71 שלשות נזרקו במשחק בין הרוקטס לספרס

OrEl74

Well-known member
מנהל
71 שלשות נזרקו במשחק בין הרוקטס לספרס

ויש עוד 2 דקות לשחק

אחלה משחק אגב

OrEl74

Well-known member
מנהל
כמעט 3 דקןת בתוך ההארכה

אף קבוצה עוד לא קלעה

OrEl74

Well-known member
מנהל
וואו מה שהולך שם

דני גרין יכל להכריע את המשחק (כמעט) ולהביא את הספרס ל 4 הפרש עם 15 שניות לסיום אבל החטיא מהקו ועכשיו זה 3 לספרס.

somone14111

New member
חבל שזה לא הפיינלס

כיף לראות את יוסטון וכואב לי עליהם.
הארדן עם סוף מזעזע - החטיא המון וקבלת החלטות רעה.

כמה רשמים מהמשחק

א. הספרס שיחקו דקות ארוכות במשחק בלי יכולת לקלוע סל. כעקרון נראה שלמרות התפישה העקרונית של פופ, הם מגיעים להרבה זריקות קשות, לא תמיד מחוייבות המציאות (סימונס ומילס הם המובילים בעניין הזה, למרות שלמילס היה משחק אדיר).
ב. אולדרידג' פשוט מאכזב, אני מצטער אבל הוא לא מוכן להכנס לסל בכח, ונשאר עם כל מיני זריקות fade away או זריקות מיד ריינג' עם יד בפרצוף. הוא לא קולע אותן באחוזים טובים, ונדמה שהספרס תלויים בו מספיק כדי לתת לו גיבוי לעשות את זה פעם אחר פעם.
ג. קוואי לא היה במשחק. אני יודע שבטור הנקודות היו לו יותר מ 20, אבל בגדול לא נראה היה שיש לו השפעה אמיתית. אולי הוא קצת פצוע, אבל ממה שראיתי הוא היה הרבה פחות אגרסיבי מבמשחקים קודמים שראיתי (לא ראיתי הרבה).
דבר נוסף לגבי קוואי - נראה שהזריקות שלו הן קשות לעתים קרובות - אולי אני מדמיין אבל גם במשחקים טובים אני לא מאמין שהזריקות האלה נכנסות.
ד. הארדן נחנק לקראת סיום. הייתי בטוח שהוא יקבור אותם אבל הוא פשוט לקח זריקות גרועות ואיבד כדור אחרי כדור.
ה. ליוסטון בגדול יש מספר גדול של כלים התקפיים, וגם בהגנה הם שיחקו לא רע - אלמלא ההחנקות בסוף הם היו יוצאים וידם על העליונה.
&nbsp
מה דעתכם על ג'ונתן סימונס? זה רק נדמה לי או שאם יתנו לו להשתפשף ויעבדו איתו על קבלת החלטות הוא יכול להפוך לשחקן מעולה?
&nbsp

Cade Foster

New member
ג׳ונתן סימונס היה עצום בהגנה על הארדן

מסכים איתך לגבי למרקוס. המשחק הזה הולך להוריד אותו הרבה בדירוג של הקיץ, לפחות אצלי. באיזה שלב הוא הפך משחק שטוחן מיסמצ׳ים לשחקן שמפחד להיכנס לסל כשהארדן שומר עליו?

rapgamer4ever

New member
משחק הפלייאוף הכי טוב העונה

כדורסל ברמה ממש, ממש גבוהה.

א. הספרס פתחו את שתי המחציות בהרכב גבוה אך לא הצליחו לנצל לגמרי את יתרון הסייז וסבלו מרגליים כבדות מדי שהתקשו לרדוף אחרי 4 שחקני הפרימטר של יוסטון. הארדן לא נתן לגאסול לתפוס עמדה טובה בפוסט ולמעשה עצר אותו עם מעט מאוד עזרה. למרכוס סחט דאבל טימים שהגיעו מהבייסליין כדי להפריע לו לעלות לגו טו מוב של turnaround jumper. הספרס הגיעו לזריקות נוחות במחצית הראשונה אבל לא הצליחו לעצור את יוסטון. ברבע השלישי יתרון הסייז של סאן אנטוניו פגע בה בריבאונד בצורה פרדוקסלית, כי הגארדים של יוסטון היו הראשונים להגיע לריבאונדים ארוכים אחרי שהחטיאו שלשות.
הספרס שיחקו 25 דקות עם שני גבוהים ו-28 דקות בסמול בול עם ביג מן אחד. הרכב הסמול בול שלהם התמודד יותר טוב בהגנה מול הרוקטס אבל התקשה יותר מבחינה התקפית. פופ בחר לסגור את המשחק בסמול בול, מה שעשוי ללמד שימשיך במגמה הזאת במשחקים הבאים.

