משחקי הלילה

rapgamer4ever

New member
משחקי הלילה

וושינגטון- לייקרס: הוויזארדס כבר בעטו בדלי מול הלייקרס השנה, זה לא אמור לקרות פעם נוספת.

טורונטו- ניו אורלינס: הפליקנס יחפשו להוסיף ניצחון איכותי ולהאריך את רצף הניצחונות ל-4.

יוסטון- קליבלנד: משודר ב-TNT. כל משחק של הקאבס הוא מיני-מבחן בעת משבר. יוסטון היא משוכה גבוהה וניצחון מולם יכול לשנות את המומנטום.

סקראמנטו- פילדלפיה: פילדלפיה לא פראיירית והיא ניצחה ללא אמביד את יוטה. הפעם הוא ישחק והם אמורים לנצח גם את זה.

דנבר- אוקלהומה: משודר ב-TNT. גם הת'אנדרס במשברון של 3 הפסדים רצופים. ההגנה שלהם תעמוד למבחן מול קו קדמי מהאיכותיים בליגה.

somone14111

New member
זו העונה של הבירד

תמיד נראה שמשהו חסר ביוסטון, על פניו יש שם אחלה קבוצה, אבל בפלייאוף מול גולדן וכו' לא יודע אם זה יספיק. הם צריכים לעשות מהלך אחד מלהיות ממש טובים. אולי עוד קלעי או SF משופר לאריזה. בכל מקרה הם חייבים שפול יחזור כבר כדי להיות יותר מתואמים איתו לקראת הפלייאוף.

דלג 2018

New member
בול עם פחות מ30 אחוז מהשדה ופחות 25% מהשלוש

חייב להחליף את הזריקה שלו שהיא גם מכוער וממש מוזרה ולא יעילה
(הלילה כל קבוצות הבית ניצחו נחמד)

Anfield

New member
עוד ערב עוד הפסד

אין כבר כוח לנתח. כרגיל התחיל טוב והמשיך חרא.
אדאמס נפצע גם, מקווה שזה לא חמור.

איך השדרים אוהבים לדבר על זה שההגנה של OKC חזקה

בפועל כל פעם שצריך סטופ אז הקבוצה השנייה שמה סל או מחטיאה אבל לוקחת רבאונד התקפה ואז שמה סל. הרייטינג הגנה (שני בליגה) ואחוז משוקלל מהשדה של יריבות (חמישי בליגה) בתיאוריה מראה שההגנה חזקה אבל בתאכלס מקום 26 ברבאונד הגנה זה חתיכת קילר וגם ככה המשמעות של כל הנתונים האלה על פני כולה 10 משחקים היא נמוכה. עונה מאכזבת בנתיים למעט מספר הבלחות כמו המחציות הראשונות נגד מילווקי, בוסטון ואפילו היום מול דנבר.
&nbsp
ורבאק רג'י מילר, קוראים לבנאדם יוקיץ'. ממשיך לקרוא לו ג'וקיץ' כל המשחק. כמה חוסר מודעות יכול להיות לבנאדם שמקבל כסף כדי לדבר, אלוהים יודע למה.

billc

New member
יוסף VS ג'ו , ירמיהו, VS ג'רמיה, יונתן VS ג'ונתן

אבל אני מסכים צריך לקרא לו איך שאמא שלו קוראת לו

Anfield

New member
מסכים לחלוטין

ההגנה בקלאץ' נוראית, כל משחק צמוד שהיה לנו העונה קיבלנו סלים קלים או שלשות חופשיות, שום סטופים.
ההגנה באופן כללי, כמו שכבר נכתב פה בדיון קודם, היא בינונית ומטה אבל כן יש הרבה חטיפות, ג'ורג' לדעתי מקום 1 בליגה בחטיפות. ריבוי החטיפות מוריד את הסקור של היריבה ואז השדרים כמובן מסתכלים על הסטטיסטיקה של נקודות ספיגה ומסיקים מסקנה מוטעת.
הלילה נגד קליפרס אדאמס בספק והוא עוגן בהגנה, אני צופה בעיות חמורות.
מעבר לזה, גם ההתקפה לא באמת מתפקדת, יש אקסטרה פס כשיש יתרון גדול, בקלאץ' זה מסירות ובסוף מישהו עושה ISO עם 7-8 שניות על השעון. אין מהלכים מתוכננים או שאין שחקנים שבאמת רוצים לבצע מהלך מתוכנן. אני מעדיף כבר את העונה שעברה שווסטברוק יודע שהוא הולך להשתגע עם זה, זה הצליח באחוזים יותר טובים ממה שקורה עכשיו.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מטורף מה שהולך בין הסלטיקס להורנטס

