משחקי הלילה

rapgamer4ever

New member
משחקי הלילה

פילדלפיה- שארלוט: הסיקסרס הפסיקו להיות השטיח של הליגה. הם לא כאלה גרועים כשג'ואל אמביד משחק. שארלוט הפסידו 3 רצוף.

טורונטו- ברוקלין:

מילווקי- מיאמי: יאניס חוזר.

יוסטון- ממפיס: מפגש בין סגנונות וגם קרב פוטנציאלי בסיבוב הראשון בפלייאוף.

מינסוטה- אוקלהומה: בכריסמס הת'אנדרס קרעו אותנו כך שאין לי הרבה ציפיות מהמשחק. מקווה שנישאר צמודים עד הסוף.

אטלנטה- בוסטון: באמצע קלחת הטריידים אטלנטה נכנסה לתקופה הכי טובה שלה העונה. בוסטון תהווה מבחן אמיתי ולדעתי תנצח.

פורטלנד- אורלנדו: הבלייזרס אולי מתחילים להתאושש. ההגנה פחות רעה והניצחון שלהם מול קליבלנד מעלה את המוראל לקראת ההמשך.

סקראמנטו- קליבלנד: בוגי מספק פנינים כל משחק. אני מחכה לראיון איתו הרבה יותר מאשר להתמודדות.

יוטה- דטרויט: הפיסטונס בעיצומו של מסע חוץ במערב. אפשר לשווק את המשחק הזה דרך המצ'אפ של גובר מול דראמונד? אני עוד לא בטוח.

billc

New member
פילי ניצחה 4 מה 5 האחרונים. אמביד חושב שהם יכולים לעשות

פלייאוף

יוסטון מאוד פצועה, לדעתי הם ימשיכו להפסיד

מיני מראה סימנים חיים, אבל קשה לדעת בגלל שיוסטון לא היתה בהרכב מלא.

אטלנטה מנצחת בתקופה האחרונה, לדעתי מאוד חשוב למילסאפ לתת עונה גדולה כדי לקבל חוזה גדול, אבל בוסטון טובים מאטלנטה

rapgamer4ever

New member
פילדלפיה משחקת לא רע, אבל רכבת הפלייאוף כבר חלפה

אם הסיקסרס ישמרו על מאזן חצוי מפה והלאה, שזה לדעתי ה-best case scenario מבחינתם, הם יסיימו עם 35 ניצחונות שזה כמה וכמה מתחת לסף הפלייאוף.
בכל זאת אפשר להעריך את ההתקדמות שלהם.

rapgamer4ever

New member
מינסוטה מנצחת משחק שלישי ברציפות

זאק לאבין עדיין חסר ואנחנו ממשיכים את המגמה של שיפור בהגנה.
צריך לציין לטובה את קארל אנת'וני טאונס שנשא את רוב הנטל ההתקפי, בזמן שוויגינס התמודד עם השומר שהכי מקשה עליו בליגה לדעתי (רוברסון).
ריקי רוביו לאחרונה מניע את ההתקפה כמו שהוא יודע עם מסירות טובות ומדויקות. הפעם הוא גם קלע כמה ג'אמפרים ולא אחת חלף בקלילות על פני ווסטברוק בדרך ללייאפ.
&nbsp
כאמור הסיפור של המשחק היה בהגנה. צופפנו את הצבע ונתנו לראסל לזרוק מחצי מרחק ומשלוש. בהתחלה הוא קלע כמה כאלה, בהמשך כמעט לא. כשהכניסו את הכדור לאדאמס וקנטר שחקני הפרימטר באו לדאבל טים אגרסיבי ונתנו לאוקלהומה לזרוק ולהחטיא מבחוץ. מהבחינה הזאת היה לנו מזל.
למעשה הת'אנדרס מאוד התקשו להשיג נקודות בסט אופנס. הם קלעו 17 נקודות בפאסט ברייק, קנטר מירר לנו את החיים עם הריב' התקפה שלו ופרט לשני המצבים האלה אוקלהומה לא השיגה שום דבר באופן עקבי.
&nbsp

billc

New member
קורבר נתן משחק מרשים, אם הוא יצליח להתחבר לקבוצה

קליבלנד תהיה כאב ראש רציני לליגה

יום שני יהיה יום מעניין

י ו א ב

New member
אייזיאה מתחיל להיות קלאץ' אמיתי

וזה מעבר לעונה הנהדרת בלי קשר.
מישהו חשב שהוא מסוגל להיות כזה טוב? אני חושב שגם בבוסטון לא חשבו ככה, כשהוא הגיע לשם.
אוליניק נתן משחק טוב מאוד, והלוואי שימשיך בכושר טוב - זה חשוב לבוסטון.
&nbsp
*אבל, איבוד היתרון הגדול במשחק, צריך להדליק אור מסויים בבוסטון - זה מסוג הדברים שצריך להמנע מהם כדי לעשות עוד עליית מדרגה.*

למעלה