קליבלנד בוסטון משחק 3

OrEl74

Well-known member
מנהל
אולי עוד נופתע

דבר אחד בטוח, בלי אייזיה ההגנה של הסלטיקס הרבה יותר טובה

OrEl74

Well-known member
מנהל
סחטיין עליכם סלטיקס!

זה שוב קורה ללברון
איכשהו פתאום הוא פשוט נעלם, 11 נק באחוזים גרועים

איליה13

New member
פייר - תודה לסלטיקס

מאוד לא רציתי שהקאבס יגיעו לפיינלס עם מאזן חלק, מאוד לא רציתי שבוסטון יסיימו עם בלו אוט את הסידרה, וכעת הקאבס צריכים לחזור לפחות למשחק אחד נוסף לבוסטון
הלוואי שגם פופוביץ יוכל לייצר עם אסופת השחקנים של הספרס לפחות עוד משחק אחד צמוד עם גולדן

Ring Bearer

New member
לדעתי זה לא יקרה

במשחק 3 השחקנים של פופ נתנו הכול. אין להם תשובה למשחק של ג.ס.

Ring Bearer

New member
אני מתפלא שזה לא קרה קודם

אולי זה ישמע לכם מוזר, אבל לדעתי להפסיד את גיים 3 בלי אייזאה זו בדיוק הגאונות של לברון. הוא כמו חתול שמשחק עם העכבר שלו, ושומר על החושים מחודדים על ידי אשליה שאולי העכבר יברח לו. זה מזכיר את השנה שעברה, בה טורונטו השוותה ל2-2 רק כדי שהקאבס יפרקו אותם ב30 הפרש במשחקים 5 ו-6 ויגיעו מוכנים לגמר. בעבר זה קרה ללברון גם מול הפייסרס. זו הסיבה שהימרתי שהקאבס יפסידו שני משחקים גם בחצי הגמר וגם בגמר המחוז. אני מתפלא שזה לא קרה קודם.
&nbsp
שלא תבינו אותי לא נכון. אין שום סיכוי שלברון הפסיד את המשחק הזה בכוונה או אפילו חשב באופן מודע "זה בסדר להפסיד את המשחק הזה". זה פשוט האופי של לברון, שמבין את החשיבות של אתגר מנטלי עבור שחקן NBA.
&nbsp
אני לא אתפלא אם הקאבס ינצחו את המשחק הבא אבל יפסידו את משחק 5, בעוד משחק צמוד. פוטנציאלית ג.ס. יגיעו לגמר אחרי 3 בלואאוטס רצופים, לעומת הקאבס שיגיעו חדים אחרי ש"הופתעו" על ידי "הלחימה של הסלטיקס". ברמה הזו, בקרב של שתי ענקיות, ההבדלים המנטליים הקטנים האלה יכולים לעשות הבדל.

איליה13

New member
אני לא יודע האם לאבד יתרון של 21 נק' זאת גאונות

אבל לקאבס לא היו תשובות ב 3 הדקות האחרונות, לא התקפית ולא הגנתית, קיירי אומנם הביא את מה שהוא יודע להביא, אבל השלושה של JR שנכנסה מאוד הפתיעה אותי, הרגיש לי מאוד כמו "מזל של אלופים"

מה שכן, די ברור לי שסמארט לא יוכל לייצר עוד תצוגה דומה, אז סטיבנס צריך לשלוף שפן נוסף

Ring Bearer

New member
התפתחות המשחק מחזקת את הנקודה

שמדובר ברפיון מנטלי של הקאבס. אתה לא באמת חושב שאין להם תשובה למשחק של בוסטון נכון? הם הציגו את כול התשובות במשחקים 1 ו-2. הרי הסלטיקס לא יותר טובים בלי תומאס. הם פחות טובים. הם למעשה איבדו את כל הסיכויים להוות גורם תחרותי בסדרה הזו. המציאות הזו קטלנית עבור הקבוצה שמשחקת נגדם, שצריכה לשמור על חדות לקראת מלחמת ענקים. לכן הרפיון שפשט בקאבס, ובמיוחד בלברון, נתן פתח למשחק תחרותי.
&nbsp
מבחינה פסיכולוגית, זה לא שונה מילד בכיתה י' שמשחק נגד ילד בכיתה ו' באחד על אחד, בעוד ילד בכיתה י' מזמין נגד המנצח. בגלל הפרשי גובה וניסיון המשחק הוא לא כוחות. לילד מכיתה י' יש שתי אפשרויות לנצח: לקרוע את הקטנצ'יק, או להאריך את המשחק ולנסות דברים חדשים, כמו לשחק עם יד שמאל. במצב הזה, הרמה התחרותית עולה והשחקן בעל היתרון נשאר מודע לחסרונות שלו, בעוד השחקן שעומד בחוץ מתקרר ולא מעמיד את עצמו במבחן.
&nbsp
מאז שהגיע לליגה, אני תומך בתפיסה שאומרת שלברון הוא האויב הכי גדול של עצמו. בעבר הוא היה חווה רפיון מנטאלי במקום הלא נכון, כשהדוגמה הכי טובה היא גמר 2011. אבל מאז הוא למד להאריך את המשחק והוא מגיע חד. העובדה שלברון לא עושה את זה באופן מופגן, אבל זה "קורה לו" פעם אחר פעם, מאפשרת לו להגיע בשיאו לגמר ה-NBA. זה חלק מהגאונות שלו.

