הלילה ב-3:00 נפגשות האימפריות ממזרח ומערב

rapgamer4ever

New member
הלילה ב-3:00 נפגשות האימפריות ממזרח ומערב

בוסטון מארחת את הווריורס. הקבוצות חולקות יחדיו 20 ניצחונות רצופים כאשר רק אחד הרצפים יחזיק מעמד. קרי מוגדר probable למשחק.
בוסטון עשתה בעיות לגולדן בשנים האחרונות אם כי הסגל השתנה בצורה די דרמטית. אין ספק שגולדן תגיע עם מוטיבציה למשחק הזה שמשודר ב-TNT ובהנחה שקרי ישחק היא גם פייבוריטית כבדה.

עוד הלילה פיניקס-יוסטון כאשר כריס פול צפוי לחזור מפציעה. במידה וגולדן תפסיד הרוקטס יעלו לראשות המערב.

FrecCo

Member
בוסטון נראים מעולה

אבל הווריורס שוב נראים 3 רמות מעל הליגה. אם בוסטון יצליחו לשמור על המשחק צמוד עד הסוף זה יהיה הישג. אם הווריורס באים רעבים ומרוכזים זה בלואו-אאוט. לך תעצור קבוצה כזאת שמייצרת בריחה של 20 נקודות ב2 דקות מתי שבא לה (העונה באופן סיסטמתי ברבע השלישי).

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא רואה תסריט שגולדן מפסידים

ויותר מזה, אם יהיה פה בלואו אאוט מטורף של איזה 25 הפרש, זה ממש לא יפתיע אותי.
&nbsp
ואני ממש מקווה שאני טועה ושהסלטיקס ינצחו

משחק העונה

הבאסה במזרח זה שלברון יעלה את המשחק שלו באיזה 5 רמות בפלייאוף ואז כולנו נשכח כמה שבוסטון הייתה טובה העונה

OrEl74

Well-known member
מנהל
איזה שחקן שכונה הניק יאנג הזה

בכלל יש פה משחק ברמה מאוד נמוכה בינתיים

Anfield

New member
סליחה שאני מסיט את הפוקוס שמגיע לבוסטון אבל איך קולעים 90

נקודות במחצית אחת....? הזוי.

rapgamer4ever

New member
לא ראיתי דבר כזה בחיים

ומי שחשב ש"חוק הארדן" ישנה מהותית את המשחק שלו מתבדה. הזקן ממשיך מאיפה שהפסיק ובונה לעצמו קייס חזק ל-MVP.

Cade Foster

New member
הוא מגיע לעונשין הכי מעט מאז 2014

ככה שלא הייתי אומר שאין השפעה בכלל, אבל מגיע לו ריספקט שהוא התאים את המשחק שלו למציאות החדשה, הוא מחפש הרבה יותר את הטבעת מאשר את המגע. כרגע בהחלט המועמד הבולט לMVP.

rapgamer4ever

New member
הוא מוביל את הליגה בהליכות לעונשין

ונמצא בול על אותו קצב עונשין של 2014 ו-2015 (הוא משחק דקה-שתיים פחות).
הוא לא עושה כאלה התאמות כמו שאתה הפרזת בכמה שהחוק הזה ישנה משהו במשחק שלו. הוא מגיע לעונשין 10 פעמים במשחק כשאם אני זוכר נכון חשבת שהחוק הזה יוריד אותו לאיזור 6.
&nbsp

Cade Foster

New member
לא זוכר שהערכתי כמה זה יוריד אותו

בכל מקרה העונה הוא זורק משמעותית יותר מהשדה בהשוואה לעונות האחרונות (במקביל לירידה הקלה בהליכות לעונשין). הוא בבירור מחפש יותר את הטבעת מאשר את המגע, והוא די טוב בזה כפי שאנחנו יודעים.

