משחקי רביעי

Ring Bearer

New member
משחקי רביעי

וושינגטון עולים ל-2-0 על אטלנטה. לא ראיתי את המשחק.

בעוד חצי שעה מתחיל המשחק השני בין גולדן סטייט לפורטלנד.

כרגע לקראת סוף הרבע השלישי ביוסטון, וזו ההופעה של ראסל ווסטברוק עם 36 9 11 והמון קליעות נהדרות מחצי מרחק. בצד השני יוסטון ביום קליעה רע, וחוסר ריכוז במסירה מוביל להרבה זריקות רעות מתחת לסל. למעשה מה שמתרחש מתחת לסלים הוא סיפור המשחק לא פחות מההופעה של ווסטברוק. לOKC 9-10 חסימות, ולא פחות מ40% מהריבאונדים מתחת לסל של יוסטון נופל לידיים של אוקלהומה. סך הכול 36-22 בריבאונד לאוקלהומה.

נקודות האור של יוסטון: המחליפים החלשים של אוקלהומה. הם לא מסוגלים לשחק בלי ווסטברוק, והיום משום מה אנס קנטר מקבל רק כמה דקות משחק. בעודי כותב את זה ריצה של 13-3 ליוסטון סוגרת את הרבע בהפרש מינימלי של 89-86 לאוקלהומה. יהיה רבע אחרון חם. האם ראסל יגיע ל-50?

Ring Bearer

New member
ווסטברוק שובר שיאים, יוסטון מנצחת, גולדן סטייט פצועה

קווין דוראנט מצטרף לבארנס וליבינגסטון ולא ישחק במשחק מספר 2 מול הבלייזרס. גולדן סטייט בכל זאת פותחת מדהים את המשחק, וכשרואים את ת'ומפסון כל כך משוחרר שוב עולה השאלה (שכנראה תענה רק בגמר ה-NBA) האם ההגעה של דוראנט מצדיקה את עצמה?

עוד קודם ווסטברוק מגיע ל-51(!) נקודות ושובר את שיא הנקודות לשחקן עם טריפל דאבל.
הוא גם משווה שיא מפוקפק של מספר החטאות במשחק פלייאוף (26).

יוסטון מנצחת בעיקר בגלל פתיחה חלשה מאד של ווסברוק את הרבע הרביעי, וחלוקה יפה של הזריקות בין בברלי, גורסון, וויליאמס ומעל כולם הארדן, עם שלשה ענקית במצב של 101-100.

רחל 78

New member
ווסטברוק שחקן מאוס

כשהוא משחק עם מוח הקבוצה שלו דורסת , כשהוא מתחיל להשתגע התוצאה זה איזה4 מ20 ברבע !!!!!!!

העיקר שווסטברוק השיג את החמישים...שחקן אהבל !!!!!
לדעתי

ג'אבל מקגי עם 15 נקודות ב 13 דקות

7/7 מהשדה
1/1 מהעונשין
5 ריבאונדים
4 חסימות
חטיפה
2 איבודים
ב 13 דקות של משחק.
&nbsp
Shaq is the real fool
&nbsp

billc

New member
מאוד אתלטי לגובה שלו, ושחקן קבוצתי בלי הרבה אגו

בלי דוראנט ובלי בעיות: 0-2 לווריורס על פורטלנד

דוראנט, ליוינגסטון ובארנס לא היו כשירים והרוטציה הצטמצמה, קארי וקליי קלעו באחוזים נמוכים, אבל זה בכל זאת הלך קל. ככה זה כשליריבה לא הולך כלום. רבע ראשון ורבע שלישי מצויינים הספיקו כדי להביס את הבלייזרס ולעלות ל-0-2 בסידרה.

