שמתם לב שאנחנו לקראת הסיבוב הראשון הכי משעמם בהיסטוריה?

Cade Foster

New member
שמתם לב שאנחנו לקראת הסיבוב הראשון הכי משעמם בהיסטוריה?

אם העונה הסדירה מסתיימת היום זה נראה ככה:

מערב:
ווריורס - דנבר
ספרס - ממפיס
יוסטון - אוקלהומה
יוטה - קליפרס

מזרח:
קליבלנד - דטרויט
בוסטון - מילווקי
וושינגטון - אינדיאנה
טורונטו - אטלנטה

מכל הבראקט הזה יוטה - קליפרס זו ההתמודדות היחידה שבאמת נשמעת כמו משהו ששווה לפתוח בשבילו טלוויזיה/שידור באינטרנט. אני מעולם לא זוכר עונה שבה היה כזה פער בין 4 הראשונות ל4 התחתונות בשני הקונפרנסים ביחד. אם אינדיאנה שכל העונה קופצת מרצף ניצחונות לרצף הפסדים תקום על הצד הנכון עם הכניסה לפלייאוף אז אולי גם הסדרה מול וושינגטון תהיה מעניינת, אבל חוץ מזה באמת שאין כלום.

מסכימים?

Ring Bearer

New member
חשבתי שאני מסכים, אבל במחשבה שנייה

יוסטון - אוקלהומה יהיה אדיר!
חוץ מזה כן זה אולי לא הסיבוב הראשון הכי מעניין שיכול להיות, אבל סוף סוף המזרח מציג 4 קבוצות ראויות לעבור סיבוב. שנים קודמות אפילו הגמר שם היה שעמום. בצד השני חוץ מג'אז-קליפרס, לא הייתי פוסל שממפיס יעשו הרבה צרות לספרס (או לגולדן).

picki23

New member
אני לא מסכים

אני חושב שאוקלהומה ויוטה יכולים לקחת את יריבותיהם בהתאמה ל7 משחקים ולנצח את הסדרה ככה שיהיה מעניין בצורה שמזכירה את אינדיאנה - טורונטו דאשתקד או אטלנטה בוסטון.

וושינגטון - אינדיאנה זו סדרה שיכולה להתפתח באופן לא צפוי, כמו כן גם טורונטו אטלנטה.

אל תשכח את הפציעות. (חס וחלילה) אבל קליבלנד סובלת כרגע מפציעות ולא מן הנמנע שהיא תאבד שוב את קיירי או לאב לפציעות וזה ישאיר את לברון בעוד פלייאוף הירובול.

billc

New member
יהיה אחלה סיבוב ראשון

חוץ מקליבלנד נגד לא משנה
נאט׳ין איז גארנטיד

מור תור

New member
גם אני לא מסכים

אני אתייחס למערב כי המזרח פחות מעניין אותי
יוסטון אוקלהומה זה אחלה משחק!!
וגם ממפיס יכולים לעשות צרות לס"א בלי אולדרידג...

rapgamer4ever

New member
מסכים עם החברים שיש סדרות מעניינות, מה גם שעוד אין לנו מושג

מה באמת יהיו המפגשים בסיבוב הראשון.
הקליפרס מדורגת 5, אוקלהומה 6 וממפיס 7 אבל מפריד בין שלושתן סה"כ משחק אחד. כל קונסטלציה אפשרית. גם בין גולדן לספרס לא ברור מי 1 ומי 2 כך שבשורה התחתונה אין לנו מושג לגבי אף סדרה במערב.

במזרח אני מסכים איתך שהסיבוב הראשון לא מרגש במיוחד. הסדרה של אינדיאנה עשויה להיות תחרותית כמו שאמרת, אני באופן אישי מקווה לראות את מילווקי עולה ממקום 8 כדי שיאניס יתמודד מול לברון, ארגיובלי שני השחקנים הכי טובים במזרח.