ב. אלדריג' היה טוב במחצית הראשונה, חלש בשנייה וגרוע בהארכה. מסכים איתך שבאוברו'ל הוא מאכזב.

ג. אכן משחק חלש של קוואי (השני ברצף, אחרי שפתח את הפלייאוף בצורה אגדית). הוא הגיע למבטים הרגילים שלו ופשוט קלע באחוזים נמוכים מהרגיל.

ד. הארדן היה עייף. הסדרה הזאת דחוסה עם יום מנוחה בודד בין משחקים וזה קשה להארדן לשאת בנטל התקפי אדיר ובניגוד לעונה הרגילה גם לעבוד בהגנה.
בסך הכל הוא היה השחקן הטוב ביותר על המגרש ואפילו בפער אבל ראית ככל שהמשחק התקדם הוא כדרר יותר כדרורים סתמיים והתפשר על מבטים בינוניים על חשבון כניסות לסל. שתי השלשות הגדולות של יוסטון בהארכה נבעו מחדירות שלו וכיווץ של ההגנה, אם היה לו במיכל 5% יותר אני מעריך שהרוקטס היו מנצחים את המשחק.

ה. מסכים איתך שיוסטון הייתה מעט עדיפה. מאז הפציעה של ננה הם משחקים עם 7 שחקנים ברוטציה ויש לזה מחיר. לדעתי הסמול בול של יוסטון עם בוורלי-הארדן-גורדון-אריזה-קאפלה מנצח כל הרכב שיש לספרס להעמיד על המגרש, לכן אני מעריך שהסדרה הזאת תגיע לגיים 7. הסטטיסטיקה אומרת שהמנצחת בגיים 5 במצב של 2-2 מנצחת ב-82% מהמקרים אבל ספציפית כאן הכל פתוח, מרגיש לי יותר כמו 60-40.

ג'ונתן סימונס היה טוב אבל כפי שציינתי לאחר גיים 4 יוסטון לא מהססת להביא ממנו עזרה ולהשאיר אותו פנוי. הוא אתלט מצוין שהצליח להגיע לטבעת מול שומרים שניסו למנוע ממנו בדיוק את זה (ולמען האמת עשו גם טעויות בכיסוי שלו פעמיים-שלוש).
הלילה הוא קלע 0-4 משלוש והיסס לזרוק בחלק מהמקרים. הוא קלעי יחסית חלש אבל ערב מוצלח שלו יכול לגמרי לעשות את ההבדל.

מגיע קרדיט גם לפטריק בוורלי שלא מפחד מהמעמד. הוא קלע זריקות גדולות, הראשון להגיע לריבאונדים רחוקים ולכדורי 50-50. התרומה שלו הייתה ענקית.

וכמובן אחרון חביב מאנו ג'ינובילי. ראיתי את המשחק עם חברים וכבר תקופה שאני מסתלבט עליו כי סה"כ הוא גמר את הסוס. גם הלילה קשה לומר שמאנו הבריק, אבל הוא כמעט היחיד ששמר על קור רוח ברבע הרביעי ובהארכה. כשכולם מסביב רועדים ועושים שטויות מאנו פרח עם חוכמת המשחק שלו. יש לו את הקורט ויז'ן הכי טוב בספרס והוא ריכז את המשחק במיוחד בהיעדרו של קוואי. הבלוק על הארדן בפוזשן האחרון רק המחיש איזה ווינר אדיר הוא. פופוביץ' קיבל ממנו התעלות חד פעמית אבל אני מציע לא לבנות עליו בהמשך. האמת שאין לפופ הרבה ברירות.

