הלילה ב-3:00 נפגשות האימפריות ממזרח ומערב

FrecCo

Member
קליי תומפסון באמירה אמיצה שניה אחרי שהפסיד להם, מסכם את זה

פירגן לבוסטון שהם קבוצה נהדרת ואז נשאל אם הם ברמה של הווריורס וענה: "לא", בכל סיטואציה אחרת שחקן היה יוצא דביל אם הוא אומר את זה על הקבוצה שניצחה אותו לפני שניה, אבל די ברור בעיניי לפחות שקליי צודק.

מחצית ראשונה איומה של בוסטון ואז איפשהו ברבע השלישי הווריורס איבדו ריכוז וספגו ריצה של 0-17. זה לא יקרה שוב, לא העונה, לא בפלייאוף, לא אף פעם.
לפעמים זה נראה כאילו הווריורס מפסידים משחקי עונה סדירה סתם בשביל המתח בליגה.

מתי קרי יתן שוב שורה סטטיסטית כזאת במשחק בולט?

מתי גולדן בכלל קלעו מתחת ל90 נק' לאחרונה?

Cade Foster

New member
וואו, שום דבר לא הכין אותי להצגה של סטיבנסון ברבע הרביעי

וסוף סוף אנחנו בצד הנכון של הקאמבק. האמת ששיחקנו יותר טוב לאורך המשחק אבל כדורים פשוט לא נכנסו ולפיסטונס פששוט הכל צלל פנימה. החל מאמצע הרבע השלישי זו כבר הייתה תמונת מראה של 15 הדקות שקדמו לתחילת הקאמבק והפיסטונס לא הצליחו לקנות סל.
&nbsp
יפה שמקמילן הלך הפעם עם השחקנים החמים ברגעים המכריעים ולא עם השמות (טרנר עם עוד משחק נפל לאוסף). אולי מצאנו סוף סוף את החמישייה שתסגור לנו משחקים.

Cade Foster

New member
אגב, המאזן של אינדיאנה כל כך משקר שזה מדהים

מתוך 16 משחקים רק 4 נגד קבוצות עם מאזן שלילי (ורק 3 נגד נמושות - שיקאגו, סקרמנטו וברוקלין), 5 משחקים מול קבוצות שכבר עברו את ה10 ניצחונות (מאזן 3-2 חיובי במשחקים האלה, וזה לא כולל את קליבלנד) ובנוסף 4 סטים של בק2בק (ובשבוע הבא יהיו עוד שניים כאלה לאוסף, כולל אחד קשה במיוחד בבית נגד טורונטו ובוסטון). וזה אפילו לפני שמזכירים שמשהו כמו 4 מההפסדים שלנו הגיעו אחרי יתרון של 15 נקודות ויותר.

האמת שאין לי מילים יותר על פתיחת העונה הזאת. לא משנה מה יקרה בהמשך - עשינו את שלנו.

Cade Foster

New member
רק תיקון טעות קטנה

אחרי הקאמבק של סן אנטוניו אתמול גם אוקלהומה במאזן שלילי, שזה אומר ששיחקנו מול 5 כאלה ולא 4.

Cade Foster

New member
מסוג הדברים הקטנים שהופכים את פופוביץ' לכזה מאמן חכם

אנתוני קולע לונג 2 (קצה הבוהן שלו עמדה על הקשת) ומוריד לנקודה. לפופוביץ' יש 2 פסקי זמן. כל מאמן אחר משתמש באחד כזה. פופוביץ' לא. ולמה שישתמש למעשה? כל מה שהוא צריך זה להכניס כדור לקלע עונשין טוב. למה לתת לOKC להתכונן לזה במהלך פסק הזמן? כל כך הרבה פעמים ראינו במצב כזה קבוצות שנאלצות לקחת עוד פסק זמן רק בגלל הפחד לאבד כדור בגלל 5 שניות בinbound. לא יותר קל להכניס אותו כשהמשחק בתנועה? (הוא אמנם לא היה בתנועה כי היה review על הסל של כרמלו, אבל כנראה שבOKC היו בטוחים שהוא הולך לקרוא טיים אאוט שהם לא ממש סגרו את כל זויות המסירה).

