לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
81128,112 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו
x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'הגמר הגדול - משחק מס' 4'
הגמר הגדול - משחק מס' 4
07/06/2011 | 23:41
94
1
הלילה ב-4:00 מיאמי בדאלאס, שידור בספורט 5.
הולך להיום אחלה משחק כשלדאלאס ברור שניצחון קובר אותם די עמוק וספק גדול אם הם יצליחו להחלץ מזה.

החדשות המעניינות מגיעות מכיוון דאלאס כשבארה יפתח בחמישיה וסטיבנסון יעלה מהספסל.
ברנדון היווד בספק למשחק בגלל הפציעה ברגל.

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אין שום ספק, אם זה ניצחון למיאמי הם אלופים :('
אין שום ספק, אם זה ניצחון למיאמי הם אלופים :(
08/06/2011 | 02:17
לצפיה ב-'נו! שיתחיל כבר.'
נו! שיתחיל כבר.
08/06/2011 | 02:56
1
היום אני נשאר לראות LIVE (בטח אתרסק במחצית נקווה שלא).
מערב מטופש , שונא המשחקים מתחילים ב4. אין כמו 3!
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'גם המשחק הזה וגם המשחק הבא הם בעלי '
גם המשחק הזה וגם המשחק הבא הם בעלי
08/06/2011 | 03:24
1
חשיבות דומה לדאלאס- לנצח אותם או להיות עם רגל וחצי בקבר. למרות התחזית הראשונית שלי של 4-1 למיאמי, אני מאמין (ומקווה) שהמאבס ינצחו היום.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'עד עכשיו שיפוט גרוע מאוד של השופטים'
עד עכשיו שיפוט גרוע מאוד של השופטים
08/06/2011 | 04:35
1
כל שנייה הצגה שלברון עושה שורקים
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'איך לא באת?'
איך לא באת?
08/06/2011 | 04:47
1
לצפיה ב-'לא ראיתי את המשחק.'
לא ראיתי את המשחק.
09/06/2011 | 10:36
לצפיה ב-'משחק... מוזר'
משחק... מוזר
08/06/2011 | 05:53
2
1
לברון קולע ב-1 מ-7, רק ב-4 נקודות, אבל איכשהו הוא לא משחק רע. מריון עושה בית ספר ללברון באיסוליישן. והדבר הכי מוזר- נוביצקי מחטיא עונשין! WTF!

לא ברור למה דשון לא חוזר לרבע הזה. הוא היה נהדר בחצי הראשון, ומתאים גם לקצב ההתקפי וגם לקצב ההגנתי של הסדרה הזו. הוא צריך לשחק יותר.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'חבל דלאלאס הולכת להפסיד'
חבל דלאלאס הולכת להפסיד
08/06/2011 | 06:13
1
לא נשאר להם רגליים כבר לגמר.
מול שחקנים כמו לברון וויד ןבוש, גם בכושר הכי טוב שלהם(דאלאס) אין להם סיכוי.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'דאלאס צריכים לשחק רק על נובצקי.'
דאלאס צריכים לשחק רק על נובצקי.
08/06/2011 | 06:22
1
נגיד הוא משחק 35 דק' שייקח 35 זריקות רק ככה יש להם סיכוי
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'כל ניצחון הוא כמו לידה בסדרה הזו.'
כל ניצחון הוא כמו לידה בסדרה הזו.
08/06/2011 | 07:08
3
1
כל הכבוד לדאלאס על משחק הירואי.
הם מוכיחים שהם קבוצה שמסוגלת לנצח גם כשהסופרסטארים של הקבוצה לא במיטבם (הכוונה בעיקר לקיד ונוביצקי).
זה בדיוק ההבדל בין קבוצה לאוסף של שחקנים שתלויים במשחק סוליסטי של 2 הכוכבים הגדולים שלהם (גם בוש תלוי בהם לא פחות משאר השחקנים בקבוצה - הוא פשוט לא שחקן שיוצר לעצמו מצבי זריקה באופן סיטוני).

קבוצה פצועה, חבולה, זקנה, נלחמה בשביל הנצחון הזה.
אין הרבה טעם בלנסות לנתח את המשחק הזה מבחינת כדור סל. זה היה יותר שדה קרב.
ובשדה הקרב ווייד הופיע ולברון התחבא. אני מניח שווייד מרגיש עכשיו מה הרגיש הצוות המסייע של לברון כשהוא פתאום נעלם להם ממשחקים קריטיים.
אבל השאלה הגדולה (ואי אפשר להמעיט בחשיבותה) איך זה ישפיע על לברון למשחק/ים הבא/ים?
האם יתחיל כאן כדור שלג (הלוואי - אבל יש לי תחושה שזה יותר ווישפול טינקינג) או שלברון יבוא למשחק הבא עם הרצון להוכיח?
כמה מהיכולת הזו שהציג לברון נבעה מהשמירה של דאלאס? מהטקטיקה של דאלאס?
והאם וכאשר לברון ייתן הצגה האם ווייד יהיה חלש (חוק שימור האנרגיה או משהו כזה)?

אבל הדבר שבאמת מפריע לי הוא שעד כה לא היה משחק אחד! שאפשר לומר בו שדאלאס שלטה במשחק.
למען הכנות והאמת אי אפשר לומר את זה על אף רבע פרט לרבע הרביעי במשחק מספר 2 וגם אז רק בסופו.
אני מקווה שיגיע המשחק - אותו המשחק שאני מצפה לו - שבו טרי, נוביצקי, בראה, קיד, מריון וסטיבנסון כולם יידפקו הצגה!
שהפאקינג כדור ייכנס כבר לסל מהזריקות החופשיות שהם מקבלים.

איזו סדרה!

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אני דווקא יוצא מעודד'
אני דווקא יוצא מעודד
08/06/2011 | 07:34
2
2
מיאמי נראו פשוט רע מאוד ברבע הרביעי וכמעט לא הצליחו לייצר מצבי זריקה. חוץ מוויד שהיה מדהים כמו בכל הסדרה (ואיזה גג על צ'נדלר, כבר חשבתי שזה גמר את הסיפור) הם פשוט לא הופיעו.

אם דאלאס קולעים קליעה אחת מים הזריקות החופשיות הם מנצחים את המשחק הזה בלי דראמות, וזה שינוי מרענן. טרי קיבל בתקווה ביטחון עם קליעות העונשין שלו ואולי יקלע קצת במשחק הבא. צ'נדלר שוב ענק וסטיבנסון נתן יופי של הגנה וגם כמה שלשות.

וכמובן נוביצקי... עלה לשחק חולה, החטיא זריקות שבדרך כלל קולע בעיניים עצומות אבל עדיין קלע את הסל החשוב במשחק והוביל את הקבוצה. לא סחבק. מנהיג!
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'בפעם הקודמת שהמצטיין במשחק בגמר שיחק עם שפעת,'
בפעם הקודמת שהמצטיין במשחק בגמר שיחק עם שפעת,
08/06/2011 | 08:05
1
1
הקבוצה שלו זכתה באליפות. נקווה שכך יהיה גם בסדרה הזו.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-''
08/06/2011 | 15:04
לצפיה ב-'גמר ראוי לפלייאוף ענקי'
גמר ראוי לפלייאוף ענקי
08/06/2011 | 07:40
איכשהו כל פעם שנראה כאילו דאלאס לא במשחק, היא חוזרת בגדול. ולמרות שלמראית עין מיאמי הקבוצה החזקה יותר, והשליטה במשחקים נמצאת אצלה, נראה לי שזה דווקא הפוך, כי דאלאס נעלמת וחוזרת כל פעם מחדש. גם במשחק השני, גם בשלישי, וגם ברביעי הם חפרו בורות וחזרו בגדול. אני מאוד מקווה שזה יגיע ל7 משחקים כי כל שניה שווה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'ואוו איזו סידרה'
ואוו איזו סידרה
08/06/2011 | 09:40
1
דאלאס הצליחו לנצח אף על פי שנפלו על יום קליעות רע ואף אחד לא פגע ממטר.
במיאמי לברון נעלם שוב...
טייסון צ'נדלר הראה הרבה אופי והיה אדיר.
ולנצח את דווין ווייד זה בגדר הבלתי אפשרי אבל דאלאס הראו הרבה אופי והצליחו.
המבריקס חייבים לנצח את משחק מס' 5 ואז יהיה להם סיכוי.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אין לי שום טענות לוויד'
אין לי שום טענות לוויד
09/06/2011 | 02:10
החטאת העונשין והאיבוד זו תוצאה של עייפות.
זה מה שקורה כשאתה נאלץ לסחוב את כל הקבוצה על הכתפיים שלך כשלברון הולך לישון.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'לברון מתקרב מיום ליום לMVP של הפיינלס...'
לברון מתקרב מיום ליום לMVP של הפיינלס...
08/06/2011 | 11:22
13
1
אבל מה זה חשוב נכון אם מיאמי יקחו העיקר שיש לו טבעת.

מי שבאמת אוהב NBA גם אם ללברון יהיה 8 טבעות אליפיות יעריץ ויעדיף את באקרלי,מאלון סטוקטון רגי מילר וכו שלא זכו בטבעת אבל הובילו קבוצות ולא הלכו לשחק בקבוצה של סופרסטאר אחר בשיא הקריירה שלהם(25)
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'מה אתה אומר, פיפן היה שיכור, או לא? '
מה אתה אומר, פיפן היה שיכור, או לא?
08/06/2011 | 11:36
12
בזמן שאמר את מה שאמר על לברון ג'יימס.. לדעתי הוא מתחרט כבר היום, ולאו דווקא בגלל ההיעלמות של ג'יימס בגמר הזה. ההייפ עשה את שלו, ופיפן הפך לאידיוט גמור.

אין לי מושג מה עבר עליו. שחקן שיכול להיות הכי טוב בכל הזמנים לא עושה בתחתונים במעמד הכי חשוב של הכדורסל.

סקוטי, תתנצל וגמרנו.

אגב, די ווייד בוודאות יסיים גבוה יותר מג'יימס ברשימת השחקנים הטובים אי פעם.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'הכל נמדד כשהוילון יורד...'
הכל נמדד כשהוילון יורד...
08/06/2011 | 12:00
11
5
לא אחרי משחק אחד, שניים, סדרה, שתיים.
לא קובי צריך להימדד ככה ולא לברון. גם לא אף שחקן אחר.

נמאס כבר לשמוע את New Lebron או משתמש חד פעמי או magic Johnson או Someone או best24 אחרי כל רבע, כל משחק, כל סדרה, כל פלייאוף מביאים ניתוח "מאלף" לקריירה שלמה של בן אדם.

קובי נכשל וקובי הצליח. יש לו את הקריירה האדירה שלו להתגאות בה. 5 אליפויות, תארים אישיים, מנהיגות, כשלונות, הפסדים צורבים, אהדה, שנאה, נמצא בלב הקונצנזוס לגבי מקומו באחד מהשחקנים הטובים אי פעם ב NBA.
לברון אמנם עוד לא השיג תואר, אבל בעיניי הוא ללא ספק השחקן הדומיננטי בליגה בשנים האחרונות. עשה מהלך שילווה את הקריירה שלו, לטוב ולרע. קרוב לוודאי ישיג אליפויות, ויהיה ממוקם במקום גבוה בהיסטוריה של ה NBA.

הייתי מת שניתן לדברים קצת לזרום, להנות מהפלייאוף הענק של נוביצקי (ודאלאס), ממיאמי שלמרות שהמון רוצים בכשלונם, נמצאים במצב של סדרה של הטוב מ 3, משינויים במזג האוויר (סן אנטוניו, לייקרס בוסטון בחוץ...השנה..., OKC, מיאמי, דאלאס, שיקגו בפנים).