fatnoam

Active member
דווקא למרכוס היה אגרסיבי

בניגוד למשחקים הראשונים שהיה אנמי לחלוטין.
&nbsp
הוא כן לקח את הארדן לטבעת כמה פעמים, אבל הארדן שומר פוסט טוב. יותר התאכזבתי מגאסול שלא עשה את זה (הארדן שמר עליו רוב הזמן). אולדרידג׳ crashed the boards, ומבלי לבדוק כמה ריבאונדים לקח בהתקפה, לי זה היה נראה כמו מה שעושה את ההבדל. בהארכה היה לו סל מאוד חשוב בריבאונד התקפה. כמו כן, הוא הגבוה היחידי בספרס שמשחק בשני צידי המגרש, והלכו אליו יחסית הרבה. יוסטון גם הביאה עליו דאבל אפים (במיוחד בחצי השני), אז אולי נראה שהוא נחלש אבל אם הוא מושך דאבל אפ זה כבר אומר שהוא מניע חשוב להתקפה של הספרס שבנויה על דברים כאלה כדי להתחיל את הנעת הכדור המפורסמת.
&nbsp
אני דווקא חושב שהספרס הגיעו להרבה זריקות טובות והחטיאו. בקלאץ׳ ובהארכה לא הם ולא יוסטון עשו החלטות חכמות, אבל הספרס שרדו בזכות מאנו ושני מהלכי קלאץ׳ של גרין.
&nbsp
קוואי פצוע, רואים את זה בתנועה ובהכל. לא סתם הוא היה נראה ככה רע. הארדן לא פצוע, אבל הספרס בהחלט מעייפים אותו. שימו לב שהם החליפו עליו חמישה שומרים במשחק הזה - קוואי, סימונס, גרין, מאנו ומילס. כל אחד הציק לו בצורה אחרת והתיש אותו, וראינו איך זה התרגם לאיבודים בסוף.
&nbsp
&nbsp
אני מאוד אוהב את ג׳ונתן סימונס והוא מאוד מזכיר לי משום מה את סטיבן ג׳קסון שהיה חלק חשוב בספרס של אחת האליפויות המוקדמות (2003 כמדומני). לא מבחינת סגנון משחק אבל מבחינת הגישה. מבחינת זה שפופ לוקח שחקן לא חכם ועושה ממנו שחקן רוטציה פשוט פנטסטי. שימו לב כמה חורים הוא ממלא להם - סטופר הגנתי, רכז וסווינגמן לגיבוי.

Cade Foster

New member
מאנו

לחשוב כמה בסך הכל היה חסר כדי שישרקו לו עבירה ל3 והוא היה הופך מגיבור לגיבור טראגי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני לא מצליח להבין את הפערים העצומים בין בית וחוץ

אצל הסלטיק והוויזרדס
איך קבוצה יכולה להיות כל כך דומיננטית בבית ואז לחטוף 20 הפרש בחוץ?
&nbsp
בכל מקרה, הסלטיקס מפרקים כרגע את וושינגטון בדרך ל 3:2 בסדרה
המשחק הבא בוושינגטון יהיה מלחמת עולם

איליה13

New member
מהמשחק הראשון כתוב על הסדרה הנ"ל 7 משחקים

בוסטון בהחלט עמוקה, ולדעתי עלולה להגיע לגמר בפורמת משחק הרבה יותר טובה מאשר קליבלנד (למרות שקשה לי להאמין שלברון יתן להם ליפול לשאננות), אבל יתרון הביתיות הוא של בוסטון, ובינתיים ביתם הוא מבצרם (קראודר ובעיקר בראדלי מסוגלים להיות Xפאקטור לסידרה כולה)

מקווה שגם את החברה של טקסס נקבל למשחק שביעי

rapgamer4ever

New member
כשג'ון וול כל-כך חלש לוושינגטון אין סיכוי

אייברי בראדלי העלים אותו במשך 3 רבעים. בכלל זהו משחק הפלייאוף הטוב בקריירה של בראדלי, ואחד הטובים הזכורים לי מהורפורד.
הוויזארדס פתחו בצורה עצלה ונתנו לבוסטון 15 נקודות בפאסט ברייק ברבע הראשון. הם פשוט לא ירדו להגנה כמו הסלטיקס ולרדוף בחוץ כשאתה בפיגור דו ספרתי זה קשה.
&nbsp
מסכים שהסדרה הזאת הולכת לגיים 7.

