משחקי הלילה: 28.3

rapgamer4ever

New member
משחקי הלילה: 28.3

שארלוט- מילווקי: שארלוט במקום ה-11 במזרח אבל במרחק של 2 משחקים מהמקום השמיני, כלומר כניסה לפלייאוף נראית כמו לונגשוט אבל בכל זאת אפשרית. לשם כך היא חייבת לנצח.

אינדיאנה- מינסוטה: הפייסרס בינוניים מאוד בזמן האחרון והידרדרו למקום 7 במזרח. מינסוטה ברצף ההפסדים הכי ארוך שלה העונה לדעתי, בגלל לו"ז קשה בשילוב כמה הפסדים צמודים.

ברוקלין- פילדלפיה: הנטס ניצחו 5 מ-10 האחרונים, הם לא עד כדי כך גרועים מאז שג'רמי לין חזר. אולי אפילו פייבוריטים במשחק הזה.

אטלנטה- פיניקס: ההוקס חייבים לקטוע את רצף 7 ההפסדים שלהם, אחרת מקום הפלייאוף שלהם יראה בסכנה.

דטרויט- מיאמי: משחק קריטי ביותר לשתי הקבוצות אבל במיוחד לדטרויט שהפסד הלילה עשוי לשים סוף לסיכויי הפלייאוף שלהם. הם נראים רע לאחרונה.

יוסטון- גולדן: מפגש של שתי ההתקפות הטובות בליגה. יוסטון ניצחו באורקל ותפסו תחת על הווריורס, שהחזירו להם עם תבוסה במפגש העוקב ביוסטון. הפעם דוראנט חסר ויוסטון מארחת כך שיהיה משחק שווה כוחות לדעתי ומאוד מעניין. הפסד של גולדן עשוי לסכן את המקום הראשון בליגה, כי בהמשך הם יפגשו את הספרס במשחק חוץ והפסד נוסף יוריד אותם למקום השני.

פורטלנד- דנבר: המירוץ הדו ראשי למקום השמיני מגיע לנקודת רתיחה. לשתי הקבוצות מאזן זהה, לפורטלנד יתרון בטייברייק נכון לעכשיו. הבלייזרס בכושר טוב, נשאר להם לו"ז יחסית נוח וניצחון הלילה יהפוך אותם לפייבוריטים לעלות.

לייקרס- וושינגטון: זה אמור להיות של הוויזארדס.

Cade Foster

New member
אני במקרה נתקלתי בשידור ישיר בפייסבוק

של הפורט וויין מאד אנטס (קבוצת הדי ליג של הפייסרס) נגד המקבילה שלה מברוקלין. למי שזוכר אותו - טיילר הנסברו משחק כרגע במאד אנטס ובדיוק נזכרתי כמה חסר לפייסרס שחקן כמוהו. אחד שלא מתבייש ללכלך את הידיים, להרביץ ולהביא המון האסל למגרש. אגב הוא נראה גדול על הדי ליג בכמה מספרים, הוא מושך שם דאבל טימס כל התקפה שנייה אבל הכי חשוב מבחינתי זה שבכל פעם שמישהו חודר לסל הוא מקצץ אותו, משהו שלא קיים בכלל כרגע באינדיאנה. אולי הפתרון לרכות הבלתי נסבלת הזאת בקו הקדמי נמצא בעצם מתחת לאף שלנו.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מעניין מה שקרה עם דטרויט ושארלוט

שתייהן פתחו את העונה בצורה טובה והיה נראה שהמקום שלהן בפלייאוף די בטוח ואז היתה התרסקות לא מוסברת והן התחילו לצבור הפסדים.
די מבאס אותי ששארלוט לא יכנסו לשמיניה בסוף, אני חושב שסדרה שלהם מול הסלטיקס למשל היתה יכולה להיות מאוד מעניינת.
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
וושינגטון האלה לא רציניים-בדרך להפסד ללייקרס

1. מה אתם מפריעים ללייקרס לעשות טאינקינג???
2. אחרי התבוסה של הקאבס אתמול והאיבוד של המקום הראשון לסלטיקס, וושינגטון חייבים את הניצחון הזה כדי להיצמד לשתיים האלה ואולי לתפוס את המקום הראשון עד סוף העונה.
הפסדים לנמושות כמו הלייקרס ממש לא באים בחשבון בשלב הזה.
המשחק שם עוד לא גמור (אמצע רבע שלישי-10 ללייקרס) ויש עוד הרבה כך שעוד יכול להיות שהם ינצחו אבל הם לא אמורים לשחק ככה במשחקים מהסוג הזה ובשלב הזה של העונה.
&nbsp
&nbsp

ניצחון קשה ביוסטון, מאזן 14-60 לגולדן סטייט

ניצחון שמיני רצוף, ניצחון מספר 60 העונה, וניצחון מספר 200 עבור סטיב קר כמאמן. אין שום מאמן בספורט המקצועני האמריקני שהגיע ל-200 ניצחונות כל כל מהר. כצפוי, הניצחון הערב היה קשה: מול יוסטון החזקה, עדיין בלי דוראנט, ומול שיפוט ביתי מזעזע.

