון בריב' התקפה ובמגרש הפתוח.
במחצית 57-48 לפילדלפיה. הם משחקים טוב כמעט בכל פעם שאני צופה בהם, בהרכב מלא כמו עכשיו הם בהחלט יותר טובים ממה שהמאזן שלהם מראה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מה עובר על הקאבס?

משחק שני ברציפות שהם חוטפים תבוסה די מביכה

rapgamer4ever

New member
זו הפעם הראשונה מזה שנים שאני לא בטוח שלברון יצא מהמזרח

הצוות סביב לברון מרגיש זקן, איטי, טלאים על טלאים.
אפילו שחקנים כמו קראודר וג'ייאר סמית' שאמורים להיות עכשיו בשיא הקריירה נראים נורא.
כנ"ל טריסטן שלא מביא את האימפקט הרצוי מהספסל.
וויד וקורבר בני 36. ג'ף גרין הוא אף פעם לא התשובה.
נכון להיום אני לא אופתע אם קליבלנד תודח בקרבות המזרח. לבוסטון יש מגוון שומרים על לברון והם מייצגים בדיוק את ההפך מקליבלנד- קבוצה אנרגטית ואתלטית עם מגוון שחקנים שעושים נזק וסופרסטאר שמסוגל להשיג סל בכל שלב.
קליבלנד עדיין פייבוריטית כי אני מעריך שתשתפר עד סוף העונה אבל זה כבר סימן שאלה, דבר שלא היה לנו במזרח הרבה שנים.
יכול להיות שטרייד מתקרב.

Cade Foster

New member
I will keep push it until it happens

+ Brooklyn's pick from Cleveland to Memphis
+ first round 2018 draft pick from Pacers to Memphis

*The trade has been edited

fatnoam

Active member
קליבלנד אומרת לא

וכנראה גם ממפיס יכולה להשיג יותר על קונלי וגאסול וטייריק.
&nbsp
לקאבס זה לא משתלם להעביר שלושה שחקני רוטציה (ועוד תומאס וסמית׳ חשובים ממש כאילו) עבור טייריק ומה שנשאר ממייק קונלי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא רואה את זה קורה

לברון לבדו שווה גמר מזרח והצוות שסביבו מספיק כדי להביא אותם לגמר.
בוסטון וטורונטו לא יהיו אלה שימנעו מלברון להגיע לגמר

billc

New member
אתמול בשידור אמרו שלחלק מהשחקנים הראש לא במשחק

קראודר אמו נפטרה, לפעמים לוקח זמן לחזור לחיים הרגילים
ג'יאר סמית' בתו נולדה בלידה מוקדמת ויכול להיות שיש קומפליקציות ולחצים

ללברון יש את המספרים, אבל נראה שהוא קצת הוריד הילוך בהגנה הוא על גיר 1 כרגע

ואיזאה לא נראה עדיין איזאה

fatnoam

Active member
יש קומפליקציות ולחצים

זה לא ״יכול להיות״
&nbsp
למי שלא מכיר את הסיפור -
http://fox8.com/2017/05/23/j-r-smiths-daughter-dakota-heads-home-after-spending-months-in-hospital/
&nbsp
בכל אופן הייתי מצפה שזה ישפיע עליו במשך עונה שלמה
לא רק עכשיו
למרות שאם הם יוצאים מאיזה רופא שאומר משהו שפחות נעים לשמוע זה שובר ממש לכמה ימים
&nbsp
בכל אופן מקווה בשבילם שהיא תהיה בסדר.

rapgamer4ever

New member
החבורה המשונה של פופוביץ' מתחילה להיתקל בבעיות

בהפסד הלילה ללייקרס הם סגרו את המשחק ללא רכז ואיבדו כדורים בלי סוף.
ברין פורבס- הבנאדם קולע ב-40% משלוש וגם ב-40% מהעונשין. מה קורה פה?
קוואי, פארקר ודני גרין חסרים. יכול להיות שפופוביץ' בכל זאת צריך שחקני כדורסל ראויים כדי לנצח?

picki23

New member
למה שלא נגיד מילה טובה על אינגרם

הפך להיות שחקן.

הסלים שלו יחסית קלים, או לפחות נראים קלים ויש לו כ"כ הרבה מקום להשתפר.

יש שחקנים מסוימים בליגה שהם יותר טובים ממנו עכשיו אבל אני לא רואה איך הם משתפרים בצורה דרסטית - לדוגמא: קייל קוזמה, לונזו בול ואפילו ג'ייסון טייטום. שחקנים שהגיעו מאד מוכנים לליגה (פרט ללונזו בול שהוא פשוט אסון קליעה) וקשה לי לראות מה במשחק שלהם הם צריכים לשפר בשביל להפוך לשחקנים הכי טובים בליגה. אולי ג'ייסון טייטום יכול לשפר טיפה פיזיות ומהלכים מסוימים אבל בגדול יש לו את כל הכישורים שצריך כבר עכשיו. לעומתם יש שחקנים כמו דניס סמית ג'ר, ברנדון אינגרם, ג'יילן בראון, בן סימונס - שחקנים שיש להם עוד המון פוטנציאל לממש ואי אפשר לדעת מתי זה יפרוץ אם בכלל(!).

אני מבסוט על אינגרם, אני חושב שבסוף שנה הבאה הוא כר בטופ 50 וזה חשוב מאד ללייקרס כי הוא יכול להיות כוכב ענק. הרבה יותר אגרסיבי השנה.

למעלה