משחקי הלילה

rapgamer4ever

New member
משחקי הלילה

אטלנטה- סקראמנטו: ההוקס פייבוריטים לאסוף ניצחון שלישי העונה.

מיאמי- וושינגטון: אחלה משחק שיכול להיות סדרה בסיבוב הראשון.

ניו יורק- יוטה: הג'אז פותחים במסע חוץ בחוף המזרחי. הם יהיו צריכים לנצח כמה משחקים מהסוג הזה כדי לא להתרחק יותר מדי מהפלייאוף.

שארלוט- קליבלנד: הקאבס אולי מתחילים להתאושש, למרות שזלזול כאן יכול לעלות להם בהפסד. שארלוט הפסידה 4 רצוף.

ממפיס- אינדיאנה: הפייסרס מאבדים גובה וינסו לעצור את הנפילה.

מילווקי- דטרויט: בכל פעם שאני מצפה שדטרויט תחזור לגודלה הטבעי היא מנצחת שוב. ניצחון חוץ של הפיסטונס יהיה מרשים.

מינסוטה- סאן אנטוניו: הספרס בבק טו בק וללא קוואי. לא תהיה לנו הזדמנות טובה יותר לנצח אותם, האמת שאני לא זוכר מתי זה קרה בפעם האחרונה. בכל מקרה עד שלא ניפטר מההרגלים הבעיתיים שלנו בהגנה הספרס ידעו לנצל הזדמנויות.

ניו אורלינס- טורונטו: הראפטורס השיגו ניצחון איכותי ביוסטון, המשחק הזה בבק טו בק הוא בונוס עבורם.

אוקלהומה- שיקאגו: הת'אנדרס סופסוף חוזרים למאזן חצוי מול הקבוצה החלשה בליגה.

פורטלנד- אורלנדו: אצל המג'יק זה יום אסל יום בסל. מקווה שיופיעו הפעם ויספקו משחק תחרותי.

לייקרס- פילדלפיה: המשחק האחרון במסע החוץ של פילי במערב. זה יהיה המשחק ה-14 שלהם העונה, 10 מתוכם משחקי חוץ.

billc

New member
אומרים שלברון 21-1 נגד שרלוט מאז שג'ורדן נהיה הבעלים

וגם באטום חוזר היום, נראה מה יהיה

Anfield

New member
המשחק שלנו נגמר ברבע ראשון

27-7, משם זה היה כל הזמן 18-25 הפרש עד הסיום שם שיקאגו עשתה רצף קטן וזה נגמר על 13 בערך.
באמת אין יותר מדי מה להגיד חוץ מזה שאנטוני משחק יותר מדי על ג'אמפרים וזה יכול לחרפן את המוח לפעמים.
עכשיו יש רצף משחקים קשה נגד ספרס,ניו אורלינס וגולדן סטייט. נוכל לדעת איפה אנחנו עומדים אחרי ה3 האלה.

י ו א ב

New member
כנראה שלשחק משחקים שלמים עושה לג'ואל אמביד טוב

ברוך הבא - הגעת רישמית לליגה.
כיף שיש עוד קבוצה שתענוג לעקוב אחריה.
וזה בתור אוהד בוסטון...
האטלנטי ידבר חזק בשנים הקרובות (אינשאללה).

rapgamer4ever

New member
מינסוטה קוטעת רצף של 12 הפסדים מול הספרס

שיחקנו טוב. ברבע הראשון שמרנו ברמה גבוהה על הספרס והגענו למצבי קליעה טובים בצבע אבל השחקנים החטיאו המון ממש בטבעת, לכן נכנסנו לפיגור.
ברבע השני לטעמי פופוביץ' עשה טעות ששיתף כל כך הרבה את גאסול. הוא לא התמודד עם הפיק אנד רול של טיג וטאונס וקלענו בכמה פוזשנים רצופים, השחקנים נכנסו לרית'ם והרצף הוארך ל-13 פוזשנים רצופים עם נקודות.
הרבע היה כמעט מושלם מבחינתנו וירדנו למחצית בפלוס 14.

