העונה הבאה של מילווקי באקס

rapgamer4ever

New member
העונה הבאה של מילווקי באקס

סגל:
PG- ברוגדון, דלבדובה
SG- מידלטון, כנראה ג'ייסון טרי
SF- טוני סנל, ג'בארי פארקר יחזור בסביבות מרץ
PF- יאניס, טלטוביץ'
C- מייקר, מונרו, הנסון

שאלות:
1. מה הציפיות שלכם מיאניס בעונה הבאה? יש סיכוי ל-MVP?
2. מועמד לפריצה (או לשיפור)?
3. איזו חתיכה חסרה להם כדי להפוך לקונטנדרית? רעיונות לטרייד?
4. מה התחזית ומה התקרה?

Cade Foster

New member
תשובות

1. כדי שהוא יזכה מילווקי צריכה להיות גבוה למעלה וקשה להאמין שזה יקרה. אבל הציפיות ממנו הן עונה בקאליבר של MVP.
2. תון מייקר הוא מועמד לפריצה. נתן עונת רוקי טובה וגם בפלייאוף הראה שהמעמד לא גדול עליו.
3. הרבה חתיכות. כרגע הם צעירים מידי ולא הייתי משנה הרבה, פשוט לבחון עד כמה גבוהה התקרה של ברוגדון ומייקר ולפעול בהתאם. אני מקווה בשבילם שמידלטון ופארקר לא יפצעו שוב, מה שיאלץ אותם לחשב מסלול מחדש. אסור להם לעשות מהלכים פזיזים, כל מהלך צריך להעשות רק אם הוא נו בריינר.
4. תחזית ותקרה די דומות. אני חושב שהם יכולים לכוון לביתיות וסיבוב שני, לגמר המזרח הם כנראה לא יגיעו בלי פציעות ללברון/הייוורד/קיירי..

Madridista521

New member
תשובות

1. יאניס יתן עונה ברמת MVP, הולכים להיות לו מספרים של MVP אבל כמובן שאין לו סיכוי לזכות בתואר בגלל המאזן שיהיה לקבוצה שלו.
עם גרף השיפור המתמיד שלו ומוסר העבודה שלו אני בטוח שנראה עונה מדהימה ממנו.
&nbsp
2. תון מייקר הולך להיות ענק. מספיק לשמוע את הראיונות איתו, את המוטיבציה שלו.
הוא צורך בערך 7000 קלוריות ליום בשביל להוסיף קצת מסה ואני ממש מאמין השחקן הזה. לדעתי הוא הולך להיות הMIP.
&nbsp
3. זמן. יש להם את החתיכות הנכונות, הם רק צריכים שכל הילדים ימשיכו להתפתח כצפוי.
&nbsp
4. לדעתי הם יסיימו טופ 4 במזרח ויעשו סיבוב שני - זאת התקרה שלהם.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ושוב איתכם

הילד היה חולה אז נעדרתי מספר ימים (לא ששמתם לב
)
&nbsp
קבוצה הזאת קצת תקועה, לא עשו שום מהלך שיקפיץ אותם מדרגה (אולי הם ניסו ולא הצליחו) ותחושתי אין הבדל בין העונה שעברה לזו שבפתח, די מאכזב בעיניי.
&nbsp
יאניס MVP? הוא יצטרך לתת עונה מטורפת ולהוביל את הבאקס לאחד משלושת המקומות הראשונים במזרח כדי שזה יקרה, איכשהו זה לא נראה לי מציאותי.
ברמת הציפיות, אני מצפה ממנו להפוך סופית לבעל הבית של הקבוצה, כלומר להיות המנהיג והגו טו גאי. סטטיסטית נראה לי שהוא לא יכול להשתפר עוד הרבה אבל בנושא המנטלי הוא צריך לעשות קפיצת מדרגה.
&nbsp
מועמד לשיפור? אין אופציה אחרת מלבד מייקר שלא קיבל הזדמנות בעונה שעברה והעונה כנראה שהוא הולך לקבל אותה.
אם לא הוא, אז אף אחד.
&nbsp
הם צריכים וווטרן טוב שכבר עבר איזה דבר או שתיים בליגה כדי ש"יחנך" אותם.
איכשהו השם דווין וויד משתלב לי טוב שם אבל כנראה שזה לא יקרה.
&nbsp
אין מקום לאופטימות, מקום חמישי במזרח וגג סיבוב שני וגם זה בספק.
אגב, זה גם תלוי מאוד בבריאות של פארקר שפשוט פצוע יותר מידי ועם פציעות לא קלות שאף פעם אי אפשר לדעת איך שחקן יחזור מהן.
&nbsp

