פלייאוף - הלילה השני

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא משנה איזה קבוצה אתה אוהד

קשה להישאר אדישים לדבר הזה
מגיע כבוד ענקי לבחור הקטן שעלה לשחק למרות הכל והיה מצויין עם 33 נק' כשחמש מהן הגיעו בחצי הדקה האחרונה של המשחק.
&nbsp
עצוב וקורע לב לראות את זה

billc

New member

rapgamer4ever

New member
יש הרבה כוח בכך שהשחקן הכי טוב על המגרש

נמצא בצד שלך. ג'ימי באטלר היה גדול ברבע האחרון, הוא עבר לשמור על אייזיאה ומנע ממנו את הכדור בכמה פוזשנים. בוסטון קבוצת התקפה מוגבלת כשהכדור לא עובר אצל אייזיאה.
הנחיתות של בוסטון בריבאונד זה דבר שחוזר על עצמו בקבוצות של אל הורפורד. שיקאגו הביסה 53-36 בריבאונד, כולל 20 ריבאונדים בהתקפה, 8 מהם של רובין לופז. זו הדרך של הבולס להישאר צמודים- הם חייבים לזכות ביותר פוזשנים.
בובי פורטיס היה ענק מהספסל, עשה הכל על המגרש והיווה סוג של אקס פקטור.

botend

New member
הפרשנים עפים על המחצית הזאת. אני הרבה פחות

המשחק צמוד, אבל יוסטון מחטיאים שלשות בלי סוף. 3-18 בינתיים. 18.8%. אם הם היו קולעים כמו ביום רגיל הם היו עם עוד 9-12-15 נקודות, וזה היה משחק שונה מאוד. ההגנה של אוקלהומה מאוד חדירה, והארדן חוגג על זה. יותר מדי סוויצ'ים שמשאירים את הארדן מול גבוה, ואין לו בעיה להיכנס לסל כשאדאמס מנסה לצאת לשמור עליו בקו השלוש.
יוסטון עם לא מעט ריבאונד התקפה, ונקודות של הזדמנות שניה, ובכלל - סיימו מחצית עם 42 נקודות בצבע (מ-59 סך הכל)

יוסטון מהמרים על השלשות של אנדרה רוברטסון, שהוא לא קלעי גדול מחוץ לקשת בלשון המעטה, ונותנים לו לזרוק חופשי. בינתיים הוא על 3-3. לא תצאו אליו אחרי שהוא כבר קלע פעמיים?

ואני רוצה להחמיא להגנה של ראסל וסטברוק:
ראסל וסטברוק עושה 0 הגנה. הנה, לעומת ההגנה שהוא עושה זו מחמאה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
זוועה

ווסטברוק עם 8 איבודים ויש עוד רבע וחצי לשחק
הארדן בשלב הזה כבר עם 22 זריקות! ועם 1 מ 8 מהשלוש.
&nbsp
לגבי ההגנה של ווסטברוק, כשרכז לוקח 10 ריבאונדים למשחק, כנראה שיש לזה סיבה.
הוא פשוט עוזב את השחקן שלו והולך לריבאונד.

rapgamer4ever

New member
לא הבנתי מה מגעיל... יוסטון מצוינת

המשחק נפתח כששתי הקבוצות נקטו טקטיקה שונה בהגנה. אוקלהומה שמה דגש בהגנה על קשת השלוש, ואפשרה להארדן לשחק אחד על אחד כמעט מבלי להביא עזרה. יוסטון לעומת זאת הביאה עזרה מהשומר של רוברסון, צופפה את הצבע ואפשרה לרוברסון לזרוק מבחוץ מתי שמתחשק לו.
ההפתעה העיקרית הייתה השליטה של יוסטון בריבאונד. סטיבן אדאמס מאכזב בטירוף, לא הייתה לו שום נוכחות בריבאונד או בכלל בהגנה אישית.
אוקלהומה קלעה את השלשות שלה בפתיחה ויוסטון החטיאה כך שהמשחק היה צמוד, אבל יוסטון שיחקה יותר חכם וסידרה להארדן סוויץ' מול הביג מן של אוקלהומה- גיבסון, אדאמס, קנטר. בשלושתם הוא התעלל ונכנס ככה למשחק, אחר כך הוא כבר תפר ג'אמפרים מול כל שומר.
לדעתי לאוקלהומה אין ברירה אלא לשנות טקטיקה הגנתית, כי כל פעם שהארדן מקבל ביג מן זה נגמר בלייאפ.
בוורלי היה מצוין בשני צדי המגרש. כרגיל הוא התריס את ווסטברוק וגם ניצל את השמירה הרפה של ראס כדי לקלוע שלשות פנויות וללכת חזק על הריבאונד.

ווסטברוק היה לא החלטי במשחק. הוא לא חיפש מספיק להיכנס לצבע וחשב חצי שנייה יותר מהרגיל לפני ששחרר את הכדור. הצבע היה צפוף וזה מאוד פגע באפקטיביות הפיק אנד רול שלו עם אדאמס/קנטר, יוסטון גם השיגה הרבה deflections וחטיפות.

