החוליה החלשה- יש טופ 50

rapgamer4ever

New member
החוליה החלשה- יש טופ 50

המודחים:
- ג'יימס ג'ונסון- 10 קולות.
- סטיבן אדאמס- 10.
- דנילו גלינארי- 9.
- ג'יי קראודר- 9.
- אריק בלדסו- 7.
- מיילס טרנר- 7.
- ברוק לופז- 7.
- ג'ורג' היל- 6.
- סרג' איבאקה- 6.

התוצאות המלאות בקובץ המצורף.

עכשיו מתחיל הדירוג האמיתי. אלו 50 השחקנים שנותרו במשחק:
לברון ג'יימס
קיירי ארווינג
קווין לאב
אייזיאה תומאס
אל הורפורד
גורדון היוורד
קייל לאורי
דמאר דרוזן
ג'ון וול
בראדלי ביל
אוטו פורטר
יאניס אנטטקומפו
קריס מידלטון
דווין וויד
חסן וויטסייד
גוראן דראגיץ'
אנדרה דראמונד
אייברי בראדלי
קמבה ווקר
ניקולה באטום
כרמלו אנת'וני
קריסטפס פורזינגיס
סטפן קרי
קווין דוראנט
קליי תומפסון
דריימונד גרין
אנדרה איגודאלה
קוואי לאונרד
למרכוס אלדריג'
ג'יימס הארדן
אריק גורדון
כריס פול
בלייק גריפין
דאנדרה ג'ורדן
רודי גובר
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
מארק גאסול
מייק קונלי
דמיאן לילארד
סיג'יי מקולום
ניקולה יוקיץ'
פול מילסאפ
אנת'וני דיוויס
דמרכוס קאזינס
הריסון בארנס
קארל אנת'וני טאונס
אנדרו וויגינס
ג'ימי באטלר
דווין בוקר

אנא הצביעו ל-5 שחקנים להדחה.
האקשן מתחיל:)

rapgamer4ever

New member
הקולות שלי הולכים ל...

1. אנדרה איגודאלה- בפעם השלישית. אני לא יודע כמה הוא יכול להמשיך עם ה-7 נקודות שלו למשחק. בשנים הקודמות הוא העלה הילוך בפלייאוף, העונה גם הפלייאוף שלו היה פושר ולא הכי מורגש.

2. דווין וויד- בפעם השלישית. בואו נאמר שהנתונים האובייקטיביים שלו ממש לא טובים. אחוזי הקליעה מהנמוכים שיש, פלוס/מינוס שלילי, הוא אחד השחקנים היותר פציעים ומוגבלים מבחינת דקות המשחק. באספקטים מחוץ לסקורינג הוא תורם מעט מאוד. לדעתי לולא השם דווין וויד הוא כבר היה מודח.

3. אריק גורדון- סיים עונה טובה ביוסטון אבל הוא סטריקי, קשה לסמוך על תרומה יציבה ממנו, והוא פצוע כרוני.

4. אנדרו וויגינס- בינתיים לא קיבל אף קול חוץ ממני. התרומה שלו אפסית חוץ מאשר סקורינג, אני נוטה לחשוב ששחקנים מסוגו מקבלים כאן קצת יותר מדי קרדיט על חשבון סקוררים פחות טובים אבל יותר מגוונים.

5. הריסון בארנס- על אותו משקל כמו וויגינס. הוא טוב ממנו בהגנה אבל מגיע פחות לעונשין, האדישות של שניהם יכולה לשגע... מבחינתי הם באותה הסירה.

fatnoam

Active member
חמישה ממני

קריס מידלטון - תודו שהוא רק במשחק כי ראפ ביקש לא להדיח אותו. פאקינג ג'יימס ג'ונסון הדחתם לפניו. פאקינג. ג'יימס. ג'ונסון.
&nbsp
אוטו פורטר - נשאר מסיבוב קודם. אופציה רביעית או חמישית בהתקפה של וושינגטון. אין ברשימה הזו אף שחקן שהוא אופציה רביעית-חמישית (חוץ מאיגודלה ודריימונד).
&nbsp
אייברי בראדלי - נשאר אצלי מסיבוב קודם. אוהב אותו אבל הוא ממש שחקן משלים. משחק בסיטואציה שמוציאה ממנו את המקסימום, וזה לא כזה הרבה. הולך להיעלם עכשיו בפיסטונס.
&nbsp
אריק גורדון - נשאר אצלי מסיבוב קודם. שוב שחקן ספסל, וגם אם היה עולה חמישיה היה אופציה שלישית או רביעית.
&nbsp
אנדרה איגודלה - מאוד אוהב אותו ומחזיק ממנו. מצד שני אי אפשר להתעלם מזה שהוא כבר משחק מעט משחקים. משחקים מצוינים עוד יש אבל מעט מהם. מתחרה ברמה גבוהה, אבל לא פייר להשאיר אותו כאן לפני שחקנים שאשכרה מובילים את הקבוצות שלהם. ממש התלבטתי בינו לבין ניק באטום, אבל ההורנטס הרבה יותר תלויים בבאטום. אז ביי איגי.

