החוליה החלשה: המשחק ממשיך

rapgamer4ever

New member
החוליה החלשה: המשחק ממשיך

היה לנו אחלה של סיבוב ראשון. עם 29 שחקנים שספגו קולות.

המודחים:
- אוון פורנייה- 12 קולות.
- דניס שרודר- 12.
- דירק נוביצקי- 11
- טריסטן תומפסון- 10.
- ג'ף טיג- 9.
ג'רון הולידיי- 8.
- טרבור אריזה- 7.
- ריקי רוביו- 6.

יש כאן 8 מודחים במקום 9. אדאמס ובלדסו היו בשוויון הבאים בתור, העדפתי להמשיך עם שניהם מאשר להדיח את שניהם. לא קריטי.

יותר חשוב: ג'יימס ג'ונסון הצטרף למשחק עם 2 קולות. ה-lobbying של נועם הצליח:)

מצורפות התוצאות המלאות.

אלו 59 השחקנים שנותרו במשחק:
לברון ג'יימס
קיירי ארווינג
קווין לאב
אייזיאה תומאס
אל הורפורד
ג'יי קראודר
גורדון היוורד
קייל לאורי
דמאר דרוזן
סרג' איבאקה
ג'ון וול
בראדלי ביל
אוטו פורטר
יאניס אנטטקומפו
קריס מידלטון
מיילס טרנר
דווין וויד
חסן וויטסייד
גוראן דראגיץ'
ג'יימס ג'ונסון
אנדרה דראמונד
אייברי בראדלי
קמבה ווקר
ניקולה באטום
כרמלו אנת'וני
קריסטפס פורזינגיס
סטפן קרי
קווין דוראנט
קליי תומפסון
דריימונד גרין
אנדרה איגודאלה
קוואי לאונרד
למרכוס אלדריג'
ג'יימס הארדן
אריק גורדון
כריס פול
בלייק גריפין
דאנדרה ג'ורדן
דנילו גלינארי
רודי גובר
ראסל ווסטברוק
סטיבן אדאמס
פול ג'ורג'
מארק גאסול
מייק קונלי
דמיאן לילארד
סיג'יי מקולום
ניקולה יוקיץ'
פול מילסאפ
אנת'וני דיוויס
דמרכוס קאזינס
הריסון בארנס
קארל אנת'וני טאונס
אנדרו וויגינס
ג'ימי באטלר
ג'ורג' היל
ברוק לופז
אריק בלדסו
דווין בוקר

בסיבוב הזה יש להצביע ל-9 שחקנים, אז נקבל את הטופ 50 ונדרג משם לפי הסדר.

בהצלחה

Roeiii1

New member
שלי

חבל על אריזה :/
ג'יימס ג'ונסון מיותר , הוא עף עכשיו.
את האמת אני גם חושב שאם הוא היה מתחיל מהתחלה הוא היה עף בסיבוב הראשון.בגלל זה זה לא בדיוק רעיון טוב להוסיף אותו אחרי הסיבוב הראשון

ג'יימס ג'ונסון
אריק בלדסו
סטיבן אדאמס
דנילו גלינארי
ניקולה באטום
ג'יי קראודר
מיילס טרנר
ג'ורג היל(אף פעם לא החזקתי ממנו)
אריק גורדון

rapgamer4ever

New member
בעיקרון אנחנו עדיין לא מדרגים לפי הסדר

השחקנים שנופו בסיבוב הקודם ובסיבוב הזה לא נכנסים לדירוג. לכן אין משמעות באיזה סיבוב מקדים ינופה ג'יימס ג'ונסון, אם וכאשר.

rapgamer4ever

New member
מצביע

שחקנים ששרדו אצלי את הסיבוב הקודם:

1. מיילס טרנר- מופתע שהוא קיבל כזה קרדיט רחב. הוא אחלה של טאלנט אבל חסר את הבנת המשחק והניסיון להשפיע על המשחק כמו שהוא יכול. תכלס טיג היה יותר טוב ממנו באינדיאנה בשנה שעברה, והוא כבר הודח.
2. אנדרה איגודאלה- במקרה שלו אני פחות מופתע. אבל אנחנו מדברים על שחקן התקפה מהגרועים ביותר שנותרו. הוא על הכיפאק כגלגל חמישי בגולדן אבל אם אני צריך להסתמך על תרומה שלו לאורך עונה שלמה, כאופציה שנייה-שלישית בקבוצה, הוא הדחה קלה מבחינתי.
3. דווין וויד- לדעתי אם שמים סנטימנטים בצד הוא בחוץ. אני אתן קופי-פייסט מהתגובה הקודמת למקרה שאשכנע מישהו:
הוא שחקן שקשה לפרוח לצידו, סוג של ball stopper שגם קולע באחוזים הכי נמוכים מבין חבורת הסקוררים (בפער, אחוז הקליעה המשוקלל שלו נמוך משל מונטה אליס). הוא אחד היותר מוגבלים מבחינת פציעות וכמות דקות. הקלף שלו כשחקן קלאץ' גם נשחק כי בפלייאוף האחרון הוא לא הבריק. לדעתי הוא צריך למלא תפקיד של שחקן שישי בקבוצה טובה, פשוט כי סגנון המשחק שלו לא יושב טוב לצד כוכבים בחמישייה.

