דוראנט מוסיף הרבה יופי למשחק של גולדן עם החדירות שלו

billc

New member
דוראנט מוסיף הרבה יופי למשחק של גולדן עם החדירות שלו

OrEl74

Well-known member
מנהל
בסוף עוד יתברר שקר רק מפריע שם

אבל ברצינות, תסתבר שהבעית גב שלו מאוד חמורה וגורמת לו גם לכאבי ראש.
כנראה שהוא לא יחזור לקווים בקרוב ויש אפילו שמועות שהוא סיים את תפקידו כמאמן בליגה הזאת.
אני מווה שאלה סתם הגזמות ושנראה אותו בקרוב מאוד שוב על הספסל של גולדן.
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
טורונטו מנצחים 118:93 ועולים ל 3:2 מול הבאקס

המשחק הבא יערך במילווקי ונראה לי שאנחנו בדרך למשחק שביעי בסדרה הזאת.
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
ההוקס מנצחים את וושינגטון ומשווים ל-2:2

האמת שלא חשבתי שזאת תהיה סדרה צמודה בכלל

rapgamer4ever

New member
טורונטו במשחק הכי טוב שלה בסדרה

אני מופתע לטובה. באמת. היו כמה שינויים במשחק של טורונטו שהביאו ליכולת הזאת:
1. ביטחון- נורמן פאוול תותח, גם בפלייאוף שעבר הוא נכנס בסדרה קשה בסיבוב הראשון אחרי שהתייבש על הספסל והביא דקות טובות. הוא משחק ללא פחד, חודר לסל על השומרים של טורונטו ועולה לזריקות ללא היסוס. הפעם הוא גם תפס יום קליעה גדול.
קייל לאורי פחות חושב ויותר פועל. זו עדיין לא שעתו היפה ביותר אבל לפחות הוא פרודקטיבי.
&nbsp
2. קצב המשחק- לא מכיר את הנתונים אבל המשחק החמישי התנהל בקצב מהיר משמעותית ממשחקים אחרים בסדרה. טורונטו הרבה יותר מסוכנת עם 5 שחקנים שמסוגלים לרוץ מהר את המגרש ולזרוק משלוש. בדקות של ולנצ'יונאס לראפטורס לקח זמן לחזור להגנה ויאניס ניצל זאת כמה פעמים.
לעומת זאת איבאקה במשחק שיא, שינה לפחות 4 זריקות בצבע שהיו סלים בטוחים של מילווקי וגם הצליח לסיים מול יאניס בצד השני.
&nbsp
3. היפר-אגרסיביות של מילווקי בהגנה. כאן אני מפנה אצבע מאשימה כלפי ג'ייסון קיד. אני לא מבין למה דרוזן, שהתקשה לקלוע באחוזים טובים לאורך הסדרה, צריך לקבל דאבל טימים כאלה אגרסיביים 25 פיט מהסל. הוא משחרר מסירה ומאפשר לראפטורס להניע את הכדור עד שהם מגיעים למבט פנוי. מה רע בסוויץ' או אפילו הגנה שמרנית על דרוזן? כששחקני מילווקי שומרים אישית טובה ראינו שטורונטו מתקשה מבחינה התקפית לכל אורך הסדרה.
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא מצליח להתחבר לסדרה הזאת

יש בה משהו מאוד משעמם בעיניי.
התחושה הכללית היא ששתי הקבוצות לא הגיעו מוכנות לא לפלייאוף ולא למפגש אחת מול השניה.
&nbsp

התחושה הכללית(לפחות שלי) שצפייה בסדרות המזרח

לגמריי מיותרת, למען האמת זה דיי מייאש להיות סופרסטאר במזרח גם אם אתה מרוויח מליוני דולרים.אתה פשוט יודע שאתה לא יכול לעשות שום דבר מול הקבוצה של לברון.

billc

New member
כולה סיבוב ראשון נגד קבוצה שבקושי עלתה לפלייאוף

טורונטו תקשה יותר על קליבלנד

billc

New member
אם כבר טורונטו מאכזבת, אבל צריך לקחת בחשבון שלאורי החמיץ

ים משחקים בסוף העונה

billc

New member
נתון מעניין לגבי ווסטברוק, 45 אסיסטים ב4 משחקים הראשונים

רק 4 מהם ברבע האחרון
הטעון נגד ווסטברוק, שהוא משחק יפה וקבוצתי 3 רבעים, וברבע האחרון הוא מנסה לנצח משחקים לבד

מה דעתכם? האם יש דברים בגו

Cade Foster

New member
האמת שזה נתון די מטורף

וכמובן לא יכול להיות שהוא מקרי. אבל לזכותו גם ייאמר שבהרבה מקרים בעונה הסדירה הוא לא רק ניסה אלא גם הצליח לנצח את המשחקים שהוא השתלט עליהם ברבע הרביעי.
&nbsp
בסופו של דבר לקבוצה שלו אין דרך אחרת לנצח, הם יגיעו כמה רחוק שווסטברוק יוכל לקחת אותם, וזה כנראה סיבוב ראשון, בדיוק כפי שחזינו בתחילת העונה.

