שאק, מגי ודוראנט שבא לעזרת חבר

שאק, מגי ודוראנט שבא לעזרת חבר

הירידות וההבטאוית של שאק עליו בתוכניתו שאקטין-א-פול לא שעיצבנו את מגי עצמו, אלא גם את חברו לקבוצה KD שירד על יכולות המשחק של שאק.

OrEl74

Well-known member
מנהל
השם שלך גורם לי להתגרד

וברצינות...
זה כל כך טיפשי בעיניי, שאק מעצבן ככל שיהיה, הוא עדיין אחד מהסנטרים הטובים בכל הזמנים וטופ 10 באופן כללי.
דוראנט עדיין לא השיך חצי ממה ששאק השיג בקריירה והוא בא ויורד על יכולת המשחק שלו?
גם הטראש הדבילי של דריימונד לפירס זה אותו הדבר, כאילו...מה כבר עשית בקריירה שלך שמקנה לך את הזכות לרדת ככה על אחד כמו פירס?
&nbsp
על זה נאמר "אם אין לך משהו חכם להגיד, פשוט תשתוק"
&nbsp

נראה לי שדוראנט התכוון להגיד

שאם היה שאקטין א פול בזמנו, הוא גם היה מככב בתוכנית

דוראנט נעמד לצד חבר לקבוצה מול בריון שכונתי

אין לי ספק שדוראנט לא היה נכנס בשאק סתם כך. יודע מה, אפילו אם שאק היה נטפל לדוראנט, דוראנט כנראה היה שותק, ונותן כבוד לשחקן שהוא אחד ה GOAT. אבל שאק נטפל לשחקן שאין לו שום יכולת להתגונן. מקגי באמת לא העפרון הכי מחודד בקלמר, הוא סנטר אתלטי ודי מוגבל, שבכלל לא נמצא בליגה של שאק.
דוראנט בא לעזור לחבר מול בריון, אז הוא מרשה לעצמו. ושאק מתנהג כמו בריון במקרה הזה.

DRORIKO8

New member
שאלה לי אליך

אתה חושב ששאק שחקן יותר טוב מדוראנט? האם השחקנים שהיו לצד שאק בלייקרס/מיאמי ואיתם לקח אליפויות היו באותה רמה/פחות טובים מהשחקנים שהיו לצידו של דוראנט באוקלהומה? הוא במילים אחרות, האם הוא יותר גיים צ'נג'ר ממנו?

לגבי פול פירס אני משוחד בגלל הקטע עם כספי

DRORIKO8

New member
בגלל שהזכרון שלי די מעורער

אני לא זוכר אם בתקופת האליפויות של שאק היו כאלה יריבות אימתניות כמו שהיה לדוראנט שנה שעברה. אתה באמת חושב שאם שאק מודל 2000 היה מחליף את דוראנט באוקלאומה הם לוקחים גם את גולדן סטייס וגם את קליבלנד?

OrEl74

Well-known member
מנהל
אי אפשר לענות על השאלה מי מהם טוב יותר

אין שום קווי דמיון בין שאק לדורנאט בשום צורה.
האם שאק מודל 2000 ביחד עם ווסטברוק היה מגיע יותר רחוק מהצמד דוראנט ווסטברוק?
התשובה כן ללא ספק, אבל זה לא אומר ששאק שחקן טוב יותר במכלול היכולות, זה פשוט אומר שהוא הרבה יותר "בלתי עציר" ממה שדוראנט אי פעם יהיה וזה בגלל ההבדלים הפיזיים העצומים ביינהם.
הוא היה ענק בזמנו וללא ספק היה ענק גם אם הוא היה משחק היום.
&nbsp
אבל הטענה שלי היתה מנקודת מבט היסטורית, כרגע דוראנט אפילו לא מדגדג את הערך ההיסטורי של שאק ומגוכח בעיניי שהוא יורד עליו כשחקן.
אם הוא רצה להגן על מקגי זה סבבה, אבל כראה שהוא היה צריך למצוא משהו אחר להיתפס עליו (נניח..."יא שמן דביל" או משהו כזה
)
&nbsp

rapgamer4ever

New member
לא הייתי אומר שדוראנט לא מדגדג את הערך ההסיטורי של שאק

ברור שהם לא באותו לבל אבל דוראנט גם mvp, גם נמצא בטופ של הליגה במשך קרוב לעשור. הוא אחד השחקנים הגדולים בדורו, אפילו שטרם זכה באליפות.

Ring Bearer

New member
באמת? איפה היית מדרג אותו ב-?GOAT LIST

אצלי עד שהוא זוכה באליפות הוא מקסימום בתחילת העשירייה הרביעית (30-35), כנראה אפילו יותר רחוק (35-39), מדגדג את הערך ההיסטורי של קווין גארנט וסטיב נאש. אפילו לא קרוב לשאקיל. אצלי לפחות שאקיל 6 בכול הזמנים.

rapgamer4ever

New member
אין לי רשימה אבל הוא בכל מקרה שחקן היסטורי

אם הזכרת את סטיב נאש אז בעיני קווין דוראנט שחקן גדול ממנו.