למעשה אוקלהומה קיבלה תרומה התקפית אפסית מאדאמס ואולדיפו. אין לה סיכוי להישאר ככה במשחק מול יוסטון, במיוחד כשגם ווסטברוק לא פוגע. התוצאה היא 30 הפרש.

הופתעתי לטובה מהקשיחות של יוסטון בהגנה. הארדן זיהה יפה נתיבי מסירה, השיג חטיפות ועזר בריבאונד. ראיין אנדרסון זז טוב בהגנה, נתן גוף והיה טוב בריבאונד. כשיוסטון משחקת ככה גם סאן אנטוניו צריכה לדאוג.

botend

New member
זה הכל מתכנס להגנה של וסטברוק

הוא לא שומר בשיט, וזה הרגיז אותי לראות. כי כשהוא רוצה - הוא שחקן הגנה אינטנסיבי ומעולה.
וההגנה הלא-קיימת של וסטברוק היא אחד הפרמטרים שהורסים לאוקלהומה את המשחק. כתבתי במחצית על הנקודות מהזדמנות שניה של יוסטון, גם זה מגיע מהחוסר הגנה של וסטברוק. כי יוסטון מנצלת את זה כדי לאלץ סוויץ' לביגמן על הארדן, שמנסה להפריע לזריקה שלו מבחוץ, ולא נמצא מתחת לסל כדי לעזור בריבאונד.
&nbsp
הדבר היחיד שהוא שומר בהגנה, זה כוחות להתקפה. וכשבהתקפה גם יתר החברים לא פוגעים בכלל.... במשחקים כאלה צריך לדעת להישאר דרך ההגנה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ווסטברוק לא משחק בשביל הקבוצה

לא משנה כמה ינסו להגיד שהוא כן וכמה שהוא ווינר וכו'
במשחק הזה זה היה בולט בצורה יוצאת דופן, במיוחד כשכבר היה 20 הפרש והוא הבין שחסרים לו 3 אסיסטים לטריפל דאבל והתחיל לחפש את המסירות בכח.
בוורלי קלע 21 נק' שזזה נראה לי כמו איזה שיא עונתי שלו או קרוב לזה וכל זה רק בגלל שווסטברוק פשוט לא שומר ומסתובב כל הזמן מתחת לסל של היריב כדי לקחת עוד ריבאונד.
&nbsp
והארדן מעולה ובכל זאת קשה לי עם זה שהוא מחזיק בכדור הרבה יותר מידי, נכון שהוא מפעיל את השחקנים שסביבו מצויין ונראה שכל אחד שם יודע בדיוק מה התפקיד שלו (ככה זה כשבונים בקבוצה שתתאים בדיוק לכוכב שלה) אבל עדיין הוא צריך להוציא את הכדור מהיד קצת יותר.
&nbsp
אני חושב שברור לכולם מי הקבוצה הטובה יותר, ידענו את זה גם לפני המשחק אבל בניגוד לאחרים, אני לא חושב שהצוות שמקיף את ווסטברוק גרוע כמו שעושים ממנו וזאת אשמתו של ווסטברוק שהם לא מצליחים להפיק מעצמם יותר.
מצד שני, כמו שכבר אמרנו בעבר...זה עבד להם והם השיגו עונה טובה ממה שחשבו אז אי אפשר להתלונן יותר מידי, בטח לא לנוכח העונה ההיסטורית שווסטברוק נתן.

rapgamer4ever

New member
אני לא קיבלתי את הרושם שהוא מחפש סטט'

בעונה הרגילה כן אבל במשחק הזה דוקא לא. ווסטברוק היה מהוסס וההגנה של יוסטון הקשתה עליו, לא הייתי אומר שהוא לא משחק בשביל הקבוצה.
הגנתית הוא לא מתאמץ כל העונה ואפשר היה להבין את זה אבל אנחנו בפלייאוף, אולי שלא יתן את הכל בהגנה אבל שגם לא יתבטל לחלוטין.

Ring Bearer

New member
אני מסכים איתך לגבי הצוות המסיע של הקבוצות

אבל על הקווים יש פערים די גדולים. אלא שלדעתי צריך לתת להארדן קרדיט על ההנחתה של דאנת'וני בקבוצה. הוא זה שדחף להחליף מאמן מצליח, ואחרי שכולם נכנסו בו על זה מגיע לו קרדיט.
&nbsp
בנוגע לווסטברוק, גם אני לא חושב שהוא משחק בשביל סטטיסטיקה. הוא פשוט שחקן די מפוזר, תמיד היה כזה. אני מסכים שזו בעיה כשאף שחקן לא מתפתח לצד הכוכב שלך, ושאחריות גדולה צריכה להיות לכוכב עצמו. זו הייתה הבעיה הכי גדולה של לברון ג'יימס בקדנציה הראשונה שלו בקאבס.

BeniTaz

New member
אני גם לא מבין על מה התלונות

היה משחק דיי מהנה שיוסטון הצליחה לכפות את הסגנון שלה, וזה למרות יום חלש מהשלוש. הארדן החודר הכי טוב בליגה, אי אפשר לעצור אותו.. שיזרוק פחות מבחוץ ויחדור יותר.

למעלה