כשיודעים לאמן לא צריך לקחת פסקי זמן מיותרים. איזה ערב מצוין של כדורסל עם עוד קאמבק של מינוס 23 לניצחון...

Anfield

New member
כמה פעמים יחזרו נגדנו מ20 הפרש העונה?

זה טמטום ראשון.
טמטום שני זה מלא פעמים שהשופטים נתנו לספרס שריקות הזויות ולנו לא נתנו פאולים ברורים.
טמטום שלישי זה שמשאירים את גרין 5 פעמים באותו משחק חופשי לשלוש.

אולי הגרוע בליגה

17/11 - אינדיאנה - דטרויט: לשמוט יתרון 22

המשחק הקודם נגמר בשמיטת יתרון דו-ספרתי והפסד מתסכל של הפייסרס. אינדיאנה מגיעה עם 5 ניצחונות ביתיים ברציפות נגד דטרויט ו-16 מה-18 האחרונים.

רבע א': בריחה של דטרויט בסיום הרבע
משחק תחרותי בדקות הראשונות. אינדי פותחת חלש, אבל מתאפסת וקולעת את הזריקות הבאות. דטרויט עושה את מירב הנזק מתחת לסל.

1:30 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 2.
פוזשן הגנה - ליף מאחר לצאת על טוליבר, שצולף שלשה.

23-32 לדטרויט בסיום הרבע הראשון. דקות אחרונות חזקות של דטרויט,
עצירות בהגנה וכדורים שנכנסו בהתקפה, כולל סל מטורף על הבאזר של איש סמית'. דטרויט ללא איבוד כדור ברבע.

רבע ב': אינדיאנה יוצאת בזול אחרי רבע שני גרוע
10:24 לסיום המחצית, ליף יורד בפיגור 6.

דקות ראשונות טובות של אינדיאנה, חוזרת למשחק, מורידה את זה ל-4 הפרש.
אבל דטרויט חוזרת ליתרון דו-ספרתי דרך השלשות.

7 דקות לסיום, שלשה של אייברי בראדלי נותנת יתרון שיא 15. ריצת 0-13. אינדיאנה עונה במיני-ריצה שמורידה את זה ל-9, אבל בדקות הבאות עד לסיום המחצית לא הצליחה להוריד את ההפרש, דטרויט שיחקה מסודר וענתה בנקודות.

47-58 לדטרויט במחצית. איבוד הכדור הראשון של הפיסטונס במשחק הגיע בערך 2 דקות לסיום המחצית -- מתי ראיתם כזה דבר לאחרונה. אינדיאנה עם 31% בלבד מהשדה כאשר מיילס טרנר באחת ההופעות החלשות שלו העונה עומד על 1 מ-6. הספסל של דטרויט היה נהדר והיתרון נזקף לזכותו, עשה את ההבדל. בוגדנוביץ' במחצית טובה, אחד הבודדים שקיבלתי ממנו כדורסל שאני אוהב, עם 3 עד 4 מהלכים של חדירה והוצאה לזריקות. הוא הוסיף גם נקודות.

רבע ג': משחק של ריצות, אינדיאנה נשארת במשחק בזכות דקות אחרונות טובות
פתיחה חזקה של אינדיאנה, קולעת את ה-7 נק' הראשונות של הרבע וההפרש רק 4! פסק-זמן של ואן גאנדי לפני שהוא מאבד את היתרון. דטרויט, קבוצה מסודרת, חוזרת מאורגנת ועונה ב-9 נק' מהירות שלה בתוך 2 דקות ובריצת 2-14 שמובילה ליתרון שיא של 16! מבוא לבול גיים שמחייב את מקמילן לקחת פסק-זמן. חוזרים, דטרויט עם 6 נק' נוספות ללא מענה והיתרון - 22. תודה, היה נחמד, להתראות.