מודחים חדשים:
4. ג'יימס ג'ונסון- תכלס אפילו לא שקלתי להכניס אותו לרשימה המקורית.
5. אריק גורדון- ממש עבר מתחת לרדאר בסיבוב הראשון עם 0 קולות. הוא סיים עונה טובה ביוסטון ועדיין לא חושב שהוא עדיף על פני בוקר/באטום/מידלטון שקיבלו קולות. הוא גם פצוע כרוני.
6. אנדרו וויגינס- לא בטוח שיש לי פה גיבוי בנתונים אבל אני לא אוהב את הוייב שלו. הוא לא תורם שום דבר פרט לסקורינג.
7. סטיבן אדאמס- רול פלייר סולידי בלי חולשות של ממש אבל גם לא מבריק בשום דבר. בעונה שעברה הוא הבריק בפלייאוף ונכנס לטופ 50, העונה הוא מאוד אכזב אותי באנמיות שלו בסדרה מול יוסטון.
8. דנילו גלינארי- סקורר ממש טוב והסקילסט שלו שייך לטופ 50 אבל הפלתי אותו בשובר שוויון בגלל פציעות כרוניות.
9. אריק בלדסו- ממשיך עם המגמה של ניפוי שחקנים גבוליים שנוטים להיפצע.

נותן לדווין בוקר סיבוב של חסד. לא בטוח שהוא עדיף על וויגינס או גלינארי אבל הוא פייטר אמיתי.

rapgamer4ever

New member
היל קרוב אצלי ברשימה

כשהוא בריא ואסרטיבי הוא ממש טוב, אפילו טופ 40. הבעיה שרוב הזמן או שהוא פצוע או שהוא פאסיבי מדי.
בכל זאת אני מעריך את התרומה השקטה שלו בשני צדי המגרש. הוא שחקן הגנה אנדרייטד וסיים עונה התקפית מוצלחת כולל זריקות בעלייה מכדרור.

קמבה ווקר לטעמי רמה מעל השחקנים שנידונים כאן. הוא אחד השחקנים הכי מהירים שראיתי עם הכדור, סקורר נהדר והרוח החיה בהתקפה של שארלוט. כמו שציינת הוא באמת לא מוסר הרבה אבל לפחות הוא גם מאבד מעט מאוד (שארלוט הובילה את הליגה במיעוט איבודים לפני שנה), אם הזכרת את בלדסו הוא הרבה יותר מפוזר.

ראיתי שאתה מצביע לסטיבן אדאמס ומשאיר את מיילס טרנר. מעוניין לפרט?

Cade Foster

New member

אני בכל זאת ממקם את היל בטופ 40 כי השחקנים שמתחתיו פשוט משמעותית פחות טובים, אבל אני מבין את מי שרוצה להדיח אותו בכל זאת בגלל הקטע עם הפציעות.

שלי

איגודאלה
גלינארי
אדאמס
ברוק לופז
ג'ורג היל
ג'יי קראודר (החלטתי לעשות חסד עם פורטר כרגע.)
דווין בוקר
ג'יימס ג'ונסון - סליחה נעם.
קמבה ווקר - התלבטתי בינו לבין אריק בלדסו ודרגיץ' בסוף נפל הפור עליו, כי קשה לי עם רכזים שלא יודעים למסור, גם בלדסו נופל פה, אבל לדעתי קמבה חוטה בזה בצורה יותר בזיונית.

Cade Foster

New member
דף כמעט חדש

מהסיבוב הקןדם: בלדסו, בוקר ולופז.
&nbsp
השישה הנותרים:
ג'יימס ג'ונסון - סורי נועם, הוא אולי אנדרייטד אבל הוא לא שחקן טופ 50.
דנילו גלינארי - סך הכל הוא לא מספיק טוב כדי להכניס אותו למרות הקטע עם הפציעות. הוא לא תורם במספיק אלמנטים חוץ מקליעה.
אנדרה איגודאלה - מהסיבות שיובל ציין
דוויין ווייד - עד היום הוא קיבל הרבה קרדיט בגלל הקטע עם המנהיגות אבל מה שראינו ממנו בשיקגו עד עכשיו זו מנהיגות שלילית. מקצועית הוא מאוד לא יעיל.
אנדרה דראמונד - יכל להיכנס מקודם אבל מפה כבר אין לו לאן להתקדם. באמת שיש גבול לאן שאפשר להגיע עם תכונה בולטת אחת בלבד.
גוראן דראגיץ' - כתבתי כאן בהתחלה את דראגיץ', שיניתי לקראודר, חשבתי על גורדון ובסוף החלטתי שאני נשאר עם דראגיץ'. חייב לומר שלא עקבתי אחרי מיאמי בעונה שעברה ככה שיכול להיות שאני טועה, אבל אני יותר מידי מעריך את ההגנה של קראודר והתרומה של גורדון מהספסל כך שהחלטתי להיפרד מדראגיץ'.