Cade Foster

New member
כל דבר כזה שכתבתי סייגתי באותו הדיון

לא אמרתי שזה יוריד אותו ל20 ומטה אלא שזה יכול להוריד. כתבתי שהוא יצטרך להתאים את עצמו וזה בדיוק מה שקרה. מגיע לו מברוק על זה. אני יודע לפרגן כשצריך גם לשחקנים שהם לא הקאפ אוף טי שלי.

ומה זה משנה אילו סוג של זריקות? עונה שעברה כל זריקה שלישית או רביעית שלו מה3 הייתה סחיטת עבירה.

rapgamer4ever

New member
אוקיי, אז התחזית המסויגת שלך לא הייתה נכונה

אני לא ממש רואה איזה התאמות הוא עשה אלא חושב שהמחשבה הראשונית שלך שהוא יצטרך להתאים דברים לא הייתה מדויקת. בעיקרון אין חדש תחת השמש, הוא ממשיך לשחק באותו סגנון, לקלוע 30 למשחק ולהגיע לעונשין 10 פעמים.
&nbsp
עכשיו כתבת "הוא בבירור מחפש את הטבעת יותר מאשר את המגע", ונימקת את עצמך כשהצבעת על מספר השלשות הגבוה שהוא זורק. אבל אין קשר בין שלשות לבין חיפוש הטבעת על חשבון מגע. או שלא הבנתי אותך.

Cade Foster

New member
התכוונתי באופן כללי יותר, לא רק חדירות

הוא מחפש את הזריקה לסל ולא את המגע.
&nbsp
אגב, אני רק רוצה לציין שאני לא סגור לגמרי על מה חוק הארדן אומר חוץ מהקטע של לתפוס את הכדור לפני המגע, הניסוח שלו היה די מעומעם. בכל אופן, העונה יוצא לי לראות הרבה פחות שריקות לעבירה של המגן בחדירה לסל כשהוא יוזם את המגע (וכמובן גם בעבירות ל3), לפעמים הם אפילו לא מקבלים שריקות שכן מגיעות להם. ככה שמבחינתי החוק הזה הוא הצלחה.
&nbsp
ונ.ב. 2, מעניין יהיה לראות כמה פעמים הארדן יילך לקו בפליאוף כשהשיפוט יהיה קצת יותר קשוח.

rapgamer4ever

New member
אני לא רואה לזה ביסוס

לא רואה שינוי בסגנון המשחק שלו או בסטטיסטיקה.
ממה שזכור לי החוק מנע את הטריק הזה של לפיתה של יד היריב כדי לסחוט פאול, שזה אנקדוטה ביכולת של הארדן ושל אחרים לסחוט עבירות אבל רחוק ממשהו שמגדיר את המשחק שלהם או שהם מתבססים עליו.
&nbsp
אני גם חושב שהחוק הוא הצלחה כי הטריק הזה היה בולשיט וטוב שמנעו משחקנים להשתמש בו.
&nbsp
בפלייאופים האחרונים הארדן הצליח להגיע לעונשין כ-10 פעמים במשחק אם כי התפלגות הזריקות שלו טיפה השתנתה. הוא נטה לקחת יותר שלשות וקלע אותן באחוזים נמוכים מהרגיל, כלומר היעילות קצת נפגעה אבל לאו דוקא התחום של עונשין.

rapgamer4ever

New member
מגיע המון קרדיט להגנת בוסטון

הם ממש הצליחו להוציא את קרי מהמשחק וכשזה קורה גולדן הרבה יותר פגיעה, בשלב שאתה רואה שקרי מאבד ביטחון.
הווריורס הופיעו כמו למשחק פלייאוף וברחו בפתיחה אבל כשקרי לא בעניינים הם פשוט לא אותה קבוצה התקפית וב-3 רבעים הם קלעו 60 נקודות בלבד.
שני השחקנים הכי טובים על המגרש היו דוראנט וג'יילן בראון שקלעו זריקות גדולות והיו אחראיים לכמה מהלכי מפתח בהגנה.
בכמה פוזשנים האחרונים קיירי קיבל כמה שריקות גבוליות לטובתו שבדיעבד הכריעו את המשחק. זהות המנצחת לא ממש משנה, בוסטון יכולה להיות מרוצה מתצוגה הגנתית מאוד מרשימה בעוד שגולדן ובפרט קרי צריכים למצוא דרכים להכניס אותו למשחק גם מול קבוצות אגרסיביות במגרש עוין.

