יעקב בוזגלו האמריקאי

fatnoam

Active member
יעקב בוזגלו האמריקאי

כן אז חלקכם כבר מכירים את Lavar Ball, אבא של שלושה ילדים עם כשרון כדורסל כשלהו, לונזו, לאמלו ועוד איזה ילד כאפות.

בכל מקרה, האבא שמאמן את קבוצת הכדורסל של התיכון בו הם גדלו, מסתבר שיש לו פה גדול.

http://www.slamonline.com/nba/lavar-ball-wants-1-billion-sneaker-deal-sons/

כן, הוא מציע לחברות הנעליים חוזה עם שלושת הבנים שלו, תמורת מיליארד דולר. עוד לפני שהגיעו ל-NBA. אמנם לונזו הבכור צפוי להיבחר טופ 5 בדראפט הבא, אבל הוא עדיין לא עשה כלום בליגה.

סתם לצורך השוואה, ג׳יימס הארדן - אחד מהכוכבים של הליגה - חתם לפני שנתיים על חוזה ל-13 שנה עם אדידס בשווי 200 מליון דולר. איפה הוא ואיפה משפחת בול?

ונסיים בהזיה נוספת -
אותו לאבאר בול, טוען שהוא מנצח את מייקל ג׳ורדן באחד על אחד. שקראתי, אמרתי ״לא נראה לי, אבל ג׳ורדן כבר זקן היום״, אבל מסתבר שלאבאר מדבר על תקופת השיא שלו במכללות (קלע 2.2 נקודות למשחק, ג׳ורדן עשה 35 כן), והוא גם מסביר איך הוא היה עושה את זה. הוא מסביר איך ג׳ורדן לא היה יכול לשמור עליו בפוסט ולעצור את הוו שלו, בעוד שג׳ורדן בעצמו לא היה יכול לעבור אותו. מספר איך הוא היה מבקש פאול בכל התקפה כי מייקל פשוט לא היה חזק מספיק בשבילו.

מצד שני, טראמפ נשיא ארה״ב, לכו תדעו מה עוד יכול לקרות במציאות ההזויה הזו.

סתם איזה ליצן אחי..

אגב מה נהיה עם הפורום בפייסבוק?
מליון הטרלות ופוסטים סתמיים, הרמה יורדת

fatnoam

Active member
מלא ילדים

לא מבין למה שאר האדמינים שם אישרו כל מיני פרופילים מזויפים, אני יכול לומר להם שמעיפים, אבל בגדול רוב ההטרלות זה לא מהם.
&nbsp

המליון פוסטים על הארדן/ראסל MVP

התחילו להציק. מצד שני נכנסתי לאיזה פורום של עשרות אלפי אנשים מחו"ל בפייס.
אותו חרא של לברון/קובי וכו', יצאתי משם.

fatnoam

Active member
אה וגם כמות האנשים תורמת

למשוך אושיות מהתקשורת - כמו לייזי, גבריאל היידו וניצן פלד, אז אולי קצת מוקדם להתחיל לבעוט באנשים :)

OrEl74

Well-known member
מנהל
דווקא את לייזי הייתי בועט מהר

סתם! אחלה בחור.
וניצן פלד למי שלא יודע, התחיל את דרכו כמנהל פורום כדורסל בתפוז לפני איזה 12 שנה.
&nbsp

Cade Foster

New member
יש לי הרגשה שגם לונזו לא יהיה מוצלח מידי

מזכיר לי את כל הסטפון מארבריס למיניהם. The dude is all hype

ראיתי סרטונים שלו

זה הבחור הרזה עם הזריקה המוזרה לא?
לא רואה שום פוטנציאל NBA..

OrEl74

Well-known member
מנהל
השנה 1992

ואיכשהו הניקס מצליחים למשוך את הבולס למשחק שביעי בסיבוב השני של הפלייאוף
ג'רלד ווילקינס (אח של) אמר ביום שלפני המשחק שהם לא מודאגים מייקל ג'ורדן כי הוא השומר הכי טוב בליגה והוא יעצור אותו.
מייקל מסתבר, קורא עיתונים וקרא מה ג'רלד אמר.
הגיע ערב המשחק מייקל קלע 42 נק', הבולס מנצחים 110:81.
ג'רלד ווילקינס אתם שואלים? הוא הושבת ע"י אותו מייקל ג'ורדן וקלע 7 נק' ב-3 מ-12
וזאת בערך הפעם האחרונה שאני זוכר ששחקן כלשהו חשב שזה רעיון טוב להגיד שהוא יעצור את מייקל.
&nbsp

billc

New member
זה שיקגו לפני הספירה, מזל שיש זכרון ארוך

משהו כמו 32 גיבה בייט של RAM , אותתו גם זה לא יספיק

יש שמועה שגוגל כידי לשמור מקום בסרברים שלהם, הם ימחקו כל מידע לפני 1998.

fatnoam

Active member
רג׳י מילר סיפר פעם בראיון

שכשהיה ילד הוא דפק שלשה על מייקל, ודפק לו קצת טראש טוק בדרך חזרה להגנה, אז מייקל קלע עליו 12 רצוף ולא נתן לו לנשום בהגנה, ומנקודת הזמן הזו עד סוף הקריירה, כל פעם שהיה קולע שלשה נגד הבולס הוא היה מוריד את הראש ומשתדל שמייקל לא ישים לב לזה...

למעלה