rapgamer4ever

New member
חחחח דוקא אני חושב שאין לי שום השפעה על ההצבעות כאן

אחרת לא הייתי מצביע לאיגודאלה ווויד בפעם השלישית (ואני חושש שגם רביעית).

לא הסכמתי עם האמירה שלך לגבי פורטר כאופציה רביעית-חמישית, אבל במחשבה שנייה הוא באמת יוצר לעצמו פחות ממרקיף למשל, למרות שלדעתי הוא מסוגל לעשות יותר ממה שהראה בוויזארדס. בכל אופן שכנעת אותי להצביע לו בסיבוב הבא אם הוא ישאר.

fatnoam

Active member
הוא הטיישון פרינס שלהם

רק שבניגוד לפיסטונס הם לא זוכים באליפות, אז הוא לא ממש זכאי לעלות גבוה בטופ 50, למרות החוזה הגבוה.

rapgamer4ever

New member
אני חושב שהוא יותר מוכשר התקפית

חסר לו ווליום כדי להוכיח את זה. אני נותן לו את דרך האמצע, מצד אחד לא מתעלם מהניצוצות ההתקפיים שהראה ומצד שני לא נותן לו קרדיט מלא על כך.

Roeiii1

New member
קל

אנדרה איגודאלה
ניקולה באטום
אוטו פורטר
אריק גורדון
אייברי בראדלי

picki23

New member
שלי

קריס מידלטון - שחקן טוב, אבל פחות טוב מאוטופורטר
דווין וויד - פירטתי כבר
אריק גורדון - הוא סקורר וכל הכבוד לו אבל אני חושב שאוברול יש יותר טובים ממנו ברשימה
אנדרו וויגינס - הוא לא עשה את הקפיצה שהוא צריך לעשות והוא לא באמת Go To Guy טוב. כרגע הוא הולך להיות השחקן השלישי הכי טוב בקבוצתו, ואולי שנה הבאה.
דווין בוקר

OrEl74

Well-known member
מנהל
שלי

מידלטון (ת'כלס, לא מאמין שהוא פה בכלל)
היל
בארנס
איגי
יוקיץ'
&nbsp
&nbsp

DARKSEID

New member
שלי

אנדרה דראמונד
קריס מידלטון
דווין וויד
אריק גורדון
אנדרה איגודאלה

Cade Foster

New member
הפעם אין דף חדש

כל ההצבעות מהסיבוב הקודם:
דראמונד
דראגיץ'
בוקר
איגודאלה
ווייד

rapgamer4ever

New member
אני קצת מופתע שאתה מצביע לדראגיץ' משלב כל-כך מוקדם

הוא סולידי בהרבה פרמטרים. עונת 15-16 שלו הייתה חלשה מהרגיל (לצד וויד בבאקורט) אבל כשמסתכלים על השנים האחרונות שלו כמכלול- הוא סקורר טוב, מוסר ושחקן הגנה לא רע, יחסית בריא, הוא תורם ברמה הקבוצתית וזה מתבטא במאזן.

זה לא שדראגיץ' טוב בהרבה משחקנים אחרים אבל... אריק גורדון למשל- האם הוא שחקן עדיף? חוץ מקליעה מ-3 אני חושב שגוראן עדיף עליו כמעט בכל פרמטר.

Cade Foster

New member
הרחבתי עליו בסיבוב הקודם

בקצרה - אני לא מצביע לו בלב שלם. בינו לבין גורדון זה באמת אן-דן-דינו אבל את גורדון ראיתי העונה (והוא גם קיבל את ההכרה על התרומה שלו העונה בפרס השחקן השישי) ואת דראגיץ׳ לא.

למעלה