אחלה פלייאוף, אחלה סדרת גמר, הפתעות, קאמבקים.
חג שמח.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'איך יחשב שחקן ענק שלא יחשב לMVP של הפיינלס'
איך יחשב שחקן ענק שלא יחשב לMVP של הפיינלס
08/06/2011 | 12:45
10
1
הוא יחשב שחקן טוב ותו לא, הרי קובי בלי 2 האליפיות שהיה הMVP של הפיינלס גם היה נזכר כשחקן טוב אבל שהאליפיות שזכה רשומות יותר על שאקיל.
ועכשיו האליפות  של מיאמי בדרך להרשם בפעם השנייה על השם של וייד.

וכנראה אם יזכו בשאר האליפיות זה יהיה רשום על וייד ככה שאולי יהיה לו אליפיות אבל להיות בן הגדולים באמת הוא לא יהיה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אתה קצת נסחף...'
אתה קצת נסחף...
08/06/2011 | 15:04
9
1
לברון היה לא פחות טוב מוויד בפלייאוף הזה ואפילו טוב ממנו. בסידרה הנוכחית לוויד יש מאצ'אפ נוח מאוד וללברון שומרים חזקים ולכן הוא נותן לוויד את המושכות (צעד די מרשים לדעתי).

לצערי הצמד הזה עוד יזכה ככה"נ בהרבה אליפויות כך שלברון עוד יזכה ב MVP של הפיינלס. כמו שכל חובבי קובי מזכירים בלי הפסקה - זו בסופו של דבר הצבעה פוליטית (מה שמסביר איך קובי ולא גאסול זכה בשנה שעברה)
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'למה כשלברון לא טוב אז זה עניין של מצ'אפ? '
למה כשלברון לא טוב אז זה עניין של מצ'אפ?
08/06/2011 | 15:38
6
2
וכשהוא טוב אז הוא פשוט יותר טוב? בלי לשים לב, אתה מדבר כמו לברון LOVER.

מצטער איש, זה לא עובד ככה. את ווייד שומר סטיבנסון, שומר לא פחות אם לא יותר טוב משון מריון. עניין המצ'אפים לדעתי הוא די מגוחך. אם אתה שחקן טוב, אתה תמצא דרכים לתרום את חלקך. עובדה, קובי היה נהדר בגמר האחרון מול שומרים כמו פירס וריי אלן, עדיפים, הייתי אומר, בהרבה מאלו של דאלאס. ולא נזכיר (הזכרתי) את מייקל ג'ורדן מול גארי פייטון בגמר של 96 וכו'.

לברון פשוט לא טוב. לא חוכמה להיות אדיר נגד שיקגו, ופילדלפיה, ונגד בוסטון המידרדרת גם ווייד היה תותח. בגמר, איפה שהכסף על השולחן, לברון שוב נכשל ואני לא מבין למה אנשים ממשיכים להגן עליו. הוא ראוי לביקורות, הוא אפס עד עכשיו והסיבות לא ממש מעניינות.

הפסקה האחרונה שלך בכלל משעשעת. קובי היה גדול על גאסול בגמר של אשתקד, ואפילו קלע יותר ממנו ברבע הרביעי, לקח יתר ריב' והיה האיש בהגנה. אם אתה אומר שהוא לא זכה בגלל הצבעה 'פוליטית', אז אין לי כבר מה להגיד. יש לי כבוד אלייך כיוזר, אבל הפעם באמת הגזמת.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'ברבע הרביעי של המשחק ה-7 כמובן*'
ברבע הרביעי של המשחק ה-7 כמובן*
08/06/2011 | 15:41
לצפיה ב-'טיפה הוצאת את דבריי מהקשרם'
טיפה הוצאת את דבריי מהקשרם
08/06/2011 | 16:16
4
את לברון מעולם לא אהבתי, ואחרי ה"החלטה" אני אוהב הרבה פחות. הוא עדיין פירק את שיקגו, קבוצת ההגנה הטובה בליגה ונתן יופי של סדרה מול בוסטון. בסדרה הנוכחית, למעט המשחק האחרון בו הוא היה רע מאוד, הוא שיחק טוב ופשוט נתן את הבמה לוויד. ברור כמובן שה MVP ילך לוויד ובצדק.
אין שום צורך להזכיר את קובי ובטח לא את ג'ורדן כי לברון עדיין לא מתקרב לדרגה של אף אחד מהם. להזכיר לך את קובי והקבוצה שלו מתפרקים בגמר 2008? או נגד דאלאס השנה? אני לא זוכר את לברון סופג כאלה השפלות במשחק פלייאוף...

סטיבנסון אגב משחק רק 20 דקות למשחק בסדרת הגמר, רב הזמן קיד שומר את וויד (או טרי מדי פעם) ולמרות שהוא עובד קשה זה ממש לא כוחות.

כשאתה אומר "קובי היה נהדר בגמר האחרון" אתה מתכוון גם למשחק השביעי??
אני לא מבין למה אנשים ממשיכים להגן על קובי אחרי הפלייאוף של שנה שעברה. בלי הטיפ-אין של גאסול אני לא בטוח שהיו עוברים את אוקלהומה, ובלי ההתעללות שלו בגארנט בוסטון היתה אלופה. חבר טוב שראה איתי את המשחק השביעי יכול להעיד שבחצי השני קיללתי את ג'קסון בכל דקה שקובי היה בחוץ כי הוא היחיד ששמר את בוסטון במשחק.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'ואני לא זוכר'
ואני לא זוכר
08/06/2011 | 16:27
3
את קובי זורק 11 פעם לסל במשחק גמר ולא לוקח על עצמו במשחק צמוד ברבע אחרון.. זה יותר גרוע מהתפרקות קבוצתית.

אנשים ממשיכים להגן על קובי כי הוא דפק 30 נק' למשחק בגמר נגד בוסטון. איפה הוא ואיפה התפוקה של לברון (17 נק' בגמר הנוכחי בינתיים). ובוסטון 2010 טובה בהרבה הגנתית מבוסטון של 2011 ומדאלאס של ההווה. אתה לא באמת מצפה שקובי ינצח לבד משחקים, נכון? הטיפ אין של גאסול היה תפקידו, כמו שפקסון עזר למייקל מול פיניקס עם שלשת האליפות, וכמו שקר עשה זאת נגד יוטה, וכמו שפיפן היה אדיר בכל אליפות. בנאדם, הסייד קיק+ צוות מסייע צריך לעזור, לפעמים. לא?

אתה מדבר על קובי באותו משחק שביעי כאילו היה נזק, אבל הוא עדיין קלע 10 נק' ברבע האחרון. 10 נק'! יותר מכל לייקר אחר, וכנראה סלטיק (אם אני לא טועה). אז אם זה נזק, באמת טוב שהוא לא ירד מהפרקט. ערב קליעה רע יש לכל שחקן (גם גאסול היה חלש עד הדקות האחרונות), אבל קובי בכל זאת דאג להכריע את המשחק, בעזרת צוות מסייע כמובן כי זה תפקידו, לעזור לכוכב, כשהוא גם מנטרל הרמטית את רונדו (אני בטוח שאתה זוכר כמה רג'ון היה רע באותו רבע אחרון, כי אני כן).

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'קובי הכריע את המשחק השביעי?'
קובי הכריע את המשחק השביעי?
08/06/2011 | 16:55
2
נראה לי שראינו משחקים שונים...
רונדו אוברייטד בענק (וכתבתי את זה כבר כאן בעבר). שמירה טובה על רונדו היא פשוט לתת לו שני צעדים. הוא היה גרוע בכל סדרת הגמר פשוט כי הוא לא מסוגל לקלוע מיותר ממטר.

גלשנו לעניין קובי גם באשמתי אבל הוא לא העניין כאן. בעניין לברון - בסדרת הגמר הזו ובפרט במשחק האחרון הוא אכן לא לוקח אחריות. אני מניח שבמשחקים הבאים נקבל תשובות טובות יותר. אשמח אגב אם התשובה בסוף תהיה "הוא פחדן ולוזר" אך אני חושש מאוד שלא כך יהיה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אתה מוציא אנרגיות לחינם...'
אתה מוציא אנרגיות לחינם...
08/06/2011 | 18:44
אצלי כל אדם שמגיב ב"אתה הייטר\לובר", מיד מאבד לגיטימציה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'לפי מה שאני יודע '
לפי מה שאני יודע
09/06/2011 | 14:34
שחקן שקולע הכי הרבה בקבוצה שלו ברבע אחרון של משחק, הוא האחראי הבולט לניצחון, לא? כמובן, גאסול לקח ריב' ענק וסם לייאפ חשוב במאני טיים, כל הכבוד לו וזה תפקידו כסייד קיק, אבל קובי עשה 10 נק', קבר 4 זריקות עונשין קריטיות, וחנק את המנוע של בוסטון, רונדו. קובי הכריע את המשחק, ביחד עם גאסול וכמובן ארטסט (שהשלשה שלו הגיעה מאסיסט של קובי). אבל למה אתה מתעלם מ-10 הנק'? זה אני לא מבין.

לגבי לברון, חבל לך על הזמן. זה האיש והשחקן. הוא לא טוב מספיק. ולא ווינר. דוגמאות יש כבר ובשפע.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אחרי מה שלברון אמר אף אחד לא צריך לצאת להגנתו'
אחרי מה שלברון אמר אף אחד לא צריך לצאת להגנתו
08/06/2011 | 16:57
1
1
"אני לא חושב שיש שחקן ב-NBA שיכול לשמור עליי באחד על אחד. שון מריון הוא זה ששומר עליי, אבל אין מישהו שבאמת יכול לשמור עליי אחד על אחד".

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=403...
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'מה לא נכון בהצהרה הזו?'
מה לא נכון בהצהרה הזו?
08/06/2011 | 19:08
1
שמירה על לברון זה דבר קבוצתי, למרות שבכל מקרה נדיר לראות הגנות משאירות איזשהו סופרסטאר לאייסוליישן טהור כדי שידהר לסל...
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'היסחפויות בסיקורים'
היסחפויות בסיקורים
<< ההודעה הנוכחית
08/06/2011 | 19:19
2
ראיתי את המשחק... קודם כל מיאמי פשוט לא קבוצה כשהם ביתרון סביר ברבע 4, כאילו מישהו מכניס אותם למוד פדיחות ומתחילים איבודי הכדור המגוכחים וההתקפות חסרות התוחלת.

אולי ספולסטרה צריך לתת לביג 3 לנוח ב5 הדקות של הרבע השלישי כדי שיהיה צמוד ואז להכניס אותם רעננים לרבע רביעי? לא יודע.

פלאש, כהרגלו, פשוט מדהים בסדרת הגמר. שחקן פנומנלי, אני פשוט לא מזהה את אותו השחקן מהסדרות הקודמות (למרות שהוא לא היה רע) - הוא רשמית בכושר של אליפות, והוא פשוט מפחיד על המגרש.
גם בוש היה רחוק מלאכזב במשחק הזה, בעיקר במחצית I בה הוא קלע את הקליעה שלו על אוטומט...

למרות כל הירידות על לברון אני לא חושב שזה בהכרח היה המשחק הכי גרוע שלו - אני למשל חשבתי שההפסד בבית היה משחק הרבה יותר גרוע, וזה עוד בסדרה הזו. ההבדל בין המשחקים - לפחות הפעם הוא קלט שהוא מכוון את עצמו לAM כשהמשחק בFM ונתן את הכדור לפלאש שהיה, כאמור, אש!
הסיבה שאני לא כל כך מתרגש היא אחרת - לברון פשוט מרגיז אותי בסדרה הזו. חוץ מההתחלה של משחק 3 הבנאדם, שהוא רכבת משא כושית, לא נכנס לפאקינג סל. פאק, לברון, תחדור!!! תתעורר!!! היכולת שהוא הציג במשחק הזה היא המשך של ההססנות הזו בקליעה וחדירות לסל, אבל כאמור לפחות הוא חילק אסיסטים טובים (כולל כמה שלא נכנסו, אגב, והיו באמת מסירות מעולות.).

