שאלה למי שמבין, הקרב של אוקונור מול מייוודר

TheReturn23

New member
שאלה למי שמבין, הקרב של אוקונור מול מייוודר

מדובר על לוחם UFC נגד מתאגרף, איזה סוג של קרב יהיה בניהם?

ובעניין של NBA, תמיד עולה לי בראש הרעיון של כוכבי NBA שיכולים גם לארגן ״קרב״ אחד על אחד עם מופע יחצנות כזה ולגרוף הרבה כסף לכיסיהם, תחשבו דוראנט נגד לברון באחד על אחד בקליל יכול למלא איצטדיון ועוד ולמכור את המשחק בתשלום בטלווזיה.

אתה מתכוון למקגרגור נגד מיוות'ר?

הקרב הוא קרב איגרוף.
ניצחון קל לפלויד.
קונור לוחם מטורף אבל ברגע שהוא מוגבל מבחינת החוקים במה שאסור ומותר לו הוא בבעיה. קונור יכנס לקלינץ' הראשון ויקבל כיבוי אורות,בגלל החוקים הוא לא יכול להוסיף בירכיות,בלי הורדה לקרקע,בלי בעיטות בלי הטלות. ברגע שהוא יכנס לטווח פגיעה אסור לו לברוח.
דעתי על הקרב שזה הכל ממניעים של כסף נטו. אם ראית את הפרומואים האחרונים, הכל ברמה של WWE כבר כדי להוסיף עוד כמה מהמרים לסיפור ולהוסיף עוד כסף לחגיגה.

TheReturn23

New member
לגמרי WWE

רק על הסבב הצגות האלה הם עשו כמה מיליונים טובים

לגבי הNBA, אני חושב שמשחק כזה דווקא ייצור פחות עניין

בסופו של דבר כדורסל זה משחק קבוצתי.
לברון וKD יכולים לנצח אחד את השני בכל יום נתון. מוריד מהעניין לדעתי.

TheReturn23

New member
ייצור לא מעט עניין

תמיד יש הוויכוחים מי ינצח באחד על אחד ויש תוויכוחים אם הבולס של ג׳ורדן הייתה מנצחת בסדרה את גולדן סטייט הנוכחית, זה לעולם לא נדע אבל לארגן משחק אחד על אחד של שתי סטפרסטארים זה אפשרי בהחלט ולא חייב משחק בודדד אפשר לעשות סדרה של הטוב מ7 ואז בכלל ההכנסות יהיו פי כמה וכמה.

לא נראה לי שהקבוצות/ליגה יסכימו לדבר כזה

אגב , ראיתי לפני כמה שנים 1 על 1 בין קארים עבדול ג'אבר לד"ר ג'יי..
כששניהם היו סביב הגילאי 40+.
קארים קרקס אותו אם אני זוכר טוב

OrEl74

Well-known member
מנהל
בדר"כ זה אירועי צדקה כאלה ואחרים

אני זוכר שמתישהו בתחילת שנות ה-90 היה רעיון למשחק 1 על אחד של ג'ורדן מול ד"ר ג'י.
ג'ורדן הסכים, ד"ר ג'י לא.
ואז עלה הרעיון שמג'יק ישחק מול מייקל וגם כאן מג'יק היה זה שסירב.
בעסה לאירגון הצדקה שרצה לארגן את זה

&nbsp
אגב, לא הרבה אחרי שמיקי ברקוביץ' פרש נערך משחק אחד על אחד שלו מול עודד קטש.
קטש כמובן פירק אותו והיה די מביך לראות את מיקי מתנשף ומחפש תירוצים אחרי המשחק.
אני מבין שחקנים שכבר פרשו שלא רוצים לשחק מול כוכב צעיר, זה מיותר ורק משפיל אותם.
באותה מידה אני מניח שאם יעלה הרעיון של משחק בין לברון למייקל, סביר להניח שמייקל יסרב.
&nbsp

TheReturn23

New member
לא יודע אם הם צריכים רישות בכלל

באוף סיזן לארגן אירוע כזה, לא יודע מבחינת החוזה עם הקבוצה, אולי יש סעיף שאוסר עליהם לעשות פעילות ספורטיבית תחרותית שתסכן את בריאותם.
מצד שני אותם שחקנים נשלחים להתחרות באולמפידה או fiba וזה גוף שלא קשור בשום צורה לnba

צריך אישור זהמבחינת החוזה מול הקבוצה

עד כמה שאני מבין מבחינת פיב"א כל מי שרוצה יכול לבוא פשוט מי שהקבוצה לא משחררת אותו כנראה יעוף מהקבוצה.

