אפשר להתחיל בהימורים? קליבלנד VS גולדן סטייט

Cade Foster

New member
גולדן ב4

סתם הימור שנובע מתסכול אבל זה יהיה סיום הולם לפלייאוף הזה.

picki23

New member
7 משחקים

כרגע קליבלנד היא הקבוצה הטובה בNBA.

מצד שני לגולדן יש מאצ'אפ די טוב איתם. גולדן אנדרדוג בסדרה הזאת (כן כן), אבל הם יכולים לנצח מאחר וקליבלנד עוד לא פגשו קבוצה שקשה באמת לשחק מולה., אולי מלבד אינדיאנה.

Cade Foster

New member
אינדיאנה היא לא דוגמה לקבוצה שקשה לשחק מולה

קליבלנד פשוט הייתה זחוחה וההגנה שלה עוד לא חזרה מפגרת הפלייאוף. וזה עדיין הספיק ל4:0.

picki23

New member
לא חושב שאתה צודק

אני חושב שאינדיאנה פח אשפה ושאולי לא נראה אתכם להרבה שנים בפלייאוף כי הפסדתם את התחתונים שלכם כשהעברתם את קאריס לאברט (כבחירה), שמתברר כשחקן שיכול להפוך לסוג של ג'יי קראודר, לברוקלין בתמורה לחור בהגנה ואנמיות בהתקפה של שחקן שהוא שקר של סטרץ' 4.

אבל כל קבוצה במזרח יכלה להפסיד ב7 משחקים לאינדיאנה לדעתי.

Cade Foster

New member
בוא לא ניסחף

רוקי מהבחירה ה20 זה לא מה שעשה את ההבדל בין "קבוצה שקשה לנצח" ל"קבוצה שהפסידה את התחתונים". מדובר פה על אותו פרנצ'ייז שויתר על קוואי לנארד (ולא בדיעבד אלא אחרי הבחירה) בשביל ג'ורג' היל וכפי שאתה יודע, החל מאותה עונה למשך 3 עונות הייתה התקופה הכי יפה שלו מאז ימי רג'י.

כל קבוצה חוץ מקליבלנד אתה מתכוון. שזה לא איזה משהו להתגאות בו, כשאתה רואה את מידת התחרות שיש לקליבלנד על אליפות המזרח. השורה התחתונה היא שאנחנו יותר קרובים ללבל של שארלוט ודטרויט מאשר למשהו שיכול להוות תחרות לקאבס.

picki23

New member
אני אסביר

אינדיאנה הפסידה את התחתונים לא כי הפסידה לקליבלנד ולא כי לאברט יכל לעזור לה לנצח יותר מדי עכשיו, אלא כי לאברט כבר עכשיו טוב כמו יאנג או אולי טיפה פחות, וחוזים לו עתיד מבטיח בתור 3 & D. הסיבה שאינדי הפסידה את התחתונים היא כי אין להם שום עתיד כרגע חוץ ממיילס טרנר. פול ג'ורג' עוזב ככה"נ ללייקרס ( יש אנשים מאד אמינים ברחבי המדיה שמאד בטוחים בזה) , ג'ף טיג הוכיח שהוא יכול להיות רכז מחליף כי אין לו הגנה, וזהו בתכלס.

אינדי בוחרת במקום ה - 18 ובעצם מפה לשם גם שחקן טוב מהדראפט כנראה לא תוציאו.

אתם הולכים להיות כמה שנים מחוץ לפלייאוף אם לא יהיה פה איזה טרייד בעבור פול ג'ורג' ועוד כמה שחקנים בשביל בחירה בלוטרי..
המצב של אינדי על הפרצוף.

ולמרות שהמצב שלה על הפרצוף היא נתנה פייט טוב

Cade Foster

New member
נראה לי שאנחנו מגדירים "להפסיד את התחתונים" קצת שונה

חוץ מזה, הדיון לא היה על לאן לאברט עשוי להתפתח. לאברט (או כל שחקן אחר שהיה נבחר בבחירה ה20) במקום ת'ד יאנג לא היה הופך את אינדיאנה הנוכחית לקבוצה שקשה יותר לשחק מולה. מסכים שיאנג הוא בלוף והוא הוכיח את זה העונה, אבל בחייאת - קבוצה במאזן 42-40 שמודחת בסוויפ בסיבוב הראשון היא לא קבוצה שבנויה טוב על מנת להתחרות בצמרת הקונפרנס. זה לא משנה איך נסובב את זה ואיך ננתח את הטעויות שנעשו.

off shekel

New member
גולדן ב5

קליבלנד נראים מפלצות, אבל משהו אומר לי שלגולדן יש עוד הילוך להעלות ובטוטאל הם רמה מעל, לרוב לברון מצליח לגשר על הפערים, אני מאמין שהפעם זה יספיק רק למשחק אחד.

אני הייתי מאוד שמח אם זה לא יהיה גולדן.

