בוסטון - לאן?

myway23

Active member
בוסטון - לאן?

העונה של בוסטון הסתיימה ולדעתי עונה מאוד מוצלחת עבורם. אף אחד לא ציפה שיגיעו ל ECF. הסגל שלהם כבר עכשיו לא רע בכלל אבל יש לפניהם החלטות קשות:
1. האם לשלוח את הבחירה מספר 1 עבור שחקן מוכח? (באטלר\ג'ורג' וכו')
2. אולי עדיף לקחת את הבחירה (פולץ'?) ולבנות סביב הצעירים?
3. אייזאה תומאס בשנה הבאה מצפה לקבל חוזה בומבסטי (מקס?), אחרי העונה המצויינת שלו - האם הייתם נותנים לבחור ~200 מיליון?
4. אייברי בראדלי גם עם עוד עונה שנותרה בחוזה שלו יצפה לקבל חוזה שמן - מה כדאי לעשות? לדעתי הוא יצפה לקבל באיזור ה 20 מיליון בשנה.
5. מרכוס סמארט גם הוא עם עונה נוספת בחוזה, משמע לאחר 2017-2018, אם שלושתם עדיין בסגל, כולם בשנת חוזה וכנראה שאי אפשר יהיה לשלם לכולם - על מי הייתם מוותרים ולמה?
6. פרי אייג'נט - בלייק גריפין, גורדון הייוורד, פול מילסאפ, קייל לאורי - אלה השמות הבכירים כשגורדון הוא ה FA המדובר שעלול להגיע לסלטיקס, האם הוא חלק מהפיסה החסרה?
7. במידה ואפשר ליצור מצב שמחתימים את הייוורד ושולחים נניח את בראדלי והבחירה מספר 1 עבור באטלר - האם הרכב ראשון של אייזאה, באטלר, היוורד, קראודר, הורפורד עם הרכב מחליף של למשל רוזייר, סמארט, בראון, יבוסלה, זיזיץ' - יכול לקרוא תיגר על לברון וקליבלנד? גולדן?

הרבה שאלות והרבה החלטות ורק דני איינג' אחד

אשמח לשמוע את דעתכם ...

הייתי מקבל במקום דני איינג' החלטה אמיצה

ועושה טרייד על לונזו בול+אייזאה תמורת סופרסטאר מוכח בליגה.
קודם כל לך תדע איך אייזאה יהיה שנה הבאה עם הפציעה שלו, דבר שני ברגע שהם נותנים לו 200 מליון הם בעצם לא באמת ישפרו את עצמם ב5 שנים הבאות.
כן אני יודע שאני חוזר על מה שצ'ארלס בארקלי אמר אתמול , אני מסכים איתו פשוט

myway23

Active member
לא יודע מה בארקלי אמר אתמול

אבל איזה סופרסטאר בדיוק?
ובכלל לדעתי פולץ' יותר טוב מבול אבל אין לדעת ...

picki23

New member
מבחינת יכולת לשחק ב NBA כמו סטאר

בעיניי ג'וש ג'קסון, פולטז ודיארון פוקס יותר טובים מבול, לפחות ל5 שנים הבאות. (דיארון בגלל המנטליות. מה שהוא עשה ללונזו בקנטאקי מול UCLA בטורניר היה savage . בעיניי UCLA היו עדיפים מבחינת יכולת כקבוצה. תצוגה אישית של פוקס ומאליק מונק חיסלה את UCLA )

88nothing

Active member
זה באמת מעניין

אתחיל מזה שממה שהתרשמתי, בוסטון קיבלו בראש מקליבלנד פשוט כי הם לא היו גדולים מספיק פיזית.
הורפורד שחקן מצויין, אבל טריסטאן לאב ולברון פשוט גדולים עליו.
הורפורד הוא לא השחקן שיכול לחפות על חסרון הגובה והפיזיות של בוסטון כיחידה(מול לברון).
לכן מבחינתי הפתרון לטווח היותר רחוק צריך להיות שחקן ליד הורורד, בעמדה 4 שיכול לחפות על חוסר היכולת של הורפורד לקחת ריבאונד ולעזור בסייז.