fatnoam

Active member
קראתי את כל הדיון הקודם על זה, אבל פה יותר נוח להגיב

בסופו של יום, אפשר לצחוק על אנשים, אבל פייר - שאקיל הגיע למצב בו הוא לא רק משחק אותה בריון על ג׳אווייל מקגי, אלא גם אשכרה פוגע לו בפרנסה.
&nbsp
באמת, מה היה חסר שאף GM לא יגע בשחקן הזה כי לא בא לו לפרנס את הפדיחה הזו? או לפחות זה מה ששאק יצר, שמקגי הוא פדיחה וזה עניין של זמן עד שההזיה הבאה תקרה.
&nbsp
שימו לב גם שמקגי לא ענה ולא הגיב ולא פיצץ את העניין הזה, עד שהוא אשכרה התחיל לתת Quality Minutes in a contendership team. כאילו גם מקגי בעצמו, חיכה ליום שבו הוא יהיה עם סוג של קבלות, כדי לבוא ולהכריז בריש גלי ששאקיל פוגע בו.
&nbsp
לא פשוט לצאת נגד מישהו כמו שאק.
&nbsp
כמו כן, אל תשכחו שמעורבים פה הרבה גורמים. מספיק שהסוכן של מקגי מרגיש שהוא לא מקבל הצעות גבוהות מספיק בגלל הנוכחות הקבועה בשאקטין בשביל לטפטף לג׳אבייל את העובדה שהתכנית הזו פוגעת בו.
&nbsp
&nbsp
אישית אני חושב ששאקיל באמת מחפש אותו, בשביל הזדמנות להגיד ׳מיי בוי׳ פעם בשבוע בטלויזיה. Not cool.

דוראנט יצא פיתה, כרגיל.

הסכמתי איתו מאוד עד שהוא התחיל להיכנס לביף אישי עם שאק ודיבר על הכדורסל שלו.
&nbsp
להגיד על שאק "He had no skill" ולנסות להקטין את הכדורסל של שאק זה היה אחד הדברים היותר עילגים ששמעתי. (he air balled free throws lol)
&nbsp
Cupcake will always stay Cupcake
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

הפיסטונס תלו את הגופיה של ריפ המילטון הלילה

אתם חושבים שהם יתלו את הגופיות של כל החמישיה של הבאד בויז ההיא?
מי נשאר? טיישון פרינס?

rapgamer4ever

New member
פרינס תמיד היה הצלע השקטה בקבוצה

אולי גם השחקן הכי פחות טוב מבין החמישה אבל הוא היה גלו-גאי והשחקן ששמר על הכוכבים של היריבות.
לאותה דטרויט לא היה כוכב ברור אלא חמישה שחקנים חשובים שכל אחד מילא את החלק שלו. לכן אם תולים את הגופייה של המילטון לדעתי אפשר לתת את הכבוד לכל החמישה.

Ring Bearer

New member
אפשר, אבל לא חובה

צ'אנסי, ריפ, ראשיד וביג בן נבחרו ביחד לאול-סטאר והיו 4 שחקני הגנה נהדרים בזכות עצמם.

ערוץ הספורט העלה כתבה על היהלום הסלובני

לוקה דונציץ'.
לכתבה: http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.405.237690.html

גארד מעל 2 מטר, נכנס לליגה הספרדית בגיל 16 וקצת, השלישי הצעיר ביותר בהיסטוריה של הליגה, שהראשון כמובן ריקי רוביו בגיל 14 (מטורף..).

היה לילד אפשרות לייצג בערך 4 מדינות ספרד,סלובניה,סרביה ומונטנגרו לבסוף בחר ללכת על הברירה הטבעית כמו אבא שלו ולייצג את סלובניה.

כרגע הוא בן 17, משמע היה אמור לשחק בכדורסל תיכונים כמו מקבילו האמריקאי ולזכות בהרבה יותר חשיפה (מצחיק אבל נכון) וכמובן שלדעתי אם היה הולך לקולג' היה הופך לסנסציה, עממה בלי כל המניירות האמריקאיות הוא קונה את העניים של כל מי שצופה בו גם אם זה דקות מועטות בריאל במכלול שלו כבר בגיל 17 כשחקן ורמת הליטוש שכבר נמצאת שם.

בגלל זה לפני מספר חודשים הוא נכנס לתודעה של כל הMOCKS באתרים השונים, והיום הוא כבר מס' 2 בדראפט אקספרס לדראפט 2018 (כמובן שיש עוד כל כך הרבה זמן ולכן זה לא אומר הרבה, אבל זה מראה ששמו עליו עין מאוד גדולה)

אני חושב שגם למי שלא מתעניין מדי פעם בפרוספקטים לעתיד פשוט כיף לצפות בבטחון של הילד הזה.

אגב יש עוד ילד מוכשר אירופאי בקלאס של 2018, גם בן 17, דזנאן מוסא, דיברתי עליו פה כבר לפני שנה אני מאמין, אז הוא היה זה שעורר הדים באירופה, לדעתי כרגע פחות מדובר גם בגלל שהוא משחק בצדביטה זאגרב ולא ביורו קלאס כמו ריאל מדריד.

הוא פחות זוהר מלוקה, וגם לא סלובני אלה בוסני אבל הם צפויים להיכנס לNBA ביחד, או לפחות להיבחר בדראפט ביחד, סביר להניח שאם יבחרו נמוך, ימשיכו שניהם לשחק באירופה, לפחות עוד שנה שנתיים.

למעלה