ברבע השלישי השחקנים עלו למגרש כאילו שאנחנו בגארבג' טיים. מעט מאוד תנועה, רוטציות לא מספיק טובות בהגנה ויצאנו בזול שהספרס כרסמו בהפרש לאט לכיוון ה-5 ולא מחקו אותו לגמרי. אלדריג' חטף עבירת תוקף שהייתה הרביעית שלו במשחק, בכלל הוא היה מסובך בבעיית עבירות. אבל הספרס לא צריכים להרגיש מקופחים, מאנו פוצץ אנשים בצבע על ימין ועל שמאל מבלי שקיבלנו שריקות. אפשר לומר ששתי הקבוצות לא קיבלו שריקות שמגיע להן.

ברבע השלישי והרביעי הספרס סגרו יותר טוב את ה-roll של טאונס לצבע ואת הקלעים, מה שאפשר לג'ף טיג לקחת זריקות יחסית נוחות מ10-15 פיט והוא קלע את רובן. משחק סולידי חיובי שלו.

ברבע הרביעי הספרס התקרבו אבל כמה ריב' התקפה שלנו הרגו את השעון וגמרו את המשחק.

באטלר מדאיג אותי, הג'אמפר שלו כל-כך לא בכיוון ואני מדבר גם על האחוזים וגם על איך שהזריקה נראית. העונה הוא 29% משלוש וגם המיד ריינג' שלו לא נכנסים. בכל זאת יש לו אפקט חיובי על הקבוצה.
עוד נקודה לשיפור היא התקפת מעבר. קלענו רק 13 נקודות בפאסט ברייק בערב בו הספרס איבדו 20 כדורים והיו לנו הרבה הזדמנויות. על פניו עם חבר'ה אתלטיים כמו שלנו זה אמור תמיד להסתיים בלייאפ או בעבירה אבל איכשהו לא נוטים לתקוף מספיק את הסל, ולא בתיאום נכון, הרבה פעמים אנחנו נעצרים לסל אופנס.

בכל אופן זה היה ניצחון איכותי מצדנו וכל משחק בו אנחנו עוצרים את היריבה על 86 נקודות הוא מבורך. אנחנו נכנסים עכשיו ללו"ז די נוח, מתוך 6 המשחקים הקרובים אנחנו צריכים לנצח לפחות 4.

Cade Foster

New member
שוב התפרקות ברבע האחרון, הפעם היה לנו מזל גדול

ולמרות הכל ניצחון מוצדק, היינו טובים יותר לאורך 3.5 רבעים ולא פיגרנו בשום שלב במשחק. יש לאינדיאנה את כל הסממנים של קבוצה חסרת ניסיון. טסה את המגרש שלושה רבעים ומשחקת נפלא אבל פשוט נחנקת ברגע שמתחילים לנגוס בהפרש. הפעם למזלנו ממפיס מחטיאה המון זריקות טובות במאני טיים, כולל החטאת לייאפ קל של טייריק אחרי בלוק אדיר של טרנר על רייט (אלוהים רק יודע איך זה לא נכנס לטופ 10 היומי והיורו סטפ של אמביד מקום ראשון).
&nbsp
אחרי שניצחנו את קליבלנד לראשונה אחרי מיליון שנה גם את ממפיס מנצחים לראשונה מאז עונת גמר המזרח ב2013. בכלל רוב הניצחונות שלנו העונה הגיעו דווקא כשהיינו אנדרדוג ברור.
&nbsp
בממפיס החיסרון של קונלי הורגש מאוד. המון איבודי כדור, אחוזי שלוש רעים וההגנה לא הייתה קיימת במשך כמעט כל המשחק. גאסול דפק שיא עונתי ומשחק מפלצתי של 35-13 (לא מפתיע שזה קורה מול טרנר שפשוט לא מסוגל להתמודד עם שחקנים כאלה) אבל חוץ מהרוקי דילון ברוקס (אחלה שחקן! לעקוב) ולפרקים גם פארסונס ואוואנס הוא לא קיבל עזרה.
&nbsp
באינדיאנה קוליסון היה ענק במחצית הראשונה (ובמאני טיים עם 12 מ12 מהקו) ואולדיפו כרגיל בשניה אבל משהו במשחק שלו מעצבן אותי, הוא לוקח לפעמים זריקות לא קשורות לשטף (שמידי פעם נכנסות, אבל לרוב לא פוגעות בכלום) ומריץ את היריבה לקאמבק. אני אשמח לראות יותר דקות שלו עם הסקנד יוניט בדקות שאנחנו מתקשים לחצוב נקודות.
&nbsp
דיברתי מקודם על טרנר - נראה לי שהוא השחקן היחיד העונה שמשחק מתחת לציפיות ממנו (והוא בעצם היה השחקן היחיד שבכלל היו ממנו ציפיות). הוא לא שיפר שום דבר במשחק שלו, הוא מפחד לצאת מאזור הנוחות שלו בהיי פוסט (שמישהו כבר יגיד לו שהזריקה שלו אמנם יפה אבל לא כזאת יעילה שאנחנו צריכים ללכת אליה בכל פעם), הוא מפחד ממגע ובהגנה חוץ מרים פרוטקשן הוא די מינוס.
&nbsp
ותגידו, זה רק אני או שהמזרח עד עכשיו במאזן חיובי מול המערב?

