גם אתם חושבים ששארלוט הורנטס עושה ניצחונות גדולים

rapgamer4ever

New member
אני מאוד מחבב את שארלוט

בעונה כזאת שאין הפתעות מרעישות לטובה, אני חושב שיש לשקול את סטיב קליפורד לתואר מאמן העונה.
שארלוט לא מגלה את אמריקה אבל היא מבצעת נכון את כל הדברים הבסיסיים בכדורסל- בוקס אאוט, ירידה להגנה, חסימות טובות. זה לא יהפוך אותה לקונטנדרית כי אין לה שחקנים מספיק טובים אבל העונה וגם בעונה שעברה השלם גדול מסך חלקיו בזכות טביעת האצבע של קליפורד, וכמובן בזכות השחקנים שמשחקים אחד בשביל השני.

נצל"ש - סיכום סקרמנטו - מיאמי: ניצחון קל ?

שתי הקבוצות מגיעות אחרי בק טו בק. מיאמי עם דראגיץ' ועוד ארבעה. סקרמנטו בלי רודי גיי, כפי שכבר התרגלנו לראות בחודש האחרון, ולפחות הפעם לא יוכל להפסיד לנו את המשחק כמו במפגש הקודם העונה בין הקבוצות. טיי לוסון חוזר מפציעה.

רבע א':
4 דק' לסיום הרבע, ווילי ריד יורד עם שתי עבירות. ללא וויטסייד וללא ריד, למיאמי אין שחקן פנים במשחק הזה שיעצור את קאזינס, אבל למרות 3 נק' של קאזינס בשתי הדקות הבאות, הרשה גם ריבאונד התקפה שלא נגמר בנקודות ופשוט לא נכנס טוב למשחק עד עכשיו.

הרבע מסתיים בניצחון 25-30 של מיאמי. זה היה 25-31, אבל בזמן ההפסקה שבין הרבעים השופטים תיקנו שלשה לסל של שתי נקודות. ארון אפללו מוביל עם 7 נק' מהספסל, כולל שלשה מהפינה בפוזשן האחרון של סקרמנטו ברבע - זריקה חשובה שיצרה תחושה שיצאנו בזול מהרבע הזה, אבל מעבר לכך, שום תרומה מהספסל. טוליבר בינוני ומטה, טמפל לא מורגש. בחמישייה, בארנס לא היה קיים, קאזינס קלע כמה נקודות אבל לא השפיע. סקרמנטו קבוצה שנוטה לא לפתוח טוב משחקים וזה נראה ככה גם הלילה למרות היריבה החלשה.

רבע ב':
עמרי כספי לא פותח את הרבע. לא ברור מה זה אומר על המשך הערב! לא חושב שישחק. סמיילי עצוב. סמיילי כועס. סמיילי נתתי לבאטרפרי לעזוב כדי להתחתן עם באטרפרית. סמיילי אובדני. ממש חבל, אבל אולי ייגר מרגיש ששלעמרי אין מצ'אפ טוב במשחק הזה נגד הגארדים של מיאמי שהם אלה שבעצם עושים את רוב הנזק.

בפתיחת הרבע, ווילי ריד מקבל את העבירה השלישית שלו ויורד. מעניין איך זה ישפיע על הרוטציה הקצרה גם ככה של מיאמי.

אמצע הרבע, שלשה של מט בארנס. שלשה שמינית של סקרמנטו עד כה במשחק, ויש עוד הרבה זמן לשחק. המספרים מספרים שכרגע סקרמנטו בדרך לניצחון ודאי. דאג כריסטי, על תקן הפרשן שמחליף את ג'רי ריינולדס בימים שהוא לא מגיע, רואה את מה שאני רואה בדקות האלה - סקרמנטו אמנם קולעת את הזריקות שלה מבחוץ, אבל כמעט שלא מייצרת נקודות בצבע. לא אופייני לנו, וכנראה תוצאה של הסט דיפנס של מיאמי, קבוצה שלא משנה מי תכניס לרוטציה הם יודעים לעמוד. כל הכנסה פנימה מסתיימת באיבוד או קרוב לזה. איך פותרים את זה? יותר תנועה. סקרמנטו חסרה את זה בדקות האלה. אחרי עוד איבוד ומהצד השני שלשה של טיילר ג'ונסון, הטוב במגרש, זה כבר 9 הפרש מיאמי, 5 דקות לסיום המחצית. סקרמנטו לא במשחק, אני מאשים את המאמן.