Reutk

Active member
אני חושבת שאסור לקבוצות להתערב בזה

אסור להם להגיד לשחקן מסויים שהם אוסרים עליו לשחק בנבחרת. נראה לי שדיוויס ברטנס מהספרס אמר משהו כזה, ששאלו אותו אם הספרס הגבילו אותו באזישהי צורה. אני כן זוכרת מקרה מ2009 שטוני נפצע במהלך הטורניר והספרס התעקשו להחזיר אותו לס"א לבדיקה, והייתה לו מחלוקת בקשר לזה עם הבעלים. מצד שני, מאנו נפצע בצורה יותר חמורה באולי' של 2008 המשיך לשחק בטורניר והספרס לא אמרו כלום. בכל מקרה, האיסור להתערב, מה שברטנס אמר, נראה לי שהוא מתקיים רק בשנים האחרונות.

Reutk

Active member
התגובה שלי לא הייתה כל כך קשורה למה שאתה כתבת

בטורנירים שהם מחוץ למסגרת של הנבחרות יכול להיות שבאמת יש סעיף בחוזה עם הקבוצה. אבל גם פה נראה לי שאין איסור, כי הקבוצות מבינות שזה עוזר לשחקנים לשמור על כושר. כן חושבת, שקיים איסור לקחת חלק בפעילות ספורטיבית אתגרית מסוג אחר שעשויה לגרום לפציעות.

האמת שאני זוכר את זה יותר בהקשר של משחקי ידידות

אז יכול להיות שאת צודקת ולקבוצות אסור להתערב בטורנירים רשמיים. מצד שני הקבוצה תמיד יכולה להפעיל לחץ פיזי מתון על השחקן באופן לא רשמי...

rapgamer4ever

New member
לדעתי טורניר 1 על 1 בסופ"ש האולסטאר יהיה אירוע מעניין

טורניר של 8 או 16 שחקנים, רצוי בקליבר כמה שיותר גבוה, שישחקו משחקים קצרים בטורניר נוקאאוט.

הבעיה שהמיינדסט של השחקנים כיום זה לבוא לעשות בטן גב

בסופ"ש האולסטאר. אף אחד לא באמת רוצה להתאמץ או להתחרות שם

rapgamer4ever

New member
אפשר לתת תמריץ כספי משמעותי

למשל מליון דולר לזוכה, חצי מליון למפסיד בגמר, 100K לכל משתתף וכו'.
זה כסף יחסית קטן שיסתכם ב2-3 מליון לכל האירוע, יכול להיות שווה את זה אם באמת יוסיף עניין ורייטינג.

TheReturn23

New member
הם לא צריכים תמריץ כספי אם הם יוזמים משחק כזה בעצמם

ומשווקים אותו טוב כמו קרב איגרוף, לברון ודוראנט למשל הם כל כך גדולים שהם יכולים להרים סדרת משחקים כאלה
שכל משחק ממלא אולם של 20-30 אלף צופים ולמכור זכויות שידור או אפילו PPV
מדובר פה על עשרות מיליונים מהכנסות שכל אחד לוקח לכיס.

fatnoam

Active member
הם מפחדים להפסיד

כל אחד מהם מפחד להפסיד לשני. הרי הם יכולים להפסיד על שריקה גבולית או משהו. מאותה סיבה לברון מעולם לא השתתף בתחרות ההטבעות (ראיתם אותו פעם בחימום שהוא היה ילד? דופק בין הרגליים בריצה קלה).
&nbsp
סטף זכה באלוף השלשות. למה הוא לא חזר לתחרות? שחקנים בקליבר הזה כבר לא מתחרים בתחרויות אקסטרא כאלה, כי הם פשוט מפחדים להכתים את הקריירה שלהם.
&nbsp
והקטע הוא, שנניח ב-1 על 1, רק הם מעניינים. מישהו ישלם כסף בשביל לראות שחקנים דרג 2 משחקים 1 על 1? לא הייתי צופה אפילו בהיילייטס של אחד על אחד, נניח קליי תומפסון נגד גורדון הייוורד. את מי זה מעניין?

fatnoam

Active member
וינס היה הרבה יותר אתלטי מלברון בעיניי

וגם הרבה יותר טכני בכל מה שקשור לדאנקים.
&nbsp
אז בוא נגיד שאני לא מופתע :)

למעלה