rapgamer4ever

New member
אני חושב שההיתלות של רייט על הטבעת

הרעידה את הסל וגרמה לטייריק להחטיא. בכלל טייריק סופר מרשים מהספסל, הוא השחקן השישי של העונה כל עוד אריק גורדון פותח בחמישייה. לא חשבתי שטייריק יוכל למלא תפקיד כל כך חשוב בקבוצה חיובית, הוא השחקן השלישי הכי טוב בממפיס העונה.
אגב גם אני התרשמתי לטובה מדילון ברוקס.

המזרח בינתיים לא פחות מעניין מהמערב

יש לא מעט משחקים מעניינים של קבוצות מהמזרח העונה, לגמריי הגיע בהפתעה

rapgamer4ever

New member
המזרח מוביל על המערב 49-45

די הרבה קבוצות במזרח פתחו יותר טוב מהציפיות- דטרויט, ניקס, אורלנדו, בתכלס גם בוסטון...

rapgamer4ever

New member
ניקס- יוטה היה אחלה משחק

אני לא יודע מה יש בניקס שהם ממשיכים לנצח אפילו בלי התעלויות של פורזינגיס. הם שלטו בריבאונד וניצחו משחק שבו יוטה תפסה וואחד יום משלוש (17-35).
הג'אז שיתפו הרכבים מעניינים של 4 סווינגמנים לכל דבר: מיצ'ל-הוד-אינגלס-ספולושה יחד עם פייבורס בסנטר. קשה לבוא בטענות למישהו ספציפי שלא ממלא את חלקו (אולי לרוביו בעצם) אבל אני חושב שנופל אסימון כלשהו שליוטה אין סגל כל-כך טוב, חסר להם כישרון התקפי וללא גובר הם גם לא מצליחים לעצור את היריבות על 95 נקודות.
&nbsp
אני לא רוצה לקפוץ למסקנות אבל יוטה במאזן חלש למרות לו"ז נחמד, רוב יריבות הפלייאוף שלה פתחו טוב וגובר בחוץ לעוד חודש לפחות. אני מחבב את הג'אז ולא הייתי רוצה שיצאו מהמירוץ בשלב מוקדם, כרגע זה לא נראה דמיוני שיפלו 5-6 משחקים ממקום שמיני עד שגובר יחזור.

ממפיס - אינדיאנה: בלו אאוט שנגמר בדרמה

ממפיס בלי מייק קונלי. משמעותי.

רבע א': רבע חזק של אינדיאנה, ממפיס במזל נשארת במשחק
פתיחה חזקה של אינדיאנה ותרומה בהתקפה מכל שחקן. קצת יותר מ-4 דקות לסיום הרבע שלשה של קוליסון נותנת יתרון דו-ספרתי. 2:05 לסיום הרבע, ליף נכנס ביתרון 10.

25-34 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. אינדיאנה עם 56% מהשדה [5 מ-8 משלוש] ועם 10 מ-13 בצבע, שם משיגה נקודות קלות מדי. ממפיס עם 52%, אבל זה הרבה בזכות 7 קליעות רצופות מהשדה ב-4 הדקות האחרונות של הרבע.