59-64 למיאמי במחצית. קאזינס עם 8 נק' ו-3 עבירות במחצית לא טובה. שתי הקבוצות קולעות באחוזים לא רגילים: סקרמנטו - 8 שלשות [ב-50%] ו-59% מהשדה; מיאמי - 8 שלשות [ב-53%] ו-63% מהשדה. סקרמנטו ללא נקודות במעבר במחצית הראשונה, שזה נתון מדהים בקצב של 120 נקודות למשחק. למרות שמיאמי טובה יותר, היא לא מנצחת את הרבע השני, והיתרון שלה לא גדול. זה אומר שבאחוז שסקרמנטו קולעת היום לא חשוב איך וכמה תקלע מיאמי, אני משוכנע שסקרמנטו תנצח את המשחק הזה.

רבע ג':
ייגר עם שני שינויים בחמישייה בפתיחת המחצית השניה. הספסל קלע יותר מהחמישייה, אז הוא רוצה לאזן והולך עם ארון אפללו שקלע 15 נק' בחצי הראשון והיה הבולט בסקרמנטו, ואנתוני טוליבר, על חשבונם של מקלמור וקופוס שלא תרמו כלום ונראו לא שייכים.

שתי דקות מפתיחת הרבע, לוק באביט, שבאמת הוא שחקן שלא מסוגל לעשות כלום חוץ מלזרוק [וגם זה לא מובטח], צולף שתי שלשות. מיאמי באחוז מדהים, אבל אין הגנה, לא בירידה ולא על חצי מגרש. יתרון שיא של 13 למיאמי.

לקראת סיום הרבע ההפרש של מיאמי מגיע כבר ל-19, אבל ריצה מהירה תוך כדקה של 0-13 מחזירה את סקרמנטו למשחק. רוצה לשנוא את ייגר, אבל הריצה בזכות עבירה טכנית שהוא מקבל, ולפעמים באופן לא מוסבר זה בונה אותך. רבע שלישי ברציפות שסקרמנטו משחקת 10 דקות ראשונות גרועות ובזכות דקות אחרונות נשארת במשחק.

81-87 למיאמי אחרי שלושה רבעים. רבע נוראי של סקרמנטו - האחוז צנח משמעותית, איבודי כדור, תרומה אפסית מקאזינס. טוליבר עם שתי דקות טובות בסיום הרבע, קולע 5 נק' ומחזיר אותנו למשחק. חלק מהריצה באה בנקודות בתוך הצבע. לסקרמנטו היו ברבע הזה 12 נק' בצבע, אז נראה שזה מפתח לקראת הרבע האחרון.

רבע ד':
שתי דקות בתוך הרבע, סקרמנטו ממשיכה את הריצה, זה כבר ריצת 0-19, ושיוויון! שיוויון ראשון מאז הרבע הראשון! נגד מיאמי! בלי וויטסייד! איפה עמרי! הילד של המדינה! הריצה מסתיימת בפלוטר של ווילי ריד.

דקות אחרונות. מט בארנס אקטיבי, עושה כמה פעולות טובות וממשיך את מה שטוליבר נתן לנו בסוף הרבע הקודם, ואולי מצדיק את ההחלטה של ייגר לא לשחק עם כספי, אבל הוא גם טועה - איבודי כדור, עבירה טכנית לא הכרחית בכלל, ופוזשן הגנה מכריע שבו מהלך סוף שעון, אייסוליישן, אוף וזריקת אוף באלאנס של אחוזים נמוכים שטיילר ג'ונסון קולע, זה אנד וואן ומשלים את הנקודה השלישית מהקו. יתרון שלוש למיאמי. כדור סקרמנטו.

חוזרים מפסק-זמן. קאזינס מקבל [כמעט עבירת חמש שניות בהוצאת הכדור], חודר בצעד ראשון מהיר, אבל מחטיא את הלייאפ. לא מקבל שריקות כאלה כל העונה, אבל היתה עבירה. במאבק על הכדור החוזר לא ברור מי נגע אחרון, אז הולכים לבדוק. שלנו.
משחקים את המהלך שוב. לוסון מתקשה להוציא את הכדור ולוקח פסק-זמן ממש לפני עבירת חמש שניות. חוזרים מפסק הזמן, בארנס נשלח להוציא, גם מתקשה, אבל זה מגיע לקאזינס. קאזינס עולה לזריקה מהירה ולא מחויבת בניסיון לקבל את העבירה במגע, לא היתה עבירה וזה לא נכנס. אם היה קולע זו היתה שלשה משוות משחק. כדור מיאמי. בול גיים.