הפתיחה היתה מושלמת. הווריורס הציגו כדורסל חכם בהגנה ובהתקפה, ושלטו במשחק לחלוטין. הרבע הראשון הסתיים ביתרון 17, ו-4 וחצי דקות בתוך הרבע הרביעי הווריורס היו ביתרון 22: 37-49. ריצת 0-9 של יוסטון החזירה את הרוקטס למשחק, ומאותו רגע עד לסיום התנהל משחק עצבני, רווי שיפוט שערורייתי, שבו אט אט הרוקטס מכרסמים ביתרון, אבל אף פעם לא מצליחים למחוק אותו לחלוטין. הכי קרוב שהגיעו היה 3 נקודות. שני סלים אדירים, ומאוד מאוד קשים, של קארי בקלאץ', הבטיחו את הניצחון: 106-113 לגולדן סטייט בסיום.

סטיב קר כנראה לא חשב שג'אבייל מגי מתאים למאצ'אפ מול הרוקטס. את פצ'וליה החליף דווקא ג'יימס מייקל מקאדו, שיצא לאחרונה מהרוטציה. מקאדו נתן 3 דקות נפלאות, בעיקר בהגנה, אבל אז נפצע, כאשר טרבור אריזה נחת עליו והדביק לו את הפנים לפרקט. הרבה דובר על מי יסיים במקום הראשון, הווריורס או הספרס, כאשר אחד היתרונות למקום הראשון הוא המנעות ממאבק מול יוסטון בסיבוב השני. לדעתי, אחת הסיבות שזה באמת חשוב היא המנעות ממפגש עם טרבור אריזה, ולאו דווקא בגלל כישורי הכדורסל שלו. אריזה שחקן מלוכלך. הוא לא יזיז את קצה הציפורן שלו כדי למנוע פציעה מהיריב. יש לו מסורת של גרימת דימום בפנים של שחקני גולדן סטייט. כך היה לפני שנתיים כששלח ברך לאוזן של קליי תומפסון, במשחק פלייאוף. יהיה מאוד מעניין לראות אותו מתקוטט את הספרס, קבוצה עם מסורת מכובדת של שחקנים מלוכלכים בפני עצמה. כדי שזה יקרה, הווריורס צריכים לשמור על המקום הראשון, וזה לא הולך להיות קל.

להמשך

http://www.israeliwarriorsfan.com

rapgamer4ever

New member
ווייטסייד קלע טיפ-אין מנצח על הבאזר

שיכול מאוד להיות שווה מקום בפלייאוף.

מינסוטה גנבה ניצחון באינדיאנה בעקבות החלטות שיפוט שנויות במחלוקת בשני הפוזשנים האחרונים. החדשות הטובות הן שטאונס ורוביו ניצלו את השריקות וקלעו 5-5 מהקו כדי לנצח בנקודה. אני שונא את השריקות האלה, כשהשומר עובר בחסימה ושחקן ההתקפה מנצל את האגרסיביות שלו כדי לסחוט shooting foul.
לא שאני מרחם על אינדיאנה, טיג סוחט עבירות כאלה כל הזמן.

BeniTaz

New member
נצל"ש סטיבנסון חתם באינדיאנה

הקבוצה היחידה שהצליח בה. אתם תגידו לי שאני מטורף אבל אני שמח. כלום לא ייצא מאינדיאנה בדרך הזאת וסטיבנסון אולי לא בריא בנפשו אבל כשרון מצויין ואם יחזור ליכולת שלו בעונה האחרונה באינדיאנה זה יעזור מאוד. עמדה 2 עמדה מאוד בעייתית שם.. מעניין איך הוא יתחבר. משעמם לא יהיה.

rapgamer4ever

New member
מטורף

אנחנו בישורת האחרונה של העונה ואחרי שקוואי עשה קולות של הצטרפות למירוץ ל-MVP, הוא פחות מדהים לאחרונה וכבר די ברור שהספרס יסיימו #2 במערב. חזרנו למירוץ דו ראשי של ווסטברוק והארדן כך שכל אחת מההתפוצצויות האלה יכולה להטות את הכף.

למעלה