פלייאוף - הלילה השני

OrEl74

Well-known member
מנהל
20:00 - וושינגרטון - אטלנטה (שידור בספורט 5)

rapgamer4ever

New member
הסדרה הזאת תסתיים במכות

כבר במשחק הראשון ראינו הרבה אמוציות וחיכוכים בין מרקיף מוריס לפול מילסאפ. גם ג'ון וול לדעתי ממש לא אוהב את שרודר, הוא חיפש להביא לו בלוקים מהסרטים (הצליח באחד המקרים).
לא משחק גדול של וושינגטון, כמעט כל הג'אמפרים שלהם הלכו החוצה במחצית הראשונה ואטלנטה הובילה בזכות 20+ זריקות עונשין כבר במחצית. יש פערי איכות בין הקבוצות וזה התבטא בכך שג'ון וול השתלט על המשחק ברבע השלישי בדרך לשיא קריירה בפלייאוף של 32 נקודות יחד עם 14 אסיסטים. מרקיף גם היה טוב בשמירה שלו על מילסאפ, כך שהיחיד באטלנטה שהצליח לייצר משהו באופן עקבי היה דניס שרודר. הוא באמת ממש טוב בלהגיע לצבע. הארדווי ג'וניור היה חושך במשחק.

אטלנטה לא שיחקה עם מוביל כדור טבעי חלק מהמשחק, למשל בייזמור הריץ פיק אנד רולים. ההוקס סיימו עם 19 איבודים, אי אפשר לנצח ככה גם ביום בינוני של וושינגטון.

OrEl74

Well-known member
מנהל
22:30 - גולדן סטייט - פורטלנד (שידור בספורט 5)

תגידו לדעתכם מקולום יהיה אולסטאר בקרוב?

כן אני יודע שאפילו לילארד לא היה השנה, אבל ההתפתחות שלו פשוט מדהימה.
כל כך כיף לראות אותו משחק

rapgamer4ever

New member
אחד השחקנים הכי מהנים לצפייה בעיני

לשאלתך המערב כל-כך צפוף בגארדים, שמקולום ככל הנראה לא יכנס בקרוב. אבל לך תדע.

טוב זה לא באמת משנה אם הוא ישחק במשחק האולסטאר

לדעתי הוא כבר ברמת אולסטאר

FrecCo

Member
החלום שלי בחיים זה שפורטלנד ינצחו את המשחק הזה

FrecCo

Member
וכשהוא יתנפץ לרסיסים אני אתנחם בזה ש

בבראקט שלי נתתי 4-0 לווריורס

OrEl74

Well-known member
מנהל
56 לפורטלנד. 48 ללילארד ומקולם

אם אני הבלייזרס אני ממש לחוץ מהעניין הזה

botend

New member
פורטלנד במחצית תענוג, אבל

חוץ משני הגארדים המדהימים שלהם, אין שחקן ששם יותר מסל שדה אחד.
&nbsp
זה כיף לראות, זה נחמד למחצית, אולי אפילו יספיק למשחק, אבל הם חייבים למצוא עוד מי שישים את הכדור בסל כשהם נחים או כשחונקים אותם בהגנה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
משחק מטורף

החסות של NBA2K ממש מתאימה למה שקורה שם

מקגי עם כמה מהלכי האסל שפתחו יתרון לגולדן

לא נראה לי ששאקיל יצחק עליו אחרי המשחק הזה

botend

New member
שתי חסימות, שני ריבאונד התקפה, דאנק, אסיסט

והמון המון האסל. שיחק מצוין ברבע הזה.

נראה לי ששאקיל כדרכם של בריונים רק יחפש אותו יותר

כדי להוכיח שהוא דווקא צודק.

Ring Bearer

New member
בפרק האחרון שאקיל הציג התפתחות מעניינת בנושא

הוא חזר אמר "אסור לנו להגיד את השם שלו", גם בתגובה לשאלה של סמית' "האם אנחנו הולכים להיכנס לצרות?". אז או שמרחפת מעליהם תביעה משפטית, או שהם קיבלו החלטה גורפת להימנע מלגלוג על מקגי. אין ספק שזה קשור לאיומים הילדותיים ששאקיל הפנה כלפיו, שהדגישו שמדובר בעניין אישי. בכלל כול הפרק עמד בסימן מקגי. כשארני ג'ונסון פתח "זו הייתה שנה נהדרת בשביל שאק-נפול" ענו לו "רוב הזמן". כשצ'ארלס בארקלי החל לקטר על העניין והזכיר את מקגי, ארני ניסה לטשטש עם זמזום קולני. אחר כך קני סמית' פתח את הקליפ עם עקיצה: "5 הגדולים של השנה, להוציא שחקן אחד", ושאקיל קרא "טאאארל עלי" בטון המוכר. האמת שזה היה די עצוב.

rapgamer4ever

New member
משחק נהדר. לגולדן סטייט יש כל-כך הרבה כלים

בשני צדי המגרש... אלה לא רק קרי ודוראנט שחיפו על ערב קליעה בינוני של קליי, אלא הרכבים של דריימונד-דוראנט-ליבינגסטון-איגודאלה שעושים חילופים, באים לעזרה ומכסים שטחים אדירים בהגנה. מקולום במשחק חייו, לילארד גם קלע סלים קשים ועדיין זה נגמר דו ספרתי.
הארקלס ואמינו חייבים לקלוע טוב יותר, הערב הם הסתכמו יחד ב5-18 ורק הקלו על הווריורס לבוא לעזרה אגרסיבית על כוכבי הבלייזרס.

ג'בייל מקגי יותר טוב מפאצ'וליה כל העונה, בעיקר בצד ההתקפי שהוא מסיים לובים נהדר. כשהפלייאוף יתקדם גולדן תשחק הרבה בהרכבים נמוכים אבל כל עוד היא משתפת סנטר קלאסי, צפו לעלייה בדקות המשחק של ג'בייל.

היית אומר שברגע שגולדן התחילו ללחוץ זה נגמר?

ראיתי את המשחק כולו אבל בהילוך מהיר. זה רק נדמה לי או שברגע שגולדן העלו הילוך בהגנה בתחילת הרבע הרביעי המשחק נגמר?
משחק שלם שרק שני שחקנים קולעים, זה נראה כמו עניין של זמן עד שיתחילו ללחוץ עליהם וייגמרו עניין.
&nbsp
לגולדן יש אינסוף כלים, לפורטלנד אין מספיק. נדבר עליהם עוד מעט כשהסדרה תגמר. העתיד שלהם נראה די ורוד כרגע לדעתי.

rapgamer4ever

New member
לא בדיוק. גולדן שיחקה חזק רוב המשחק

וזה לגמרי לזכותה של פורטלנד שנשארה בעניינים בזכות יכולת נפלאה של הבאקורט שלה. הבעיה היא שפורטלנד לא הצליחה לברוח, ובמקרה כזה הזריקות הקשות שלילארד ומקולום קלעו כל המשחק לא יכולות להיכנס לנצח.
בתחילת הסדרה ציינתי את אמינו והארקלס שיהיו חייבים לקלוע שלשות באחוזים טובים כדי שפורטלנד תאריך את הסדרה. אם הם יתפסו יום קליעה מוצלח באחד המשחקים הביתיים זה יהיה הסיכוי של פורטלנד לקחת משחק אחד.

למעלה