אבל רגע! רק שניה! בתוך דקה וקצת ריצת 0-9, המון בזכות 2 שלשות מהירות של בוגדנוביץ', וזה רק 13 הפרש עם 4 דקות על השעון! רג'י ג'קסון עונה בצד שני עם שלשה, מחזיר ל-16.

71-81 לדטרויט אחרי שלושה רבעים. ריצת 3-15 של אינדיאנה עד לסיום הרבע
לאחר ריצת 2-22 של דטרויט, משאירה את זה משחק תחרותי. כבר הגיע ל-22 הפרש.

רבע ד': דטרויט שלום, דטרויט שלום, איך זה לשמוט יתרון דו-ספרתי?
פתיחה חזקה נוספת של אינדי! יש משחק! אחרי שלשות של אולדיפו ובוגדנוביץ' ההפרש יורד ל-5 ומחייב את ואן גאנדי לקחת פסק-זמן. יש משחק, רבותיי! סטיבנסון על ריבאונד התקפה, פעם ראשונה לא נכנס, פעם שניה נכנס! רק 3 הפרש! אולדיפו עד עכשיו משחק את כל המחצית השניה ואנחנו 9 דקות לסיום המשחק! סל של סאבוניס על הבייסליין מחצי-מרחק מוריד את זה ל-1 בלבד!

7:27 לסיום, אולדיפו יורד לראשונה בחצי השני בפיגור 4. אין, חייבים אותו לדקות האחרונות. שלשה של סטיבנסון עם קצת יותר מ-5 דקות על השעון מורידה את זה ליתרון נקודה בלבד לדטרויט! באה אחרי שלשה של קורי ג'וזף ואחרי דקות טובות של דטרויט.

5:23 לסיום, חטיפה של סאבוניס בהגנה מובילה לעבירה של דראמונד עליו במתפרצת. סאבוניס קולע פעמיים ונותן יתרון נקודה לאינדיאנה! יתרון ראשון מאז הרבע הראשון! דטרויט בּלוּ אה 22 פוינט ליד!

סטיבנסון עם טיפ על ריבאונד התקפה נותן יתרון 3. טובאייס האריס בצד שני צולף שלשה - שיוויון 95, ואז מוסיף עוד סל שנראה כמו תוקף! שיט עם השופטים! לא שרקו! יתרון 2 לדטרויט. אפשר גם לדון על הפוזישן הקודם שקוליסון איבד מה שהיה נראה כמו דחיפה של השומר שלו במאבק על הכדור.

3 דקות לסיום, במתפרצת - החטאה, קוליסון מקבל בפינה אחרי ריבאונד התקפה, צולף את השלשה! יתרון נקודה!

2 דקות לסיום, לא מאמין לך! סאבוניס נחסם, סוף שעון, נופל לידיים של סטיבנסון, שעולה לשלשה וקולע נהדר! יתרון 4! 12 נק' של סטיבנסון ברבע האחרון. בהגנה חטיפה נוספת, נגמר בעבירה. האם זה פלגרנט? הידיים הלכו גבוה לאזור הכתף והכשלה מאחור, אבל אפשר להסתפק בעבירה רגילה, וזו השריקה. תדיאוס יאנג קולע 1 מ-2. יתרון 5.

עוד עצירה בהגנה, ריבאונד הגנה נהדר של סטיבנסון. בהתקפה פיק אנד רול, סאבוניס מקבל והולך עד הסל! יתרון 7! קצת יותר מדקה לסיום. אפשר להתחיל לחגוג.