היום אחה"צ כבר דווח כי דוראנט לא ישחק. גם ליוינגסטון ובארנס היו ברשימת הפצועים. אני לתומי חשבתי כי זה ייתן דחיפה רצינית לבלייזרס, שוודאי מצאו את עצמם בבעיה אחרי המשחק הראשון, בו לילארד ומקולום נתנו הצגה ובכל זאת הם ירדו מנוצחים. אז חשבתי. הערב הכל הלך הפוך. אם הייתי אומר לכם שבלי דוראנט, ליוינגסטון ובארנס, הספלאש ברדרס יקלעו 12 מ-35 (34%) הייתם בוודאי חושבים שלווריורס תהיה בעיה. אם הייתי מוסיף שאיגודלה, שכל-כך הצטיין כשדוראנט היה פצוע, ושדריימונד גרין, אחרי הצגה של 19 נקודות במשחק הראשון, יסיימו עם 6 נקודות בלבד כ"א, הייתם וודאי מטילים ספק ביכולת של גולדן סטייט לנצח. אבל הווריורס ניצחו. ב-29 הפרש.

הפתיחה הייתה הססנית משהו. אחרי שלוש וחצי דקות לווריורס היו 6 נקודות, כשכולן באו מפצ'וליה ומקאו. תוך 45 שניות גרין, תומפסון וקארי קלעו שלשות, והווריורס עלו ליתרון 6. הריצה המשיכה ברבע ראשון מצויין, כשמגי עולה מהספסל ומשנה את המשחק בשני צידי המגרש. 17-33 לווריורס בסוף הרבע הראשון.
רבע שני חלש של גולדן סטייט אפשר לפורטלנד לחזור למשחק, עד מינוס נקודה אחת בלבד, 3 וחצי דקות למחצית. שלשה של מקאו וסל ועבירה של מגי הקפיצו את היתרון ל-7. למחצית ירדו הווריורס ביתרון תשע נקודות: 46-55.

להמשך

http://www.israeliwarriorsfan.com

rapgamer4ever

New member
ווסטברוק פתח מדהים וסיים בכי רע

אוקלהומה עשתה מספר שינויים:
1. לא עוד חילופים אוטומטיים על הארדן. רוברסון משתדל להיאבק בחסימות והוא לא מקבל סוויץ' על ביג מן כל-כך בקלות.
2. מאמץ קבוצתי בריבאונד. הת'אנדרס לקחו הלילה 17 ריבאונד התקפה, זה המפתח שלהם במצ'אפ מול יוסטון בעיני.
3. ווסטברוק יצא קדימה הרבה יותר מהר ופעל במקום להתמהמה. הוא השיג מצבי קליעה טובים לשחקנים סביבו והצליח להכניס כדורים לצבע.
&nbsp
ברבע האחרון ראסל הפסיק למסור והלך ראש בקיר. לא יודע כמה זריקות הוא לקח והחטיא אבל מבין 10 הזריקות האחרונות שלו במשחק הוא קלע לדעתי אחת.
בכל זאת צריך לציין את היכולת החלשה של אולדיפו, אני באופן אישי מתאכזב גם מסטיבן אדאמס בסדרה הזאת. לא מרגישים עליונות של הת'אנדרס בצבע, למרות שהוא פוגש ביג מן פחות טובים ממנו.
הדקות של קנטר הצטמצמו מ-16 במשחק הראשון ל-8 בלבד בשני. הארדן הורג אותו בהגנה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אתה עדיין חושב שהוא משחק בשביל הקבוצה?

מצטער אבל אני לא רואה את זה.
קל ליפול למלכודת הזאת של המספרים שהוא מציג ולהתעלם מכך שהוא קלע באחוזים מביכים במיוחד וזרק פאקינג 43 זריקות בשביל להגיע ל-51 הנקודות שלו (4 מ-18 ברבע האחרון)
&nbsp
יש תחושה שווסטברוק יודע שהם לא ישיגו משהו אמיתי בפלייאוף הזה חוץ מניצחון אחד או שניים ולכן הוא מנסה בעיקר לשבור כמה שיאים בשביל הכיף.
אישית, למרות העונה הבאמת מטורפת הזאת שלו, אני מאוד מאוכזב ממה שראינו ממנו העונה ורואים ממנו כרגע בפלייאוף והבעיה העיקרית שלי היא שאף אחד לא יזכור את זה בקרוב כי בסופו של דבר מה שיזכרו זה עונה של
31.6
10.7
10.4

picki23

New member
הוא משחק בשביל הקבוצה

הוא פשוט לא עושה את זה את הדברים הנכונים. הכריח זריקות ברבע הרביעי, זה נראה לך קשור לזה שהוא יכל לעשות 60 או 70 נק'? ניסה לנצח וראו את זה.

