פלייאוף-הלילה הרביעי

Cade Foster

New member
אני כבר רואה את זה...

הויכוחים על ראג'ון רונדו בדירוג הקרוב של הפורום...
&nbsp
האמת היא שאני לא בטוח שאני מכניס אותו לטופ 50 אחרי העונה הזאת, הוא היה אנמי בחלקים לא קטנים שלה, אבל אם הוא ממשיך לשחק ככה בפלייאוף ושיקגו ממשיכה להיות הסוס השחור כפי שחשבתי שהיא תהיה בתחילת העונה... מי יודע.

picki23

New member
דווקא אני לא חושב

זה לא שהוא לא עושה לעצמו שם ב2 משחקים האלה אבל כזאת קיצוניות בין הופעה בעונה הרגילה לבין הופעה בפלייאוף.. לא חושב שיש לזה מקום בדירוג השנוי במחלוקת שלנו

OrEl74

Well-known member
מנהל
05:30 - ל.א קליפרס-יוטה

בצהריים הג'אז הודיעו רישמית שגובר לא ישחק

רחל 78

New member
תענוג צרוף

בוסטון הכושלת מפסידה שוב...
ואני מאושרת הבוקר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בואו נקווה כולם שבוסטון תעוף השבוע !!!!!

קבוצה עלובה בוסטון ושמישהו יתעורר שם...
אלק בונים שם...
זה המחיר של הקמצונות של דני שובבני

י ו א ב

New member
חסר לך סימן קריאה

באמת היה עדיף לראות שם את (גבינת) פילדלפיה במקום את בוסטון - לא ככה רחל נשמה?
&nbsp
&nbsp
(ופעם הבאה, שרשרי למקום הנכון? )

רחל 78

New member
יואבילה !!!!!

אני קליפרס !!!!!

מתעבת בוסטון בדם !!!!
כל הפסד של בוסטון !!!!!
אושר

לעזאזל עם יס!!!

הקליט רק מחצית ראשונה.
טוב, אני אישית תחת הרושם שכריס פול צריך להחליט שהוא משחק כל זמן שהוא על המגרש. פשוט לא ברור איך הוא נותן 5 דקות טובות ופותח הפרש של 15 נקודות ואז נעלם ויוטה מצמצמים.
&nbsp
ג'ורדן היה חזק מתחת לסלים וניצל את העדרו של גובר עד הסוף. גם גריפין עזר לו, אם כי אני כבר די בטוח שגריפין הוא כיום שחקן שהקבוצה שמנגד תמיד תעדיף לחטוף את הנזק שלו במקום את הנזק של פול ושאר החברים.

rapgamer4ever

New member
נחמד לראות את פול פירס קולע כמה נקודות

מסכים איתך לגבי כריס פול. כשהוא אסרטיבי הקליפרס טובים יותר.
ליוטה חסר סטאר קוואליטי, זה הורגש יותר במשחק השני מבלי שג'ו ג'ונסון התחפש לאולסטאר. היוורד שחקן מצוין שאני אוהב אבל לא מספיק טוב כדי לסחוב כל התקפה על הכתפיים. אולי הפיתרון הוא ג'ורג' היל שצריך לקחת יותר על עצמו.

יוטה צריכים לנסות להחתים את דוראנט בקיץ

אם הוא יוצא מהחוזה הוא יכול לבוא לשם להתחרות על אליפות.
האמת שחבל מאד שהשוק של יוטה לא אטרקטיבי, אני בטוח שגם העובדה שהם בעיר יחסית דתית לא מהווה אטרקציה - הם ארגון שמנוהל יחסית טוב עם בסיס יפה שנבנה לאורך שנים, אבל אין להם יכולת להנחית כוכב על והם אף פעם לא גרועים מספיק כדי להביא לוטרי גבוה.
&nbsp
הבחירה הכי גבוהה שלהם מאז שדרון עזב היתה דנטה אקסום (5), וגם זה לא ממש הלך להם - והם בכל זאת בפלייאוף.

rapgamer4ever

New member
מילווקי פייבוריטית בסדרה מול טורונטו

הגעתי למסקנה הזאת איפשהו ברבע השלישי, כשהם מוחקים כל-כך בקלות את היתרונות הדו-ספרתיים שטורונטו בונה בבית במשחק מאסט ווין מבחינתה. לדעתי מילווקי מחקה 3 פעמים במשחק הזה פיגור דו ספרתי והביאה אוותו לטווח של פוזשן. בסוף טורונטו ניצלה בזכות סדרת סלים גדולים שוברי מומנטום של איבאקה, דרוזן ולאורי, בעוד שדלבדובה וברוגדון החטיאו שלשות wide open.

המשלימים הכי חשובים בטורונטו הם אלו שהגיעו בדדליין- טאקר ואיבאקה. הראשון הוא היחיד שמצליח להרחיק את יאניס מהצבע בהגנה אישית. השני הוא היחיד שמפריע ליאניס לסיים כשהוא כבר מגיע לצבע.
דמארה קארול פשוט לא פרודקטיבי מספיק בהתקפה כדי להצדיק את הנוכחות שלו על פני טאקר. כבר אחרי המשחק הראשון ציינתי שהוא יפסיד לו דקות והלילה ראינו מגמה הפוכה (קארול 17 דקות, טאקר 28), במיוחד במחצית השנייה.

