דיון פרי אייג׳נסי - יום שבת מבוא לראשון

fatnoam

Active member
דיון פרי אייג׳נסי - יום שבת מבוא לראשון

ג׳יימס הארדן חתם על הארכה עם הרוקטס עד שנת 22/23, ששווייה 228 מליון דולר, מה שהופך את החוזה שלו ליקר בהיסטוריה. בניגוד לקרי שחתם כפרי אייג׳נט, הארדן הוא הראשון שחותם על סופר מקס במסגרת ה-Designated Player Veteran Extension שחברו לקבוצה כריס פול סידר בדיונים על ה-CBA החדש.
הפרשנות שלי - הרוקטס אומרים ״כריס פול הוא אחלה אבל אנחנו הקבוצה של ג׳יימס ורק של ג׳יימס״. Fear the Beard, ללא ספק.

אטלנטה בחרה שלא להשוות את ההצעה שקיבל טים הארדוואי ג׳וניור, 71 ל-4 מליון.

בחזרה לרוקטס - אחרי שהארדן חתם על החוזה, הם כרגע מודיעים שהם מחויבים ללהשיג את כרמלו ומתחילים לערום נכסים עבורו. לבינתיים, הניקס מצידם הצהירו שלמרות שהארדוואי חתם, הם רוצים שקורטני לי יישאר ולא מחפשים להעביר אותו, אלא הם רוצים אותם ביחד. בגלל שאת עמדה 4 מאייש פורזינגיס, זה סימן די חזק לזה שכרמלו לא הולך לשחק שם השנה, או לכל היותר לא לסיים שם את השנה. נראה עד כמה הם יצליחו לסחוט מיוסטון נכסים.
כרמלו מצידו אגב הסכים להעיף את ה-No Trade Clause לטובת הרוקטס.

הנטס, שפספסו את אוטו פורטר כאשר וושינגטון השוו את ההצעה עליו, כרגע חמים על סי ג׳יי מיילס.

הוויזארדס חיזקו את הספסל בג׳ודי מיקס ומייק סקוט, שני שחקנים שהראו אפסייד לתקופה מסויימת ואז חזרו לשולי הרוטציות (או במקרה של סקוט, מעצר על סמים). לדעתי שניהם זה עדיף על להאריך לבוגדנוביץ׳.

למורת רוחו של לברון, הקאבס מסרבים להציע משהו לג׳יימס ג׳ונס, והוא מצידו לא רוצה לשחק בחינם, ומקורות אומרים שהוא כנראה פורש.

קארון באטלר, למי שלא יודע בעל השיא של 15 על 15 (להיעצר 15 פעמים לפני גיל 15), הפך את הסיפור האישי שלו לספר, ומספרים שזה הולך להפוך לסרט.

הפועל ירושלים מחתימה לשנתיים את קרטיס ג׳רלס. זה אשכרה הופיע באתר שבו אני קורא את כל השמועות שאני מביא כאן. אם כבר, אז ירושלים הצליחו להשאיר גם את קינזי וגם את דייסון, שהיוו את הבקקורט הדינמי שלהם בשנה שעברה. אישית אני חושב שג׳רלס סתם קבב וזו טעות לתת לו חוזה, בטח להתחייב אליו לשלוש שנים.

סקופ אחרון שדווקא מתאים לאליקו לספר:
אלנה דלה-דונה, שחקנית ה-WNBA בעלת השם הפורנוגרפי בעליל, צייצה בטוויטר שהיא הופתעה שלונזו בול עלה לשחק עם הנעליים שלו, שהיא לא מבינה איך הוא בחר בהם על נייק (היא חתומה שם כמובן), ושהיא מקווה שתיקרע לו הנעל.
מפה לשם, מסתבר שללונזו כבר יש עדת מעריצים (אוהדי לייקרס. סירייסלי, אני כבר מפסיק להיות מופתע מאוהדים של הקבוצה הזו, ויסלחו לי כמה חברי פורום כאן שאני מעריך), שתקפה את אלנה all over Twitter על זה, ואפילו הוציאה ממנה התנצלות פומבית. לאבאר בול, מי אם לא, דווקא היה רגוע ואמר -
"Let her go with Nike and see where she gets," LaVar Ball said. "We will see her when time goes by."
כן, נייק יקרסו, אבל המותג BBB (הנעליים בארה״ב, לא ההמבורגרים בארץ) ימשיכו לתת בראש.

אם אני שחקן NBA כלשהו

אני אחתום בנטס אך ורק בגלל אובר פיי מוגזם.
לא רואה סיבה אחרת שמישהו ירצה לדרוך שם.