זה מוביל אותי לנקודה הבאה, והיא גם נושא ההודעה - היסחפויות קשות שאני רואה בסיקורים של סדרת הגמר הזו. כשמיאמי ניצחו באיזה 2 נקודות דיברו על כמה שדאלאס לא יכולים לתפקד רק עם דירק ושהוא חייב עזרה. כשדאלאס מנצחים ב3 אומרים שלברון פקק, למיאמי אין אופי ושבקצב הזה הטבעת אליפות היחידה שהם יראו זה אליפות ניקיון חלונות או משהו.

קצת פרופורציה - כל המשחקים האלו נגמרו באמת על חודן של כמה נקודות בודדות והיו צמודים ממש עד הרגע האחרון - אם כבר אפשר ללמוד על "אופי" של קבוצה ממשחק כלשהו לדעתי זה המשחק השני שבו באמת דאלאס הוכיחו ווינריות רצינית. אבל מבחינת מה יהיה הלאה - קשה מאוד לחזות.

אני עדיין מחכה לראות אם התחזית 4-2 מיאמי שלי תקרוס או לא... אני מקווה שכן והסדרה הזו תמשיך עד משחק 7.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אני לא מאמין שדאלאס ניצחה את זה.'
אני לא מאמין שדאלאס ניצחה את זה.
08/06/2011 | 19:33
3
1
מדברים על האקס-פקטור שבא מהכיוון של מריון המפתיע או צ'נדלר [אגב, אוהב את השחקן הזה מיום ליום], אבל בעצם האקס-פקטור של דאלאס הוא המאמן. קרלייל עשה את ההתאמות שלו במחצית השניה. 9 דקות לסיום, דאלאס בפיגור 7, וויד משתלט על המשחק. קרלייל מחליט להוציא את באראה ולהכניס את קיד. הוא גם מוותר על מריון ונשאר עם המומנטום שהביא סטיבנסון. קיד קיבל את המנוחה שלו, הוא חוזר, אבל ההחלטה להוציא את באראה ולהישאר עם מוביל כדור אחד עד לסיום בסופו של דבר ניצחה לדאלאס את המשחק. אם באראה היה בערב שהזריקות שלו היו נכנסות, דאלאס היתה גומרת את המשחק גם הרבה לפני, ואיתו. אבל המצב היה שלא היו לדאלאס הרבה שחקנים 'חמים', ולכן קרלייל היה צריך להמר. הוא הימר נכון.
נוביצקי, הוא היה גמור בדקות האחרונות. חום גבוה, עייפות, 213 ס"מ שמשחק 40 דקות, שאפילו גארדים מובילים בליגה, בפריים שלהם, לא מגיעים לכמות הדקות הזאת. זה הרבה לבקש, אבל הוא עמד בזה. קרלייל נתן לו מנוחה בכל רגע אפשרי. אם זה בטיימאאוטים, אם זה בזון שהם שמרו, אם זה בכדורים שהוא האכיל אותו בטופ אוף דה קי במקום לסחוט ממנו את כל האנרגיה שלו במאבקי מיקום. קרלייל חכם, הוא ראה את הנולד. הוא ידע שנוביצקי יקבל את השריקות על כל נגיעה, מה שבאמת קרה, והוא ידע שנוביצקי לא צריך לשחק עם הגב לסל בלואו פוסט כדי לקבל שריקות. במשחק הקודם ספולסטרה נתן להאסלם את משימות השמירה על נוביצקי וזה הביא למיאמי את הניצחון. גם ספולסטרה יודע שבוש לא יכול לשמור על נוביצקי, ולכן הוא הלך גם הפעם עם האסלם בדקות המכריעות. הפעם נוביצקי עשה את מה שהוא היה צריך לעשות במשחק הקודם - לתקוף את הסל עם הצעד הראשון המהיר שלו. זה לא משנה אם הוא הולך ימינה או שמאלה, היתרון אצלו. אם יוצרים איתו מגע הוא ילך לקו, ויקלע. ואם הוא ייצור את המגע הוא יקבל שריקות, ויקלע. קרלייל נותן לנוביצקי את הקרדיט בדקות המכריעות, וזאת למרות שהוא יכל באותה מידה גם לסדר מבט לטרי. החלטה של מאמן, וזאת החלטה שמנצחת משחקים. זה לא סתם לתת לשחקן הכי טוב שלך את הכדור ולתת לו לזרוק. נוביצקי ידע בדיוק מה הוא רוצה לעשות. ההתקפה שניצחה את המשחק היתה מתוכננת ותפסה את מיאמי עם המכנסיים למטה. עוד דבר, היו כמה פלופים רציניים בהגנה של דאלאס שתוקנו במחצית השניה, ובמיוחד ברבע האחרון. למשל, החדירות פנימה של וויד שצ'נדלר נתקע במקום ולא בא לעזור, היעדר סגירה של הקו האחורי בריבאונד [זה צריך להיפסק ששחקן רץ את המגרש לפני שהקבוצה שלו משיגה את הפוזישן] ומעל הכל הרכות של נוביצקי. שומר גדול הוא לא היה, ושחקן הגנה דגול הוא לא יהיה, אבל היו לו רגעים טובים בסדרה. היו יותר מדי מקרים שהוא 'וויתר' על המהלך, וזה קרה גם עם היווד, שבדקות שלו במחצית הראשונה הוא פירק את דאלאס בהגנה, ולכן עשה נכון קרלייל שעלה עם נוביצקי בחמש ועם קרדינל ומריון בפורוורד רק כדי לא לתת להייווד דקות. זה עבד נכון.

דאלאס [שוב] יכולה להיות מעודדת. זה כבר נהיה קלישאתי, אבל זה נכון. הם החטיאו לייאפים שאסור להחטיא שנגמרו כמעט תמיד בנקודות בצד השני, וגם אי אפשר להצביע על שחקן אחד שהיה באמת בשיאו. כולם היו בסדר, אבל לא הגיעו לקצה היכולת. מצד שני, אני לא רואה את לברון נותן עוד ערב כזה. הזריקות שלו יכנסו, ואם לא במשחק הבא אז במשחק שלאחריו. דאלאס לא יכולה לבנות על זה שהוא יתן עוד ערב כזה חלש. מצד שלישי, בוש נתן מחצית ראשונה ענקית, ואת אחד משלושת-ארבעת המשחקים הכי טובים שלו בפלייאוף העונה. האם הוא יכול לתת עוד ערב כזה של 30 נקודות? ונוביצקי, הרבה תלוי בו, אם הוא יהיה בריא ויתן משחק ענק, דאלאס בכיוון הנכון.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'עצה סמנטית'
עצה סמנטית
08/06/2011 | 20:54
2
1
אתה כותב ניתוחים מורחבים שזה נחמד ובסדרות של בוסטון מאוד אהבתי לקרוא את כל השטף שהבאת, אבל קח את עצתי (שלא קשורה לתוכן) וחלק לפיסקאות בנאדם.

אם תסתכל על ההודעה הזו היא גוש שחור ומאיים על המסך שלי, וקשה לקרוא בלי חלוקה ברורה לפיסקאות (עם רעיונות שונים ביניהן)
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'מצטרף לבקשה'
מצטרף לבקשה
08/06/2011 | 21:56
לצפיה ב-'תודה, אבל זה היה מכוון.'
תודה, אבל זה היה מכוון.
09/06/2011 | 22:10
תודה על ההערה. אני מעריך את הכנות.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'עם כל הכבוד לוייד ואין הרבה.'
עם כל הכבוד לוייד ואין הרבה.
09/06/2011 | 00:09
22
1
הוא נחנק בצורה דיי קיצונית במשחק מספר 4 , הוא היה ענק. אבל לפספס עונשין ככה? ולאבד כדור כזה קריטי? לא מתאים בכלל.
על לברון אין לי מילים על התצוגה הפאתטית שלו , בוש לא פוגע אבל לפחות הוא מנסה קיבינמט.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'חברה אתם ממהרים להחליט דברים...'
חברה אתם ממהרים להחליט דברים...
09/06/2011 | 00:20
9
1
(טיפוסי לישראלים :) )...
סה"כ משחק אחד אחרי פלייאוף די טוב שהוא נתן (ואני שונא להגיד את זה...).

ד"א זו הסיבה לדעתי שהוא הלך לקבוצה כזו עם עוד כוכב ,שביום שהוא ישחק ככה יהיה שם את המישהו האחר , הפעם זה לא הספיק להם פעם אחרת אולי כן.

המשחק החמישי הולך להיות מאוד אבל מאוד מעניין מבחינת לברון זה הולך להגדיר אותו לשנים הקרובות אם הוא יהיה תותח יגידו שמותר גם לו לשחק פעם ב.. גרוע , ואם הוא שוב יהיה גרוע תדמית הצ'וקר תלווה אותו הרבה מאוד זמן.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'משחק ראשון'
משחק ראשון
09/06/2011 | 00:27
6
1
הוא קלע 24..לא רע בכלל..
משחק שני זה ירד ל-20..שזה משהו כמו 6 נ"ק מתחת לממוצע העונתי שלו ומתחת לממוצע פלייאוף עד אותו רגע.
משחק שלישי זה כבר 17 בינוניות להחריד ומשחק מהוסס מאוד שרק בזכות יכולת על ואגרסיביות מדהימה של פלאש,נגמר בניצחון.
הלילה זה כבר 8 מסכנות..
זה מגמתי,כל משחק הוא חלש יותר מקודמו ובאופן כללי בסדרה הזו המספרים שלו ירדו פצצות לא רק לעומת העונה הסדירה אלא גם לעומת שלושת הסיבובים הקודמים (כמעט 26 מול הבולס,28 נגד הסלטיקס וקצת מעל 24 נגד הסיקסרס).
ומאחר והוא עונה שמינית בליגה אז אפשר להשוות את זה לעונות קודמות ולראות שכל שנה בסדרה שבה הקאבס עפים (לרוב מול קבוצות קשוחות וחסרות פשרות) הוא נותן משחקי נפל במאני טיים ונעלם בפינה..
בקאבס לא היה מי שיכפה עליו אז הכל נגמר מוקדם..פה במיאמי למזלו יש לו את פלאש ובוש שסוחבים את ההיט בלעדיו..

