אני חייב לשאול ואני יודע שזה יראה תמוה

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני חייב לשאול ואני יודע שזה יראה תמוה

אבל אשאל בכל זאת

טרייסי מגריידי בהיכל התהילה
בצדק או לא?

Cade Foster

New member
נו בריינר

המפעל הזה הוא מזמן בדיחה. הרף להגיע אליו ממש לא גבוה. מקגריידי בקלות שווה מקום שם, שחקנים הרבה פחות טובים ממנו נכנסו.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אין לי טיעון אמיתי נגד

אני גם לא חושב שהוא לא ראוי
אבל אני בהחלט חושב שיש שחקנים בעלי קריירה פחות או יותר זהה או אפילו טובה יותר שלא נכנסו עד עכשיו ושהיו צריכים להיכנס לפניו (טים הארדוואי, גלן רייס, קווין ג'ונסון)
&nbsp
סתם צורם לי שהוא נכנס לפני כאלה שמגיע להם לא פחות ממנו

rapgamer4ever

New member
חוץ מגלן רייס אני מסכים

שהחבר'ה האלה היו צריכים להיכנס כבר להיכל התהילה. אבל לא על חשבון טימאק.
יאו מינג נכנס להיכל התהילה לא מזמן, אפשר היה לטעון בזמנו שיש שחקנים יותר ראויים שעוד מחכים.

rapgamer4ever

New member
נכנסו גם שחקנים פחות ראויים ממנו

אני מסכים איתך שיאו לא שייך, אני בכלל הייתי מעלה את רף הכניסה, אבל הוא לא יוצא דופן לרעה.

לדעתי יש לKJ וטים הרדאווי קריירות יותר טובות משל טימאק,

אבל לא בהרבה.
KJ היה בברור יותר מוצלח - שחקן מוביל בקבוצת פלייאוף שהגיעה שנתיים רצוף לגמר האזורי, ושחקן שני בקבוצה שהגיעה לגמר. 9 אסיסטים למשחק ו17 נקודות, 5 פעמים חמישיית העונה.
טים הרוודאי עם מספרים די דומים לKJ (בעיקר בגלל סוף הקריירה), חמש פעמים חמישיית העונה, היה כוכב שותף בגולדן סטייט של דון נלסון. פחות מוצלח בפלייאוף - הוביל עם מורנינג את מיאמי לגמר המזרח ובשאר הקריירה אם הגיע לפלייאוף הפסיד סיבוב ראשון או שני.

rapgamer4ever

New member
אין סיבה שלא

הוא עשה קריירה יותר טובה מכמה וכמה הול אוף פיימרים.
כפי שכבר נאמר, הרף לא כזה גבוה, כל שחקן שנבחר כמה פעמים לאולסטאר יש לו סיכוי.

ובהקשר של מקגריידי- הוא היה שחקן יותר טוב מכרמלו.

הרף נמוך אז ברור שהוא ראוי להיות בפנים

בHOF שלי הוא ויאו מינג לא היו נכנסים

picki23

New member
אסור לשכוח

שטי מאק שיחק בשיא כששאק וקובי וס"א בראשות טימי שלטו בליגה.
1999: ס"א
2000 - 2002 : שאקובי
2003 : ס"א
2004: דטרויט**
2005: ס"א
2006: מיאמי (שאק וווייד)
2007: ס"א
2008 : השלישייה של הסלטיקס
2009 - 2010 : קובי בראיינט והלייקרס

טימאק אף פעם לא שיחק בקבוצה ברמה של מיאמי, דטרויט והסלטיקס - גם עם יאו מינג. זה כמו לא להכניס את נאש להיכל התהילה, אולי פחות חמור כי לנאש יש 2 MVP (ועוד באק טו באק) אבל עדיין היה שחקן דומיננטי.

האם צ'אנסי בילופס/ ראשיד וואלאס אי פעם היו טובים ממקגריידי? לא. אבל הם צריכים להגיע להיכל התהילה הם אלופים ומנהיגים של הקבוצות שלהם. גם פול פירס לא היה טוב אף פעם כמו טי מאק.

נראה לי שהקייס שלו מספיק טוב גם בלי קשר לרף.

זה לא נורא שטימאק אף פעם לא שיחק בקבוצה ברמה של מיאמי,

דטרויט והסלטיקס (אם כי יכול להיות שזה באשמתו...). הוא אף פעם לא עבר סיבוב פלייאוף.
נאש הריץ קונטנדרית במשך כמה שנים, זכה בMVP באק טו באק ושינה את הכדורסל בסגנון המשחק של הקבוצה שלו. הוא הרבה יותר ראוי מטימאק.

צ'אנסי בילאפס (לפחות) עשה הרבה יותר מטימאק בNBA. אפילו טים הרדאווי שהוזכר קודם עשה יותר.

picki23

New member
מסכים איתך, אבל הם שחקנים גדולים

ובהחלט מקומם בהיכל התהילה אף אחד פה לא דיבר על טופ 10. נניח שכל שנה אתה מכניס 2 שחקנים להיכל התהילה... ברור לכל שלא מדובר על טופ 10. אתה מסכים איתי שהוא טופ 100 בכל הזמנים?

אם כן אז תוך חמישים שנה מקומו בפנים.. עדיף עכשיו מאשר מאוחר יותר

למעלה