סוף שעון, אולדיפו נתקע, הכדור שוב נופל לידיים הנכונות, של קוליסון, חודר וקולע פלוטר קשה עם הלוח! איזה סל. 24 שנ' לסיום, יתרון 7 לפייסרס, ועכשיו אמרו את זה בגאון -- בול גיים! אולדיפו נפצע במהלך ונעזר באנשים כדי לרדת לספסל, אבל חוזר מהפסק-זמן. בצד השני, עבירת תוקף, כדור אינדיאנה. 16 שנ' לסיום, דטרויט לא תעשה עבירה, נגמר המשחק!

100-107 לאינדיאנה בסיום. אינדיאנה עם 15 שלשות [53%] מול 14 [42%] של דטרויט. דטרויט עם שיא מועדון של 12 שלשות או יותר ב-6 משחקים ברציפות. דראמונד השחקן הראשון שרושם לפחות 200 ריב' ב-13 המשחקים הראשונים של שתי עונות שונות מאז דניס רודמן שעשה זאת שלוש פעמים ב-3 קבוצות שונות בשנות ה-90': (1) דטרויט של 93-92, (2) סן אנטוניו של 94-93 (3) ושיקאגו של 97-96. הקהל היה מדהים במשחק הזה, עם אוירה לא רגילה וקבוצה עם זהות שלא היתה כבר שנים תחת הנהגתו של פול ג'ורג'. זה לא צ'יפ שאט, כי ג'ורג' הוא עודנו שחקן גדול, אבל העובדות מדברות בעד עצמן: אינדיאנה עם פתיחת העונה הטובה ביותר שלה מאז פתיחת 2-12 בעונת 2006-2005. רק 7 פעמים בהיסטוריה של הפיירס פתחו עם מאזן 3-10 או טוב יותר.

מצטיין המשחק: אפשר וצריך לומר שויקטור אולדיפו החזיק אותנו במשחק והוביל אותנו כמנהיג הקבוצה, אבל אני אלך עם לאנס סטיבנסון ולא תהיה התנגדות. 13 נק' [כולן ברבע האחרון] ב-18 דקות משחק. עבד גם בהגנה, ראשון לריבאונד, היה חלק משמעותי מהחזרה שלנו למשחק ואי-אפשר להדגיש מספיק עד כמה הניצחון עליו. דיבר בסיום המשחק;

ויקטור אולדיפו עם 21 נק' [5 שלשות] ו-15 ריב' ב-39 דקות משחק; דארן קוליסון עם 16 נק' ו-6 אס' [1 איבוד כדור]; בוגדנוביץ' עם 15 ויאנג עם 18; מיילס טרנר עם 7 נק' בלבד ב-24 דקות לא היה חלק מהריצה שלנו. ברבע השלישי החטיא המון זריקות מתחת לסל. החלטה אמיצה של מקמילן להוריד שחקן במעמד שלו, דבר שאתה לא יכול לעשות עם שחקן כמו פול ג'ורג', וזה היופי של הקבוצה העונה; סאבוניס עם 12 נק' ו-10 ריב' [4 בהתקפה] ב-24 דקות משחק היה פשוט נהדר במחצית השניה כתחליף לטרנר ועשה פוזשנים גדולים; מקמילן שיתף 9 שחקנים בלבד כאשר אם לא סופרים את ליף, אז סגר מאוד את הרוטציה וזה היה הכרחי;

בדטרויט, מיי בוי אנדרה דראמונד עם 11 נק' ו-15 ריב' [7 בהתקפה]. עשה עבודה טובה על מיילס טרנר שהביאה להוצאתו של זה מהמשחק; איש סמית' נתן דקות טובות מהספסל, כולל 8 נק' ברציפות ברבע השלישי בדקות הטובות של אינדיאנה שאיימנו למחוק את היתרון, מסיים עם 15 נק' ב-20 דקות;

ליין ליף: טי ג'יי מסיים ללא שורה סטטיסטית ב-3 דקות משחק [מינוס 4].

** Chris Smoove מתקצר.

המשחק הבא -- סקג'ואל מטורף נמשך, וביום א' כבר מוצאים את עצמו במשחק חוץ נגד מיאמי.