8 שנים,8 אכזבות,בגרות שלא רוצה להגיע ואופי שמזמן ויתרנו על הרעיון שיכנס לו לגוף..
הוא היה ותמיד יהיה כוכב ברמה גבוהה מאוד והוא תמיד יהיה מספר 1 בליגה בעונה הסדירה..
אבל אגדה הוא לא יהיה וגם אליפות על שמו כבר לא תהיה לו (אלא הוא יעזור עוד שנה-שנתיים את ההיט לקבוצה שבה הוא יהיה מספר 1 ועל הדרך יגדל זוג אשכים)..
אז כמו שאמרתי,לברון הוא אחד שחשבו שיכול להיות הגדול בהיסטוריה והוא אכן נהנה מנתונים פיזיים לא אנושיים..מוטציה שיותר שייך ל-XMEN מאשר לNBA..
עם כל זאת הוא נשאר השחקן שתמיד כמעט מגיע אבל בחיים לא עושה את הצעד האחרון..תמיד נחנק..
לכן הוא פיקציה ובסוף שנתו השמינית בליגה זה כבר בסדר גמור להודות בכך.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'זו ההרגשה הכללית'
זו ההרגשה הכללית
09/06/2011 | 01:18
4
1
כשג'ורדן או קובי עלו לסדרות גמר אז הרגשת את הטירוף,הרגשת את האנרגיות,ראית עליהם שאין סרט כזה שהמשחק לא עובר כולו דרכם ואין סרט כזה שהם לא מסיימים עם אליפות,וכשהם לא סיימו עם אחת כזו אז ראית את העצבים והתסכול שלהם..הרבה פעמים זה התבטא בלכלוך על שחקנים אחרים בקבוצה אבל בשורה התחתונה זה היה חלק מהאופי והטירוף והדחף לאליפויות שהיה להם ואין ללברון.
אין סרט כזה שג'ורדן או קובי זורקים 11 זריקות במשחק פלייאוף..בטח שלא בגמר אזורי או גמר NBA..הם היו לוקחים 20 זריקות ומעלה גם אם העשר הראשונות היו הולכות החוצה..
קובי נתן 6-24 מול הסלטיקס אבל קלע 10 ברבע האחרון כדי להריץ את LA לניצחון,
ג'ורדן עלה עם 40 חום נגד יוטה ונתן תצוגת שיא בדרך לניצחון שרשום עליו,
אפילו נוביצקי שלא שייך לרמה של השניים האלו,עדיין עלה עם גיד קרוע באצבע למשחק 2,היה בינוני רוב המשחק אבל נתן את ה-9 האחרונות בדרך לניצחון,
הוא קלע 34 במשחק 3 ובמשחק 4 הוא עלה גם פצוע וגם חולה ועדיין קלע זריקות חשובות כדי להיות גורם מרכזי בניצחון..
לברון פשוט אנמי,חנוק,נעלם..כאילו שמשהו בראש מסתובב לו ברגעים כאלו..
ווייד מתעלה,נוביצקי מתעלה,קובי התעלה,ג'ורדן כנ"ל וגם מג'יק ובירד..אבל לברון? גמר אזורי והרמה יורדת,גמר NBA וזה הופך לנוראי עוד יותר..
עד מתי נמשיך להיות סבלניים איתו? הוא קיבלו מהטבע את מה שג'ורדן וקובי לא קיבלו ולמרות זאת ממשיך להסריח ברגעי אמת..
כישרון יש,מבנה פיזי יש ובענק,הגנה יש,התקפה יש,צעד ראשון קטלני וקרוס אובר איכותי גם כן יש..
אופי במאני טיים,מנהיגות וקילר אינסטינקט? אין ולא ניראה שיהיה..
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'עד מתי? פשוט מאוד..'
עד מתי? פשוט מאוד..
09/06/2011 | 01:40
1
עד עוד שבוע.

בקליבלנד היו לו תירוצים שלא הייתה לו קבוצה.
פה יש לו קבוצה , והוא מסתמך על זה כנראה.

אבל לפחות סוף סוף רואים שהשחקן הזה שכולם מלקקים לו תחור האחורי לא כזה שחקן טוב כמו שעושים ממנו.
השאלה היא אם הוא מעדיף לוותר כי הוא יודע שיש לו עוד סופרסטאר בקבוצה או שהוא באמת לא מסוגל להביא את עצמו למשחק.
שמע ממה שאני ראיתי במשחק הזה הוא שיחק יחסית סביר אם לא מחשיבים את ההתקפה שלו... :).

ושימשיך ככה , אני מתעב אותו , לדעתי הוא אחד הלוזרים היותר גדולים שדרכו על הפרקט בעולם כולו.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'תגובה מצוינת אחי '
תגובה מצוינת אחי
09/06/2011 | 14:40
2
1
מעולם לא הסכמתי יותר.

אוסיף עוד משהו. אולי לברון לא כזה טוב ואתם (כי אני לא) סתם מחזיקים ממנו? כן, הוא מוטצייה פיזית, הוא חזק ומהיר, אבל יכולות אישיות של כדורסל בסיסי, אולי אין לו כמו לגדולים. קליעה, למשל, אנחנו יודעים שלא ממש אין לו, וכשסוגרים אותו טוב, קשה לו גם לחדור.

אני ממש לא שונא את לברון, יש שחקן אחד בליגה שאני שונא וזה אמרה סטודמאייר. אין לי כלום נגד ג'יימס, אני פשוט חושב שהייפ סביבו פשוט מטורף וחסר פרופורציה. האיש רחוק מלהיות שחקן מהגדולים. הוא גרסה של כרמלו אנטוני לעניים. בחיי, זה מה שאני חושב אחרי הרבה משחקים של צפייה בו.

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אתה מגזים'
אתה מגזים
09/06/2011 | 22:42
1
1
תשמע, אני לא סובל את לברון ומת שהוא יפרוש בלי אף טבעת, אבל להגיד שהוא כרמלו אנטוני לעניים זו הגזמה פרועה. מבחינת היכולות האישיות שלו הוא בין הטובים בליגה אם לא הכי טוב. הבעיה העיקרית שלו היא היכולת המנטלית החלשה. מבחינת כדורסל נטו החולשה העיקרית שלו (שהיא משמעותית מאד) היא משחק האוף-דה-בול, אבל מעבר לזה כמעט אין לו חולשות. הוא ריבאונדר ומוסר מצויין לעמדה שלו (אם כי אני לא מסכים עם אלה שחושבים שהוא פליימיקר ברמה של הטופ-5 רכזים בליגה), וכמובן שסקורר מצטיין, וכשהוא מגיע לעבודה הוא אחד המגינים הטובים במשחק. בעיניי הוא ממש לא מהגדולים אי פעם אבל הוא בטוח יותר טוב מכרמלו אנטוני כמעט בכל אספקט של המשחק.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'הוא סקורר מצוין לעונה רגילה '
הוא סקורר מצוין לעונה רגילה
10/06/2011 | 10:33
1
וקצת מעבר לזה. אבל במעמדים הגדולים הוא לא טוב מספיק, ואני חושב שזה קשור ליכולות האישית שלו יותר מאשר מנטליות. כרמלו אנטוני היה נותן יותר ממנו בגמר הזה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אני אומר את זה בגלל האכבה העצומה שלי.'
אני אומר את זה בגלל האכבה העצומה שלי.
09/06/2011 | 13:37
1
1
אני פשוט מאוכזב מבין? , ציפיתי לראות את לברון המדהים של הסדרות של הבולס וסלטיקס(כפי שהגבתי פה והחמאתי לו על משחקים פשוט מדהימים ואפילו "מושלמים" בסדרות הנ"ל) ועכשיו הוא בא לגמר , משחק בחוסר חשק חוסר אגרסביות כאילו הוא בכלל לא רוצה להיות שם. אני לא מצליח להבין את זה , עם כל הכבוד לשון מריון לדשון סטיבנסון ולהגנה של דאלאס. לברון לא אמור להתקשות ולקלוע 17 נקודות למשחק הוא פשוט לא , הוא לברון ג'יימס לעזאזל הוא נראה כמו שחקן על אנושי עד עכשיו בפליאוף אז אני לא מבין מה לעזאזל קורה פה? נכון שהוא מוסר ויותר מנהל את המשחק וזה לגטימי , אני חושב שמיאמי הכי טובה כשהוא על תקן הקווטרבק כאשר וייד ובוש על תקן המסיימים. אבל למשל במשחק הרביעי וייד קיבל טריפל טימים ולברון עדיין לא זרק וכשזרק זה היה זריקות כל כך רעות , שלא מתאים לו לקחת.אפשר להגיד מה שרוצים על בוש ועל האחוזים הבינונים שלו בגמר הנ"ל אבל הוא מנסה הוא אגרסיבי הוא מוכן לקחת את המשחק עליו , לברון נראה שהוא לא רוצה לקחת על עצמו את המשחק ההתקפי שההיט תקועים.
זה מאכזבה נטו אני כותב..ועם זאת אני חושב ואפילו מקווה שלברון ג'יימס יתן משחק חמישי גדול ויראה איזה שחקן ענק הוא. מכיון שאני משוכנע שלברון ג'יימס שחקן ענק והוא הראה את זה בפליאוף הנוכחי שלו שהוא אחד המרשימים והדומיננטים שראיתי מאז שאני עוקב אחרי הנ.ב.א.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-' זאת בדיוק ההרגשה שלי'
זאת בדיוק ההרגשה שלי
09/06/2011 | 13:54
1
יש עוד 3 משחקים ונראה מה הוא הולך להביא למגרש
הוא בעצמו אמר שזו סדרה ולא גמר הסופר בול שהאליפות משוחקת על משחק אחד

אבל במשחקים האחרונים הוא ממש היה OFF בכל מה שקשור לאגרסביות והתלהבות משחק, נראה איזה לברון נקבל במשחקים ב2-3 משחקים הבאים
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'כל מה שיש להגיד על פלאש'
כל מה שיש להגיד על פלאש
09/06/2011 | 00:21
7
1
זה שהוא איבד כדור והחטיא עונשין (זה באמת טיעון?? זה לא שעונשין זה 100 אחוז הצלחה וזה לא שהוא נוביצקי שקולע מהחנייה..הוא סה"כ ממוצע מהקו)..
אבל הוא לפחות הגיע למשחק ונתן יכולת שיא התקפית כמו כל משחק בסדרה הזו,הוא משחק אגרסיבי,הוא טוחן את השומרים שלו דק דק (ולטחון את סטיבנסון זה לא כזה קל) והוא זה שמביא את מיאמי לסיכוי לניצחון כל ערב מחדש..
הוא גם מחזיק טבעת על היד והוכיח את היכולת שלו במאני טיים.

אבל איזה טיעון יש להגיד בעד לברון? שנה אחרי שנה האיש הזה נחנק בסדרות מכריעות,שנה אחרי שנה הוא יורד במכה אחת בעשרות אחוזים ברמה שלו כשזה מגיע למאני טיים של המאני טיים..שנה אחרי שנה הוא הופך מסטאר כשרוני עם מסה של מערבל בטון,לילדה קטנה עם קוקיות במאני טיים..