1. לא הייתי שולח את הבחירה עבור באטלר או ג'ורג'. הבאה של כל אחד משנייהם, יחסום לבוסטון את תקרת השכר ולא יביא אותם למצב שיש להם סיכוי כלשהו לעבור את קליבלנד.

2.אין לזה תשובה חד משמעית, אם תיהיה הצעה מספיק טובה, צריך לקחת אבל ממש לא בכח, אייג' יודע בדיוק מתי ללכת בכל הכח ומתי לוותר.

3.למה 200 ולא 180? מי אמר שהוא לא יתגמש? בכל אופן הייתי נותן לו את המקס, כי בלתי אפשרי למצוא שחקן שיקלע 28 למשחק ויעשה את זה בשטף של הקבוצה, וכן לאיייאה יש חסרון גודל, אבל בשביל ה משחקים 5 על 5.

4.זה תלוי מה יש בשוק ומה אפשר לקבל עליו. סה"כ הוא מתאים מאוד לשחק ליד אייזאה. אבל 20M הוא לא שווה.

5.סמארט טנק, שחקן מאוד מיוחד שימשיך להשתפר, כי יש לאן.הוא שווה את הכסף.

6.אף אחד מהם, כולם מבוגרים\פציעים וממש לא יהיו שווים את מה שהם רוצים, בטח לאור העובדה שתוספת של אף אחד מהם לא תעזור לעבור את קליבלנד.

7.אני לא הייתי הולך על משהו כזה, זה יוציא בוסטון את כל הגמישות העתידית ולא יעזור להם להכיע לגמר.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מסכים עם נושא הגבוהים

אם אני הסלטיקס אני יורד מכל הרעיונות להשיג את באטלר/ג'ורג' ועוד סופרסטארים בעמדות האלה ומחפש לחזק את עמדת הפנים.
אם כבר מחליטים למכור נכסים אני מוכר אותם תמורת השחקנים הנכונים ובעיניי עם כל הכוכבות של בטאלר וג'ורג' הם לא באמת צריכים אותם והבעיות ישארו אותן בעיות.
הם בקלות יכולים לעשות טרייד נחמד על גרג מונרו למשל שלא השתלב במילווקי או להעלות את הרף ולנסות להניח יד על ברוק לופז שכנראה יעלה פחות מבאטלר לצורך העניין.
&nbsp
לסלטיקס יש קבוצה טובה וראינו את זה במהלך העונה.
בפלייאוף כבר היה שילוב מצער של כל מה שקרה עם אייזה ואחותו ואח"כ גם פציעות שדי פגעו בהם.
ברור שהם לא באמת מהווים אתגר לקאבס אבל אני חושב שהם לא רחוקים משם ולא צריכים זעזועים מרחיקי לכת (בטח שלא כאלה ששולחים את אייזיה לקבוצה אחרת) כדי להפוך למתחרה אמיתית על האליפות.

myway23

Active member
מונרו או ברוק לופז?

שניהם רכים, לדעתי לא הכי מתאימים וגם לא היו מעלים את הרמה של הסלטיקס.
&nbsp
לעומת זאת, אם יכלו להביא נניח את וויטסייד, הוא מאוד מתאים ועונה לצורך שהקבוצה צריכה: ריבאונדר מעולה, חוסם מעולה, שחקן הגנתי טוב ועל הדרך הוא גם יכול לתת איזה 15 נקודות בממוצע.
החיסרון היחיד שלו לעומת הסנטרים ש"מחפשים" היום זה שהוא לא יקלע שלשות, אבל האם טריסטן תומפסון קולע שלשות? זאזא? גורטאט? גובר? דיאנדרה ג'ורדן?