FrecCo

Member
קלללל

ג'יי קראודר
סרג' איבאקה
אוטו פורטר
קריס מידלטון
מיילס טרנר
גוראן דראגיץ'
ג'יימס ג'ונסון
סטיבן אדאמס
אריק בלדסו

picki23

New member
אוטו פורטר קל?

אתה חושב שגלינארי עדיף על פורטר?

אתה חושב שג'ורג' היל עדיף על גורן דראגיץ'?

זה לא כ"כ ברור לי.. אני לא חושב שזה קל ככה או ככה.

למה אתה חושב ככה?

FrecCo

Member
די קל..

פורטר אוברפייד לגמרי (סתם מוציא את זה מהסיסטם בלי קשר למשחק) ובעיניי ברור שגלינארי עדיף עליו. הוא כישרון ענק', לדעתי הוא בעל פוטנציאל להיות מס' 2 בקבוצת פלייאוף. וזה עוד כשפציעות האטו לו את הקריירה. פורטר רול פלייר טוב וזהו...
היל>דראגיץ', בשבילי לפחות

קל...זה לא יהיה

ג'יי קראודר
מיילס טרנר
ג'יימס ג'ונסון
אייברי בראדלי
ניקולה באטום
אנדרה איגודאלה
סטיבן אדאמס
ג'ורג' היל
דווין בוקר

rapgamer4ever

New member
אייברי בראדלי שחקן נהדר בעיני

מהשומרים הטובים לעמדתו. עוזר בריבאונד. פיתח אחלה של משחק מיד ריינג', הוא יוצא מחסימות ומסוגל לתת כדרור או שניים ולעלות לג'אמפר. גם הקליעה שלו משלוש טובה.
בראדלי הוא כלי נהדר בעיני כאופציה שלישית בהתקפה וסטופר הגנתי. בהשוואה לוויד הוא קלע רק 2 נקודות פחות ממנו למשחק אבל ביעילות יותר גבוהה ובהגנה הוא טוב ממנו בפער. בראדלי גם משתלב בשטף המשחק בעוד שוויד מקבל את הכדור וההתקפה מפסיקה לזוז.

DARKSEID

New member
שלי

ג'יי קראודר
סרג' איבאקה
אנדרה דראמונד
ג'יימס ג'ונסון
קריס מידלטון
מיילס טרנר
דווין וויד
אריק גורדון
דנילו גלינארי

OrEl74

Well-known member
מנהל
מדיח

מידלטון
אדמס
היל
גאלו
בארנס
איבקה
ברוק לופז
איגי

יוקיץ' (יומי עוד יגיע)

rkoron

New member
אשמח לקבל הסבר ליוקיץ' :)

בלי לצלוב או משהו חח..סתם כי מעניין אותי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
סתם אוברייטד

תראה
זאת רק העונה השניה שלו והוא פרץ בצורה מאוד מרשימה.
אני פשוט חושב שזה מוקדם מידי לדרג אותו כאחד מה-50 הטובים בליגה ולפני שזה יקרה הייתי רוצה לראות עקביות מצידו ושהוא ממשיך ביכולת הזו.
פונציאלית אני חושב שהוא טופ 20 אבל לא עכשיו
כפי שכתבתי, יומו עוד יגיע.
&nbsp
בדיעבד הייתי צריך להדיח את ג'יימס ג'ונסון או קראודר אבל כבר בחרתי אז אשאר עם הבחירה.
&nbsp

picki23

New member
כבר עכשיו לא כזה קל

סרג' איבאקה - הוא אוברייטד בעיניי ואני חושב שאני בדעת מיעוט פה שלא בצדק
מיילס טרנר - לצערי עדיין לא התפתח מספיק בשביל להתברג לטופ 50 של הליגה, הוא בדרך לשם
דווין וויד - יש לו ימים ויש לו ימים אבל כרגע הוא פה מבחינתי. אולי אני מחמיר איתו. עדיין חכם, שומר טוב, יודע איך לשים נק' - אבל לא בטוח אם זה בטובת הקבוצה.
ג'יימס ג'ונסון - הוא מהסטרץ' 4 הטובים בליגה אבל אין הרבה כאלה.
ניקולה באטום
אריק גורדון - היה לו קרב קשה מול מידלטון אצלי, חושב שבסופו של דבר מידלטון שומר יותר טוב וזה משחק אצלי נקודות.
דנילו גלינארי - אני מתעב את השחקן הזה.
סטיבן אדאמס
ברוק לופז

למעלה