מדוע התחלתם לאהוד את הקבוצה שלכם?

בגיל 5 גרתי למשך שנה במסצ'וסץ

ככה שבוסטון היו הקבוצה הראשונה שהכרתי. אחרי הרבה שנים שהתחלתי להתעניין בשNBA פשוט החלטתי שאני אוהב את בוסטון כי תמיד הכרתי אותם וזה פשוט תפס. אחרי כמה שנים בוסטון הפכה להיות קבוצת צמרת (כולנו יודעים מתי
) ואז האהדה שלי התחילה לתפוס יותר כי הם גם הגיעו רחוק בפלייאוף והכל.

ב-97' הייתי בטיול בארה"ב

ואני חושב שקנו לי כדור של יוטה ג'אז... ואחרי זה היה TOTAL NBA 98 שהגיע לפלייסטיישן ושיחקתי עם יוטה, והייתי באשליה שגרג אוסטרטג שחקן אדיר והתלהבתי מהמיילמן, וזהו.. כך אני אוהד יוטה היחיד במזרח התיכון.... כיוון שמאהדת יוטה לא מגיעים רחוק מאוד, נראה לי שעם השנים התחלתי גם לעקוב אחרי שחקנים שנהנתי במיוחד לראות, והייתי תקופה שסימפטתי את הלייקרס (כשיוטה עפו, והם בד"כ עפו מוקדם)... בשנים האחרונות חוץ מיוטה אני עוקב אחרי לברון שלדעתי הוא פשוט מכונת כדורסל, כאילו אם היה פנתיאון אלים וג'ורדן היה זאוס לברון היה אל המלחמה... לכן למשל אני עצבני על דרון וויליאמס חח

Ori L88

New member
חפירה AHEAD

פעם ראשונה שבכלל נחשפתי לנ.ב.א היה כשאבא שלי קם ב3 בלילה לראות ג'ורדן נגד יוטה , כמדומני בשנת 1998. וככה פעם ראשונה ראיתי את הדבר האדיר הזה שנקרא נ.ב.א , לאחר מכן שכחתי מזה למרות שבין לבין שיחקתי NBA LIVE 1998 עם PLAYER שככה קראו לג'ורדן בגלל שהוא נודניק ולא הסכים שישתמשו בשם שלו ,בנוסף דניס רודמן היה מחליף שם צבע\סוג שער כל משחק דבר חדשני מאוד ב1998
. עד שנתקלתי במשחק פליאוף בין הרפטורס של וינס קרטר נגד ניקס עם אלן יוסטון ולאטרל ספריוול , כמדומני הניקס ניצחו באותו משחק. ואז התחלתי לעקוב אחרי V.C והרפטורס אבל על אש קטנה , עד 2004 שכבר נכנסתי לזה חזק וכבר הבנתי בדיוק מה הולך בסדרה האגדית בין הפיסטונס לארבעת המופלאים של הלייקרס באותה שנה זו גם הייתה מינסוטה הגדולה של K.G ספריי וקאסל ומאז הבנתי שאני רואה שחקן מיוחד כל פעם שגארנט שיחק וזה פעם ראשונה שעקבתי רק אחרי שחקן אחד במהלך המשחק לראות בדיוק מה הוא עושה בהגנה ובהתקפה דבר שאני לפעמים עושה גם היום , נחמד לראות דברים קטנים שלא היית שם לב אם לא היית עוקב אחרי השחקן הספציפי הזה.אח"כ המשכתי לעקוב אחרי גארנט ואחרי טורונטו עם כל העזיבה של קרטר והעליה לגדולה של CB4 ואפשר להגיד שאהדתי אותם , למרות שאף פעם לא התחברתי אליהם כמו לסלטיקס של הביג 3+רונדו. המשכתי לעקוב אחריהם ואפילו הייתה להם עונה מוצלחת שהם סיימו מקום 3 במזרח קיבלו בראש מהנטס וקרטר(FAIL) ואז הביג 3 התחברו להם והתחלתי לעקוב ולהתחבר עוד יותר לגארנט ולסלטיקס ותמיד אמרתי לעצמי שאני אוהד של גארנט ולא של הסלטיקס אבל זה שקר מוחלט כיום ואני מגדיר עצמי כאוהד סלטיקס ,אומנם אני לא יודע מה יקרה שגארנט יפרוש(זה אולי יקרה כבר השנה , יש שמועות חזקות
) אבל אני עם הסלטיקס עד יום מותי(מוזיקה דרמטית). סיום חפירה ווידאו בונוס כסרטון אחד המיקסים הטובים שראיתי של גארנט במדי הסלטיקס בלבד , למרות שיש מיקסים טובים יותר עם קטעים לאורך כל הקריירה. http://www.youtube.com/watch?v=evzhbNFu6os&feature=player_embedded