OrEl74

Well-known member
מנהל
צודק בגדול

אבל העניין הוא שתג מחיר של וויטסייד גדול בהרבה מזה של מונרו או לופז.
הסלטיקס צריכים לעבות את עצמם מתחת לסלים וזה לא בהכרח חייב להיות איזה "בד אס"
לופז יכול מאוד להתאים להם לדעתי, אולי הוא שחקן יחסית רך אבל עדיין מדובר על סנטר עם יד נהדרת וחוסם מעולה שיתן איום הגנתי שהיום חסר להם.
&nbsp
כמובן שאם יש להם אפשרות להניח יד על וויטסייד אז הם צריכים לקפוץ על זה אבל לא נראה לי שהאופציה הזאת קיימת

88nothing

Active member
מסכים עם כל מילה

לופס לא יצליח לקחת ריבאונד, ככה שהוא לא יפתור את צורך א'
מונרו לא יזיז את הרגליים ולא יתן בלוקשוט, ככה שלא ימלא את צורך ב'.

וויטסייד אופציה טובה מאוד, נה הצעה לטרייד עליו.
http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ydgp9sgk 
בנוסף: מיאמי מקבלת בחירה 1 מבוסטון ו2 בחירות סיבוב 2 מפילי.
בוסטון: מקבלת בחירה 14 ממיאמי.

אני עוד שחקן שהייתי חושב בכיוון שלו זה דווקא אנדרה דרמונד, הוא אחד הבודדים בליגה שאוכל את TT.
http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ycme9zos
בנוסף: בחירה 1 לדטרוייט ובחירה 23 ששייכת לתורונטו לבוסטון.

myway23

Active member
נחמד

טרייד ראשון יכול לעבוד לכל הקבוצות.
טרייד שני לדעתי דטרויט לא ילכו על זה, הם ויתרו כל הרבה.
טורונטו אני חושב ישמחו להיפטר מדאמרה קרול ולקבל את רג'י ג'קסון.

Cade Foster

New member
אמנם כתבתי על זה כבר, אבל נענה על השאלות

לפני שעונים על השאלות בוסטון צריכה להחליט מה היא בעצם רוצה - להיות הכי טובה שהיא יכולה עכשיו, או להיות כזו בנקודה שבה גולדן וקליבלנד צפויות להיחלש (לברון לקראת פרישה, אולי תומפסון יעזוב כי סך המשכורות בגולדן יתנפח מאוד אחרי המקס לקרי). אני בכל אופן בעד הגישה הראשונה כי בכדורסל העסק הוא מאוד נזיל והכל יכול להשתנות ברגע. מספיק שאיזה פטריק בברלי מכניס ללברון רגל מתחת לקרסול בנחיתה, לברון קורע את הגיד ולא חוזר אותו הדבר (תשאלו את קובי בראיינט שגם היה עמיד מאוד במהלך הקריירה שלו - הסיכון הזה קיים עבור כל אחד) והופ יש לנו את בוסטון פייבוריטית להגיע לגמר. וחוץ מזה, גם כיום בוסטון פשוט טובה מידי כדי להיות קבוצה שרוקי יכול להתפתח בה כראוי. עד כמה שהבנתי (אני לא עוקב אחרי מכללות) אין בדראפט איזה NBA ready שיכול להיות רכז פותח בקונטנדרית.