קאיירי עם 11 נק' ב-4 הדקות האחרונות #קלוזר

קלע 11 מה-15 האחרונות של בוסטון. לעומתו, סטף לא הגיע. זה מטורף להגיד שסטף לא שחקן של משחקים גדולים ולהיקלע פה להאשמות של מי הפסיד את המשחק לגולדן סטייט, ובפרט כאשר הוא החמיץ את המשחק הקודם ונדמה היה שהוא לא עצמו, אבל הוא פשוט לא הגיע למשחק.
&nbsp
עם כל הכבוד לקאיירי והעובדה שסגר את המשחק בדקות ההכרעה, בוסטון לא חוזרת למשחק אם לא ג'יילן. משחק אדיר שלו, מכל הבחינות, ואולי פעם ראשונה שאני רואה אצלו פעולות שהן גיים צ'נג'ינג בהגנה. אולי זה קרה כבר העונה, אבל אני לא צופה במשחקים שלהם ואותי זה הפתיע לראות את ההשפעה הגדולה שלו על המשחק.
&nbsp
ביקורת גדולה מבחינתי על סטיב קר. אמרו את זה בשידור, אז אני רק אחזק. זו לא חכמה שבדיעבד, הרגשתי ככה גם לפני שכספי נכנס. כשהוא נכנס הקבוצה שיחקה הרבה יותר טוב. בגללו ? לא, אני לא אומר את זה. אבל העובדה הפשוטה היא, שהוא היה על המגרש בדקות היותר טובות של הקבוצה אחרי סטרץ' נוראי של כמה דקות בלי סל. גם ברבע השני הוא היה צריך לשחק. באמצע הרבע הרביעי הוא הוציא אותו, בצדק, כי זה השלב שבו אתה חוזר לשחקנים היותר בכירים שלך [ה'ביג פור' מחוזקים באנדרה] וכספי גם שיחק הרבה דקות ברצף והיה צריך את המנוחה. אבל אין שום הצדקה לכך שכספי לא שותף במחצית הראשונה. אמרתי לעצמי שסטיב פתח את הרוטציה [מינוס כספי ופטריק מקואו] וזה לא עבד לו, אז מה עושים ? פותחים אותה עוד יותר. במקום זה הוא חזר לאותם שחקנים במחצית הראשונה, לקרי שלא פגע והיה נראה לא חד, ולאותן חמישיות שלא סיפקו את הסחורה דקות ארוכות, וזה הכעיס אותי לראות את זה.
&nbsp
עוד דבר שנאמר בשידור ואני מסכים איתו זה הריאיון הלא קונבנציונלי עם קווין גארנט. כולנו אוהבים את קייג'י, אבל זה היה מיותר. זה הוציא אותי מהקצב של המשחק ואני מודה שאפילו לא שמעתי את התשובות. אני גבר, אני לא מסוגל לעשות שני דברים במקביל, אז או שאני צופה במשחק או שאני צופה ב"רפי רשף מארח", אי אפשר ביחד.

rapgamer4ever

New member
האמת שלא התרשמתי שקיירי השתלט על המשחק

בוסטון יצאו גדולים עם הקאמבק שלהם אבל לא הייתי זוקף את הקרדיט לקיירי. הוא החטיא די הרבה כניסות לסל וניצל ע"י שריקות לעבירות שאני לא ראיתי...

למעלה