שרשור חדשות חדש - זעזוע בלייקרס

liron1311

New member
שרשור חדשות חדש - זעזוע בלייקרס

מיץ' קופצ'אק הולך הביתה, גם ג'ים באס כבר לא ימשיך כסגן נשיא. הנשיא החדש? מג'יק ג'ונסון.

מעבר לכך, 50 שעות לטרייד דדליין. יהיה מעניין.

OrEl74

Well-known member
מנהל
איפה קראת את זה? אני לא רואה ידיעה בנושא

OrEl74

Well-known member
מנהל
OK, בינתיים זה לא מופיע בשום אתר

השאלה כמה זה אמין, למרות שמדובר באתר הרישמי של הלייקרס.
&nbsp
&nbsp

rapgamer4ever

New member
נראה אמין מאוד. גם לא כזה מפתיע

מג'יק התבטא בתקשורת מספר פעמים בתקופה האחרונה על הרצון שלו להיות מקבל ההחלטות הראשי בפרנצ'ייז. כנראה שהוא ידע על מה הוא מדבר ולא סתם שלף הצהרות מהמותן.

liron1311

New member
זה מהרגעים הנדירים

בעידן הזה שהחדשות מגיעות מהקבוצה עצמה
זה גם מהחשבון הרשמי בטוויטר וכמו שיובל אמר זה מתבשל כבר כמה זמן.

OrEl74

Well-known member
מנהל
50 שעות, עדכונים

המטס הורידו את המחיר עבור ברוק לופז כמעט לרצפה וכנראה יסתפקו בבחירות דראפט ולא בשחקנים. העיקר שמישהו יקח אותו.
&nbsp
הבוקר נכתב שהסלטיקס ירדו מבלייק גריפין, עכשיו כבר מדווחים שהם הגישו לקליפרס הצעה משופרת תמורתו (האם זה אומר שבאטלר נשאר בבולס?)
&nbsp
ואם כבר בבולס עסקינן אז הנהלת הקבוצה אומרת שמבחינת כל שחקן בסגל פנוי לטרייד כשהעדיפות העיקרית הם מירוטיץ וגיבסון.
&nbsp
יש גם דיווחים על כך שהסלטיקס והסיקסרס שוב מדברים על אוקפור.
&nbsp
יוטה מתעניינים בלואי וויליאמס.
&nbsp
הרוקטס מעוניינים בווילסון צ'אנדלר.
&nbsp
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
ועוד ידיעה-כריס פול והקליפרס סיכמו על הארכת חוזה

לפי ההערכות מדובר על חוזה לארבע עונות ב-30 מליון לעונה

OrEl74

Well-known member
מנהל
לדעתי זה מהלך אדיר של הלייקרס

לא יודע לנתח את זה בהיבט המקצועי כי ת'כלס אנחנו לא באמת יודעים כמה טוב מג'יק יהיה כמנג'ר. אבל כשמדובר ביח"צ, ג'ני באס עשתה פה מהלך גאוני.
הלייקרס די בקרשים כבר כמה עונות, בעונה שעברה היה עניין מסויים בגלל מסע הפרידה של קובי אבל ברור שהזוהר שלהם הולך ונעלם.
ג'יני באס לקחה את האייקון הכי גדול של הלייקרס (וסליחה מאוהדי קובי אבל מג'יק תמיד יהיה השחקן הכי מזוהה עם הלייקרס) ומינתה אותו לכל יכול בקבוצה בהנחה שלפחות הנוכחות שלו תהיה מה שישאיר את האוהדים בסביבה ולו רק מהסקרנות של לראות מה הוא יעשה ואם הקבוצה תשנה את פניה כשהוא מנהל את העניינים.
&nbsp
יהיה מעניין במשרד של הלייקרס.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אגב, גם העיתוי מעניין. רגע לפני סגירת מועד ההעברות

אולי מג'יק יעשה מהלך גדול כבר ב-48 השעות הקרובות?

rapgamer4ever

New member
אני מאוד אתפלא אם איינג' יבצע מהלך כזה

מלו לא מתאים לבוסטון מבחינה מקצועית ואישית. לדעתי לא יצא לפועל.

picki23

New member
מהלך מעניין ועם זאת מסוכן

לפטר את מיצ' קופצ'ק לא בטוח שהיה הכרחי כאן.
ברור שג'ים באס היווה בעיה במשך הרבה מאד זמן ולכן להזיז אותו מעמדה של קבלת החלטות זה צעד חכם.