י ו א ב

New member
אתה נותן לקאבס יותר מידי קרדיט

אין שם אף אחד, החל מהמאמן ועד אחרון השחקנים, כולל לברון, שהוא כזה טקטיקן או מנטאליסט, שכיוון להגיע חד לגמר על ידי הפסדים.
אני בהחלט נוטה להאמין שהם כן הופתעו מהלחימה של הסלטיקס, ובניגוד אליך, בלי הזלזול שבהוספת מרכאות.
אני עדיין חושב שהם ינצחו 4-1 (הלוואי ואתבדה) כי הם עד כדי כך יותר טובים, אבל לגמרי נותן לבוסטון את הקרדיט על הניצחון הזה.
&nbsp

Ring Bearer

New member
זה נכון שבמידה מסוימת אני מפחית מהקרדיט לבוסטון

אז אולי כדאי שאני אבהיר שזה לא מספיק שלקאבס יש רפיון מנטאלי. הם לא היו מפסידים אתמול למכבי תל אביב. דרושה קבוצה שיודעת לשחק ברמה גבוהה, לשמור על בטחון ולנצל את המתרחש. בוסטון עשו את זה, ומגיע להם קרדיט על כך. אבל תקן אותי אם אני טועה, ההבדל בין רבעים 3-4 אתמול לבין משחקים 1 ו-2 לא הייתה איזו פעולה טקטית של סטיבנס. הסלטיקס לא גילו משהו חדש על הקאבס. הקאבס פשוט איבדו פוקוס ובמשחק NBA ברמה גבוהה זה אומר שההגנה לא סוגרת בזמן, לוקחים זריקות טיפה פחות טובות וההבדלים בין הקבוצות קטנים. שוב, אני לא חושב שהקאבס עושים את זה בכוונה. זה קורה להם, ובהמשך זה יכול לשחק לטובתם.

picki23

New member
המשחק הזה היה חשוב מאד לNBA

מאחר והוא עשה את המזרח טיפה פחות משעמם ממה שציפינו.

shoutout to:
- קווין לאב : השחקן הזה העלה את הרמה שלו השנה בכל אספקט ומגיע לו הרבה כבוד על זה.
- קיירי אירווינג: פשוט מדהים. איך הוא לוקח שחקנים לסל
- טריסטאן תומפסון : הבן אדם שווה את המקס
- מרקוס סמארט: פשוט שיחק כמו מלך. הלוואי והוא ימשיך עם היכולת הזאת. הקליעה מ3 כ"כ השתפרה.
- ג'יילן בראון: הוא פשוט אמין מאד בתור רוקי בהגנה וזה משהו שאי אפשר להגיד הרבה על רוקיז. אני לא זוכר הרבה כאלה אבל הוא מביניהם.
- בראד סטיבנס: על התרגיל המדהים הזה ששם את בראדלי פנוי לשלוש. מי שלא שם לב שיסתכל על התרגיל שוב, ויראה שקראודר עושה הטעיה, כאילו הוא עולה מחסימה של בראדלי ורץ לכיוןן הצבע, כשהשומרים של קליבלנד תיכננו לעשות חילוף ושניהם הגיבו לחדירה של קראודר בדרכים מנוגדות (אחד עשה חילוף והשני נשאר עם קראודר). בראדלי עולה למעלה לשלוש ותומפסון שמנסה לבוא לעזרה, נחסם ע"י אל הורפורד. פשוט מבריק!

לגבי לברון: נקודה אחת ב16 דק' אחרונות של המשחק זה אומנם מביך אבל לאורך כל המשחק נראה היה לי שהוא לא מרגיש טוב.

rapgamer4ever

New member
לגמרי אחד המשחקים היותר מהנים בפלייאוף הזה

קיירי מדהים כל פעם מחדש אבל אני מתקשה להתנתק מזה שהוא לא מצליח להוביל את קליבלנד בהיעדר לברון. מסכים איתך שלברון לא נראה כשיר, כבר שנים שאני לא זוכר אותו כל-כך אנמי כמו במחצית השנייה. הוא היה 3 רמות מתחת למה שאנחנו רגילים. הייתי מצפה מקיירי להצליח לשמור על יתרון 20 הפרש גם בערב כזה, במיוחד כשקיבל תרומה נפלאה מלאב וטריסטן תומפסון.
&nbsp
מרכוס סמארט במשחק חייו קלע כמה זריקות משוגעות. השלשות שלו נכנסות באחוזים יותר טובים מהרגיל בפלייאוף הזה, בוא נראה האם הוא יצליח להישאר יציב כי לאורך העונה הוא ניגר מחוץ לקשת.
&nbsp
בוסטון תמיד יוצאת עם תרגילים מוצלחים מטיימאאוט, לדעתי היכולת הזאת של סטיבנס אחראית באופן בלעדי לכמה מהניצחונות שלהם העונה.
&nbsp

כנראה שסילבר טילפן ללברון לפני המשחק

אמר לו שזה יפגע בו ובליגה בטווח הארוך כל הסוויפים האלו

OrEl74

Well-known member
מנהל
חחח בדיוק מה שאמרתי לחבר בבוקר

אין כמו תיאוריות קונספירציה

billc

New member
כן התנאים מתבררים עכשיו, 2 משחקים מול גולדן בעד משחק 1 מול ב

somone14111

New member
איך קפצתי בשלשה של בראדלי חחח

הפתעתי את עצמי אפילו בעע. ניצחון מוצדק אבל לצערי מדובר במכה קלה בכנף ולא מעבר.

למעלה