Cade Foster

New member
הייתי רוצה שיהיה באמת קצת שיפטינג במערב

גולדן - פורטלנד (לא כוחות אבל לפחות נראה את לילארד ומקלום)
ספרס - אוקלהומה (לזכר ימים עברו, וגם כי יהיה מעניין לראות את קוואי שומר על ראס)
יוסטון - קליפרס (שניפטר מאחת מהן. אבל אמור להיות סדרה איכותית בכל זאת)
ויוטה - ממפיס (הקרים אוף דה קרופ מבחינתי, אבל כנראה רק לי יש את הפטיש הזה)

rapgamer4ever

New member
יוטה-ממפיס סדרה מבאסת

תהיה קשה לצפייה עם הנגרות שתלך שם. מעדיף לראות את שתיהן פוגשות קבוצה שמשחקת בקצב יותר מהיר ועם יותר כוח אש. נניח יוטה- קליפרס וממפיס-יוסטון.

Cade Foster

New member
לא מסכים שאלה קבוצות נגריות

13 ו17 בליגה ביעילות התקפית זה אולי לא התקפה שמועמדת לאליפות אבל גם לא משהו שהוא בלתי ניתן לצפייה. יש מן איזה חוק לא כתוב שקבוצה שמבוססת קודם כל על ההגנה שלה חייבת להיות קבוצה נגרית אבל אתה מספיק אינטיליגנט כדי לא לשחות עם הזרם הזה. נכון, יהיה סקור נמוך אבל לא כי שחקנים יחטיאו חופשי מהפינה אלא כי קשה לקלוע נגד הקבוצות האלה. אני ממש אוהב לראות משחקים כאלה, כשההגנות טובות רמת המשחק עולה.

rapgamer4ever

New member
כשהתקפה בינונית פוגשת הגנה מהעלית הרבה פעמים זה הופך

לקשה לצפייה... אני גם אוהב לראות הגנות טובות אבל זה יותר מהנה כשמולן עומדת התקפה שמסוגלת להתמודד ולקלוע באחוזים סבירים.

Cade Foster

New member
אתה מבין את הפרדוקס?

התקפה בינונית + הגנה מעולה = קשה לצפייה
התקפה בינונית + הגנה סבירה ומטה = אפשרי לצפיה/מהנה?
&nbsp
כלומר אתה זקוק לרמת משחק נמוכה יותר על מנת להנות מכדורסל?

Cade Foster

New member
הכוונה שלי הייתה

התקפה בינונית פוגשת הגנה מעולה -> קשה לצפייה
&nbsp
וכן הלאה. מה שאתה כתבת.

Cade Foster

New member

התקפה בינונית + הגנה מעולה של היריבה = קשה לצפייה
התקפה בינונית + הגנה סבירה ומטה של היריבה = אפשרי לצפיה/מהנה?

כלומר אתה זקוק לרמת משחק נמוכה יותר על מנת להנות מכדורסל?

rapgamer4ever

New member
זה לא מה שאמרתי... אני לא מציע להוריד את הרמה

יוטה-ממפיס עדיף על פני יוטה-דאלאס למשל.
מה שאני מעדיף הוא שיפגשו שתי קבוצות שההתקפה של אחת יכולה לעמוד בכבוד מול ההגנה של השנייה. למשל יוסטון-ממפיס. התקפת עלית מול הגנת עלית, התקפה בינונית מול הגנה בינונית. עדיף מאשר יוטה-ממפיס שהתקפות בינוניות יפגשו הגנות עלית.

Cade Foster

New member
אני מניח שזה כבר עניין של טעם

אני דווקא חושב שיוסטון-ממפיס זה יותר פוטנציאל לבלו אאוט מאשר יוטה-ממפיס. כששתי ההגנות משחקות טוב קשה לקבוצה אחת לברוח. מצד שני במקרה של יוסטון אם היא תופסת יום היא יכולה לשרוף ואם היא לא תופסת יום היא יכולה להישרף.
&nbsp
אבל אני מניח שאתה לא טיפוס שאוהב משחקים עם סקור נמוך אז בשבילך זה כנראה לא משנה.

rkoron

New member
אני ממש מתלהב מהסדרות במזרח דווקא

3 סדרות שוויוניות לחלוטין אם זה באמת ישאר ככה.
אני מעדיף שקליבלנד תפגוש את שיקאגו, זה גם יהיה מעניין.
במערב יוסטון אוקלהומה ויוטה קליפרס הן אחלה של סדרות בעולם...יאללה רק שנגיע לרגע הזה כבר!

למעלה