גם ולנצ'יונאס ממשיך להיות חלש. לטעמי הוא לא מספיק דומיננטי בצבע כדי להצדיק את כמות הדקות שלו. טורונטו טובה יותר עם איבאקה ב-5 ויותר שחקני פרימטר פיזיים מהסוג של פטרסון וטאקר.

טורונטו עשתה עבודה הרבה יותר טובה בירידה להגנה. היא עברה מתחת לחסימות של יאניס והקשתה עליו לחדור.
התקפית לאורי פתח חלש וחסר ביטחון, אבל ריצה של הראפטורס ברבע השני בנתה לו את הביטחון והוא התחיל לנסות לסיים בצבע, מה שהסתיים רוב הפעמים בסל או עבירה. ברבע האחרון מילווקי הידקה חגורות ושוב מנעה ממנו להיות אפקטיבי.

איך שאני רואה את זה- טורונטו הייתה עם הגב לקיר, קיבלה שיפוט ביתי, קלעה 14 שלשות שזה שיא פרנצ'ייז במשחק פלייאוף- ועדיין הייתה צריכה מנה של מזל כדי לנצח.
היו גם כמה דברים שהלכו לטובתה של מילווקי כמו אחוזי שלשות נהדרים ודיוק מקו העונשין אבל זה נובע גם ממבטים טובים. התחושה שלי היא שכאשר מילווקי נותנת את הכל בהגנה, היא הקבוצה העדיפה במפגש.
היו כאן מרכיבים של אפסט והימרתי על טורונטו ב-7 כי אני פחדן, וגם כי הערכתי שבכל זאת הכישרון שלה רמה מעל הבאקס. אני כבר לא בטוח לגבי זה, במיוחד כאשר ולנצ'יונאס מפסיד במצ'אפ הישיר לגרג מונרו.

picki23

New member
תאמת שרציתי לכתוב על זה

טורונטו נהנו ממשחק המוחות של קיד מול קייסי ולא שמו לב שהם פתחו את כל הקלפים.
הם הראו לקיד איך הם יכולים לשמור על יאניס, איך אפשר למנוע ממילווקי לשחק בפסטברייק ומה הוא ההרכב הכי חזק שלהם וזה אותו הרכב של לאורי, דרוזן, טאקר/קארול, פטרסון ואיבקה. זה לא הפריע למילווקי לקחת את ההפרש מ10 ולמחוק אותו רבע הרביעי אחרי שהיא עשתה את זה פעם או פעמיים. מילווקי פשוט הייתה יותר טובה גם כשההרכב הזה היה על המגרש ולמען האמת נעשו טעויות - מילווקי לא חדרה מספיק לסל והאופציה של יאניס ב 5 בכלל לא עלתה (השחקן הזה כ"כ אדיר שהוא יכול לקחת את איבקה במאצ'אפ).
הפיזיות של מילווקי לקחה אותם לאורך כל המשחק, זה אולי היה ניצחון של טורונטו אבל הם לא השיגו שום דבר. הקבוצה הראשונה שתיקח 2 ברצף תהיה זו שתנצח ככל הנראה את הסדרה וקשה לי לראות את טורונטו עושה את זה במילווקי כשכל הקלפים חשופים.

יש פה סדרה מצוינת שהיא תענוג צרוף בעבורי, זו והסדרה של וושינגטון אלה הסדרות שאני הכי מבסוט מהתחרותיות שלהן.

rapgamer4ever

New member
ועוד משהו לגבי יאניס

הוא נשמר בצורה חכמה ולא הכל הלך לו חלק התקפית. עדיין הוא היה השחקן הכי טוב על המגרש, סיים כטופ סקורר והיה כוח משמעותי בהגנה על הצבע ובריבאונד. פשוט שחקן נדיר.

botend

New member
מסכים איתך, ומוסיף פני וחצי משלי

בלי להקטין מהיכולת של הגריקפריק, יאניס היה נפלא בעיקר בסיום. באמצע המשחק הוא התעורר לרגעי אגרסיביות קטנים (דקות אחרונות של המחצית הראשונה, עם ארבע ריבאונדים בהתקפה באיזה שלוש דקות, ואגרסיביות טובה), אבל כשלא הלך לו התקפית בהתחלה, הוא איבד את הביטחון, וויתר על זריקות פנויות יחסית מחצי מרחק, גם ברגעים שלא הולך לקבוצה וצריכים אותו.
זה בסדר, מותר לילד בן 22 להילחץ קצת מדי פעם. כשהוא מתעורר הוא שחקן פשוט מדהים. כבר היום כשהוא נכנס לזה הוא אחד השחקנים שיותר כיף לראות.
&nbsp
הבוקס סקור משקר לחלוטין. כל מי שרואה שיונאס ולנצ'ונאס סיים עם דאבל-דאבל וחושב שהוא היה משמעותי במשחק הזה, שיילך לראות כמה הוא היה חלש. הרגעים היחידים שוואלנצ'ונאס היה טוב, היו כשת'ון מייקר היה על המגרש, והראפטורס שיחקו על זה שהוא חלש ודקיק מדי כדי להתמודד עם הליטאי מתחת לסלים, ואז ולנצ'ונאס חגג. מהרגע שגרג מונרו נכנס למשחק, ולנצ'ונאס לא לקח עוד ריבאונד או שם עוד סל.

rapgamer4ever

New member
התלהבתי ממנו בעיקר בהגנה

הפואנטה היא שאפילו במשחק התקפי חלש, הוא השחקן הכי טוב על המגרש.

למעלה