נצל"ש - נצל"ש

** ליגת 'E-League', טורניר של משחק הוידאו 'סטריט פייטר 5', נערכה באטלנטה ב-28 באפריל. השתתפו ארבעה ידוענים, בהם: שאקיל אוניל, רג'י בוש [פוטבול], אווה מארי [WWE] והראפר לופה פיאסקו. התחרות היתה על 25,000 דולר לעמותה לפי בחירתו של המנצח - לופה פיאסקו.

** קלאס 2018: שאריף אוניל, הבן של וטופ 30 פרוספקט ברוב רשימות הדירוגים של 2018, קיבל הצעות מאונ' לוס אנג'לס, קליפורניה; אונ' דרום קליפורניה; וקליפורניה; וכמובן, מהאונ' שבה שיחק אביו, אונ' לואיזיאנה סטייט; לפי ESPN, גם ג'ורג'טאון, ביילור וקנזס סטייט הציעו לו מלגה, אך הוא הודיע לאחרונה על בחירתו בהצעה של אונ' אריזונה, לאחר שביקר בקמפוס לפני מספר חודשים והתרצה מהתנאים. שם הוא מצטרף לריקרוט מוביל אחר, עמנואל אקוט [SF, קנדה], שהודיע על הצטרפותו בחודש מארס. אריזונה לא סיימה לעבוד, והפרוספקט המוביל של התיכונים בקלאס 2018, מארווין בגלי השלישי, במקור מפיניקס, הודיע שאריזונה היא אחת משש המועמדות האחרונות שהוא שוקל.

המצטרפים החדשים לאריזונה יגיעו רק בעוד שנתיים, אבל מי שיחכה להם שם הוא אחד הביג מנים הטובים במדינה, מהקלאס של 2017, דיאנדרה אייטון. קבוצות הכוכבים - גם בקולג'ים.

** לונזו בול: ומשפחתו יוסיפו הרבה צבע לליגה. אולי גם יקבלו תכנית ריאליטי משפחתית באחד הימים. האב לבאר בול יודע את העבודה ולא מפסיק לייצר באז. והפעם, בידיעה שזכתה לתגובות גם מהגדולים ביותר - הנעל החדשה של לונזו - " ZO2 ", שפרט לעיצוב ה"זול" והעובדה שמוכר אותה שחקן לא מוכח, מתומחרת ב-495 דולר!

למשפחה יש חוש-הומור מיוחד, וזה בא לידי ביטוי בשיתוף פעולה עם הראפר [היהודי] ליל דיקי בסרטון חדש של ESPN.

** כמנהגם בשנים האחרונות, 2K יוציאו גם ב-2018 גירסת "אגדה" למשחק הוידאו כדורסל שלהם. הפעם יופיע על הקאבר שאקיל אוניל! #יש שאקיל הודיע על זה, וקובי, מאחורי הקלעים...תמך.

** בזמן שבוסטון ווושינגטון נלחמות על המקום להפסיד את הסדרה הבאה בסוויפ, בקליבלנד רוקדים.

** נגד טורונטו דנטיי ג'ונס ספג שתי עבירות טכניות והורחק, וכתוצאה מכך קיבל קנס בסכום גבוה של 6,000 דולר [שני-שלישים ממשכורותו]. לברון הציע לשלם את הקנס. יפה מצדו, אני בדרך כלל זה שמשלמים לו את הקנסות לכן לא יכול להתחבר לנדיבות הזאת, אבל מה אפשר להגיד על ג'יימס הארדן, שראה את חברו לקבוצה מונטרז' הרל מתלבט אם להשקיע 30,000 דולר בשרשרת זהב וקנה לו את זה כמתנה ללא ידיעתו ?

איחוד של אימפריית הסלטיקס, בדיון על עזיבת ריי אלן וטוויסט.

לקח לי די הרבה זמן לקלוט שפול פירס יושב על כסא גלגלים.

אם אני ננה אגב, אני לא עוזר להארדן לקום יותר בחיים

מצידי שיאבד רגל ויזחל לחדר הלבשה.
&nbsp
מנהיג, My ass.
&nbsp
&nbsp

למעלה