השאלה הכי גדולה היא - מג'יק ג'ונסון. האם הוא באמת יכול לעשות מה שג'רי ווסט עשה. ג'רי ווסט הוא גאון כדורסל, מג'יק ג'ונסון הוא סמל אבל השאלה אם הוא חכם.

נראה שהלייקרס רוצים לדוג בחירות/שחקנים בשעות הקרובות.
משימה קשה תהיה להזיז את לואל דנג או טימופיי מוזגוב (משימה קשה במיוחד) . שתי ההחתמות האלה מסתברות להיות הגרועות ובעצם אם יש סיבה שהיא לא הצעירים שהלייקרס לא עלו לפלייאוף, אלה ההחלטות שקיבלו בקיץ מיץ' וג'ים.

בכל אופן, מג'יק ג'ונסון ממש התלהב מדיאנג'לו, ג'וליוס ואינגרם והעתיד מה שאומר לי שיש סיכוי טוב שהם על הבלוק בשביל ג'ימי באטלר או משהו בסגנון.
השאלה אם זה שווה את זה.
אי אפשר להאמין בדיאנג'לו ראסל אם אתה מבין בכדורסל

מסכים - לדעתי זה יסתיים רע...

מג'יק היה מאמן די גרוע שלא הביא הרבה לארגון.
הוא גם לא הוכיח בשום שלב בקריירת הפרשנות שלו שיש לו איזושהי הבנה או כושר זיהוי של שחקנים טובים. בעמדתו, הוא זה שמקבל החלטות (כבר ראינו אחת שספק אם הוא לא יכל למצוא חלופות טובות יותר... אני מאמין שאוקסי היתה לוקחת את וויליאמס תמורת בחירת דראפט גבוהה יותר משל יוסטון, סתם בתור התחלה). הוא לא יכול להקיף את עצמו ביועצים וסקאוטרים טובים שיחפו עליו. והוא תחת לחץ לעשות איזה "נס כדורסל". לחץ שתמיד דוחף להחלטות פחות טובות...
&nbsp
אני מקווה שהלייקרס יצליחו להעמיד קבוצה טובה בתוך כמה שנים, למרות שאני חייב לציין שזה כיף לדעת שבשנתיים האחרונות זכו באליפות קבוצות שלא זכו בה כבר 40 שנה לפחות.

DRORIKO8

New member
בתור אוהד לייקרס כבוי זה מהלך מתעתע

מצד אחד אין מישהו שאני מעריץ יותר ממג'יק. מבחינתי זה מג'יק בכדורסל דל פיירו בכדורגל ואז שאר העולם. מצד שני יצא לי לא פעם לעקוב אחרי ראיונות/ציוצים בטוויטר שלו, והוא לא נשמע כמו העפרון הכי חד בקלמר. האם הוא באמת זה שיכול לגאול את הקבוצה?

88nothing

Active member
לא חושב שהם יכולים ליפול עם המהלך הזה

יש להם 2 אופציות:
1. לנסות להשיג אולסטאר, שכרגע היחיד הפנוי שיש הוא באטלר.
עליו אפשר לתת את אינגרם או ראסל אך לא שנייהם ופילרים.

2.למכור את שחקני המשנה לואי ויאנג תמורת בחירות דראפט, לשנייהם יש קונים.

אין מה איזה מהלך מיוחד שהם יכולים לעשות.
אם בדרך כלשהי יצליחו להפתר ממוזגוב או דנג, זאת תהיה הצלחה ענקית.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מג'יק התיישב במשרד והתחיל לעבוד

לו וויל נשלח ליוסטון בתמורה לקורי ברואר ובחירת סיבוב ראשון עתידית.
&nbsp
לדעתי יכלו לקבל עליו יותר אבל כמראה שהלייקרס הולכים על בניה דרך הדראפט ולא במרדף אחרי שחקנים חופשיים.
ועדיין, כמה גבוה כבר תהיה הבחירה של הרוקטס ששווה להם לתת את וויליאמס בשבילה?
&nbsp

למעלה