מכבי ת"א בתור מקפצה ל-NBA

botend

New member
האם זו כתבה שלך?

אם כן, צר לי. אני לא מסכים בכלל.

קודם כל, פרטים טכניים. מכבי לא גילתה את שאראס, הוא הגיע אליה אחרי שהוליך את ברצלונה לזכייה ביורוליג ואחד הכוכבים הגדולים באירופה. ואגב, ב-NBA הוא ממש לא התיר חותם. אנתוני פארקר שיחק ב-NBA לפני שהוא הגיע למכבי (ולא היה משמעותי), ואחרי שפרח במכבי עשה קריירה יפה ב-NBA. נייט האפמן שיחק ב-NBA שבעה משחקים, וגם באסטון לא בדיוק הפך לשחקן משמעותי בליגה הטובה בעולם, ובנדר בינתיים לא מבריק.

מכבי היא קבוצה בעלת מסורת יורוליג של המון שנים, וטבעי שסקאוטים מעבר לאוקיינוס רואים משחקים שלה ועוקבים אחרי שחקנים שמשחקים בה.

כך למשל בוא נביט בשחקנים ששיחק בקבוצה כמו ברצלונה לפני ה-NBA:
פאו גאסול, מארק גאסול, אנדרסון ורז'או, ריקי רוביו, מאריו הזוניה, ג'ו אינגלס (כן, הגיע למכבי מברצלונה להזכירך)
ויש גם שורה של שחקנים שלא הותירו חותם של ממש כמו חואן קרלוס נבארו (שיחק שנה בממפיס), שאראס, קוסטאס פאפאניקולאו (עדיין יותר מבנדר...).

רשימות דומות על שחקנים לא פחות משמעותיים מהרשימה של שחקני מכבי שהגיעו ל-NBA אני משוכנע שאפשר לעשות גם על צסק"א (פאקינג קירילנקו), פרטיזן בלגרד (דיבאץ', קרסטיץ', יאן וסלי, פקוביץ'), ריאל מדריד, פנאתנייקוס, אולימפיאקוס וכו'

מכבי היא לא מקפצה ל-NBA יותר מכל קבוצת יורוליג אחרת.

אם תשאלו את נוריס קול, מכבי היא התחתית של הבריכה בלי המים

אחרי שקופצים במקפצה חחחחחח
&nbsp
אחרי שאתה עושה דאבל בNBA עם לברון אתה מגיע לשחק עם איתי שגב וזוסמן, כנראה שאתה עושה משהו טוב.
&nbsp

שמעתם על הפדיחה של קווין דוראנט?

מסתבר שיש לו חשבונות טוויטר מזויפים שבהם הוא מגן על עצמו ועונה לכל מיני משועממים ברשת. רק שהפעם הוא ענה בטעות מהטוויטר הרשמי שלו. משעשע ביותר.
בנאדם ממש שרוט אם זה באמת נכון

תמונות של הציוצים אפשר לראות פה:
https://twitter.com/harrisonmc15/status/909634206355066880

fatnoam

Active member
אומרים שזה מישהו שמפעיל לו את החשבונות האלה

ושהבנאדם הזה שכח להחליף יוזר

עדיין אחי, אם נציג מטעמו יוצר יוזרים מזויפים

לרשום שטויות כאלו, חלק מזה נופל גם על KD.
ולפחות שKD יפסיק להגיד שלא אכפת לו מה אנשים אומרים עליו.
הכי אכפת לו בעולם

rapgamer4ever

New member

למעלה