ווייד הוכיח ב-06 וממשיך להוכיח בסדרה הזו שהוא ה-real deal..
לברון לעומתו שנה אחרי שנה (וזו שנה שמינית ברציפות!) ממשיך ומוכיח שהוא סיסי במאני טיים ושהוא לא קורץ מהחומר שממנו עשויות אגדות..
לא רק שהוא לא יהיה בחיים ג'ורדן,לדעתי הוא גם לא יהיה קובי והאמת היא שבראייה היסטורית כנראה שהוא יהיה מקסימום פלאש..
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'הכל טוב ויפה אבל איפה'
הכל טוב ויפה אבל איפה
09/06/2011 | 01:38
6
1
הבקורת החריפה שלך כלפי וויד בסדרה נגד שיקגו?
להזכירך משחק מספר 3 נגד שיקגו וויד קולע 17 נקודות ב6-17 ו4 איבודים
משחק מספר 4 וויד קולע 14 נקודות ב5-16 ומוסר אסיסיט אחד כל המשחק
משחק מספר 5 וויד מאבד 9 כדורים! ויכולת אלוהית של לברון באותו משחק מסדרת להיט ניצחון

הסדרה רחוקה מלהסתיים, מיאמי צריכים עוד 2 ניצחונות בשביל טבעת ולברון פתאום יכול להתפוצץ במשחקים הבאים ואף אחד לא יזכור לו את משחק 4,
בסך הכל חוץ מהמשחק האחרון לברון נותן סדרה לא רעה ובמשחק הראשון הניצחון היה עליו ובמשחק השני הניצחון על וויד
נכון שוויד בסדרה הזאת משחק הכי טוב במיאמי וקולע הכי הרבה נקודות אבל צריך לזכור שיש לו מצאפ הרבה יותר נוח משל לברון וזאת הסיבה שמשחקים עליו הרבה יותר, ובכלל שלברון היה מקבל כדור נכון למשחקים 1-3 היה בא עליו ישירות דאבל אפ מה שגרם לו לשחרחר את הכדור לשחקן החופשי, אבל המשחק האחרון פשוט היה ביזיון לראות אותו משחק ואפילו אוהדים הכי גדולים שלו התאכזו ברמות מטורפות מהיכולת החלשה שלו
בוא נחכה לסוף הסדרה ואז נתחיל לעביר ביקורות, אי אפשר להתפך כל יום לכיוון אחר ולצאת בהצהרות,

מה שלא אהבתי לראות מוויד זה שהוא לא מנסה להכניס את לברון בחזרה לקצב ולגרום לו לקבל את הביטחון בחזרה
לברון היה שם בשביל וויד שהיה לו את המשברון נגד שיקגו שהתחיל מהמשחק השלישי עד החצי השני של המשחק הראשון נגד דאלאס, בכל המשחקים האלה הוא היה חושך מוחלט ולברון דאג להוציא אותו מזה להחזיר לו את הביטחון, אני לא רואה את זה מוויד

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'הסדרה הזו'
הסדרה הזו
09/06/2011 | 11:35
5
1
היא הכי חשובה של העונה,באופן טבעי יש בה הכי הרבה לחץ..
מול הבולס כל הטריו היה בסבבה והכל ברגוע כי זו עוד לא סדרה של אליפות,אז כולם שיחקו טוב ובמקרה לברון הוביל..
עכשיו בסדרה הזו שהיא מרכז הלחץ של העונה,שזו הסדרה שכל שנה יכולה לבנות אגדות וכוכבים ומצד שני יכולה להגדיר לוזרים וצ'וקרים,בסדרה הזו פלאש מוכיח שהוא רוצח קר רוח והוא דורס למאבס את הצורה והוא בלתי עציר והוא מעלה את הרמה והוא עושה את זה משתי סיבות:
1. כי הוא שחקן ענק והוא המוביל של הקבוצה וזה מה שמובילים עושים (בניגוד למה שג'יימס הרגיל אותנו 7 שנים).
2. כי אין לו ברירה..לברון פשוט נחנק שנה שמינית ברציפות..

לברון חלש בסדרה הזו..זה לא שהוא בינוני..הוא חלש! מלבד משחק מס' 1 ששם עוד הוא היה סביר וקלע 24 שזה קצת מתחת לממוצע שלו,בשאר הסדרה הוא חושך!
הממוצע שלו במשחקים 2,3,4 הוא 15 נקודות למשחק! זה לא בינוני..זה עלוב בשביל מי שנחשב בעייני רבים (ושלא בצדק לטעמי) כשהשחקן הכי טוב בליגה וככוכב הראשי של מיאמי..וזו לא שנה ראשונה שזה קורה לו,זה לא משהו שמפתיע..זה מגמתי,הוא כל שנה בסדרה שבה הקבוצה שלו מפסידה נעלם ומשחק רע ומתחת לרמה שלו..
אין לי בכלל ספק שאם ג'יימס היה מצליח להביא את היכולת מהעונה הסדירה ולתת אותה לאורך פלייאוף שלם אז היתה לו כבר טבעת או שניים כבר בקאבס ובטוח שהשנה הוא היה לוקח טבעת..
אבל הוא תמיד נעלם ותוקע אחרים עם העבודה הקשה..למזלו במיאמי יש לו את בוש ובמיוחד את פלאש שלא נחנקים ומשאירים את מיאמי בתמונה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'שמתי לב שאתה אוהב להסתכל על נקודות'
שמתי לב שאתה אוהב להסתכל על נקודות
09/06/2011 | 12:52
4
1
שלברון קולע בסדרה הזאת ועל פי זה אתה מודד את היעלות שלו במגרש
זאת דרך שטחית ולא נכונה להסתכל על הדברים

קודם כל נתחיל בזה שאת וויד שומר ג׳ייסון קיד ואת לוברון שומר שון מריון, מן הסתם וויד יכול לצור לעצמו נקודות יותר בקלות
דבר שני בסדרה הזאת מהמשחק הראשון דאלאס התמקדו קודם כל בלברון ותמיד שהכדור הגיע אליו יש קבל דאבל אפ וזה גרם לו לשחרר את הכדור

עכשיו שאתה מדבר כל הזמן על מספר הנקודות שהוא קולע למה אתה לא מזכיר את כמות האסיסטים שלברון מסר?
אומנם וויד קולע יותר אבל לברון מוסר יותר, במשחק האחרון זה בלט מאוד, לברון קלע מעט מסר הרבה פי 4 יותר מוויד, וויד קלע המון ומסר הרבה פחות

זה נובע מהסיבה שאתה אוהב כל כך להתעלם ממנה, וויד-קיד  לברון-מריון ותוסיף לזה דאבל טים על לברון כל הזמן שהוא מקבל כדור

יצא לי לראות שידור חוזר של המשחק האחרון, ואתה יודע מה במחשבה שניה עם כמה שלברון היה חלש מבחינת סקור במשחק הזה הוא היה ענק בכל מה שלא קשור בסקור על המגרש
האמת ב2 דקות האחרונות המהלך הטוב ביותר שיצא ממיאמי זה היה הכדור הענק שוויד קבל מלברון לאורך כל המגרש וויד
לא תרגם את זה ל2 נקודות, ואחרי זה הוא הספיק לאבד כדור ולגמור את המשחק

בקשר לזה שאתה אומר שהפיינלס הכי חשוב זה ממש לא מדויק, מבחינת מיאמי ובמיוחד לברון הסדרה נגד בוסטון הייתה בשבילם כמו הפיינלס מבחינה פסיכולוגית ועם הכי הרבה לחץ
לא סתם זה היה נראה כאילו הם זכו באליפות אחרי הסדרה הזאת

ואני לא חושב שהיתרון 2-1 למיאמי בסדרה זה מלחיץ שזה מה שגרם ללברון לקלוע 8 נקודות, הוא כבר היה במצבים יותר גרועים מאלה בפליאוף וניצח כמו גדול

וכמו שכבר אמרנו, בוא נחכה יש עוד 3 משחקים לפנינו
לברון יכול להביא 2 משחקים ענקים ולגמור את הסיפור ולא יהיה זכר למשחק 4
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אסיסטים לא מעניינים'
אסיסטים לא מעניינים
09/06/2011 | 12:57
2
1
אם הם באים על חשבון נקודות ומנהיגות.
ג'ורדן מסר אותה כמות אסיסטים ועדיין קלע ים נ"ק,כל המשחק היה עליו..
לברון צריך לקלוע,בשביל מסירות יש את צ'למרס וביבי..הוא יכול לעזור עם 5 אסיסטים לערב אבל זה רק כל זמן שהוא קולע את ה-25 שלו באחוז יפה.
אם למסור אסיסטים אצלו=להסריח התקפית ולוותר על זריקות ודומיננטיות אז תסלח לי אבל שילך למכור פיצוחים בהיכל נוקיה ויעזוב את סדרת הגמר לאלו ששייכים אליה.

וכל הניתוחים פשוט לא מעניינים..כוכב קולע,כוכב מנצח משחקים וכוכב הוא השחקן הכי דומיננטי בקבוצה שלו..
במיאמי הכי דומיננטי זה ווייד..בסדרה הזו אפילו בוש יותר דומיננטי ומשפיע מלברון..זה כל מה שצריך לעניין בויכוח סביב ג'יימס..סה טו.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אתה קצת נסחף'
אתה קצת נסחף
09/06/2011 | 14:41
1
1
ממש טיפה. עד קפריסין ככה, לא יותר רחוק (וזה לא נאמר בציניות, יש כאן חבר'ה שהם כבר באוקינוס האטלנטי מרוב שהם נסחפו)

בוא נתחיל עם אקסיומה: ללברון אין, וכנראה גם לא תהיה, את אותה רמת האינטנסיביות שיש\הייתה לג'ורדן\קובי
אתה יודע למי עוד לא הייתה? לדאנקן, למשל. גם לדירק לא, עד לפלייאוף הנוכחי. לסטיב נאש, לקארל מאלון, ליואינג, לשאק ולעוד רבים וטובים שבהחלט יזכרו כ'אגדות'.

לברון היה אנמי במשחק האחרון, זה נכון. אבל מדובר במשחק אחד. הוא אמנם לא השתלט על המשחק השלישי, אבל עצם זה שההגנה של דאלאס התמקדה רק בו (והיא התמקדה כמעט לגמרי רק בו) עזרה למיאמי לנצח את המשחק ופינתה את כריס בוש לקליעה האחרונה.
אין ספק שכרגע חובת ההוכחה היא עליו, ואני חושב שגם הוא מבין את זה, אבל אל תצפה ממנו לתצוגות ג'ורדניות\בראיינטיות כי זה פשוט לא הוא, ואפילו ג'יימס יודה בזה. אין לו את הקילר אינסטינקט הזה ואת רמות הריכוז שג'ורדן ובראיינט הגיעו אליהן. הוא פשוט בנוי מחומרים אחרים וזה לא אומר שהוא לא (או לפחות יכול להיות) אחד הגדולים בליגה. יש הבדל גדול בין לא להיות ג'ורדן ולהיות לוזר.

אגב, ביבי - ובעיקר צ'אלמרס - מתפקדים כקלעים יותר במערך של מיאמי, לברון הוא הרכז שלהם במשך רוב דקות המשחק והוא אחראי גם למעט ההתקפות שבהן מיאמי מניעה את הכדור ונראית כמו קבוצה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'מסכים מילה במילה .'
מסכים מילה במילה .
09/06/2011 | 15:34
לצפיה ב-'N6w LeBron James , לא קיבלת באן?'
N6w LeBron James , לא קיבלת באן?
09/06/2011 | 14:33
1
אם אתה מתעקש לכתוב עם ניק אחר, לפחות תשקיע טיפה מאמץ לתקן את שגיאות הפיסוק שלך. לפחות כך יהיה קצת יותר קשה לזהות שזה אתה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'הוא קולע 75% מהעונשין, הוא אמור להחטיא לפעמים'
הוא קולע 75% מהעונשין, הוא אמור להחטיא לפעמים
09/06/2011 | 01:16
1
מה שכן, אני מסכים לגבי איבוד הכדור בסוף המשחק. זה לא משנה שוויד הוא עדיין השחקן הטוב ביותר של מיאמי בסדרת הגמר, ובהפרש גדול.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'לא מסכים'
לא מסכים
09/06/2011 | 04:53
2
1
להחטיא זריקת עונשין בקלאץ' זה קורה כמעט לכל שחקן בליגה (אפילו נובצקי החטיא אחת ולו כמו שידוע יש כ 93% מהקו) - אי אפשר להאשים אותו בזה.

לגביי האיבוד כדור זה גם לא מדוייק, לדעתי הוא קיבל את הכדור מעט יותר מדי רחוק מהיד + אח"כ הוא הציל את הכדור עם המסירה למילר, כשמילר תפס את הכדור ביד היה בערך 2.7 שניות שזה די הרבה לעשות איתו משהו, הוא נלחץ והחליט לזרוק מייד ...
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אי אפשר גם להפיל את התיק על מילר'
אי אפשר גם להפיל את התיק על מילר
09/06/2011 | 05:57
1
2
המסירה שלו לווייד הייתה סבירה רק שווייד לא הסתכל על הכדור והתכונן כבר לסיבוב ולזריקה.
אחרי זה כשווייד הצליח להציל את הכדור ולמסור אותו חזרה למילר אז אי אפשר להאשים את מילר שעם כל הלחץ של זה שהם איבדו הזדמנות לא הסתכל על השעון אלא זרק את הכדור בהזדמנות הראשונה שהוא יכל.
הריי זה שהכדור הגיע בכלל לידיים שלו היה שוק עבורו שלא לדבר על כל התהליך שגרם לכך שהכדור הגיע אליו בסוף.