102-107 למיאמי בסיום. קאזינס צועק על השופט בעודו יורד מהמגרש במה שנראה כמו במיי קאריר ב-2K!7, כשאתה מפסיד משחק והשחקנים יורדים לחדר ההלבשה עם תנועות ידיים חדות ואטיטוד של לזבית אמוציונלית. אני יכול להבין את הטענות, לא קיבל שריקות כל המשחק, אבל קיבל זריקה אחרונה להשוות את המשחק, לא היתה עבירה במהלך - ולא קלע. זה עליו. לא קלע את הזריקות כל המשחק - זה עליו.

מה יש לדבר על משחק כזה שאתה מפסיד לקבוצה שחיפשה לתת לך לנצח. היו דקות במחצית השניה שסבא וסבתא שלי היו מנצחים לבדם את מיאמי, בלי עזרה של עוד שלושה שחקנים בחמישייה, והסבא וסבתא שלי לא זרקו לסל בחיים שלהם.

והביקורת, היא על דייב ייגר. לא ברור מה עוד צריך כדי שגארט טמפל יהיה שחקן חמישייה. לא מחצית ראשונה טובה שלו, אבל בלט בחצי השני כאחד השחקנים שהובילו את החזרה של סקרמנטו. זה שעמרי כספי לא שיחק - גם זה זוכה לביקורת גדולה בהתחשב בדקות ארוכווווות, כל המשחק למעשה, שסקרמנטו היתה חסרה שחקן כמוהו. לא ברור מה עומד מאחורי ההחלטה.

סקרמנטו מפסידה בפעם הראשונה העונה משחק שבו היא קולעת מעל 50% מהשדה. אחרי 8 מ-15 מהשלוש במחצית הראשונה, מיאמי קולעת רק 4 מ-13 במחצית השניה אבל מנצלת את העובדה שסקרמנטו לא קולעת שלשה במחצית השניה [0 מ-5]. עוד כדאי לשים לב לספסלים של שתי הקבוצות שעבדו שעות נוספות - שתי הקבוצות קיבלו 61 נקודות מהספסל.

מצטיין המשחק: טיילר ג'ונסון.
23 נק' [11-7 מהשדה, 4-2 משלוש, 9-7 מהקו], 6 ריב' [3 בהתקפה] ו-2 חס' ב-30 דקות משחק. אחראי לשתי חסימות שהצילו סל בטוח, ריבאונדים חשובים בהתקפה, ומהלך סוף שעון של שלוש נקודות שנתן יתרון בשניות הסיום; אפשר לציין לטובה את דראגיץ' עם 19 נק' [12-5 מהשדה, 9-9 מהקו] ו-7 אס', אבל משחק בינוני שלו.

בסקרמנטו, קאזינס עם משחקו החלש העונה מסיים עם 13 נק' בלבד [15-4 מהשדה, 4-0 משלוש, 8-5 מהקו] ב-32 דקות משחק. מט בארנס קלע 6 מ-12 הנק' שלו ב-4 הדקות האחרונות של הרבע האחרון, אבל משחק חלש שלו, וגם אם הוא נתן לנו נקודות חשובות בסיום הוא וטרן בליגה הזאת, הבאת אותו בשביל קצת יותר מזה. משחק "טוב" של טיי לוסון במשחק החזרה מפציעה, והוא מסיים עם 15 נק' [11-7 מהשדה, 1-1 משלוש] ו-6 אס' ב-29 דקות משחק. אפללו לא קלע במחצית השניה אחרי מחצית ראשונה שבה היה הבולט על המגרש. בסך-הכל אי אפשר באמת לומר ששחקן סקרמנטו שיחק טוב את המשחק הזה כשזה נגמר בהפסד.

ליין כספי: עמרי כספי התלבש, אך לא שותף. החלטה זו זוכה בצדק רב לביקורת קשה בקרב אוהדים.

- המשך - + עוד

המשחק הבא - סקרמנטו מארחת עוד קבוצה פצועה, הלוס אנג'לס קליפרס [ו']. מאוד מסקרן לראות איך סקרמנטו תגיע למשחק הזה. משחק לא קל, נגד יריבה טובה, אבל אם אתה עושה פלייאוף אתה צריך לקחת את זה.

** SkankHunt42: שום מילה על טרייד של כספי ? אני קורא הצעות לטריידים באתרי אוהדים שמדברים על פיניקס, אוקלהומה סיטי, קליבלנד, לייקרס...ועוד. אני שמח שהאתרים הישראלים למדו לכבד את עצמם ולא מפרסמים יותר "דיווחים מארה"ב" על תגובות אוהדים. מה שכן, ג'יימס הרברט ['CBS ספורטס'], שהוא לא verified ב'טוויטר' אבל יש לו איזה 20 אלף עוקבים, מציע [לא מדליף, לא חושב שיש דיבורים, לא ניוז ברייקינג....רק מציע!] 25 שחקנים שעשויים לעבור בטרייד. אחד מהם הוא עמרי כספי. וכך הוא כותב:
"One of the few bright spots in Sacramento last year, he deserves a bigger, more consistent role than he's had this season. Casspi can help teams who need a 3 or a stretch 4, but he's lost in the shuffle with the Kings in a contract year.