אז בהנחה שבוסטון הולכת לפי הגישה הזאת:
1. כן, אבל בטח לא ג'ורג' שיישאר שם רק לשנה. באטלר אופציה טובה וגם לפי השמועות פרידה משיקגו היא עניין של זמן. מצד שני הוא לא הראה מנהיגות מי יודע מה העונה. אולי סביבה ומאמן כמו של בוסטון יישרו אותו קצת. אני בעד.
2. זה יהיה בעייתי אבל אולי בסיטואציה מסויימת יכול להצליח. אם יעבירו את תומאס בטרייד נצטרך לראות האם סמארט מסוגל להיות רכז פותח שהרוקי יוכל לגבות. זה יחליש את בוסטון לעונה הקרובה אבל אולי ישתלם לה בגדול בעתיד.
3. אין סיכוי.
4. אני מאמין שהוא לא רק יצפה אלא גם יקבל 20 מיליון. במקרה שלו אפשר לדחות את ההחלטה לקיץ הבא, גם לבחון האם הוא שווה את זה וגם לדעת טוב יותר איך ייראה השלד והאם שווה להשאיר אותו.
5. על תומאס הייתי מוותר בכל מקרה כי הוא פשוט ידרוש (בצדק) יותר מידי כסף בשביל שיהיה לבוסטון שווה להשאיר אותו. אייזאה הוא מושלם לקבוצות אמצע כאלה שרוצות לקפוץ מדרגה אבל מאוד בעייתי לקבוצה שמכוונת לאליפות. אני חושב שבוסטון הגיעה לתקרה שלה העונה עם אייזאה.
6. לא הייתי נוגע בגריפין במקל בסכומים שהוא ידרוש (ויקבל). מבין אלה כנראה שרק הייוורד הוא אופציה טובה. אם בוסטון מחליטה להעביר גם את הבחירה וגם את תומאס אז יכול להיות שווה לה להמתין עונה אחת ולכוון לראסל ווסטברוק בקיץ 2018 - הוא כנראה השחקן היחיד באופק שמסוגל להקפיץ אותם לרמה של קונטנדרית לכל דבר ועניין. אגב, הייתי לוקח גם את ג'ורג' היל בחשבון אם הוא מוכן לעשות להם הנחה קטנה ולקבל בסביבות ה15 (שזה כנראה מתחת למה שיוטה תהיה מוכנה לשלם לו).
7. לא. זה אמנם הרכב שבנוי טוב בכדי לשמור על לברון (עם שלושה-ארבעה שחקנים שיכולים לעשות ביניהם רוטציה עליו ולהתיש אותו) אבל די גרוע בכל מה שמסביב. אני לגמרי רואה את קיירי עושה מה שבא לו ואת תומפסון חוגג בריבאונד התקפה. לא רואה את בוסטון בשום קונסטלציה לוקחת מקליבלנד יותר מ2 משחקים, וזה אם אני לארג'.

rapgamer4ever

New member
שאלה

מצד אחד אתה אומר שבוסטון צריכה להיות הכי טובה כאן ועכשיו, להחתים את היוורד ולהביא את באטלר בטרייד תמורת בחירה #1.
מצד שני אייזיאה חתום לעוד שנה אחת בלבד, ואתה פוסל את האפשרות לתת לו מקסימום.
איך בוסטון תהיה הקבוצה הכי טובה שאפשר כשאתה בעצם מציע לה לוותר על אולסטאר? בעיני זה סוג של two steps forward one step back.

Cade Foster

New member
מכיוון שאני חושב שהערך שלו לקבוצה נמוך מערך הטרייד שלו

זה לא שאני מציע להעביר את תומאס תמורת כלום. בטרייד אחד הצעתי להמיר אותו במייק קונלי ומארק גאסול ובטרייד השני הצעתי להמיר אותו בג'ואל אמביד. אם בוסטון לא תקבל עליו תמורה רצינית הוא יישאר ובקיץ 2018 כבר נהיה יותר חכמים. אם לא יגיעו שמות בכירים בשנה הקרובה אני מניח שיאריכו לו גם ב20M+

rapgamer4ever

New member
אז לדעתי אתה מעריך ביתר את ה-trade value שלו

אף קבוצה לא תהיה מאושרת לקבל אותו לשנה אחרונה של החוזה, כאשר אחריה תאבד אותו ללא תמורה או תאלץ לשלם לו סכומים שהוא לא יהיה שווה בהמשך הדרך.