במשחק הזה (ואני מדגיש - במשחק הזה) אף אחד לא יצא לוזר לטעמי. אפילו לא לברון שאמנם לא תרם מבחינת נקודות אבל חייבים להודות שעשה המון מהלכים כמו אסיסטים קריטיים וכו'. נכון, זה לא מה שמצפים מלברון אבל נראה לי שגם הוא נשחק עם הזמן והריי שהוא עולה כבר תקופה ומשחק כדורסל באינטנסיביות של פליי אוף כשרוב הקבוצות שמות עליו דגש. זה התיש אותו מן הסתם.
אז זה שהוא היה אנמי ולא תקף את הסל זה אכן מפתיע (נדמה שבעיקר לצופים ולפרשנים) אבל זה לא מזכיר בכלל את ההצגות שלו כמו במשחק מספר 5 מול בוסטון בשנה שעברה בה הוא התחבא מהכדור.

מבחינתי שלברון ימשיך ככה.
אני ראשון השמחים על כך.
אבל לדעתי לא צריך למהר להכתיר כתרים או להספיד הספדים על פי משחק או 2.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'נכון, מילר לא אשם'
נכון, מילר לא אשם
09/06/2011 | 07:39
1
לא אמרתי שהוא אשם ואני מסכים איתך, אף אחד לא יצא לוזר גם לא לברון, רשמת את זה יפה אין לי מה להוסיף :)

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אני מרגיש קצת מצחיק להגן על לברון'
אני מרגיש קצת מצחיק להגן על לברון
09/06/2011 | 02:30
1
אבל מאז שNew lebron James  הלך (שימו לב שהוא ממשיך להפציע פה ושם בניקים שונים כמו "משתמש חד פעמי יד 2" פה למעלה... די קל לזהות את הסגנון) נותרה התגובת נגד חריפה שהיו לדברים שלו בלי איזון - ולדעתי זאת הגזמה פרועה.

כן, לברון נחנק, אין מה להגיד, הוא באמת התכווץ במשחק 4 וכמו שכתבתי קודם זה ממשיך את היכולת הבינונית מאוד ומטה שלו בגמר... אבל אתה מעוות קצת את הנתונים - אי אפשר להגיד שהוא צ'וקר כי הוא נחנק בחצי גמר מזרח - כי זה היה הרגע הכי חשוב והוא צ'וקר כי הוא נחנק בגמר - כי זה הכי חשוב.

או שהגמר הכי חשוב או שהחצי איזורית. השיטת טיעון הזו פגומה, כיוון שבסופו של דבר יש רק אלופה אחת לNBA כל שנה, וקבוצות, כולל אלה של לברון ג'יימס - עשויות לעוף. אם אתה כל פעם תסתכל על הסדרה שבה לברון מפסיד (שבלי יותר מדי הפתעות, היא בקורלציה עם יכולת חלשה שלו) אז ברור שתגיד ש"בבמה הכי גדולה בעונה" הוא נחנק..

אבל למעשה השנה הוא לא נחנק בסיבוב השני ולא בגמר האיזורי - הוא נתן משחקים אדירים גם נגד בוסטון וגם נגד שיקאגו והיה קילר בסיום. נכון, הוא צריך להמשיך ולהתעלות גם כשהוא מתקדם - אבל לי זה נראה שאם הוא היה נחנק בגמר האיזורי היית כותב שהוא שחקן משני וצריך החלפת חיתולים וכו' וגם אם זה היה בחצי הגמר האיזורי. כשלברון לא משחק טוב, הקבוצה שלו מפסידה - אבל זה לא גורע מזה שהוא נתן תצוגות קלאץ' ברגעים גדולים וחשובים בפלייאוף הזה ממש.

זה לא עניין של אשליה, הוא שחקן מדהים. הנקודה שבה אני לא חולק עלייך היא בקשר לכך שהוא צריך להפסיק להיות ילדה קטנה ולנסות להיות רכז כשקשה, אלא להתפתח ולהיות מנהיג על המגרש תמיד, ולא פעם כן, פעם לא. הוא צריך עיקביות.

במידה רבה מה שייקבע את דעתי על ההיחנקויות שלו הם המשחקים הבאים - אין יותר לאן לברוח, או שהוא לוקח את המושכות בידיים ויוצא מלך כמו הכינוי שלו, או שבאמת בסוף הוא ייצא ליצן החצר. (אם כי ליצן חצר שהוביל את הקבוצה שלו לגמר צמוד והיה מילימטר מאליפות העונה).
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'מצטרף לרעם טרופי'
מצטרף לרעם טרופי
09/06/2011 | 09:18
22
1
הביקורת על לברון - לא רק מצדך, גם באופן כללי, קצת יוצאת מפרופורציות.
הוא ניצח בפלייאוף הזה כבר כמה וכמה משחקים במאני טיים והיה גדול.
והסדרה, למרות שהוא לא מדהים עד עכשיו, נמצאת בשוויון 2, כשעד עכשיו 3 מ 4 משחקים מוכרעים ברגעי הסיום, בד"כ בידיים של נוביצקי.
יש לו עוד מספיק זמן להגיע למשחקים ולנצח. ובכל מקרה, יהיה קשה לטעון שהוא צ'וקר אחרי הפלייאוף הזה. משחקים רעים יש לכל אחד, והוא משחק בקבוצה שבה לכפות את עצמו על המשחק משמעו להפסיד (מי אמר משחק 2?), כשיש לידו שחקן נוסף שיכול לקחת את המשחק על הכתפיים ולנצח.

הטענה שלך שאין מצב שקובי או ג'ורדן זורקים רק 11 זריקות לא בהכרח מעידה על משהו טוב - זה הכרח במקרה של שחקנים שהקבוצה נתלית רק עליהם, לברון ווייד הם שניים, כל אחד מהם יכול ביום נתון לנצח משחק, בטח כמו שההגנה של מיאמי נראית (ואת זה הם נותנים גם ביום גרוע), ובטח כששניהם כל כך מפחידים, גם ביום רע.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'בסופו של דבר, אתה מקבל את מה שאתה מזמין'
בסופו של דבר, אתה מקבל את מה שאתה מזמין
09/06/2011 | 10:45
16
1
אם לברון מצהיר שאי אפשר לשמור עליו ובאותו היום הוא קולע 8 נק' בסידרת גמר אז שלא יתפלא שכותשים אותו מכל הכיוונים אח"כ.

אם הוא מצהיר שאליפות תתחיל את המורשת שלו אז הוא צריך לגבות טוב מאוד את ההצהרות האלה, אחרת הוא פשוט הופך לבדיחה והוא יכול להאשים רק את עצמו.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אין ספק שהוא הזמין'
אין ספק שהוא הזמין
09/06/2011 | 12:22
15
אבל לטעמי הוא מקבל כרגע מעט יותר ממה שראוי, נניח, ליום אחרי ההכתרה של דאלאס. אני בסך הכל אומר שלקשור כתרים צריך בסוף העונה, לא לפני...

וסליחה, אבל אני פשוט מת מפחד שעכשיו נקבל שני משחקים של 40+, גם נפסיד, גם נצא אהבלים, וגם נצטרך לקרוא מאות הודעות של גרופיז שתובעים (ובצדק) שנאכל את הכובע...
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'לא נצא אהבלים'
לא נצא אהבלים
09/06/2011 | 12:29
14
1
כי אם לא פלאש אז הסדרה הזו כבר היתה נגמרת אחרי 4 משחקים..
את הצ'אנס הזה לגרום לנו לאכול את הכובע,לברון מקבל בזכות מישהו אחר בכלל..וזו הטענה הכללית..הוא נעלם ומישהו אחר גורר את הקבוצה רחוק בשביל שלברונית תוכל לקבל צ'אנס להתפוצץ ולמכור אשליה שהוא זה שהביא אליפות..
הMVP של הגמר סגור כבר בין פלאש לנוביצקי..
השחקן מספר 1 של מיאמי ומי שהיה וגם העונה נשאר האלפא דוג הוא ווייד..
מי שהיה ונשאר הפרנצ'ייז הוא ווייד..
לברון הגיע כאורח ובאף שלב של העונה לא הצליח להפוך לבעל הבית..הוא התקרב לזה בסדרות עם הבולס והסלטיקס אבל מהר מאוד בסדרה הזו הוא פינה חזרה את הסלון לווייד והלך להסתתר בשירותים מאחורי האסלה שבתוכה נמצאים כל אוהדי הקאבס שהוא חירבן החוצה בקיץ וכל המבקרים שבהם הוא נכנס בטענה שהם סתם חארות שמחפשים רע בהיט..
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אחי, גם אם עד עכשיו הוא לא הגיע'
אחי, גם אם עד עכשיו הוא לא הגיע
09/06/2011 | 12:36
13
1
שתי התפוצצויות פלוס באזר ביטר והוא MVP של הסדרה וכל השאר נשכח... ככה זה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'כבר כתבתי למישהו אחר פה'
כבר כתבתי למישהו אחר פה
09/06/2011 | 12:59
11
אם לא פלאש הסדרה הזו היתה נגמרת בשלישי על 4-0 ואז ללברון לא היה בכלל את הצ'אנס להתפוצץ ולמשוך את הפיקציה הזו עוד עונה..
עצם זה שהוא תלוי כל כך במישהו אחר זה רק מוכיח שהוא לא בנוי להיות מספר 1 בקבוצה אלופה..הוא לא התאים בקאבס והוא לא מתאים עכשיו..
שיבוא ויגיד "זו הקבוצה של ווייד ואני פה פשוט בשביל לעזור לו להביא תארים" ואז אני אכבד אותו ואגיד שסבבה הוא סוף סוף מפסיק לשחק אותה מלך ומתחיל להבין שהוא רק נסיך.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אתה מגזים בטירוף'
אתה מגזים בטירוף
09/06/2011 | 13:31
אם אם ואם
אותו דבר אפשר להגיד על לברון בסדרה נגד שיקגו, אם לברון לא היה משחק נגד שיקגו וויד היה הולך הבייתה כבר בגמר האיזורי

אתה מתייחס אל לברון בסדרה הזאת כאילו הוא אוויר ולא עשה כלום כל הסדרה, להזכיר לך הוא עדיין חתום על הניצחון במשחק הראשון
לברון הוא הסיבה שאנחנו עכשיו דנים פה על סדרת הפיינלס בין מיאמי לדאלאס הרי ב3 שנים האחרונות מיאמי הייתה כלום ושום דבר שוויד בעל הבית שיחק בא

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'חבל'
חבל
09/06/2011 | 21:14
9
הזלזול שלך בלברון מוציא את העוקץ מהטענות החצי רופפות שלך גם ככה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'לא מזלזל בו'
לא מזלזל בו
09/06/2011 | 22:36
8
1
בעיקר נמאס לי מההייפ ההזוי סביבו..כאילו הוא איזה שחקן עם 2 טבעות ועוד פעמיים MVP של סדרת גמר..
האיש היה רק פעם אחת ב-7 עונות בגמר הNBA עם הקאבס וקיבל שם בראש..לא מאשים אותו על מה שהיה בגמר אבל כן מאשים על זה שרק פעם אחת הוא הוביל קבוצה למעמד הזה מתוך 7 עונות..
עכשיו עונה שמינית בליגה,הוא נותן פלייאוף מצוין ומתגבר על שומרים נפלאים כמו דנג,פירס ואיגי..
מגיע לסדרת גמר ושוב נעלם וחוזר להיות השחקן הכל כך מפוספס שנחנק ברגעי האמת..
אם מיאמי לא תהיה אלופה השנה אז מה יגידו עליו? גם עם פלאש ובוש הוא לא מסוגל לקחת אליפות? עד כדי כך יש לו אופי חלש במעמדים האלו? עד כדי כך הקילר אינסטינקט שלו לא קיים?
ואם יקחו אליפות,הרי די ברור שפלאש יהיה MVP ולגמרי בצדק..מה זה אומר על לברון?
הרי תחילת שנה היה ויכוח פה בפורום לגבי האם פלאש נשאר בעל הבית ולברון סיידקיק סטייל פיפן או האם לברון בא להשתלט על הקבוצה ולהפוך את ווייד לפיפן שלו ולקחת אליפות שתהיה על שמו בעיקר..
אני חושב שבסדרה הזו קיבלנו תשובה..זו היתה ונשארה הקבוצה של האיש היחיד במיאמי שמשלב כישרון אדיר עם קילר אינסטינקט משובך ועם אופי של בטון..ווייד כמובן..
לברון ממשיך להוכיח שאליפות הוא לא יביא ככוכב ראשי בחיים..אין לו את זה,ורק אם תרפד אותו בסגל מושלם אז הוא יצליח לעשות את זה.