קיירי נפצע כבר אחרי דקה ולא חזר לשחק.
בהעדרו זה אמור להיות המשחק של שארלוט והם אכן הובילו בבטחה עד הרבע השלישי אבל ברבע הרביעי הסלטיקס נותנים הגנה רצחנית ורצים ל 18:3 כשדוויט וקמבה מסריחים את המגרש בטירוף.
דקה לסיום, הסלטיקס מובילים בארבע ונראים בדרך לניצחון 11 ברציפות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
הסלטיקס מרשימים

מפחיד לחשוב איך הם היו נראים בלי הפציעה של היוורד

liron1311

New member
ניצחון של הקהל

אנרגיות מדהימות עם סוף הרבע השלישי שהכניסו את ה"ספסל" (כבר קשה להבדיל בין הפותחים למחליפים עם הפציעות) לטירוף הגנתי והשיגו מספיק נקודות כדי לנצח - בלי קיירי/הורפורד/היוורד, ביום שסמארט/בראון/רוזייר 9 מ42 מהשדה. 6 מהשחקנים ששותפו 8+ דקות בכלל לא היו בNBA עונה שעברה.
&nbsp
קשה לראות איך זה לא נעצר בקרוב, אבל הפתיחה המדהימה הזו דווקא בחצי הראשון של העונה כשהלו"ז צפוף במיוחד (אני מאמין שהם יתחילו ליפול קצת מהרגליים בקרוב), תתן להם בוסט להמשך וללו"ז המרווח של המחצית השנייה של העונה.

Anfield

New member
ניצחנו משחק...כמה מההבדלים בין היום למשחקים האחרונים:

1. המשחק היה בבית, קל יותר לתת אנרגיות עם הדחיפה של הקהל.
2. פול ג'ורג' נתן משחק מפלצתי שאיזן שלשות הזויות שלו וויליאמס ואוסטין ריברס קלעו.
3. היה קצת שינוי ברוטציות, אני לא יודע מה אומרים המספרים אבל יוסטס היה הרבה יותר על הפרקט מבד"כ לדעתי. הוא לא שחקן גדול אבל הוא כן נותן 100% בכל פוזשן בהגנה וזה חשוב מאוד. דקארי ג'ונסון פתח בחמישייה אחרי שבכלל לא היה חלק מהרוטציה, בעקבות הפציעה של אדאמס שלא שיחק. לא ממש ברור לי איך שחקן שבכלל לא חלק מהרוטציה עובר לחמישייה אבל שיהיה. הוא היה לא רע בכלל ונראה לי שקנה את מקומו ברוטציה. בטח שהוא יותר טוב מפטרסון הזה שהוא ממש חתול בשק, מת שנעשה עליו טרייד.
4. אברינס סוף סוף קלע שלשות חופשיות, משחקים קודמים הוא החטיא.
5. ווסטברוק לקח טיפה יותר על עצמו, במיוחד בתחילת המשחק. אני מקווה שיעשו כבר סדר בהיררכיה...הוא צריך להיות מספר 1 ולהיות יותר אגרסיבי בהליכות לסל. הוא הפך להיות שחקן שמחפש כל הזמן את המסירה העונה, הוא פשוט לא כזה וזה פוגע באפקטיביות שלו ושל הקבוצה.
6. הלכנו 40 פעם לקו, סוף סוף היו יותר מהלכים אגרסיביים לצבע במקום ג'אמפרים.
משחק הבא דאלאס מחר בלילה.