אני לא הייטר, אבל אני עדיין דבק בכך שדוראנט יצא קאפקייק כפי שמכנים אותו בOKC.
&nbsp
בתור מי שלאורך שנים בליגה היה נחשב ליחיד שיכול להסתכל ללברון בלבן של העין, אתה לא הולך להצטרף לקבוצה ששברה שיאים היסטוריים בלעדייך, שספק אם ישברו שוב בעתיד הקרוב, ולקחה אליפות בלעדייך.
&nbsp
לדעתי זה אחד הדברים הכי לא ספורטיביים ששחקן בסדר גודל של KD יכול לעשות, ולא יהיה יותר שמח ממני לראות אותו מזיל דמעה כשלברון עונד עוד טבעת.

DRORIKO8

New member
היא לקחה אליפות מול קליבלנד פחות טובה מהיום,ועוד בלי קיירי

החיזוק של דוראנט הוא תגובה למפלה בעונה שעברה. גולדן הבינה שמול קליבלנד היא חייבת להתחזק בעוד כוכב, ואפילו זה עדיין לא מבטיח לה אליפות. זה לא תגיד שהיה 5 אחוז שקליבלנד לוקחת, ועכשיו שהביאו את דוראנט זה ירד ל-0. אישית לא רואה שום בעיה במהלך הזה, אבל אולי זה בגלל שאני מגיע מהכדורגל, אצלנו זה קורה חדשות לבקרים.

גולדן לא תכננה להביא את KD, אבל ברגע שזה היה על השולחן

אף קבוצה עם שכל על הכתפיים לא תגיד לKD "לא".
את גולדן ושות' אני לא מאשים.
&nbsp
&nbsp
ואגב, לדעתי לגולדן פרה-דוראנט היה הרבה יותר שטף במשחק שלהם ולדעתי גם סיכוי יותר טוב מול הקאבס.

DRORIKO8

New member
גם את דוראנט אני לא יכול להאשים

השיקול שהוא עשה הוא שיקול לגיטימי לחלוטין-להגדיל בצורה משמעותית את הסיכוי לזכות בטבעת.

מזל שרוב הסופרסטארים לפניו לא היו בעלי אותו מיינד-סט

אפילו לברון שהרבה ראו בו כמנוול אחרי הריפורם בהיט, לא עשה משהו שקרוב לזה.
הוא לקח שחקן שהרבה החשיבו לקראת שלהיי הקריירה, עוד שחקן שבחיים לא דרך בפלייאוף וחבורה של וטרנים.
&nbsp
לברון באמת הגדיל את סיכוייו לאליפות, דוראנט פשוט לקח קיצור דרך והצטרף לקבוצה שהייתה מגיע העונה לפיינלס גם בלעדיו, זאת שהביסה אותו, אם אתה לא רואה את הפסול פה, מבחינה ספורטיבית לא לגיטימציה, אז אין לי איך להראות לך.
&nbsp
זה בערך כמו שמסי יצטרף לרונאלדו בריאל מדריד...
&nbsp
וכבר טחנו את כל הסאגה הזו בקיץ אתה כמעט שנה מאוחר מדי :)

DRORIKO8

New member
לא הביאו אותו בשביל להגיע לפיינלס אלא בשביל לזכות בהם

בגולדן כנראה הרגישו שהרוסטר שלהם לא מספיק טוב לאליפות, ובצדק,אחרי מה שקרה בגמר לגיטימי שיהיה רצון לשנות, ואם כמו שאמרת היתה אפשרות כזאת ודוראנט היה על השולחן אז מה טוב. זה לא שונה מסוארס שעבר מליברפול לבארסה, או גארת בייל שעבר מטוטנהאם לריאל. גם על זה אפשר לקרוא "קיצור דרך" כי אם היו נשארים בקבוצות שעזבו אין סיכוי שהיו זוכים בליגת האלופות. בעולם הכדורגל פשוט לא עושים מזה ISSUE. ה-NBA זאת ליגה ששואפת לשיוויוניות(דראפט,תקרת שכר) ודי סולדת מגלקטיקוס למיניהם, אז אני יכול להבין אנשים כמוך שגדלו בליגה הזאת ולא מוכנים לקבל את זה. בגלל זה לא נצליח לשכנע אחד את השני.

rapgamer4ever

New member
אני מניח שהתכוונת לוויד ובוש

אבל אתה קצת מקטין מחומרת המהלך שלברון עשה.
וויד עדיין היה בשיאו, בגיל 28 ואחרי שנבחר באותה עונה לחמישיית העונה הראשונה.
כריס בוש הגיע עם טורונטו לפלייאוף פעמיים. אולי זכרת שהוא לא עבר סיבוב אבל בהחלט היה בזמנו אולסטאר מוכח.
&nbsp
אני מסכים שהמהלך של דוראנט יותר קיצוני אבל גם המהלך של לברון היה חסר תקדים באותה נקודת זמן.

למעלה