תשמע זה מאד מזכיר את מה שקובי היה עושה ובסופו של דבר השיח נהיה אותו שיח למרות שראס מוסר יותר ואצל קובי ברבע הרביעי לרוב זה היה נכנס בניגוד לראס. אני גם זוכר שג'ורדן היה ממעט למסור ברבע הרביעי.

השאלה אם ראסל ווסטברוק יכול לעשות את זה בהינתן הריווח שיש סביבו? בילי דונובן אימץ את ה PnR Motion מפלורידה שלו ובכל כנף את תראה גלגול של חסימות אבל ה NBA זה רמה אחרת ואי אפשר בלי קלעים. רוברסון מקבל ספייס, אדמס מרגיש את הצפיפות של השומר של רוברסון, אולדיפו מקבל מרווח כי הוא פשוט על הפנים וטאג' גיבסון חותך מהריווח אז באופן אוטומטי לראס יותר קשה. אם לראס הייתה קבוצה של שוטרים סביבו אני חושב שהדברים שהוא עושה עכשיו נראים יותר לגיטימים אבל כרגע זה נתו לנסות להכניס כדורים לצבע ולצאת מזה בשלום. אין להם שום משחק אחר.

צריך לציין לטובה את יוסטון כקבוצה, שמשחקת הגנה לא רעה בכלל, בעיקר קלינט קאפלה שמקבל אצלי נקודות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
סבבה, מקבל את התיקון/טיעון

וכן גם קובי וגם ג'ורדן היו כאלה אבל ג'ורדן למד די מהר שלבד הוא לא ינצח והבין שהוא צריך לשנות את המשחק שלו כדי להביא אליפויות (גם קובי אבל אצלו התהליך היה קצת שונה)
&nbsp
אני לא אוהב שמדברים על הצוות שמסביב לווסטברוק, נגון שלא מדובר בצוות הכי נוצץ וזוהר בעולם אבל אני בהחלט לא חושב שמדובר בחבורה של נגרים חסרי יכולת ולדעתי יש לווסטברוק תרומה די גדולה בכך שהם נראים כמו שהם נראים.
ניתן היה לצפות משחקים כמו אולודיפו ואדמס שיפרחו בהיעדרו של דוראנט וזה פשוט לא קרה ולא בגלל שהם לא מסוגלים אלה בגלל שווסטברוק לא מאפשר את זה.
&nbsp
אני מקווה בשבילו שהוא יתבגר ויבין שבצורה הזאת הוא אולי ישבור הרבה שיאים אבל הוא לעולם לא יגיע למשהו מאוד משמעותי בקריירה (נשמע סותר אבל זה לא)
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