rapgamer4ever

New member
היו משחקים נהדרים, נתן סיכומון

אוקלהומה- קליפרס:
1. פול ג'ורג' אמנם דפק את אחד המשחקים הטובים בקריירה שלו אבל הבסיס לניצחון היה האגרסיביות של ווסטברוק ברבע הראשון. הת'אנדרס פתחו בצורה רפה ואז ראס לקח את העניינים לידיים עם שני מהלכי and 1 רצופים והכתיב את הטון להמשך.
2. משחק אחד אחרי שביקרתי את האנמיות של ג'ורג' וההימנעות שלו מליצור מגע, הוא סופסוף תקף את הסל באגרסיביות והגיע לעונשין 15 פעמים.
3. לו וויליאמס היה מטורף, כל זריקה שלו זהב והוא קלע 35 נקודות מהספסל שזה דבר נדיר במחוזותינו. כשאני שואל את עצמי איך הקליפרס לא חטפו כאן בראש הוא ללא ספק הסיבה העיקרית.
4. סיבה נוספת שהקליפרס חזרו מפיגור 20 לשוויון הוא החדגוניות של שחקני אוקלהומה. רבים מהם יודעים לעשות רק דבר אחד בצורה טובה. סטיבן אדאמס אמנם היה חסר אבל זה לא לגמרי תירוץ כי גם הקליפרס שיחקו בחסרונם של גלינארי ובוורלי.
5. אז אחרי ששיבחתי את הפתיחה של ווסטברוק הוא היה ממש זוועה בהגנה ברבע הרביעי והחזיר את הקליפרס במו ידיו. שני מהלכים ברצף- האחד הוא בא לדאבל טים על גריפין (אמנם דאבל טים נחוץ אבל לא ווסטברוק היה צריך לבוא לעזרה), מסירה פשוטה שחררה לשלשה. המהלך השני היה גרוע יותר כשהוא הימר על חטיפה קלושה, עזב לחלוטין את השחקן שלו וחטף עוד שלשה.
6. ווילי ריד, ה-7 פוטר של הקליפרס, בואו נדבר עליו. הוא סחט 3 עבירות תוקף במשחק. תהרגו אותי אבל אני לא מבין למה שחקן בגודל שלו ששומר על הצבע פשוט נעמד סנטימטר מה-restricted area וכל מתקיף שיוצר איתו מגע מקבל charge. שריקה אחת מתוך ה-3 הייתה מוצדקת, החוק הזה של עבירות תוקף פשוט לא טוב.
בלי קשר ריד היה אפקטיבי מאוד גם בריבאונד התקפה.
7. ג'רמי גרנט נתן אחלה של דקות בהגנה, הוא באמת חתיכת פריק אתלטי שהצליח לשנות כמה זריקות בצבע של גריפין ודאנדרה.

יוטה- מיאמי:
אני אוהב את ההיט, הם נותנים הכל על המגרש והצליחו לחזור מפיגור בזכות האסל טהור. הג'אז סבלו מאוד בהתקפה במחצית השנייה, הם סיימו עם 4 סלי שדה בלבד בכל המחצית! ורק 25 נקודות... היה משחק חפירות אמיתי שבסופו דיון וויטרס השתלט על המשחק עם מהלכים גדולים אחד אחרי השני בדרך ל-10 נקודות ואסיסט בדקות האחרונות.
דונובן מיצ'ל תפס את מקומו של הוד בחמישייה למרות ששניהם לא היו טובים.

דטרויט- אטלנטה:
אני לא מרגיש שההוקס גרועים כמו המאזן שלהם. הם הניעו כדור ממש יפה. הרוקי ג'ון קולינס מסתמן בינתיים כמו גניבה אחרי עוד משחק נהדר. אין ספק שלהוקס חסר כישרון אבל לא מעט מהשחקנים שלהם פרודקטיביים ולטעמי גם עם Trade value.