EizoTop

New member
גמר 2004

בן דוד שלי מארה"ב היה בארץ וראיתי איתו את הגמר של האנבייאי בבוקר, ושאלתי אותו את מי אנחנו אוהדים הוא אמר לי את הצהוב סגול. ומאז אני אוהד הלייקרס, דווקא אחרי ההפסד בגמר נקשרתי אליהם יותר. קטע מוזר אצלי בבית, זה שכל אחד במשפחה אוהד קבוצה אחרת. אבא שלי אוהד אורלנדו, אח אחד אוהד מיאמי מאז האליפות עם וויד, ועוד אח אוהד של ההורנטס. תמיד יש מלחמות ביננו בפלייאוף

Oxycodone

New member
nba jam ו hang time

הייתי משחק בזה בשנת 96-97 ככה אפילו לפני שהייתי בן 10 והייתי משחק ואז התחלתי להתעניין ב NBA תמיד אהבתי את שיקגו פיפן וגורדן וכדומה אבל בגיל יותר מאוחר ב2004 ראיתי את המשחק הגנה של דטרויט עם ראשיד וואלס והתחלתי ממש לאהוב אותם ולקום למשחקים שלהם בלילה עד אפילו 2008 בפליאוף שהם עפו מול בוסטון 4-2 ומאז אין מה לראות :)

ykay

New member
הסיבה שלי האמת די פשוטה..

נולדתי בשיקגו, גדלתי עד גיל 3 וחצי בעיר, וכשהמפחה חזרה בתחילת שנות ה90 לארץ מהשליחות שלנו שם, היית מצוייד בכובעים וחולצות של הבולס - והרבה אהבה לעיר ולקבוצה. מה גם שעפילו בתור ילד קטן הרגשתי שמייקל ג'ורדן זה פשוט משהו אחר.... מאז אני אוהב ועוקב אחרי הבולס - גם בשנים הרעות, הלא מעטות שחלפו.

וואו היו לי כמה קבוצות

ראשונה, מייקל עם שיקגו שכולם זוכרים. שניה, la של קובי ושאק וקובי די הרס ליאת הכייף לראות את la אחרי שהרס אותה. שלישית, בוסטון בשנה שזכו באליפות איזו קבוצה זאת הייתה חיסלו את קובי ו la בלי מלח עם משחק מדהים. רביעית הייתה אמורה להיות מיאמי,אבל לברון הרס את עצמו ולכן אין לי כיום קבוצה מועדפת,אבל אני מעדיף קבוצות מהמזרח באופן כללי ולאו דווקא מהמערב שיזכו בתואר. באופן כללי ה nba איבד מערכו לפי דעתי,כי גם כאשר קובי לקח אליפויות אחרי שאק זה לא היה זה ולא הייתה מולו קבוצה טובה,כי בשנה היחידה שהיו לו מתחרים על התואר הוא הפסיד את התואר לה בצדק.(בוסטון)

the best24

New member
בוסטון של שנה שעברה לא הייתה טובה אה?

ואורלנדו של לפני שנתיים, אחרי שהדיחה את קליבלנד, הקבוצה הכי טובה בעונה רגילה?
אגב קובי לא הרס שום דבר, הלייקרס החליטו ששאק זקן ובנו מחדש.

ofir50

New member
סן אנטוניו בשנת 95

ראיתי את האדמירל במסיבת עיתונאיםוהתרשמתי מהבחור והאופי שלו. מאותו הרגע אהדתי את הקבוצה הנפלאה הזאת.

אוהד מיאמי מ-2004

הייתי בן 14 והתחלתי להתעניין בNBA, שאק עבר למיאמי והתחלתי לראות משחקים שלהם, אהבתי את השילוב של וויד (נבחר שנה קודם בדראפט) ושאק. שנה אחרי זה אליפות עם הקאמבק מ0:2 ל4:2. השנים הבאות היו "שחונות" עם פציעות בלתי נגמרות של וויד. עד העונה הזאת מיאמי לא עברה אף סדרת פלייאוף מאז האליפות ההיא. אף אחד לא הבין למה בחרתי לאהוד מיאמי. השנה אני מרוצה.

the best24

New member
קובי בראיינט הגדול גרם לי לאהוב את המשחק

לפניו אהבתי את פני הארדווי וניק ואן אקסל. אבל כשהתחלתי לראות NBA בעונת 98-99, ראיתי את הביצועים של קובי ונותרתי פעור פה. מאז, התאהבתי בו ובלייקרס. למרות שבאותה שנה היא ממש לא הצליחה.

הדראפט של 1983 - רלף סמפסון

אני זוכר במעורפל איזו תוכנית ספורט בערוץ היחיד שהיה ומראים שם שחקן פנומן עצום בגובהו עם תנועה של גמל - שלוש פעמים שחקן השנה במכללות - שזה עתה נבחר ראשון בדראפט על-ידי הרוקטס. עד אז לא כ"כ הבנתי היו את חובבי מג'יק ואלה שתמכו בבירד וני חיפשתי משהו אחר... זו ללא ספק הייתה אהבה ממבט ראשון. העונה שאחר-כך הייתה די עלובה (ממילא פה בארץ הקודש היה די קשה לעקוב) מה שהביא אותנו שוב לבחירה ראשונה בדראפט, והפעם דגנו את האקים אלאג'וון כדי להקים את "תאומי המגדל" ושוב הבחירה הצליחה לחדור ל"מבט ספורט" ואני הפכתי לרוקט. בהתחלה עקבתי פה ושם אחרי מה שקורה, אבל מאז גמר המערב של 1986 של הבסנו 4-1 את הלייקרס הגדולים אני עם יוסטון באש ובמים וגם השנים השחונות כנראה לא ישנו את זה - יאללה רוקטס.