fatnoam

Active member
עונה

1. יש סיכוי טוב ל-MVP. הקונסולידציה של הכוכבים עוזרת לשחקנים שהם כאילו ״כוכב בודד״ כמו וול או יאניס. לווסטברוק, הארדן וקארי יהיה יותר קשה לזכות בתואר בגלל שחברו אליהם דוראנט, ג׳ורג׳ ופול. ליאניס יש קבוצה שעל הנייר טובה פחות מוושינגטון, שתיהן צפויות להיות בצמרת המזרח, כך שיש ליאניס סיכוי טוב.
&nbsp
2. ת׳ון מייקר הוא הפרוספקט הכי מעניין שם (ג׳בארי הוא לא פרוספקט בעיניי, הוא הריל דיל). בתחזית אופטימית הוא פורץ, גם מגן על הטבעת, גם קולע שלשות וגם מסיים דברים בדאנקים.
&nbsp
3. לדעתי חסר להם High Volume Scorer בעיקר גארד. לצורך העניין, אם אייזיה תומאס היה מגיע לשם, הם היו מגיעים רחוק. בעיניי הבעיה של הקבוצה היא קליעה מבחוץ, אבל מישהו כמו רדיק לא היה מתאים שם לתמהיל. אני אוהב את ברוגדון אבל חושב שהוא יותר שחקן ספסל. בכל אופן, כשג׳בארי יחזור יהיה להם מספיק כלים בשביל לנצח המון גם בלי זה.
&nbsp
4. תחזית שלי זה פלייאוף ממקומות 4-6 וסיבוב שני בפלייאוף. מבחינת תקרה, אם הדבר הזה מתפוצץ אז הם יכולים לסיים שני בליגה ולהגיע עד לגמר מול גולדן.

rapgamer4ever

New member
מסכים

אני גם חושב שחסר להם סקורר משמעותי יותר בעמדות הגארד, מישהו כמו מקולום למשל.
&nbsp
לגבי התקרה אני חושב שזה אפשרי עבורם להגיע לגמר המזרח. בוסטון היא סימן שאלה עם כל השינויים בסגל ולמרות שהיא פייבוריטית להגיע לגמר המזרח, סיכוי לא מבוטל שתיכנס במקומה מילווקי/וושינגטון/טורונטו.
גמר מול גולדן נשמע לי יותר מדי עבור סגל שטרם עבר סיבוב פלייאוף.

fatnoam

Active member
פלייאוף זה משחק של מאצ׳אפים

ומילווקי היא Match up nightmare. אז לגמרי הם יכולים להפתיע, ולעלות, זה ממש לא תלוש. גם נגד קליבלנד בלי תומאס יש להם סיכוי.

fatnoam

Active member
לא יודע מה זה הפציעה הזו, הכל נשמע די לא בטוח כרגע

OrEl74

Well-known member
מנהל
מה כל כך match up nightmare בהם?

שואל ברצינות

fatnoam

Active member
בעיקר יאניס

אבל גם מייקר, ג׳בארי ומידלטון.
&nbsp
מידלטון גבוה שמשחק גם בפנים וגם בחוץ, איום סקורינג. ג׳בארי הוא הייפר-אתלט שלא כל אחד יכול לשמור. מייקר מאוד ארוך עם טווח ל-3 (משמע מוציא את הסנטר שלך החוצה וכו׳).
&nbsp
רק עם שלושת אלה די קשה - בעיקר בחילופים כפויים. לא בכל חמישיה יהיה לך שומר טוב לכל אחד מהנ״ל.
&nbsp
ואז יש את יאניס שאתה לא באמת יכול לשמור אותו. שהוא משחק ב-4 אבל מוביל כדור, לפעמים הוא משחק בהרכבים לצד טלטוביץ׳ והנסון, אז הוא יותר ב-3, אבל עדיין קופץ לריבאונד בשני הצדדים. אתה לא יכול לשים עליו גבוה כי הוא מהיר, אתה לא יכול לשים עליו גארד כי הוא כל כך ארוך. כל ההתאמות שאתה עושה אליו, עולות לך ביכולת לטפל במאצ׳אפים אחרים, שגם הם לא כל כך פשוטים.
&nbsp
וכן, שאתה מעלה חמישיה שכולם שני מטר צפונה שמחליפים על הכל, זה מאצ׳אפ נייטמר. זה הרכב המוות של גולדן סטייט (מינוס סטף), וזה מה שמילווקי מנסים גם לעשות (חוץ מברוגדון). אז סבבה שהם ממש לא ברמה של גולדן, בשיתוף פעולה או בקליעה, אבל גם איתם קשה מאוד להתמודד.

OrEl74

Well-known member
מנהל
יש עם זה רק בעיה אחת

לקליבלנד יש את לברון...
&nbsp

האמת שקצת נמאס מהכבוד שיאניס מקבל על זה שהוא סופר מיס מאצ'

וnightmare לכל קבוצה.. קודם כל שיגיע לאיזשהוא הישג בפלייאוף אחרי זה נדבר

OrEl74

Well-known member
מנהל
הוא עדיין צעיר מאוד ובשנתיים האחרונות הוא בעליה מטורפת