סתם כמה הערות נוספות:
- שמתם לב שהארדן כנראה בצמרת המירוץ ל-MVP כרגע? יאניס הכי מרשים אינדבידואלית אבל הוא צריך להוביל את הבאקס למאזן חיובי לכל הפחות. לברון כמובן שלא יכול לזכות כשקליבלנד נראית כך.
חוץ משניהם הארדן לא נופל מאף אחד, הוא שוב מוביל את יוסטון למאזן מצוין בסמוך לגולדן משופעת הכוכבים ולבוסטון המאוזנת.
- ערב משחקים מוצלח למינסוטה מבלי ששיחקה בו. 3 יריבות מרכזיות על מקום בפלייאוף- הקליפרס, יוטה ופורטלנד הפסידו, במקרה של השתיים האחרונות אלה משחקים שהן אמורות לנצח.

Anfield

New member
ג'רמי גראנט משתפר כל עונה

אני זוכר אותו כשהיד שלו הייתה מגוחכת, הוא היה ברמה של רוברסון בזריקות מרחוק. היום הוא קולע ג'אמפרים, הוא קולע שלשות באחוזים לא רעים. הוא משתמש בגוף שלו נכון יותר בהתקפה, הוא יודע שהכוח שלו זה בצבע, הוא יעלה לג'אמפר רק אם נותנים לו המון ספייס.

10/11 - שיקאגו - אינדיאנה: קקקקקקקל ג'ורדי, שים גיטרות

סאבוניס חוזר מפציעה ויעלה מהספסל.

רבע א': אינדיאנה פותחת את המשחק ווייד אופן
פתיחה טובה של אינדיאנה ויתרון 8. 3 דקות לסיום הרבע, שלשה של אולדיפו נותנת ריצת 0-7, אינדיאנה ביתרון דו-ספרתי מהיר - 11.

1:46 לסיום, טי ג'יי ליף נכנס ביתרון 11.
פוזשן הגנה - פורטיס לוקח את ליף לסל וקולע.

25 שניות לסיום, חטיפה של דאן, שיוצא קדימה ומסיים את זה כך. מסמל את העונה של הבולס. הרבע מסתיים בתוצאה 16-27 לאינדיאנה. הולידיי עם 8 נק' מה-12 הראשונות של שיקאגו, אבל יכולת נוראית מצד שיקאגו, אפשר לקרוא פה בול גיים מוקדם, אינדיאנה לא תשמוט את זה.

רבע ב': רבע לא טוב של אינדיאנה, אבל לבולס אין כלים לחזור למשחק
פוזשן הגנה - דאן חודר והכדור ברוח לו ישר לידיים של טי ג'יי. לא רשמו לנו חטיפה.
פוזשן הגנה - פורטיס לוקח את ליף לסל, הפעם מחטיא. היה צריך לקלוע את זה.

פוזשן התקפה - טי ג'יי מעיף איר בול משלוש.

דקות ראשונות לא טובות של אינדי מכריחות את מקמילן לקחת פסק-זמן. היתרון 9, כי שיקאגו לא יודעת לנצל. 8:45 לסיום המחצית, ליף יורד. לא חוזר מהפסק-זמן הזה.

35-45 לאינדיאנה במחצית. אולדיפו עם 15 נק' [50% מהשדה] במחצית, כולל סל עם הבאזר בפוזשן האחרון.

רבע ג': בוגדנוביץ' מוביל ריצה, המשחק גמור
בדקות הראשונות של הרבע, בוגדנוביץ' שוב פותח מצוין - 3 שלשות מהירות שלו נותנות יתרון 18. בול גיים. בתוך 2 דקות בתחילת הרבע אינדי בריצת 0-11. עד 4 דקות לסיום הרבע, רק 6 זריקות עונשין במשחק ! 1 של אינדיאנה.

61-80 לאינדיאנה אחרי שלושה רבעים.

רבע ד': גארבג' טיים
מקמילן מפתיע ובוחר לשחק דקות ארוכות עם בוגדנוביץ' וסאבוניס, ומחזיר גם את אולדיפו ומיילס ביתרון 20+. שיקאגו עם הסקנד יוניט דוקא מורידה מול החמישיה הראשונה של הפייסרס ל-19 "בלבד". ארגיובלי הדקות הטובות שלהם במשחק באו עכשיו, אם כי מתוך חוסר ריכוז של שחקני הפייסרס ואיבודי כדור לא מחויבים, אז לא באמת.