ל נ ו ן

New member
נראה לי

שגם אתה היית חותם שבמקום אלאג׳ואן הרוקטס היו בוחרים את מי שנבחר במקום השלישי.

אכן דילמה

אבל כאמור הייתי כבר מחויב ולכן MJ היה עבורי אחד מהרעים, זה היה ברור שמדובר בפנומן - הוא פשוט לא שיחק בקבוצה הנכונה...

endorms

New member
ראיתי את מאנו בקינדר מפרק את הסופרוליג

ומאז התאהבתי בבן אדם מעל הראש. שחקן עם סגנון משחק כל כך יחודי לא דרך וכנראה גם לא ידרוך על אף פרקט אמריקאי יותר לעולם! ברגע שהצטרף לספרס לא נשארה לי ברירה אלא לאהוד בצנעה ובסתר את סאן אנטוניו.... בימים יותר שפויים מעדיף את הלייקרס אבל בעיקר בגלל פיל ג'קסון ודרק פישר הצמד והאגדה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
נוסטלגיה ../images/Emo13.gif

בילדותי לא התעניינתי בכלל בספורט ולא הבנתי כלום בנושא. ידעתי שיש קבוצה שנקראת מכבי תל אביב בכדורסל וקבוצה בשם בית"ר ירושלים בכדורגל וזהו, זה בערך היה הידע שלי בספורט. אני זוכר שילדים בכיתה שלי היו מדברים על מג'יק ג'ונסון ופטריק יואינג ולא הייתי מבין מה הם רוצים בכלל
הפעם הראשונה שראיתי משהו שקשור ל-NBA היתה בתחרות ההטבעות של 86, זאת שספאד ווב ניצח בה, בזמנו זה היה סיפור כל כך גדול שאפילו בחדשות בערוץ הראשון הקדישו לזה תשומת לב. אני זוכר שישבנו אצל סבתא שלי בארוחת שישי בערב וצפינו בזה ביחד כל המשפחה ודודה שלי שאלה אם יש להם קפיצים בנעליים
וכך התחלתי להתעניין קצת ב-NBA, על ג'ורדן עדיין לא שמעתי כי הוא היה פצוע באותה עונה. אז עוד התעניינתי בקטנה אבל ב-88 שוב דיברו במבט ספורט של אז על תחרות ההטבעות והראו קטעים מובחרים והיה שם אחד, מייקל ג'ורדן שפשוט הקסים אותי לגמרי עם הדברים שהוא עשה. מאותו הרגע התחלתי לחקור קצת יותר מי זה היצור המעופף הזה והפכתי שבוי. כפי שכבר ציינו פה, המקור העיקרי בישראל לאוהדי NBA באותה תקופה היה ערוץ המזרח התיכון ששידר משחקים בכל שבת בצהריים ומשום מה הם מאוד אהבו להראות את דטרויט ועוד יותר משום מה, תמיד הם היו מפרקים את ג'ורדן במכות. זה רק עצבן אותי עוד יותר, כי אז ג'ורדן היה נחשב לשחקן מוכשר מאוד אבל הוא עדיין היה אנדרדוג ולכן העדפתי אותו על חבורת האלימים האלה מדטרויט. וזהו...כך התחלתי לצפות אחרי הבולס...בהתחלה בגלל ג'ורדן אבל בהמשך זה כבר הפך להרבה יותר מזה ונגרר לאהבה ל-NBA באופן כללי. כמו אחרים פה, גם אני הייתי אוסף מדבקות ממסטיקים (היו לי איזה 40 מדבקות של דומיניק ווילקינס). אח"כ גם עברתי לקלפים שנשארו אצלי עד היום. זהו, זה בערך הסיפור על איך הגעתי ל-NBA, לבולס ולג'ורדן. נ.ב אחלה שירשור והוא עובר מידית למועדפים של הפורום

קיר קמט

New member
בעבר הייתי עם הטיוולבס

זה התחיל מאיזה משחק מחשב שלקחתי את קייג'י ועשיתי בית ספר לכל הליגה :p ומשם פשוט לא הייתה ברירה, בכל זאת קייג'י הוא שחקן כובש. זה ירד ברגע שהוא עבר בטרייד. מאז אני מחבב את הספרס בגלל מאנו, שהוא השחקן האהוב עליי מאז שראיתי אותו לראשונה, אבל לא יכול להגיד שאני באמת אוהד של קבוצה כלשהי.

למעלה