** הזכרתי את זה שג'רי ריינולדס, הפרשן של צוות השידור של סקרמנטו, לא שידר את המשחק, וזו ולא היעדרות ראשונה שלו העונה. זה נראה שבגילו המתקדם הוא יפרוש בסיום העונה, והם מכינים את הקרקע לדאג כריסטי שמשמש כמחליפו. לכריסטי כבר יש מה שנראה כמו קצ'פרייז שרשום על שמו: "That's the LAW....SON". הבנתם? טיי. לוסון. לו. סון. אימוג'י אבי מילר.

** לא יודע אם דיברו על זה, אז ג'ורג' קארל בספרו החדש: טוען ששחקנים בליגה משתמשים בחומרים אסורים. "זה ברור שחלק מהשחקנים משתמשים. איך חלק מהשחקנים מתבגרים - אך הם עדיין רזים וחטובים יותר? איך הם מחלימים מפציעות כל כך מהר? למה לעזאזל אתה נוסע לגרמניה באוף סיזן?...". קארל לא בדיוק אומר את זה במילים, אבל הכוונה היא לרופא הגרמאני פטר ולינג שטיפל בין היתר גם בקובי ב-2011. כמובן שאין להתייחס לאמירה כאל עובדה, אנחנו לא יודעים, לפחות כרגע, מה קרה או לא קרה ואם בכלל קרה.

** למקרה שהחמצתם, מהלילה, ראסל ווסטברוק just can't catch a break: בירידה לפסק-זמן פגע לא במכוון לשופט בראש. #שאקטין

** מיום ג', למה תמיד משהו מיוחד צריך לקרות במשחק של הלייקרס, ואני לא מדבר על הטריפל-דאבל של רנדל: אוהד זרק מחצי מגרש, קלע ולקח הביתה 95,000 דולרים אמריקנים.

להתראות בשמחות סקרמנטו קינגס ואחרות!

rapgamer4ever

New member
אני חושב שקיים שימוש בחומרים אסורים בליגה

אבל הקייס של ג'ורג' קארל ממש, אבל ממש חלש. איך שחקנים מתבגרים ומחלימים מפציעות? זו הראיה הכי משכנעת שהצלחת להשיג- אמירה כללית וכמעט חסרת משמעות?

"סמיילי נתתי לבאטרפרי לעזוב כדי להתחתן עם באטרפרית"

איליה13

New member
היה שקוף שעומרי לא ישותף

במשחק נגד דנבר התייחסת לזה בחצי שורה, ברבע הרביעי כאשר עומרי איבד את מארי בחיתוך על ה BASE LINE, רואים את קואץ' ייגר משתולל על הספסל, והיה לי ברור באותו הרגע שיתן לו מנוחה של כמה משחקים

בתכלס - אם עומרי לא רואה מגרש בימים שרודי בחוץ, אז המצב הופך להיות שוב קשה, ועם החזרה לפורמה של אפללו, וכושר הקליעה הנוכחי של כספי, אז אין באמת מאיפה לגרד דקות.

כל הכבוד לדייב ייגר על הניהול הכולל של הרוטציה, אני לא מדבר על התפקוד תוך כדי המשחק, אלא על הכניסה והיציאה של שחקנים לרוטציה באופן כללי, עומרי, טוליבר, אפללו כולם נראו מחוקים אצלו, ואז שבו וחזרו והיו בולטים ברגעים שצריכים אותם, הפציעה של רודי לא מורגשת, וזה מוכיח כמה הוא מיותר בקבוצה הנוכחית, לא מבין את ההתעקשות על מקלמור בחמישיה עם טוטאל של 12-16 דקות למשחק, או החוסר שימוש ב WCS, אבל בגדול הסגל הכולל מנוצל לא רע בכלל, למרות שאני עדיין חושב שצריך להוריד לבוגי לפחות 3 דקות בכל משחק (בחצי הראשון של המשחק), אני גם רואה טביעת אצבע של מאמן בכל מיני שטיקים קטנים, אצל בוגי זה בא לידי ביטוי בפחות עבירות תוקף ובכלל פחות עבירות בהגנה (היה מסתבך בבעיות עבירות לעיתים מאוד קרובות), אצל עומרי יש תנועה בלתי פוסקת בהגנה (למרות שכספי עדיין לא מבין את העניין של קווי המסירה)

למעלה