1:45 לסיום, מקמילן הולך לקצה הספסל. ליף נכנס ביתרון 19.
פוזשן התקפה - ליף מקבל על הקשת, חודר אגרסיבי וקולע !

87-105 לאינדיאנה בסיום. היה כבר 26 הפרש. אינדי עוצרת רצף של 4 הפסדים שלמעשה לא ממש משקף את המציאות, כי הקבוצה שיחקה טוב ושמטה יתרונות גדולים. שיקאגו עם 40% בלבד מהשדה, אבל החטיאה זריקות טובות במיוחד ברבע הראשון כשהמשחק עוד היה תחרותי - לא הייתי זוקף את זה להגנה טובה של הפייסרס כמו להתקפה גרועה. רק 6 נק' במתפרצות לבולס. הבולס במהדורה הזו שלהם העונה נראים הכי גרוע שאני זוכר אותם מבחינת סגל, מבחינת יכולת, מבחינת סדר וארגון ומבחינת אוירה. מבחינת אינדיאנה, לא משחק גדול בכלל, אחד הפחות טובים שלנו העונה, ועם זאת ניצחון קליל במיוחד שהתגבש בקלות כבר בדקות האחרונות של הרבע הראשון.

מצטיין המשחק: ויקטור אולדיפו. 25 נק' [20-11 מהשדה] ב-31 דקות משחק. עשה את רוב הנזק במחצית הראשונה וסגר את המשחק בריצה הטובה שלנו;

מילה טובה גם לבוגדנוביץ', ששיחק הכי הרבה דקות בשתי הקבוצות [שיחק את כל הרבע הרביעי, מסיבה לא מובנת], וסיים עם 22 נק' [6 שלשות] ו-8 ריב' ב-34 דקות. הוא עושה השתפרות נהדרת במשחקים האחרונים; מיילס טרנר לא היה צריך לעבוד קשה, מסיים עם 11 נק' ו-9 ריב' ב-27 דקות; סאבוניס עם 8 נק' ו-9 ריב' ב-26 דקות מהספסל, נראה חלוד בדקות הראשונות שלו;

בשיקאגו, לורי מארקנן החטיא כמה זריקות מומנטום ומסיים עם 12 נק' ו-10 ריב' באחוזים לא טובים. אי אפשר לקרוא לו אכזבה, כן; ג'סטין הולידיי עם 14 נק', לא הוביל את הקבוצה, אבל קשה לבוא אליו בטענות אם הוא השחקן המוביל, עם כל הכבוד זה לא מספיק; פורטיס תרם 20 נק' ו-11 ריב' [5 בהתקפה] ב-25 דקות מהספסל וקריס דאן עם 15 נק' ב-34 דקות מהספסל, אבל שוב, המשחק לא היה תחרותי בשום שלב, אז להתעלם מזה;

ליין ליף: חדשות טובות וחדשות רעות. החדשות הטובות - ליף ממשיך לקבל דקות, כגבוה רביעי, וג'פרסון לא משותף. חדשות רעות - הוא לא פקטור בהתקפה, אופציה רביעית או חמישית. כעת כשסאבוניס ומיילס בריאים ויכולים לשחק ביחד, ושאר הדקות ילכו לוטרן כמו תדיאוס יאנג, אני לא רואה את טי ג'יי עושה יותר מדי. טי ג'יי מסיים עם 2 נק' [2-1 מהשדה, 1-0 משלוש] ב-7 דקות משחק [מינוס 3];

בתמונה המצורפת -- ג'סטין הולידיי, לורי מארקנן ודנזל ואלנטיין עם כמות השלשות הגדולה ביותר בפתיחת עונה [9 משחקים ראשונים] בהיסטוריה של המועדון.

המשחק הבא -- חוזרים הביתה ומארחים את אחת הקבוצות הקשות ביותר, יוסטון [א'], שידור ישיר בערוץ הספורט.

למעלה