Cade Foster

New member
תהיה חדשה בנוגע לכרמלו

עם החברים לקבוצה סיכמנו שהוא יסתדר יפה, השאלה איך הוא אמור להסתדר עם ד'אנטוני, אחרי שדה פקטו היה אחראי לפיטורים שלו מהניקס?
&nbsp
אגב אני חושב שבוגדנוביץ' אחלה שחקן (בטח עדיף על ג'ודי מיקס ומייק סקוט) השאלה עד כמה הארכה שלו הייתה דופקת אותם עם המותרות...

OrEl74

Well-known member
מנהל
באופן די מפתיע, קרופורד מסכם במינסוטה לשנתיים

בימים האחרונים דובר על כך שבמידה והוא מקבל ביי אאוט מההוקס, הוא חותם בקליבלנד ופתאום משום מקום הוא מגיע למינסוטה.

rapgamer4ever

New member
אחלה החתמה, אני בטוח שג'מאל ישגע אותי עם בחירת הזריקות שלו

אבל בכל זאת הוא מוסיף לנו 20+ דקות ראויות מהספסל וקצת עוזר גם בקטגוריה של השוטינג.
הוא בן 37, זה גיל שעלולים לדעוך בו מהר וחד אבל לשמחתנו הוא קיבל בייאאוט אז החוזה שלו זול (8.7 מליון לשנתיים).

עדיין חסרים לנו מחליפים בעמדות הפרימטר אבל הסגל כבר מקבל צורה:
PG- טיג, טיוס ג'ונס (צריך רכז שלישי)
SG- וויגינס, ג'מאל
SF- באטלר
PF- ג'נג, גיבסון, בייליצה
C- טאונס, ג'סטין פאטון הרוקי, אלדריך

OrEl74

Well-known member
מנהל
בניקס לא רואים את כרמלו והארדוואי הצעיר משחקים ביחד

למי שלא זוכר, בין השניים היו מספר הנתגשויות בגלגול הקודם של הארדוואי בניקס.
&nbsp
בקיצור, כרמלו בדרך לקבוצה אחרת.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לונזו בול עושה טריפל דאבל בליגת הקיץ

11 11 11
אחוזים גרועים (5 מ-13) אבל הבחור בהחלט מראה יכולות מרשימות

Roeiii1

New member
בול נראה לוקה בקליעה

ספק אם הבחור יממש את הפוטנציאל הגבוה שמצפים ממני

חוזה מצויין להארדן, הוא גם מרוויח 20 מיליוןמדולר מהצד עם חוזה לאדידס 200 מיליון דולר 10 שנים

כאחד שגם עוקב אחרי הכדורסל הישראלי והאירופאי, ג׳רלס כוכב
אז כן הוא כופה את המשחק על עצמו, אבל הוא שחקן יורוליג לגיטימי ומגיע לכל משחק. הבעיה היא דווקא דייסון שזה יום עסל יום בסל, אבל כשהולך לו אז הוא וקרטיס זה שילוב קטלני

הוא בכלל לא נראה NBA READY

חוץ מהקליעה, גם נראה פיזית לא מתאים לליגה עדיין.
ימים יגידו

fatnoam

Active member
ג׳רלס מאוד מאט את המשחק

זה נכון שהוא יודע לזהות פוזשנים חשובים ולעשות בהם פעולות טובות (קליעה, דרייב אנד קיק, סחיטת פאול), אבל הוא ממש ממש כבד. הוא לא מריץ אותם בכלל.
&nbsp
חוץ מזה סטודמאייר לא קיבל מסירות כל השנה, זה די בגללו בתכל׳ס.

Roeiii1

New member
ולהעביר מסירות לרוחב זה יותר טוב?

ירושלים החתימו עכשיו מומחה לזה - יוגב אוחיון
ואת מי היית לוקח קודם - את יוגב או את ג'רלס?

זה טוב ויפה להגיד "משחק יפה לעין ושטף קבוצתי" אבל שיש לך שחקן בקליבר של ג'רלס , שהוא ווינר בנשמה שלו(ניצח לירושלים איזה 3 משחקים העונה בסל על הבאזר) , שחקן שמביא את עצמו כל משחק , וסקורר ברמה שלו , אתה לא יכול לוותר עליו ולא להחתים אותו

לקראת סוף העונה הוא למד לשחק הרבה יותר יפה עם דייסון , השילוב הזה יכול להיות קטלני וירושלים הוכיחו את זה במשחק הגדול בארנה מול גראן קנאריה וכמובן במשחק הגמר , ובכלל יפה מאוד שהם הצליחו לשמור על הטריו הזה של הזרים