picki23

New member
זו קביעה נחרצת

שהוא לא מאפשר להם להתפתח. אני לא חושב שזה נכון. האחוזים של אולדיפו פחות טובים מאלה של רוברסון, לדוגמא. הם שני שחקנים בקלאס שונה לגמרי. זה לא יכול להיות בגלל ווסטברוק כי רוברסון הוא לא שחקן שיוצר לעצמו, בניגוד לאולדיפו, שזה מה שהוא אמור לעשות.
אם תסתכל על המהלכים של הרבע האחרון, אתה תראה שמתי שאולדיפו צריך לחתוך הוא לא חותך, הוא מחכה לקבל כדור לשלוש שהוא גם ככה קולע באחוזים נמוכים. אין שום סיבה לתת לו את הכדור שם. אין שום סיבה לתת את הכדור לאדאמס לפוסטאפ כמו שיש לתת לקאנטר. אני בכלל חושב שאדאמס לא פיתח זריקה לגיטימית מחצי מרחק או מהלך פוסט שהוא לא סיבוב של רגל ציר וזריקה ביד החזקה וכל ההתהוות ההתקפית שלו שנה שעברה נבעה מאליאופים שקיבל מווסטברוק, שעכשיו הוא לא יכול לקבל כי אין לו קווין דוראנט וסרג' איבקה שיכולים לרווח את המשחק בצורה כ"כ רחבה.

ב פוטבול קוראים לזה complementry football, פה זה complemenry basketball . השחקנים שיכולים לקלוע טוב (טוב, לא מדי פעם) משלוש סביב ווסטברוק הם אף אחד. אולדיפו מראה לכולם כמה הוא בינוני, על גיבסון ואדאמס אין על מה לדבר והופס רוברסון נהיה היחידי שקולע. ראית פעם כמה השחרור שלו איטי? אתה יכול לתת לו ספייס בגלל זה. שים סביב ווסטברוק הרכב של אברינס, מקדרמונט, קנטר ואדאמס/ גיבסון והם יקלעו די טוב אבל בהגנה אין על מה לדבר. זה מייאש.

אני מקווה ששנה הבאה התאנדר יעשו עסקאות, יעבירו את אולדיפו לניקס ויקבלו במקומו שחקן כמו קורטני לי, וישנו את המבנה שלהם ככה שווסטברוק מוקף בשחקנים שיכולים לקלוע ולשמור ואתם תראו קבוצה ששווה מקום 3 במערב.
היתרון היחסי של יוסטון בסדרה הזאת מתבטא בעיקר בהפרשים בין בוורלי לבין אולדיפו. בוורלי נותן את משחקי חייו ואולדיפו לא מסוגל לשמור על אף אחד במגרש בצורה נאותה, זה מתסכל. הוא אמור להיות 3 & D והוא לא זה ולא זה.

אתה יכול להסתכל על וושינגטון לדוגמא ולראות שחקן שמבחינה התקפית הוא לא שם, אבל קלי אוברה כל כולו בהגנה והוא משפיע. איפה אולדיפו ואיפה דיון ווייטרס בפלייאוף דאשתקד?

כל הביקורת הזאת על ווסטברוק עם הסטטס.. אין לה בסיס אמיתי כי בלעדיו זה לא שהקבוצה מתפקדת טוב.

rapgamer4ever

New member
פורטלנד שינתה טקטיקה, ג'בייל היה האנטידוט

הבלייזרס שיחקו סמול בול. פתחו עם לילארד-מקולום-טרנר-הארקלס-וונלה שזה הרכב נמוך מאוד, והנמיכו אותו עוד יותר כאשר אמינו תפס את המקום של וונלה וקראב את המקום של טרנר. הטקטיקה הזאת עבדה להם לא רע, הם חזרו למשחק דרך הרכב הפרימטר ועצרו את קרי יפה מאוד. סטיב קר הגיב עם ג'בייל מקגי שפשוט חגג על ההרכב הגמדי הזה ולא אפשר להם להמשיך מבלי להכניס את מאיירס לאונרד המאכזב.
&nbsp
מקגי הוא בקלות הסנטר הקלאסי הכי טוב של גולדן. מתגלגל חזק לטבעת, מסיים מצוין לובים, בהגנה קבלת ההחלטות שלו לא תמיד מבריקה אבל יש לו נוכחות מתחת לסל ובריבאונד. ב-13 דקות שהוא שיחק גולדן ניצחה את הבלייזרס ב-19 נקודות, למעשה הוא היה האקס פקטור הלילה. יכול להיות שגולדן תזדקק לו גם בהמשך מול קבוצות שישחקו אולטרה-סמול.

למעלה