לגבי הטענות הרופפות שלי,אני לא רואה בהם מה שאתה רואה..
אשמח אם תעמיד נקודות מסוימות שבהם אתה מרגיש שאני מחטיא את המציאות.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אולי התאוריה שלך הייתה נכונה'
אולי התאוריה שלך הייתה נכונה
09/06/2011 | 22:55
3
1
אם לוויד היו ממוצעים גבוהים משל לברון בפליאוף אבל אין לו, לא באסיסטים ריבאונדים בדקות משחק ונכון לפני המשחק הרביעי  גם בנקודות
בסדרות של מיאמי נגד בוסטון ושיקגו לברון היה השחקן הראשי של מיאמי והמנהיג
בניצחון הראשון של מיאמי בפיינלס לברון היה איש המשחק, כרגע וויד מוביל בממוצעים בסדרה והוא משחק טוב יותר אבל גם יש לו מצאפ נוח יותר
אבל הסדרה עוד לא גמורה וגם תואר הMVP לא סגור עדיין, במידה ולברון התעלה בשני המשחקים הבאים ויביא 2 ניצחנות למיאמי שהוא הדומננטי בקבוצה ככל הנראה הMVP ילך אליו

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'חסמו אותך'
חסמו אותך
10/06/2011 | 01:02
1
1
אז אני לא מדבר עם רוחות :)
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-''
10/06/2011 | 01:39
לצפיה ב-'האמת שממוצעים לא בהכרח מוכיחים את הטענה שלך'
האמת שממוצעים לא בהכרח מוכיחים את הטענה שלך
10/06/2011 | 02:21
1
וחוץ מזה שאני חותם שלברון לא יהיה MVP של הגמר.
בחיים לא יתנט לו גם אם הוא יתן 2 משחקים של 40 נקודות. הוא פשוט לא הופיע ליותר מידיי משחקים בסדרה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'תבין שעצבים וכעס לא מחזקים טענות'
תבין שעצבים וכעס לא מחזקים טענות
10/06/2011 | 02:29
1
1
אתה מדבר עליו בלשון נקבה.
קורא לו לברונית.
מדבר על אסלות והסתתרויות.
קשה לי להתווכח כשאתה משתמש במוטיבים אינפנטילים בכל משפט שני.

לגופו של עניין, אם לקובי לא היה את שאק גם הוא לא היה זוכה ב-3 האליפויות הראשונות, ואז היינו מחכים לסוף שנות העשרים שלו עד שהוא היה זוכה המשהו.
וגם מייקל לא זכה באליפויות בצעירותו למרות מספרים מדהימים.
אני לא אומר שלברון בטוח יזכה כשחקן ה-מוביל של קבוצה מסויימת, אבל תן לו להנות מהספק, הוא מהרגע הראשון שהגיע לליגה קיבל קוף, יותר נכון גורילה לסחוב על הגב, יכול להיות שאחרי שהוא יעמוד באתגר המפוקפק עפ הטריו במיאמי הוא יחליט לכבוש עוד פסגה ויילך למקום שבו הוא יהיה הכוכב הבלעדי ויזכה באליפות משלו.
אבל תן לו להנות מהספק, הבחור עוד צעיר כדי שתגיד שהוא צ'וקר.

אגב, אני לא יודע אם אנשים פב זוכרים, אבל עוד מלפני שהעונה החלה הדעה אני ועוד מספר אנשים טענו שהמטרה של העונה מבחינת מיאמי היא גמר אזורי, להגיע לסדרה הזאת ובמיוחד לזכות באליפות זה בונוס מבחינת מיאמי, העונה הבאה תהיה המבחן האמיתי שלהם. אם אז הם ייכשלו אתה יכול לקרוא לשלושתם צ'וקרים.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'ההשוואה לא נכונה'
ההשוואה לא נכונה
10/06/2011 | 12:08
1
לברון הגיע למיאמי עם המוניטין של השחקן הכי טוב בליגה..
הוא נחשב בעייני רבים למוטציה גנטית,לאתלט נדיר ולשחקן מושלם כמעט..
לא מעט שמענו שהוא יותר קרוב לג'ורדן מאשר קובי.
את השבע שנות הכנה לרגע הזה הוא עשה בקאבס שזה מקביל ל-6 שנים הראשונות של MJ בבולס כשהוא גדל מרוקי צעיר לכוכב על ובינתיים הוסיפו לצידו שחקני משנה שעזרו לו.
לברון 7 שנים ניסה לעשות אותו דבר,ההנהלה הוסיפה לו שחקני משנה אבל הוא עצמו חסר את האופי והיכולת הזו להשתולל בפלייאוף ולקחת אליפות..
אז מה הוא עשה? ברח למיאמי וחבר לפלאש ובוש,סבבה נניח..
אבל הוא הגיע למיאמי ככוכב על והשחקן מס' 1 בליגה בעייני הרוב כנראה..אז איזה סיבה יש לי לתת לו את הספק? הוא היה אמור השנה להיות האלפא דוג בפלורידה ולהפוך את ווייד לפיפן שלו..הוא לא עשה את זה..הוא פשוט הפך את עצמו לפיפן של ווייד..זה מבחינתי סתם חותם סופי על כך שלאיש אין אופי לקחת אליפות על הגב ככוכב ראשי ובלעדי,משמע אליפות שתירשם בעיקר על שמו ותהיה משהו פרטי שלו.
מעבר לזה,גם אני אמרתי שמיאמי לא תהיה בגמר וזו עונת בנייה כי הסגל המשלים חלש מדי..אבל אז מייק מילר ומייק ביבי הגיעו ואז גילינו שג'ואל אנתוני דווקא לא רע..
ואז מיאמי בעטו את הבולס ואת הסלטיקס הביתה ועלו לגמר,בשנייה הזו הם איבדו את הזכות להגיד שהם ב"עונת בנייה"..
הם הוכיחו שהם מספיק טובים לגמר NBA ולא מדובר במשהו מקרי כמו הקאבס ב-07 שעלו בטעות וזה ניראה גם ככה בגמר מול הספרס.
מיאמי בפירוש עלו לגמר כשווים למאבס ואפילו עדיפים,גם פה בפורום,ואני מחזיק מאוד מרוב הפורום,היה דעה רווחת שמיאמי הולכים לאליפות ב-5 או 6 משחקים וחלק הרחיקו ואמרו שזה יהיה סוויפ.
ז"א שמיאמי כן בנתה שם של קבוצה מאוד חזקה ששווה אליפות וכאחת כזו אני לא חושב שמגיע להם עוד עונה לפני שנשחט אותם..
לווייד אולי מגיעה עוד עונה כי הוא עשה אליפות כבר בקריירה,אבל לברון? למה שנרד ממנו? 7 שנים בקאבס הוא עשה במכנס במאני טיים,7 שנים הוא נהנה מהספק של "אין לו צוות מספיק טוב אז זה לא פייר כי לפירס וקובי יש צוות חזק יותר",עכשיו יש לו 2 סטארים לצידו בחמישייה ויש לו עוד כמה שחקני משנה שתורמים..
הפעם אין תירוצים..
כששאק ופלאש התחברו ב-04/05 אז הם היו 2 כוכבים עם סגל מסייע נחמד ורק עונה אחרי זה כשגארי פייטון בא והשלים שלישיית כוכבים אז הקבוצה לקחה אליפות.
השנה הם כבר התחילו משלושה כוכבים..אז אני לא רואה סיבה שהם לא יהיו אלופים..בטח לא אחרי שביבי חתם במהלך העונה והוסיף להם אחלה שחקן לחמישייה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'עכשיו התיאוריה שלך '
עכשיו התיאוריה שלך
10/06/2011 | 07:11
1
1
קרמה עור וגידים וכל מה שהיה צריך זה רק משחק אחד כזה ....
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-''
10/06/2011 | 12:09
וזו לא ממש תאוריה כשזה מבוסס על 8 עונות כולל זו..
אבל כן אני די שמח שגם אתה מסכים איתי אחרי המשחק הזה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'דרך אגב'
דרך אגב
09/06/2011 | 13:40
1
באופן אישי אני לא מסכים עם הטענה שהוא לא הגיע.
לברון מנהל את המשחק מצויין עבור מיאמי לטעמי ועושה עבודה שהרבה רכזים בליגה לא מסוגלים לעשות.
לצורך העניין, הרכז בקבוצה השניה שנחשב לאחד מהטובים בהיסטוריה נראה הרבה פחות טוב מלברון עד עכשיו.
נכון שאפשר לצפות ממנו להרבה יותר, בטח ובטח ברגעי ההכרעה אבל אם יש מישהו אחר שיקח את האחריות הזאת, סבבה.

הבעיה שלי היא עם ההצהרות המפוצצות שלו.
אם אתה אומר שאף אחד לא יכול לשמור עליך (שזה נכון אגב) אז תביא את זה למגרש ולא למצלמות הטלויזיה.
וכן...סביר להניח שבמשחקים הבאים הוא גם יעשה את זה...מפחיד אבל לא מפתיע
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'תן לי לשאול משהו'
תן לי לשאול משהו
09/06/2011 | 11:46
4
1
אמרת ואני מצוטט:
"משחקים רעים יש לכל אחד, והוא משחק בקבוצה שבה לכפות את עצמו על המשחק משמעו להפסיד (מי אמר משחק 2?), כשיש לידו שחקן נוסף שיכול לקחת את המשחק על הכתפיים ולנצח."

