פלייאוף - הלילה החמישי

billc

New member
זה כאילו קליבלנד משחקים עם אינדי, עושים להם טיזינג

רק 15 הפרש תחילת השלישי

billc

New member
הקהל האינדי אוהב את סטיבנסון מריע לו בעוצמה

billc

New member
לברון עבר את קובי , בנק בפלייאוף וגם

עבר את קובי בכמות שלשות בפלייאוף

rkoron

New member
וואו וואו וואו לברון!

איזה תענוג לראות אותו כשהוא בזון.
קליבלנד הייתה נוראית במחצית הראשונה, אינדיאנה שיחקה כדורסל מושלם, הכל נכנס לה, ואז נזכרה שהיא לוזרית.
חבל לי בשביל פול ג'ורג', שאני מקווה בשבילו שיעוף מאינדיאנה כמה שיותר מהר אם הוא רוצה להשיג משהו בקריירה שלו.

Roeiii1

New member
לא חושב שפול ג'ורג כזה עילוי

כן זה ידוע שרוב הכוכבים בקבוצות שלהם מעלים הילוך בפלייאוף , כך גם ג'ורג

אבל הייתה לו עונה זוועה.גם מבחינת הצלחה קבוצתית(רבים דיברו כאן על אינדיאנה בטופ 4) , גם בהצלחה אישית , הרבה משחקים שהוא היה אנמי מאוד במשחקים של אינדיאנה , לא הצליח לסחוב אותה לניצחונות , וגם הסטטיסטיקה האישית שלו לא הייתה גדולה.
אני חושב שאם פול ג'ורג יעבור לקבוצה כמו לייקרס או דאלאס, קבוצות שבדומה לאינדיאנה הוא יהיה הכוכב הראשי בפער , אני לא חושב שהוא ירשום הצלחה גדולה , כי הוא כנראה לא מסוגל לסחוב קבוצה להצלחה גדולה

מה שכן לברון נתן את אחד המשחקים הטובים שלו ביותר בקאבס בשלוש שנים האחרונות.הוא היה נראה פשוט בלתי ניתן לעצירה במחצית השניה
אם כי הוא סיים עם 50 אחוז מהקו , נתון די מביך

rapgamer4ever

New member
מטורף... לא זכור לי קאמבק כזה במשחק חוץ

ההגנה של קליבלנד הייתה מביכה במחצית הראשונה. היו להם בין 4 ל-5 שחקני הגנה לא טובים בכל רגע נתון, כאשר לברון וקיירי שניהם התבלטו לרעה. בכלל קיירי באחד המשחקים היותר גרועים שאני זוכר.
מומנטום זה דבר מדהים בכדורסל. איך במחצית הראשונה הכל הלך לאינדיאנה כי הם היו בזון, ובמחצית השנייה כל הזריקות הגבוליות הללו הסתיימו בהחטאה.
&nbsp
השחקנים שסימנו את השינוי במחצית השנייה הם שמפארט שעושה טעויות בהגנה אבל לפחות שומר מאוד חזק, פריי וקורבר שקלעו סלים גדולים, ולברון כמובן שלקח על עצמו את המשחק בצורה מאוד מרשימה וגם התחיל לתת האסל בהגנה.
&nbsp
נייט מקמילן עשה טעות בעיצומה של הריצה, הוא שיחק עם אליס וסטיבנסון הרבה יותר מדי דקות במקום להכניס את מיילס על חשבון אחד מהם. לאינדיאנה לא היה ריווח, מיילס טרנר נאלץ לשחק מחוץ לקשת וגם בהגנה הוא לא השפיע כי נצמד לפריי על קשת השלוש.
&nbsp
זו כנראה ההתרסקות הכי גדולה מאז קליפרס-יוסטון גיים 6.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא זכור לך כזה קאמבק כי זה לא קרה עד היום

אין מה לעשות, אנחנו רוצים להאמין שיש תחרות במזרח ושאפשר להדיח את הקאבס אבל האמת היא שהם פשוט גדולים על המזרח ואף קבוצה לא באמת מאיימת עלייהם

OrEl74

Well-known member
מנהל
וואו איזה פירוק 30 הפרש לבאקס באמצע הרבע השלישי

טורונטו עומדת על 43 נקודות בלבד

rapgamer4ever

New member
במשחק הקודם הכל הלך לטורוטו והם גירדו ניצחון

הפעם מילווקי הגיעה חדה מהפתיחה וכשהיא ננעלת הגנתית לטורונטו אין פתרונות. מידלטון השמיד את דרוזן בשני צדי המגרש. מילווקי נהנית מיתרון סייז בכל עמדה חוץ מאשר ולנצ'יונאס שלא מצליח לתרום מול המהירות של הבאקס, ברבע השלישי קייסי פתח עם ג'וזף בחמישייה על חשבונו.
&nbsp
לדעתי טורונטו תפסיד בסדרה בלי קשר למה שתעשה בהמשך, אבל הייתי מנסה לפתוח עם פטריק פטרסון בחמישייה במקום ולנצ'יונאס ועם טאקר במקום קארול. פטרסון וטאקר שחקני הגנה טובים יותר ומציבים חסימות יותר טובות בהתקפה. לולנצ'יונאס אין אימפקט בצבע וקארול על הנייר מספק ריווח אבל בתכלס הוא נון-פקטור בסדרה בינתיים.

תסלחו לי על ההתלהמות

אבל קבוצה כזאת פח טורונטו.. ממש חבל על האוהדים האדירים שלהם

rkoron

New member
אני פשוט לא מצליח להתעניין בסדרה הזאת

הספרס והגריזליס פשוט לא מעניינות אותי...מצידי אפילו שממפיס תעלה.

למעלה