איזו דרך מבאסת לסיים את העונה

OrEl74

Well-known member
מנהל
איזו דרך מבאסת לסיים את העונה

פופ מראה למה הוא האלפא דוג של המאמנים בליגה.
הכנה נהדרת למשחק הזה, בלי פארקר ובלי לנארד והם פשוט מפרקים את יוסטון לחתיכות.

somone14111

New member
הופעה מבישה של יוסטון

הגישה למשחק הייתה מחפירה אולי חשבו שבלי קוואי זה יהיה טיול בפארק מה שלהפתעתי קרה ההפך. הולכת הביתה בבושת פנים אחרי עונה נהדרת. אין הסבר לאדישות של הארדן.

הספרס הבינו שעל הארדן יוסטון תקום ותיפול

החליפו עליו שחקנים, התישו אותו.
בנוסף ג'נתן סימונס התגלה כעלוקה הגנתית (כיאה לשחקני רוטציה של הספרס).
הארדן פשוט התעייף.
ראו את זה בסוף משחק 5. הוא עשה כל-כך הרבה טעויות לא אופייניות.
בסופו של דבר יוסטון ואוקלהומה נשענו על שחקן אחד בלבד.
הספרס עשו להארדן מה שהיוסטון עשו לווסטברוק.

עוד לא ראיתי את המשחק

ההפרש בגלל עייפות של יוסטון והארדן במיוחד או פשוט נוקאוואט של פופ לפרינגלס?

rapgamer4ever

New member
איזה shocker. הפרש 40 בלי קוואי

מסוג המשחקים שאין מה לנתח אותם לפרטי פרטים כי זו הייתה תצוגת תכלית של הספרס ותצוגה מבזה של הרוקטס. יוסטון זלזלה ביריבה שלה בפתיחה, היה נראה שסאן אנטוניו היא זו שנלחמת על חייה. כשאתה רואה שאתה מצליח הביטחון עולה ופתאום למרכוס תופר את הזריקות שהחטיא כל הסדרה, זים בהתקפה בצורה חדה, מבצעים את המסירות הנכונות וקולעים את הג'אמפרים הפנויים. בהגנה הם נלחמו כמו אריות.
&nbsp
יוסטון לא התעשתה בשום שלב. היא חיפשה קיצורי דרך ולקחה זריקות קשות בפנים של השומר. 28% מהשדה לרוקטס זה הנתון הכי מדהים במשחק ההזוי הזה... איזו דרך אומללה לסיים את העונה.

הארדן היה נראה במשחק הזה

כאילו המפלצות מספייס ג'אם גנבו לו את הכישרון

fatnoam

Active member
ראיתי קונדנסד, מה שחסך ממני את ההחטאות של הרוקטס

כפי שהתבטאו בבוקס סקור.
&nbsp
בכל מקרה, למרכוס עלה ממש אגרסיבי, והפעם הוא התחמם ונכנס לו - ממש הזכיר את למרכוס של פורטלנד. מאוד הזכיר לי את בוש שנעלם במיאמי באופן קבוע ופתאום פה ושם דפק משחק של איזה 28-14 דומיננטי כזה.
&nbsp
לאורך כל הסדרה הרגשתי שיש כאן מאצ׳אפ בין נציגי הכדורסל החדש - שלשיונרים שמאוגדים סביב מגה סטאר - לבין הכדורסל הישן המתודי והקבוצתי שדוחף פנימה ושומר בחכמה ובאגרסיביות. חסרונו של קוואי, המגה סטאר של הספרס, רק העמיק את ההבדלים בין הקבוצות בגישה למשחק, ואני כל כך שמח שסן אנטוניו ניצחה את זה, ובהפרש.
&nbsp
אולי עכשיו הקבוצות בליגה יבינו שבשביל לחקות את גולדן סטייט, צריך שחקנים ברמה של גולדן סטייט.
&nbsp
עוד משהו שמעניין, המורי-בול עבד מדהים בעונה הרגילה, יוסטון היתה שלם שגדול מסכום חלקיו, אבל בפלייאוף זה נכשל. נכון שלספרס היתה הביתיות והנסיון וכנראה שהם היו פייבוריטים, אבל אני איפשהו מאמין שאוקלהומה (שיוסטון שלחו הביתה בסיבוב הראשון) היא קבוצה יותר חלשה ממה שנדמה, ושהרוקטס גם פחות טובים ממה שחשבנו. יכול להיות שמורי צריך להתחיל לכוון את הנוסחאות שלו מחדש ולכייל אותן למשחקי פלייאוף, כי פשוט מה שעובד מול מגוון קבוצות שאתה פוגש בעונה הרגילה, שכולן באות בכל מיני סיטואציות (עומס, פציעות, מסע חוץ וכדומה) פחות עובד שאתה נפגש מול אותה קבוצה 6-7 פעמים רצוף. היתה לי תחושה שהספרס (וקרדיט לשחקנים וצוות האימון) פשוט למדה את כל השטיקים של הרוקטס ושיחקה כנגדם, וניצלה חסרונות וניצחה. כאילו תנו עוד חמישה משחקים ואני לא יודע אם יוסטון לוקחים אחד ( כנראה שכן כי הם יכולים להתפוצץ ולקלוע 135 בערב נתון), אבל גם אם כן הם לא ממש רלוונטיים.
&nbsp
מעניין אם שה יוביל לשינוי תפיסה או לשינויים בסגל.