Cade Foster

New member
הייתי אומר שאני מעריך פחות מידי את הערך הריאלי שלו

בסופו של דבר גם בוסטון תיתקל בדילמה של האם להשאיר על אוברפיי או לאבד בחינם. ההבדל הוא שלבוסטון יש מה להפסיד אם הוא יהיה חלק חשוב בקבוצה ולקבוצות כמו אורלנדו למשל, אין. זה קצת כמו הסיטואציה של האריסון בארנס בקיץ האחרון. גולדן כנראה הייתה משווה, אבל בא דוראנט וחסך את הדילמה. מאמין שבבוסטון יהיה אותו הדבר - אם הם ישימו את הידיים על רכז בכיר יותר הם יוותרו עליו. ואם לא אז הוא כנראה יישאר על אוברפיי.

rapgamer4ever

New member
סבבה, אני מסכים עם הגישה הזאת

פשוט כשאמרת ש"אין סיכוי" שתשלם לאייזיאה מקסימום זה השתמע אחרת.
&nbsp
מבחינה פרקטית בוסטון לא ממש תרדוף אחרי רכזים הקיץ, ובכל מקרה יש רק רכז אחד עדיף על אייזיאה (פול). כלומר מתוך הנחה שהסלטיקס הולכים בכיוון שאתה מציע ומנסים לבנות את הקבוצה הכי טובה, עם היוורד ובאטלר למשל, הם כן אמורים לשלם לאייזיאה את המקסימום.

Cade Foster

New member
ה"אין סיכוי" נכתב כי אני די בטוח שכן יצליחו להביא אולסטארים

אם בסופו של דבר בוסטון לא יכולה לדוג אף שחקן מהשוק החופשי אז חבל על כל הדיון הזה, היא כבר עכשיו הגיעה לתקרה שלה (אלא אם כן הרוקי שתבחר באמת יהפוך תוך זמן קצר למגה סטאר).
&nbsp
להיות הכי טובים כאן ועכשיו לא אומר לעשות בילי קינג ולחפש בנואשות כל שחקן שיכול לקדם אותך בעונה הקרובה ולהתעלם לגמרי מהעתיד. אני חושב שחוזה מקסימום לאייזאה תומאס יסנדל את בוסטון להרבה זמן. עדיף לה לדעתי אפילו לתת למרקוס סמארט את המפתחות כרכז פותח, לקוות שהוא יממש את הפוטנציאל ובינתיים להתחזק בעמדות אחרות.

rapgamer4ever

New member
אבל אתה עושה טעות בסיסית

במחשבה שאם הם לא יחתימו את אייזיאה הם ישיגו מישהו אחר במקומו. לבוסטון לא יהיה מקום בתקרה בכל מקרה.
&nbsp
המקרה של ברוקלין בכלל לא דומה. דוגמה יותר רלוונטית היא קליבלנד שנאלצה לשלם לטריסטן תומפסון אוברפיי במקום לאבד אותו ללא תמורה. כמו שאמרתי באותו הקשר קונטנדרית לא יכולה להרשות לעצמה לאבד שחקן בסדר גודל כזה ללא תמורה.
אם בוסטון מביאה את היוורד אפשרויות החיזוק שלה כבר מסונדלות, על אחת כמה וכמה היוורד+באטלר. לכן הציפייה שלך לא להחתים את אייזיאה אבל להתחזק בשחקן אחר היא לא מציאותית.

Cade Foster

New member
תומאס הוא לא השחקן הטוב היחיד בבוסטון כרגע

גם אייברי בראדלי וגם מרקוס סמארט מסיימים חוזה באותו הקיץ. נניח שיגיע שחקן מקסימום בקיץ הקרוב - אתה מבין שיהיה קצת בעייתי לחלק 15 לסמארט, 20 לבראדלי ו20+ לתומאס באותו הקיץ, נכון? בסופו של דבר הם יהיו חייבים לוותר על מישהו איך שלא נסובב את זה, תומאס הוא לדעתי הפחות חשוב מביניהם גם אם הסטטיסטיקה מראה אחרת.

למעלה