אמארה בכדורים שהוא היה מקבל , לפחות חצי מהם הוא היה מאבד בשלומיאליות. הוא התדרדר מאוד בחצי השני של העונה , ואם הוא ימשיך ככה בעונה הבאה עדיף שיתלה את הנעליים

fatnoam

Active member
יוגב קשר אחורי

או בלם קדמי. הכי רחוק שיש מכלי התקפי, לגמרי מסכים איתך. ועוד אומרים שבגללו יש מצב שבר טימור עוזב, שזה ממש גרוע בעיניי - מאוד אוהב אותו.
&nbsp
בקשר לג׳רלס, שמע יש הרבה משחקים שהקליעות קלאץ׳ לא נכנסות, ואז אתה עושה חמוצים. ירושלים השנה ספגו ״המון״ הפסדים מביכים, בעיקר בגלל שג׳רלס היה נראה לא מעוניין. זה יפה שהוא מופיע לרגעים הגדולים, אבל לרגעים הקטנים שלפחות יגיע. מנהיג צריך להנהיג כל הזמן, לא רק במאני טיים, לא רק במשחקים החשובים.
&nbsp
ואמארה נתן משחקים מעולים בהצלבה ומול מכבי באמצע העונה, ואז הפסיק לקבל כדורים עד סופה. אין מה לעשות הוא לא פועל שחור. הוא צריך את הכדור כדי להיות טוב, ומוזר לי שלא מנצלים אותו יותר. אני פירשתי את זה שג׳רלס רוצה להיות ה״איש״ בעצמו, ולא לתת את כל התהילה לאיזה has been שכמו שאמרת פישל לא מעט. מצד שני - זה גם מעיד על אגו שלילי בעיניי. לאורך זמן, הדברים האלה נוטים להתפוצץ, וזה למה אני חושב שזו היתה טעות להחתים אותו על שלוש שנים.

myway23

Active member
גם אני חושב שבול לא יעמוד בציפיות, אבל עזבו- ראיתם את טאטום?

לגיל שלו הוא ממש מרשים מבחינה התקפית, וכן אני יודע שזה בסה"כ סאמר ליג אבל זה נותן איזו שהיא אינדיקציה.

יש מצב שאיינג' פשוט הלך עם תחושת הבטן שלו

שטייטום פשוט יגדל להיות טוב יותר מפולץ. לא ראיתי א אחד מהם אני בעיקר מתעדכן ממה שכותבים כאן - עושה רושם שאיינג' פשוט קרא את השוק, הבין שהוא רוצה את טייטום ולא את פולץ, גם כבחירה ראשונה, והחליט להרוויח על הקונצנזוס של פולץ ובול.
איינג' כבר הרבה שנים מתנהל במקצוענות גבוהה מאד. מאז שהטריו התפרק בוסטון פספסה נדמה לי שתי עונות וחזרה ישר לפלייאוף, ועדיין יש לה ים בחירות גבוהות גם כשהיא עושה מקום ראשון במזרח.
&nbsp
אני חושב שעם קבוצות קמות ונופלות על GM, כנראה שאיינג' הוא אחד הטובים.

איזה פראיירים הלייקרס

היו צריכים לבחור בג'ייסון טייטום. נפלו קורבן להייפ המפגר סביב לונזו.

fatnoam

Active member
דרמארה קארול בנטס

הראפטורס היו מתים כבר כמה זמן להיפטר ממנו, ולכן שלחו אותו עם בחירת סיבוב ראשון ובחירת סיבוב שני ב-2018, לנטס, תמורת ג׳סטין הולידיי.
&nbsp
&nbsp

rapgamer4ever

New member
ברחו ממס המותרות

הם משלמים מחיר לא קטן על ההחתמה של קארול בזמנו.
הנטס מקבלים בשמחה salary dump מכל דורשת. זו הדרך שלהם לאסוף נכסים (דאנג'לו ראסל, בחירות הדראפט הנ"ל של טורונטו).

לנורמן פאוול אין סייז של SF אבל הוא השחקן הכי מעניין על הספסל של הראפטורס, מאמין שהוא ירוויח מהמהלך דקות משחק.

fatnoam

Active member
הנטס גם יכולים להיות קרש קפיצה, לא רק בית קברות

הם עשו טוב לקריירה של אלן אנדרסון (שאז נפצע שוב) ולקריירה של ליוינגסטון.
&nbsp
קארול הוא לא שחקן כזה שמייצר לעצמו נקודות, אבל לך תדע אולי ליידם הוא יחזור להיראות כמו ה-D&3 הקשוח שהיה, ובעוד שנתיים לחזור לעשות סיבוב אצל קבוצות פלייאוף.

למעלה