אין לי בעיה עם הטיעון הזה בהנחה שג'יימס היה משתמש בו במשחק אחד בסדרה כשבאמת הוא נפל ליום רע כמו משחק 4..
אבל האם זה ניראה לך הגיוני שבמשך כל ארבעת משחקי הסדרה עד עכשיו הוא מפנה בשמחה את הבמה לפלאש?
זה הגיוני שפלאש תותח 4 משחקים ולברון אפילו לא מנסה לתת משחק אחד שירשם על שמו?
איזה כוכב על שרוצה להיות הגדול ביותר בהיסטוריה,ששזרו סביבו כתרים ובנו סביבו מיתוסים,היה מרשה לעצמו לתת למישהו אחר בקבוצה לנצח את הסדרה לבד ושתהיה רשומה על שמו? זו בדיוק הטענה שלי..כשזה מגיע לסדרה שבה ללברון קצת קשה (זה לא משנה אם זה חצי גמר או גמר אזורי או גמר NBA) מול מה שזורקים עליו בהגנה או שפתאום זריקות לא נכנסות אז הוא בלי שום התראה מוקדמת פשוט מפנה את הבמה ונותן לאחרים להוביל..זה לא נקרא קבוצתיות,זה נקרא "הצילו,אני מפחד שמישהו יקלע במקומי"..
אז בקאבס באמת לא היה מי שיתפוס את המקום,הם היו קבוצת משלימים מצוינת שלצד כוכב על עם ביצים ואופי היו יכולים להביא אליפות..
אבל במיאמי יש לו את פלאש אז עכשיו אתה בעמדה שאתה יכול להגיד שהסדרה ב2-2 וששלושה מארבעה משחקים מוכרעים בבאזר (אחד מהם אגב הוכרע ע"י פלאש,כמה הוכרעו ע"י ג'יימס?) וכל זה..אבל אם פלאש לא היה בקבוצה ובמקומו היה נניח ג'ייסון טרי שהוא שחקן מעולה אבל לא יכול להוביל קבוצה,האם עדיין הסדרה היתה ב2-2?
אני חושב שהיא היתה ב3-1 או 4-0 למאבס..כי לברון שוב נעלם והפעם יש לו למזלו את מי שיכפה על הfuck ups שלו..

מצטער מאוד אבל לברון הוא פשוט פיקציה,הוא מסרב להגיע לבמות המרכזיות של העונה,הוא מסרב לשמור על יכולת שיא במשך פלייאוף שלם,הוא מסרב להפסיד עם המסורת המבישה הזו של להיעלם לפתע באמצע סדרה חשובה ולתת לאחרים לנצח לבד..
הוא מסרב להיות קובי/ג'ורדן...הוא פשוט מחליט שטוב לו להיות לברון עם כל מה שזה אומר מסביב..הרע (ויש הרבה) והטוב (שלא מנוצל עד תום לטעמי וחבל..).
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'להפסיק עם המסורת**'
להפסיק עם המסורת**
09/06/2011 | 11:48
לצפיה ב-'את ההצהרה "אני לא ג'ורדן" הוא בעצם שחרר כבר..'
את ההצהרה "אני לא ג'ורדן" הוא בעצם שחרר כבר..
09/06/2011 | 12:34
2
1
עם החבירה לוייד, אז שחקן טופ 3, היום שחקן טופ 5 לפחות בליגה. לברון לא משחק בקבוצה שבה הוא המלך היחיד, אין סיבה שיתנהג כאילו הוא כזה. אם לברון יכפה את עצמו על המשחק ביום רע, אפילו אם מיאמי איכשהו ינצחו בסוף, הקבוצה תשלם מחיר כבד בטווח הארוך.

כמו שזה נראה, לברון צריך גם לאזן את האגו של השחקנים שלידו, אחרת הכל יקרוס בשניה. אם יש לו משחק פחות טוב, או מאצ' אפ בעייתי, הוא לא בעמדה לכפות את עצמו, לא לצד וייד.

למייקל לא היה וייד, היה לו סקוטי. לקובי לא היה וייד, היה לו (ויש לו) פאו. אלה לא שחקנים שאפשר להעביר אליהם את כובד האחריות של משחק בסדרת גמר.

וזה לא שלברון חסר תרומה או מחרב משחק - הוא עדיין מפחיד, עדיין שומר מעולה, עדיין מושך אש בהתקפה, ועדיין מוסר ולוקח ריבאונדים. המטרה שלו היא לנצח, לא להיזכר כטוב מכולם (אני בספק גדול אם מייקל הגדיר לעצמו כמטרה להזכר כטוב אי פעם).

והשורה התחתונה שלי, כמו שכתבתי לניר: תתאפק עם זה עד סוף הסדרה. כל עוד שהסדרה משוחקת, המשחקים שהיו לא מעניינים. מעניים המשחקים שנשארו. ונשארו מספיק הזדמנויות כדי שלברון יטביע חותם.

אם מיאמי באמת תפסיד, יהיה לנו קיץ שלם לחגוג, אם מיאמי תנצח בלי שלברון מתעלה, יהיה לנו קיץ משעמם. אם לברון ייקח עכשיו את כל האליפות על הגב שלו, צפויות לנו כמה שנים בלי טעם ובלי ריח. אז אולי כדאי לחכות? בכל מקרה נשאר רק שבוע
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'רק עניין קטן'
רק עניין קטן
09/06/2011 | 12:54
1
סקוטי לקח את הבולס לסדרת גמר NBA גם בלי מייקל..הוא בהחלט היה שחקן ענק שאפשר להעביר אליו את כובד האחריות ולהסתפק בלתת נ"ק של עזרה..
ג'ורדן עם כל הכבוד לא שם על העובדה הזו ולקח את הבולס על הגב וזה בלי לפגוע ברמה של פיפן.

אה ועוד משהו קטן..למה לא מפסיקים לדבר פה על עניין המצ'אפ? דשון סטיבנסון הוא שומר מעולה,כך היה גם קית' בוגאנס היה בסדרה מול הבולס וגם ריי אלן בסדרה עם בוסטון..
פלאש עובר התעללות הגנתית בדיוק באותה רמה שעובר לברון..
בוגאנס לא נפל מדנג ששמר על לברון,אלן נפל מפירס אבל עדיין היה רמה גבוהה ואילו סטיבנסון ממש לא נופל ממריון..שניהם שומרים מצוינים.
פלאש למרות שמירה קשה בסדרה הזו מצליח להשתולל ומוכיח על עצמו את מה שלברון חשב שנכון לגביו (לגביו=לגבי עצמו,לברון),שהוא אי אפשר לשמור עליו וזה לא משנה כמה השומר איכותי.

ולסיום,אני לא מתכוון לחגוג כלום..סה"כ לשמוח בהודעה אחת על זה שהפרוייקט המכוער הזה כשל ובזה לסיים..
את שאר הקיץ אני אשמח להעביר בדיונים נחמדים פה שלא קשורים למיאמי או לברון או קובי או מייקל :)
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'תגובה קטנה.'
תגובה קטנה.
09/06/2011 | 13:16
אלן היה נוראי בסדרה מול ההיט , שנה שעברה נגד הלייקרס זה סיפור אחר והוא באמת עשה עבודת קודש על יענקלה(יחד עם טוני אלן)
אבל השנה? פשוט איום ונורא וייד לא ספר אותו בכלל ואלן לא הקשה עליו בשום צורה או דרך.
ואני לא מאשים אותו , אני מאשים את דוק ריברס שנתן לריי ריי לשחק משחקים של 38-40 דקות בפאקינג גיל 35 ולא רק זה , הוא נתן לו כמויות דקות פסיכיות במשחקי BACK 2 BACK שריי ריי פשוט נפל מהרגליים בסוף.
קית' בוגאנס באמת עשה עבודה מעולה והוא שומר טוב , ואני מסכים שדשון סטיבנסון הוא גם שומר מעולה , אבל את האמת קיד שומר רוב הסדרה את DWADE ללא הצלחה מרובה אני חייב לציין.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'הטמפרטורת מגיעות לחום שיא לקראת משחק 5'
הטמפרטורת מגיעות לחום שיא לקראת משחק 5
09/06/2011 | 02:20
8
1
סטיבנסון טוען שלברון ויתר על משחק 4 לברון בתגובה אומר שהוא מכיר את הפה שלו עוד מיימי קליבלנד
יכול להיות שסטיבנסון עשה את טעות חייו וזה יעלה לו בטבעת או ההפך

הביקורת בתקשורת אמרקאית על היכולת של לברון היא חריפה ביותר וכנראה שלברון הפנים טוב מאוד את הביקורת השלללית עליו ועד כמה גרוע הוא שיחק
יש 2 אופציות שהולכות לקרות:
1. לברון צ'וקר אמיתי וממשיך את היכולת הרעה ממשחק 4
2. לברון רוצח את דאלאס ב2 משחקים הבאים עוד תצוגות אדירות ומשתיק את כל המבקרים.

אני הולך יותר לכוון האופציה השניה, אין שום הסבר ליכולת העלובה של לברון במשחק 4 אלה רק בשביל ליצור הייפ תקשורתי סביבו לקראת הישורת האחרונה של הפליאוף, אפילו שג'ייסון קיד שמר עליו הוא שחרר כדור החוצה

http://sports.walla.co.il/?w=/7/1830602

NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'הוא שיחק גרוע כדי ליצור הייפ??? '
הוא שיחק גרוע כדי ליצור הייפ???
09/06/2011 | 02:33
1
די נו בחייך עזוב אותנו במנוחה תהנה מהמשחקים חלאס.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'למה להקשיב בכלל לדשון סטיבנסון?'
למה להקשיב בכלל לדשון סטיבנסון?
09/06/2011 | 14:07
6
2
אין לי הרבה חוקים בחיים , אבל מי שמקעקע את השם שלו על הגב+המספר שהוא לא לובש בכלל , אני לא מקשיב לו(כן , אני יודע שהוא לבש מספר 2 בוושינגטון).
מעניין אם הNBA היו מאשרים לו לשחק בלי גופיה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'חחח קעקוע ענק!'
חחח קעקוע ענק!
09/06/2011 | 14:34
אוהב את עצמו אבל זה מגניב לאללה! :)
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'הידעת?'
הידעת?
09/06/2011 | 14:49
לסטיבנסון יש מקעקע אישי.

בתחילת סדרת הגמר הרבה דיברו על הקעקוע שהמקעקע של סטיבנסון עשה לג'ייסון טרי (וגם לסטיבנסון, אבל הוא באמת לא מעניין) של גביע האליפות על יד ימין, טרי עשה אותו כהצהרת כוונות לקראת העונה הקרובה והתחייב להוריד אותו (!) אם הם לא יזכו באליפות השנה.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'זה לפחות מתחת לחולצה, איפה שלא רואים'
זה לפחות מתחת לחולצה, איפה שלא רואים
09/06/2011 | 18:50
3
2
ראית מה יש לו על הצוואר?, אני לא יכול להסתכל עליו מבלי לחשוב על כמה שהוא אידיוט.
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'מה יש לו על הצוואר?'
מה יש לו על הצוואר?
09/06/2011 | 19:02
2
3
לצפיה ב-'את אנדרסן כבר מזמן היה צריך לאשפז'
את אנדרסן כבר מזמן היה צריך לאשפז
09/06/2011 | 19:54
1
3
סטיבנסון אומנם לא מתקרב לרמה של הציפור אבל אני עדיין לא מסוגל להסתכל עליו,
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'אני ממש לא הבנאדם לדבר איתו נגד קעקועים'
אני ממש לא הבנאדם לדבר איתו נגד קעקועים
10/06/2011 | 00:12
1
אבל אפילו בסטנדרטים שלי כל קעקוע מעל גובה הכתפיים הוא מוזר (אתה יודע מה? עורף עוד עובר)
NBA ומכללות >>
לצפיה ב-'הנה דיס של ג' זי על סטיבנסון'
הנה דיס של ג' זי על סטיבנסון
09/06/2011 | 22:23
מהתקופה שלברון שיחק בקליבלנד וסטיבנסון בוושינגטון

http://www.youtube.com/watch?v=pWdluT_DOxw
NBA ומכללות >>

הודעות אחרונות

15:31 | 04.06.19 dory38
20:17 | 27.05.19 Smooth CriminaI
12:41 | 29.04.19 tsveeka23
23:38 | 09.04.19 דיברגנט
17:22 | 09.04.19 המודח
16:51 | 08.04.19 rapgamer4ever
09:12 | 08.04.19 המודח
18:18 | 04.04.19 rapgamer4ever
18:23 | 03.04.19 rapgamer4ever
12:20 | 03.04.19 OrEl74

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