ראיתי גם לייקרס - פיניקס. החלטה אומללה.

קוזמה עשה שיא קריירה בנק' עם 30 [28 במחצית השניה]. הוא ה'רוקי' הראשון בלייקרס שרושם 30 נק' ו-10 ריב' במשחק מאז מג'יק ב-1980. הוביל את הלייקרס ברבע השלישי בדקות הכי טובות שלהם במשחק.
&nbsp
ברוק לופז היה נהדר ברבע השלישי בכל אספקט של המשחק. גם לונזו תרם כמה אס' וסלים בדקות האלה, הדקות היחידות שבאמת אפשר להגיד שהשפיע על המשחק.
&nbsp
מאידך, ג'וליוס רנדל חושך, כלום, סיים את המשחק בלי להזיע. בשלב הזה של העונה הציפייה שלי ממנו הייתה שיקח ללופז את הדקות. למרות שהוריד במשקל [והרבה], הוא נראה כבד ובלי זריקה, פשוט כלום לא מקבלים ממנו. ברנדון אינגרם אחרי רבע ראשון נהדר, משהו כמו 12 או 14 נק', לא עשה כלום בהמשך, נעלם לגמרי, פשוט כלום.
&nbsp
קלדוול-פופ - אכזבה. הוא הגארד ה'וטרן' בקבוצה, זה לא קורי ברואר שהוא לא יותר משחקן משלים. זה שחקן שלא יודע מה זה אקסטרה פס בהתקפה, ואני לא מדבר על מהלך אחד, אבל אם צריך להצביע על מהלך אחד, אז היה לו מהלך מביך במתפרצת של 2-על-1 שהשחקן של פיניקס, אני חושב זה היה מייק ג'יימס, קיבל החלטה לתת לו את הזריקה והלך לסגור את השחקן מתחת לסל, כאילו "ויתר" על הזריקה, ופופ במקום ללכת עד הטבעת נפל במלכודת ולקח שני צעדים אחורה לזריקה מהפינה -- שלא היתה קרובה להיכנס. הוציא זריקה גרועה. בכלל, הלייקרס קבוצה שמאכזבת בסגנון המשחק. וולטון הגיע על טיקט של לבנות קבוצה כמו גולדן סטייט, נכון ? כמובן שהכישרון הוא לא באותה רמה, אבל בסגנון, לראות חמישה שחקנים עובדים בהתקפה ונעים סביב עצמם. בפועל, זה לא קורה הרבה העונה. אני לא מדבר בכלל על התקפות מבוזבזות, אני מדבר על יותר מדי שחקנים שלא מחפשים את המסירה. הלילה היתה להם הזדמנות להיראות טוב נגד קבוצה מאוד נחותה. פיניקס ניצחה את המשחק כשהיא בעצם לא משחקת כדורסל. זה סלים גדולים של קווין בוקר, שהוא גו-טו-גאיי אדיר בשביל קבוצה כזאת, אבל זהו, אין להם נקודות חוזקה. אני לא יכול לקבל את זה שדראגן בנדר ואלכס לן נותנים את משחק העונה שלהם נגדי. אני לא יכול לקבל את זה ששני נו-ניימס משחקים בעמדת הרכז ועושים את המשחק הכי טוב שלהם העונה נגדי.

עוד נתון להצביע עליו - נקודות בהזדמנות שניה

דטרויט סיימה את המחצית הראשונה עם 16 נק' בהזדמנות שניה מול 2 בלבד של אינדיאנה. המשחק נגמר ב-20-21 לדטרויט כאשר ברבע הרביעי בלבד, אינדיאנה עם 15 נק' בהזדמנות שניה! אפשר להוסיף לזה עוד 18 נק' במתפרצות במחצית השניה מתוך 27 במשחק. זה בהחלט עשה הבדל.

