טנקינג - בואו נדבר על זה אחת ולתמיד

כלומר טנק כמו מיכל דלק?

האמת שההגדרה שאתה אומר עונה מעולה על ההשערה הראשונית שלי (" נראה לי שזה קשור לזה שהקבוצה סופגת המון בכוונה ומפתחת שריון עבה.") - רק בעולם הספנות ולא השריון...

האטימולוגיה של המילים האלה תמיד הייתה משונה ומעניינת בעיני, תודה על ההארה.

billc

New member

Puskas

New member
מעולה!

לגבי דעתי בנושא, אני חושב שהסאנס בהחלט בנו סיטואציה לעונה כושלת במטרה להיבנות חזק יותר בקיץ.
עכשיו הם מגלים שהם דווקא לא רעים בכלל אז בטח הם יתנו חוזה מנופח לבלדסו וינסו להשיג איזה FA סבבה.
הבאקס בהחלט לא בנו לטאנק.. אפילו בהכנה לעונה, ביל סימונס דרג אותם 15 בNBA! הוא האמין שהם קבוצת פלייאוף..
הוא אמר שאין להם כוכב אבל כל העשירייה הבכירה שלהם מורכבת משחקני NBA לגיטימיים ואין שם יצורים..
בפועל, הם באמת אנדראצ'יברים לחלוטין.. הם היו אמורים להיות עם 22 ניצחונות לפחות עכשיו ולא עם 9.. עלובים.

פילי זה טאנק קלאסי, להעיף את כל ההווה שלך בשביל חוזים נגמרים, רוקי שיחזור רק בעונה הבאה ובחירות דראפט זה קלאסי.
מה שכן, אני חושב שאפילו הם לא צפו שMCW יהיה כל כך טוב.. בטח אחרי פתיחת העונה שלהם בהנהגתו הם התחילו להזיע ולחשוש שהלך להם הטאנק חח.. אולי בגלל זה הוא יושב בחוץ כל כך הרבה משחקים, מפחדים שהוא עוד יוציא אותם מעשר הגרועות בטעות :)

הבולס עשו מהלך טאנקינג קלאסי עם דנג תמורת בוטנים אבל זה לא עובד להם כי לצערם הרב כל המזרח בטאנק חח..
הקבוצות שלא בטאנק סתם משחקות חרא (נטס/ניקס/פיסטונס/באקס) אז הבולס גם נחלשו וגם יהיו חלשים בשנה הבאה.. באסה :)

לייקרס בדרך לטאנק.. הם הגיעו למאזן המחורבן שלהם בגלל הפציעות אבל יש לי תחושה שתהיה עזרה קטנה מלמעלה ושפאו יחמיץ עוד איזה 20 משחקים עד סוף העונה רק כדי להבטיח בחירת דראפט טופ 10.

ואגב.. אמרת שאקסום, סמארט, וויגינס, אמביד, רנדל ופארקר יהיו הטופ 6 אבל תצפה להפתעות, יש לי תחושה שלפחות אחד מהם ייפול לבחירה 7.

rapgamer4ever

New member
מלך!

סיכום נהדר, מקיף וברור. דיר באלק לגולש הבא שלא קורא את זה וכותב שמיאמי בת'אנקינג!
ישר לטאגליינס

DDN

New member
הודעה מעולה!

גם נהניתי לקרוא וגם החכמתי

למעלה