rapgamer4ever

New member
אני חושב שהמסקנות שלך מרחיקות לכת מדי

יוסטון נכשלה בפלייאוף? אני לא בטוח. במבחן התוצאה היא עמדה בציפיות הריאליות. מבחינת הדרך היא בכלל לא רחוקה מהספרס, אני לא יודע למה אתה אומר שמתוך 5 משחקים היא לא תנצח אחד. יוסטון הביסה את הספרס בגיים 4 והייתה מילימטר מלקחת את גיים 5 (סאן אנטוניו אפילו טיפה גנבה אותו). אני לא חושב שהיה כאן נוקאאוט טקטי או משהו כזה שהכריע את הסדרה... דברים היו יכולים לקרות קצת אחרת ויוסטון הייתה בגמר המערב. הרי ברור לך שגיים 6 לא משקף, יוסטון טובה יותר מסאן אנטוניו ללא קוואי. היא פשוט לא הופיעה מבחינה מנטלית.
&nbsp
בעיקרון יוסטון יכולה להיות מאוד מרוצה מהעונה שלה, למרות שהיא לא קבוצה ברמת אליפות. היא לא אמורה להיות כזאת, מבחינת חומר השחקנים.

fatnoam

Active member
כן, יכול להיות שאתה צודק.

הקטע שבסגנון שהרוקטס משחקים אני לא רואה אותם עוברים קבוצה טובה וממושמעת טקטית. בסדרה של 6-7 משחקים אתה לומד להגיב לדברים שלהם ומחזיר שחקנים כמו גורדון או וויליאמס לגולדם הטבעי, חושף חורים כמו ההגנה של אנדרסון, ומוריד מהלוח ״שיטות״ לסלים קלים כמו הסחיטה לשלוש של הארדן....

rapgamer4ever

New member
כמובן שיוסטון קבוצה עם חסרונות

אבל כשאתה אומר שהיא לא תעבור קבוצה טובה וממושמעת- אתה מתכוון ליוטה או בוסטון? כי לדעתי יוסטון פייבוריטית מולן.

fatnoam

Active member
על הנייר פייבוריטית

ובפועל זה מרגיש לי שכל קבוצה שלומדת את הטריקים הפשוטים של הרוקטס, תעצור אותה בסדרה.
&nbsp
כמובן שצריך יכולת מינימלית, כי יש הרבה כשרון ברוקטס, אבל גם ליוטה וגם לסלטיקס יש את הנ״ל.
&nbsp
הרוטציה של 7 השחקנים מאוד תרמה לזה.
&nbsp
&nbsp
שמע אבל אולי אני משוחד נגד (הייטר?) אני ממש לא מחזיק מדאנטוני ולא התפלאתי שהוא קיבל בראש מפופ בסדרה הזו, ושהם 5-0 לפופ בסדרות בפלייאוף...

BeniTaz

New member
הרבה דברים יש להגיד על יוסטון והדרך שלה

הרוב חיוביים.. אבל בחיאת דאנטוני, כמה אפשר לסחוב רוטציה של 7 שחקנים?! זה לא שאין עוד כלים. מתחילת הפליאוף אני מבואס שדקר יצא מהרוטציה והוא הוכיח שהוא שווה רוטציה בדקות שקיבל. בחסרון של ננה היה צריך להשתמש גם בקשיחות של הארל. אפשר ללמוד מפופ איך מנצלים נכון את הרוטציה.

BeniTaz

New member
אם אני לא טועה הוא חזר לקראת סוף העונה

היה בסגל והיה כשיר לשחק נגד OKC. זאת לא הסיבה שלא שיחק אלא בגלל צמצום הרוטציה.

למעלה