Cade Foster

New member
אוהב את הסיכומים שלך

ומסכים עם הבחירה בסטיבנסון. זה פחות ה13 נקודות ויותר ההאסל המטורף שהוא הביא ברבע האחרון, 2 ריבאונדים בהתקפה שהובילו ל2 סלים וספרתי עוד לפחות פעמיים שהוא הציל פוזשן מתחת לסל שלנו עם זינוקים אקרובטים לפרקט. הוא נתן הצגה כמו בימים הגדולים שלו באינדיאנה בתחילת העשור, ואפילו השלשות נכנסו לו.
&nbsp
הייתה ממש אווירת פלייאוף, אני זוכר איך בתחילת העונה הקבוצה רצה יפה אבל חצי אולם היה ריק לגמרי וזה די ביאס, אני שמח לראות שהקהל שם לב למה שקורה בתחילת העונה וגם רצף ההפסדים לא בלבל שם אנשים.

תודה. אתה מותיקי האוהדים וראית את הצמיחה

זה נראה טוב. צריך לזכור, הפסדנו מס' משחקים שהובלנו בדו-ספרתי. בוא נקזז את זה מהמשחק נגד דטרויט שלא הינו אמורים לחזור ממנו, ועדיין הפסדת פעמיים משחקים שהיו רשומים עליך. זה פתאום שם אותך מקום רביעי. פתאום מסתכלים על העונה אחרת. העניין הוא שאני לא מרגיש שזה 'פוקסים', הקבוצה משחקת כדורסל טוב! אני מפחד רק מהפייס - בזיכרון שלי, קבוצות לא מסוגלות להחזיק את זה עונה שלמה ואיפשהו בפברואר אתה מאבד את כיוון. אני מקווה שהקונפרנס והסקג'ואל שיתאזן בהמשך ישאירו אותנו בתמונה. כשחוויתי את זה עם סקרמנטו זה היה אחרת, כי בכל זאת קאזינס ומפגשים תכופים עם גולדן סטייט, קליפרס וכאלה זו היתה בעיה שאין לנו אותה באינדיאנה.

Cade Foster

New member
דווקא הדיוויז'ן של הקינגס היה חלש יותר בפועל

8 משחקים קשים ו8 משחקים נגד נמושות, העונה זה אפילו קיצוני יותר כשכל הקבוצות חוץ מהווריורס הן נמושות (כמו שהקליפרס נראים כרגע הם בהחלט נמושה). בבית המרכזי יש לך 4 פעמים דוז פואה משיקאגו וכל שאר המשחקים זה רצח.

rapgamer4ever

New member
אני חושב שזה טיפה מוגזם לקרוא לקליפרס נמושה

הם סובלים ממכת פציעות די רצינית והפסידו כמה משחקים צמודים שהיו יכולים להסתיים אחרת. אני מראש לא האמנתי בהם אבל זו לא קבוצה חלשה אלא סתם בינונית.

FrecCo

Member
הוא כזה באופי, ואני דווקא מעריך את זה

ראו את זה גם כשפטריק בברלי ניסה לריב איתו משחק שלם, הוא פשוט נמנע ממריבה בכל מחיר וזה לא היה קל כי בברלי עשה הכל חוץ מלתת לו אגרוף.
גם בראיונות וגם על המגרש הוא בדיוק ההיפך מאבא שלו- מתחמק מלמשוך אש.
הוא ילד בן 20 שאבא שלו הפך לשנוא ושם עליו מלא לחץ והוא פשוט מנסה להתרכז רק במשחק. מעריך יותר ספורטאים כאלה.
&nbsp
גם במקרה הזה אני חושב שכיוונו אליו את אור הזרקורים רק בגלל שזה הוא. אף אחד לא היה מייחס חשיבות לגארד רזה וקטן בן 20 בשנה הראשונה שלו בליגה אם הוא לא "נחלץ" לעזרת החברים שלו בקטטה בין ענקים- אם לא היו קוראים לו לונזו בול.

למעלה