רבע ב': מומנטום ראשון של ממפיס מוריד את זה לחד-ספרתי, אבל לא הלילה
פוזשן התקפה - שתי דקות מפתיחת הרבע, ליף מעורב לראשונה במשחק. קורי ג'וזף חודר, מוציא וליף קולע שלשה 'רק רשת'!

8:23 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד ביתרון 9.

ממפיס הצליחה להוריד את זה ל-5, אבל אינדי חזרה מיד לדו-ספרתי ולקחה הפרש שיא של 16 לקראת סיום הרבע. 53-67 לאינדיאנה במחצית. המחצית נגמרה בסל עם הבאזר של אולדיפו שלקח את זה קוסט טו קוסט אחרי קליעות של טייריק מהעונשין. אולי מהלך אגרסיבי ראשון של אולדיפו כל המשחק, בודאי אחרי רבע ראשון שקט. קוליסון עם מחצית נהדרת, הכי טובה שלו, מסיים אותה עם 20 נק' ב-9 זריקות מהשדה. גאסול עם 18. גולת הכותרת עד עכשיו - ההגנה של ממפיס בתצוגת נפל. נתון להצביע עליו: הגריזליז באים אחרי כמה משחקים קשים בהם הרשו 60 נק' במחצית. ב-6 המשחקים הראשונים של העונה היו קבוצת הגנה של 100 נק' למשחק, מאז נותנים מעל 100. אינדי לא יכלה לתפוס אותם במומנטום גרוע יותר, והלילה 67 נק' זה הכי הרבה שממפיס הרשתה העונה במחצית אחת.

רבע ג': ממפיס נשארת במשחק, אבל בתחושה זה מרגיש סגור
פתיחה חזקה של ממפיס, חזרו טוב, 2-11, רק 7 הפרש. אבל שוב, בדומה לרבע הקודם, הפייסרס חזרו טוב מפסק-זמן והיתרון שוב דו-ספרתי, מבוא ל-20.

84-97 לאינדיאנה אחרי שלושה רבעים. בנקודת הזמן הזו ממפיס עם אחוז גבוה יותר מהשדה [54% לעומת 53%], אבל אינדיאנה עם 10 שלשות ב-50% וממפיס עם 13 איבודים [17 נק' של אינדיאנה מאיבודי כדור].

רבע ד': קאמבק גדול והזדמנות של ממפיס להשוות
אמצע הרבע, ההפרש יורד ל-7 אחרי ריצת 0-10 של ממפיס ב-3 דקות. ההפרש היה צריך לרדת עוד, אבל ממפיס החטיאה 4 שלשות ברציפות בדקות שאינדיאנה איבדה כדורים ולא יכלה לקנות סל. בהמשך, הריצה נעצרת במבול שלשות - מצד אחד בוגדנוביץ' ואולדיפו, מצד שני גאסול - סל נענה בסל.

3 דקות וקצת לסיום, שלשה של פארסונס! רק 6 הפרש! אוי ואבוי לי, כבר היינו בסרט הזה. עצירה, ובצד השני סל קל של טייריק במתפרצת. רק 4 הפרש! 2:44 לסיום. זה לא נעצר, עוד איבוד כדור שלנו! למזלנו, צ'נדלר פארסונס מחטיא שלשה מהפינה! היה צריך לשים את זה. תודה שלא שם!

פחות מ-2 דקות לסיום המשחק, סוף שעון, קוליסון קולע! זריקה טובה מחצי מרחק. ההפרש חוזר ל-6. חוזרים מפסק-זמן. צ'אלמרס מחטיא שלשה, ריבאונד התקפה מוביל להחטאה נוספת, הפעם של טייריק, אבל שוב ריבאונד התקפה, שמוביל לסל של צ'אלמרס בפלוטר. ההגנה שלנו נאיבית. שוב 4 הפרש, 1:22 לסיום. בצד השני אולדיפו מוריד שעון, אני לא אוהב את זה - פיק אנד רול עם בוגדנוביץ', אבל אולדיפו יחפש את הסל, והוא מוציא איר בול בזריקה רעה.

