העונה הבאה של ניו אורלינס פליקנס

rapgamer4ever

New member
העונה הבאה של ניו אורלינס פליקנס

סגל:
PG- הולידיי, רונדו
SG- איטוואן מור, איאן קלארק
SF- סולומון היל, טוני אלן
PF- אנת'וני דיוויס, דאנטה קנינגהאם
C- קאזינס, אג'ינסה, אשיק

שאלות:
1. בעונה שעברה דיוויס וקאזינס עשו יחדיו מאזן 7-10 שלילי. האם העונה הם ימצאו התאמה ומה תהיה הדינמיקה ביניהם?
2. מי יהיה השחקן הכי חשוב בעמדות 2-3?
3. האם דיוויס, קאזינס וג'נטרי יסיימו שלושתם את העונה בפליקנס?
4. מה התחזית ומה התקרה?

rapgamer4ever

New member
NBA rank של ESPN ממש על הפנים השנה

הנה הדירוג של מקומות 51-75:
http://www.espn.com/nba/story/_/page/nbarank5175/nbarank-players-51-75
&nbsp
קובינגטון 55, ברוגדון 56, לונזו בול 63.
מנגד אייברי בראדלי 61, מלו 64, באטום 66

&nbsp
גם בטופ 50- אלדריג' דורג מאחורי נרקיץ' ואיגודאלה, דרוזן מאחורי קראודר...

Madridista521

New member
הם סתם עושים דירוג פרובוקטיבי

אין להם ניסיון בכלל לעשות אותו אובייקטיבי.
מלו 64? מדובר בוטרן שב14 העונות שלו בליגה לא ירד פעם אחת מ20 נקודות למשחק (אחד מחמישה בהיסטוריה לעשות דבר שכזה).
איך רוקי שעוד לא שיחק דקת משחק מדורג לפניו?
&nbsp
הם סתם רוצים רייטינג - זה לא דירוג מקצועי וזה מבחיל.

fatnoam

Active member

מצד שני, לפעמים הרנקינג הזה חושף אותך לדברים כאלה -
&nbsp
He shot better from 3-point range than Reggie Miller did as a rookie, finished with a higher block percentage than Hakeem Olajuwon ever did and scored more points per 36 minutes than any rookie in NBA history not named Wilt Chamberlain.
&nbsp
למישהו יש מושג מי זה?

הערב הם ממשיכים עם ההצגה, בסוגריים הדירוג שלהם שנה שעברה

30. דיאנדרה ג'ורדן (24)
29. מארק גאסול (35)
28. בראדלי ביל (65)
27. פול מילסאפ (25)
26. קווין לאב (28)
25. קיירי ארווינג (15)
24. בלייק גריפין (12)
23. מייק קונלי (27)
22. קריסטפס פורזינגיס (33)
21. קייל לאורי (18)
20. גורדון הייוורד (34)
19. קליי תומפסון (16)
18. דמיאן לילארד (10)
17. דימרכוס קאזנס (13)
16. ניקולה יוקיץ' (42)
15. ג'ון וול (17)
14. רודי גובר (37)
13. פול ג'ורג' (9)
12. קארל-אנתוני טאונס (11)
11. ג'ימי באטלר (21)

הרגו אותי סופית עם הדירוג של קיירי וג'ימי באטלר.
אני דיי בטוח שג'ימי באטלר בעצמו לא היה מדרג את עצמו מקום 11

rapgamer4ever

New member
אתה מדבר על באטלר גבוה מדי?

הם שמו את רודי גובר 3 מקומות מאחוריו...

FrecCo

Member
שיט, הטופ 5 שלהם זהה לשלי, זה אומר שכנראה טעיתי בהכל

rapgamer4ever

New member
באמת לא ברור לפי מה מדרגים את פול מעל הארדן

אני לא מסכים גם לגבי דיוויס אבל יש לו לפחות קייס תיאורטי.

rapgamer4ever

New member
תשובות

1. אני מאמין שהעונה הצמד יראה טוב יותר. לפחות אחד מהם יהיה על המגרש בכל רגע נתון. כששניהם משחקים יחדיו קאזינס יחזיק יותר בכדור אבל דיוויס יהיה שחקן המטרה הראשי. אני חושב שהתפלגות הזריקות של בוגי תיטה יותר לכיוון של ג'אמפרים על חשבון נקודות בצבע, בעוד שדיוויס ימשיך לשחק בעיקר בתוך הקשת.
בנוסף הפליקנס יסתמכו במידה רבה על מיס מאצ'ים. דיוויס וקאזינס יכולים לרסק סטרץ' 4 שישמרו עליהם לפרקים. זה לא הכדורסל הכי אינטלגנטי אבל יכול להיות מאוד יעיל בהינתן המצ'אפ המתאים.
&nbsp
2. איטוואן מור הוא כנראה המשלים הכי חשוב בעמדות הכנפיים, בזכותו היותו רול פלייר סולידי בשני צדי המגרש.
איאן קלארק יכול להיות אקס פקטור, הוא היה טוב מאוד בעונה האחרונה שלו בגולדן ויש מצב שנראה אותו גולש גם לעמדה 1 בהינתן פציעות בעמדה. הוא הקלעי הכי טוב בקבוצה.
&nbsp
3. תלוי מאוד בבריאות של הולידיי. מכיוון שעמדות הפרימטר כל-כך גרועות (חוץ ממנו אין להם שחקן פרימטר בטופ 100) החשיבות של הולידיי עצומה. כל עוד הוא בריא העסק יחזיק מעמד לדעתי. אבל כל פנצ'ר בדרך- בין אם מבחינת פציעות או מאזן שלילי ב-20 המשחקים הראשונים של העונה, הכיסא של ג'נטרי יתנדנד מאוד.
לגבי קאזינס הוא יעבור בטרייד בקלות לקליבלנד אם בחירת הדראפט של ברוקלין תהיה על השולחן.
דיוויס לדעתי ישאר.
&nbsp
4. ההחתמות של קלארק וטוני אלן חשובות מהבחינה שיעזרו לפליקנס לעבור את העונה מבלי לחלק יותר מדי דקות לשחקני די ליג. לפי דעתי הקבוצה הזאת שווה מאזן חיובי ומקום בפלייאוף, אם כי דברים יכולים להשתנות או להשתבש בדרך. על הנייר אני כן רואה בה אחת מ-8 הטובות במערב.
התקרה היא 48 ניצחונות וסדרת פלייאוף צמודה. לא חושב שהם יוכלו לעבור סיבוב.

