שמתם לב שאנחנו לקראת הסיבוב הראשון הכי משעמם בהיסטוריה?

Cade Foster

New member
מה שיוויוני בסדרות האלה?

טעית בעונה... בוסטון מול כל קבוצה שלא תסיים 7 זה לא כוחות. קשה לי גם מאוד להאמין שלאטלנטה יש מה למכור מול טורונטו, גג 6 משחקים.

Roeiii1

New member
לא חושב שאינדיאנה תתן פייט בסיבוב הראשון

היא פשוט גרועה,אני בכלל מקווה שהיא לא תעלה ומקווה לראות את דטרויט במקומה

rapgamer4ever

New member
פול ג'ורג' יצטרך להעלות את רמת המשחק שלו

כפי שהוא נוהג לעשות בפלייאוף. אם זה יקרה תהיה סדרה תחרותית.

Cade Foster

New member
כמו שאמרתי

הדבר היציב היחיד באינדיאנה השנה זה החוסר יציבות. כל פעם שנראה שהעניינים מתחברים מגיעה איזו תצוגת נפל שגוררת איתה 5 הפסדים רצופים. באיזה מצב רוח הפייסרס יגיעו למשחק מס' 1 - זה משהו שאף אחד לא יכול לחזות.

כל דבר בין הדחה בסוויפ לניצחון 4-1 מהדהד (אני גם חושב שוושינגטון פחות טובה מהכושר שהיא נמצאת בו) לא יפתיע אותי.

BeniTaz

New member
מה מעניין בדטרויט?

התקרה של אינדיאנה הרבה יותר גבוהה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
שנים עגומות לפנינו (אוהדי הבולס)

קשה לי להאמין שאחרי העונה הבאמת עלובה הזאת יכול לקרות משהו טוב בשיקאגו.
כפי הנראה הקבוצה תתפרק סופית ותלך לבניה מחודשת ונראה לי שאפילו הם לא באמת יודעים איך זה יקרה.
וויד יעזוב די בוודאות, באטלר אמנם אמר שהוא רוצה להישאר בבולס כל הקריירה אבל זה כנראה לא יותר מסלוגן לעיתונות.
&nbsp
רק לפני 5-6 עונות היתה לנו תקווה שהבולס הולכים להיות הדבר הגדול הבא ואז הכל התפרק בפירוק איטי ומכאיב.
עכשיו אני נושם עמוק ומתכונן לשנים הבאות שהולכות לבאס לנו ת'צורה.
&nbsp

Ring Bearer

New member
אוהדי הפיסטונס מברכים את אוהדי הבולס

לרגל הצטרפותם למועדון "הקבוצה שלנו מבאסת אותנו ואין עוד תקווה".
לנו סיפרו שרודני סטאקי מנהיג, תלו תקוות בצימוד דראמונד ומונרו ועכשיו אנחנו מתפללים שינחת אצלנו איזה ריקי רוביו. מזל שעוד נשאר לנו באד בוי כמו מרקוס מוריס, שיתן קצת אופי למועדון.

myway23

Active member
לא בטוח שוויד יעזוב

יש לו אופציית חוזה, אם אני לא טועה 24 מיליון, לא חושב שאם הוא עוזב מישהו יתן לו יותר מ 15, במיוחד עכשיו כשהוא שוב נפצע ומי יודע איך יחזור.

OrEl74

Well-known member
מנהל
עומרי כספי בדרך למינסוטה

טוב או רע ליהודים?

הוא מקווה לנפח מספרים בגארבג' טיים של העונה

בשביל החוזה הבא, לא יותר מזה לדעתי

myway23

Active member
לא מבין את זה

מה נשאר להם? בסה"כ 13 משחקים ... סיכויים מאוד גבוהים שהם לא מגיעים לפלייאוף
אז אם הוא לא קיבל הבטחה שהוא ישחק הרבה ו\או הבטחה שישאירו אותו גם בעונה הבאה - לא מבין מה יש לו לחפש שם
&nbsp

Ring Bearer

New member
ברור שעדיף לו למצוא קבוצת פלייאוף

אבל תאכלס טוב שהוא בריא ומקבל חוזה. בכלל אני חושב שאנחנו קצת מוטים לטובת עמרי. העדות הכי טובה לכך טמונה בחוזים הצנועים (יחסית) שהוא מקבל. שלא יהיה ספק - אני גם בעדו וחושב שברמה המקצועית יש לו מקום בליגה. אבל מעבר לזה שהוא שחקן מוגבל (במיוחד בהגנה), צריך לזכור שהוא תמיד שותף לקבוצות חלשות. גם כשיוסטון הגיעה לפלייאוף הוא לא שותף אפילו לדקה. לכן אם יחתום בטימברוולבס אני אשמח שתינתן לו עוד הזדמנות, אפילו שהיא לא אידאלית.

myway23

Active member
הוא יכל לקבל חוזה מקבוצת פלייאוף

לפחות השנה, היו משלמים עליו גרושים כי לא נותר כמעט שום זמן
לפי השמועות אלה הקבוצות פלייאוף ש"רצו" אותו: קליפרס, ממפיס, בוסטון
&nbsp
לא רואה סיבה למה אחת מהקבוצות הללו לא יחתימו אותו, בייחוד ממפיס שאיבדו גם את צ'נדלר, בסה"כ זה כסף קטן והימור מושכל, אין מה להפסיד פה ...

OrEl74

Well-known member
מנהל
ממה שהבנתי

הסלטיקס ממש רצו אותו אבל כנראה שמינסוטה רצו יותר כי טיבודו אשכרה טס להיפגש איתו ושיכנע אותו להצטרף לקבוצה.
אני מניח שאם הוא סיכם שם בסופו של דבר, הוא קיבל הבטחה להרבה דקות משחק ואולי גם לחוזה בעונה הבאה.
&nbsp

fatnoam

Active member
הנה הפרשנות של העיתונים במינסוטה

Multiple teams persued him, but the Wolves offer Casspi the chance to play a notable role the rest of the season and they did not insist on a team option for next season, a provision that will allow Casspi to be a free agent this summer.

myway23

Active member
לא בטוח לגביי טס "במיוחד"

אני מניח שכספי היה בניו אורלינס ות'יבודו נפגש איתו לפני המשחק מול ניו אורלינס.

כשה GM הוא גם המאמן, קל יותר לקבל אמון משחקנים

כשאתה אומר ש"בוסטון רצו אותו" אתה מתכוון למאמן או ל GM שלהם?
כספי עד היום קיבל דקות משמעותיות רק בקבוצה אחת בליגה - סקרמנטו. בכל מקום אחר הוא יובש על הספסל. להגיע לבוסטון ולגלות שה GM מאד רוצה אותו אבל המאמן לא מתלהב זה מפח נפש לא קטן. תיבודו הוא שתי הפונקציות, לטוב ולרע. כספי ידע שהוא יקבל ממנו דקות והזדמנות להשפיע.
&nbsp
באופן כללי, זה יכול לעבוד עוד שחקנים בליגה - זה אחד היתרונות שהמאמן וה GM הם אותו אדם. אני לא חושב שזה מכסה על החסרונות - אבל זה יתרון.

למעלה