אם גולדן לוקחים אליפות בלי סטיב קר

אפשר יהיה להגיד שהוא מאמן אוברייטד או עדיין לא?

FrecCo

Member
שום דבר שיקרה לא יגיד עליו שום דבר

הווריורס היו קבוצה מדהימה עם כישרון נדיר בשנתיים האחרונות ועכשיו עם דוראנט בכלל, הם פייבוריטים לאליפות גם בלי מאמן על הקווים.
קר הוביל אותם לאליפות והיה במרחק ניצחון מאליפות שניה, אחרי שנים שמארק ג'קסון לא הצליח. האם זה אומר שקר הרבה יותר טוב מג'קסון? או שזה בעיקר קשור לעובדה שהכוכבים של הווריורס התבגרו והגיעו לשיא בערך בזמן שקר נכנס לתפקיד? והאם הצלחה או חוסר הצלחה של הקבוצה שלו איתו או בלעדיו השנה תשנה את כל מה שחשבנו בשנתיים הקודמות?
האם בלאט מאמן טוב כי הוא הביא את קליבלנד בלי קיירי ולאב מרחק 2 משחקים מאליפות? או שכל קבוצה של לברון במילא הייתה עושה גמר מזרח בלי קשר למאמן?

בקיצור הספקולציות לא נגמרות ומוכיחות רק דבר אחד- אין טעם לנסות לקבוע איכות בכלל- ושל מאמן בפרט- על פי תוצאות. תוצאות היום מורכבות מהרבה גורמים. הדרך היחידה לדעת באמת אם מאמן הוא טוב היא לדעת איזה פעולות הוא עושה בתור מאמן (כמו ששחקנים כמו בוגי ודיוויס שמדורגים בטופ 10-15 של הליגה כבר כמה שנים אנחנו שופטים לפי הפעולות שלהם בתור שחקנים, והרבה פחות לפי הישגי הקבוצה שלהם).

billc

New member
אני לא בהכרח מסכים

קר בנה תרבות, הוא הצליח להוריד את איגי לספסל בהסכמה ,
בזמנו גם גרין עלה לחמישייה על חשבון דיוויד לי
המשחק זורם ויפה הרבה יותר לעין מאשר בזמנו של ג׳קסון

בקשר לבלאט זה צועק לעיניים שלברון מנהל את הענייניים וגם עכשיו זה הרבה מאוד לברון

יש טביעת אצבע של מאמן בגולדן, אז נכון שעכשיו הם נוסעים בקרוז קונטרול או אוטו פיילוט
אבל לפני זה קר החליף את הצמיגים העלה את המהירות ל160 קמש שם סיה ברדיו ועכשיו נשאר רק לבראון לשבת
בכסא הקפטן ולקבל קרדיט

Cade Foster

New member
מסכים אבל הערה בקשר לגרין/לי

גם סטיב קר עצמו הודה שלי היה מתוכנן להיות בחמישייה. הוא נפצע לתקופה ארוכה, ואחרי היכולת שגרין הפגין בתקופה ההיא כבר אי אפשר היה להזיז אותו מהליינאפ אפילו עם דחפור.

בכלל כשחושבים על זה, זה לא ייאמן כמה מזל איפשר לווריורס להגיע לאיפה שהם כיום (מזל שכמובן לא בא במקום ניהול מושלם):
הימרו על הקרסוליים של קרי (האוהדים בכלל רצו לשלוח אותו בטרייד ולהשאיר את מונטה אליס...) - מאז לא עבר פציעה רצינית
הימרו על חוזה גדול מאוד לקליי תומפסון נכון לתקופה ההיא (היה קלעי טוב וזהו - רך בהגנה והרבה פחות אסרטיבי בשאר האלמנטים בהתקפה) - הצדיק את החוזה
לי נפצע - התגלה כברכה ופתח את הדלת לפריצה המטאורית של דריימונד גרין
גרין עצמו סיים חוזה בסוף עונת האליפות - גם הוא היה סוג של הימור (קשה היה אז להעריך אם זו עונת חוזה או שיפור אמיתי)
תקרת השכר קופצת - בדיוק בקיץ שבו דוראנט מסיים חוזה, וכמובן החוזים הנמוכים יחסית של שאר הכוכבים איפשרו להוסיף עוד חוזה מקסימום.
גם המאמן היה הימור - כשאתה מביא מישהו מהמכללות ללא ניסיון באימון קבוצת NBA זה יכול להיגמר בסטיב קר וזה יכול להיגמר בפרד הויברג. גם פה בינגו.

אפשר לחבר פה יופי של "דיי דיינו".

liron1311

New member
גם קר לא הגיע מהמכללות

הוא לא אימן בכלל, הוא היה פרשן ואז נשיא או משהו בהנהלה של הסאנס כמה שנים. זה היה סיכון רציני.

FrecCo

Member
זה אומר שאתה מסכים איתי

שפטת את קר הרגע לפי הפעולות שהוא עשה ולא לפי ההישגים של הווריורס

למעלה