fatnoam

Active member
היית צריך לשאול איך תיראה החמישיה

כי אני מניח שלהרבה אנשים אין באמת מושג. הולידיי, בוגי ודייויס בטוח בפנים. מי בשתי העמדות האחרות? הולידיי ירכז?
&nbsp
לטעמי המודל של שלהם יהיה אירופאי משהו. שני גבוהים גדולים, מצוותים עם שני רכזים. סולומון היל נפצע וכנראה גמר את העונה, לכן אני מאמין שב-3 נראה בעיקר את טוני אלן ודאנטה קאנינגהם.
&nbsp
אני מנחש שרונדו והולידיי יעלו ביחד בחמישיה, אלן ב-3 ושני הגבוהים. את רונדו והולידיי יחליפו עוד שני שחקנים שיחלקו את הדקות ב-1 ו-2 - מור (מעריך אותו גם כמו ראפ) ואיאן קלארק (גם מעריך).
&nbsp
אני חושב שהם צריכים להתחזק בעוד מספר 3 אחד.
&nbsp
בקשר לשאלות -
1. אני דווקא רואה משחק הרבה יותר פתוח. גבוהים כאלה will play off each other. תחשוב על בלייק ודיאנדרה, רק ששניהם יכולים לשחק בשני התפקידים. קאזינס אוהב שלשות ופוסט, ויכול להיות אפקטיבי במיד ריינג׳. דייויס בעיקר שחקן שצריך לקבל את הכדור במיד ריינג׳ ומשם פנו את הדרך. אני חושב שנראה הרבה משחק בין שניים בינהם, אולי אפילו פיק אנד רולים, כי שניהם מטפלים מצויין בכדור. אני חושב שהם הזוג גבוהים הכי מוכשר מאז דאנקן ורובינסון, ויעשו נכון אם ינסו לשחזר את מה שהם (או אולג׳וואן וסמפסון) עשו. 17 משחקים זה לא מדגם מספיק גדול. יש לציין שבניו אורלינס חסרים חלקים מרכזיים (שחקני כנף) והם עוד לא באמת גיבשו זהות, אולי זה יקרה השנה.
&nbsp
2. ממש לא יודע. אני חושב שרונדו היה הבאה מצויינת כי הוא יפעיל את בוגי ודייויס יותר טוב מהולידיי, ובשנה האחרונה בשיקגו הוא הוכיח בעיניי מנהיגות וטרנית חיובית שגם היא חסר בקבוצה הזו. אני חושב שבוגי ודייויס יתנו עונות אישיות טובות לא משנה מה, רונדו הוא המפתח שלהם לעונה מנצחת בעיניי.
&nbsp
3. אם הקבוצה לא תגבש זהות - ג׳נטרי יעוף על טיל. בוגי הוא טרייד צ׳יפ טוב, אבל גם טוב יעשו ניו אורלינס אם יאריכו לו ב-4 שנים, בטח אם לא תהיה להם התחייבות מדייויס להישאר בסוף שנה הבאה. אם דייויס נשאר צריך לוודא שמקבלים על בוגי תמורה שעוזרת עכשיו. לדוגמא באטום הווארד ובחירת דראפט מניו אורלינס, או משהו כזה. אי הגעה לפלייאוף גם תגרום לג׳נטרי לעזוב.
טרייד על דייויס יקרה רק אם בפליקנס יבינו שלא הוא ולא בוגי נשארים, וגם אז זה קלוש כי הם יצטרכו עומס של בחירות דראפט וחוזים גמורים בשביל זה. לא רואה את זה קורה.
&nbsp
4. לא רואה אותם עוברים סיבוב ראשון במערב בכל מקרה. וואללה גם אם מחתימים את ווייד מהבייאאוט, לא רואה אותם עוברים את גולדן-ספרס-יוסטון. אולי אם יסיימו 5 ואוקלהומה 4 אז יש להם מאצ׳אפ יחסית סביר, אבל גם אז, לא פייבוריטים. אז תקרה היא הגעה לפלייאוף.
בא לי להגיד שגם זו התחזית. עם הסטארים האלה לא להגיע לפלייאוף יהיה מאוד מביך, גם במערב הקשה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אין לי יותר מידי מה לתרום פה לדיון

מהסיבה הפשוטה שאני ממש לא מצליח לגבש דעה לגבייהם
קצת צורם לי שהתעלמת מרונדו שלדעתי זאת ההזדמנות האחרונה שלו לגאולה ואם הוא יצליח להניע את המכונה הזאת של דיוויס וקאזינס, הם כנראה יגיעו יותר רחוק מהקרדיט שנותנים להם.
אבל זה סימן שאלה גדול מידי והימור מסוכן מידי.
&nbsp
לא יודע, מקווה בשבילם שהם יצליחו יותר מבעונות הקודמות אבל באמת שקשה לי לההגיד בוודאות אם הם יכשלו או יפתיע את כולנו.
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא ציינת אותו בכלל

השאלה מה זה אומר על מה שאתה חושב עליו

למעלה