פחות מדקה לסיום, ממפיס מקבלת הזדמנות להפוך את זה למשחק של פוזשן אחד, אבל שתי החטאות מתחת לסל! לא מאמין לך! בראשונה, חסימה כבירה של מיילס טרנר! מהלך של משחק! בשניה, החטאה של טייריק, היה לגמרי לבד! בצד השני, אולדיפו הולך עד הסל ומוציא את העבירה. פסק-זמן, כדור מהצד. שוב עבירה על אולדיפו, ממפיס צריכה לעצור את השעון בפיגור 4 ו-23 שניות. אולדיפו קולע פעמיים. 6 הפרש. בול גיים.

האמנם?!

חוזרים מפסק-זמן. גאסול כופה שלשה קשה, לא נכנס, אבל ראשון על הריבאונד של עצמו -- עם הרבה לב, קולע סל אקרובטי ועבירה! ואו! קולע מהקו - 3 הפרש. פסק-זמן. חוזרים. בוגדנוביץ' חודר על הבייסליין, גאסול לא מצליח לעשות עבירה, הכדור יוצא החוצה! האם זה איבוד כדור או נגיעה של ברנדן רייט? קשה לדעת, אבל נראה דוקא כמו נגיעה אחרונה של בוגדנוביץ'. והשופטים מסכימים! כדור של ממפיס! רק 3 הפרש, 9 שניות לסיום! כדור אחרון . . . גאסול לשלוש מכמעט חצי מגרש, אבל מחטיא! ריבאונד התקפה של מאריו צ'אלמרס ! ! ! צ'אלמרס לשלוש ! ! ! אבל אחרי הזמן ! ! ! היתה עליו עבירה, אבל אחרי הזמן, רבותיי, אחרי הזמן, אין תלונות והשופטים מסיימים את המשחק. דרמה גדולה בסיום, אבל ניצחון צודק שלנו.

113-116 לאינדיאנה בסיום. אינדיאנה שמטה יתרון 17 ברבע האחרון, הרבה בגלל רצף של התקפות מבוזבזות ושליטה מוחלטת של ממפיס בריבאונד התקפה. הפייסרס עם 12 שלשות ב-50%. שתי הקבוצות קלעו מעל 50% מהשדה, אבל ממפיס רק עם 8 שלשות ב-25%. בזאת, אינדיאנה 0-5 העונה כשהיא מוסרת לפחות 27 אס' [הלילה - 29] ומאזן זהה כשהיא קולעת לפחות 50% מהשדה. בנוסף, במאזן 1-6 כאשר קולעת ב-40% או יותר משלוש. מבחינת כל הפרמטרים זה היה משחק של אינדיאנה והניצחון מוצדק.

מצטיין המשחק: דארן קוליסון. 30 נק' [13-8 מהשדה, 4-2 משלוש, 12-12 מהקו] ו-8 אס' [1 איבוד כדור] ב-41 דקות משחק. משחק 30 נק' ראשון של קוליסון מזה כמעט 5 שנים! ;

אולדיפו עם 21 נק' ב-34 דקות. לא הורגש ברבע הראשון, וזה אולי מעיד על העליונות של אינדיאנה במשחק, כי הצלחנו לייצר יתרון גם בלעדיו;

בממפיס, מארק גאסול עם 35 נק' [24-12 מהשדה, 7-3 משלוש, 9-8 מהקו], 13 ריב' [2 בהתקפה] ו-5 חס' ב-39 דקות משחק. הוא גיימר. נלחם על כל כדור, יותר דומיננטי מכל שאר השחקנים על המגרש. הוא אחד הטובים בליגה, מאוד אנדררייטד; טייריק אוונס עם 18 נק' ו-9 אס' [2 איבודי כדור] ב-33 דקות מהספסל. היה לו משחק טוב, אבל ההחטאה שלו מתחת לסל שיכלה להפוך את זה משחק של 2 נק' בלבד, היתה משמעותית; ג'מייקל גרין חזר מהפציעה שהשביתה אותו מכל משחקי הקבוצה פרט לסיזן אופנר, תרם 8 נק' ב-17 דקות משחק;

ליין ליף: טי ג'יי מסיים עם 3 נק' [1-1 מהשדה, 1-1 משלוש] ב-6 דקות משחק [מינוס 1].

המשחק הבא -- חוזרים הביתה ומארחים את דטרויט [ו']

למעלה