פינת ברכות לשנה החדשה

שמש157

New member
פינת ברכות לשנה החדשה

אז לקראת תקופה זו של החגים (שלעיתים עשויה להיות לא פשוטה) והשנה החדשה פתחתי שרשור עבור ברכות ואיחולים לעצמנו :)
מוזמנים לכתוב את הברכות שכבר יש לכם בחיים, דברים טובים שיש לכם או שהשגתם, נסו לחשוב על רבות ככל האפשר (כגרעיני הרימון).
וכן לכתוב לעצמך איחול לשנה החדשה, איזושהי מטרה או משהו טוב קטן ובר הישג
שתהיה לכולנו שנה טובה ומתוקה! וחג שמח!!

** ובהמשך לדיון הקודם שפתחתי כאן, נסו לא להיות פרפקציוניסטים- כל ברכה גם אם קטנה ומובנת מאליה היא ברכה! וכל הישג קטנטן או מטרה קטנה היא רבת משמעות!

שמש157

New member
הברכות שלי :)

אז יש דברים רבים שאני מברכת עליהם שיש לי אותם.
בן הזוג שלי- הוא החבר הכי טוב והאדם הכי יקר לי ואוהב אותי מאוד
החתולה שלי מתוקה ומאז שנכנסה לחיינו היא פשוט מתנה
הלימודים המעניינים שלי והלוקחים אותי צעד גדול קדימה לקראת העיסוק שמאז ומתמיד רציתי לעסוק בו.
הטבע והיופי שסביבי וסביבנו והיכולת להרגיש את הערך של כל זה.
המשברים שקמתי מהם והפכו אותי לחזקה, חכמה ורגישה יותר.
ההורים שלי שעל אף שעברנו תקופות נוראיות יחד ועל אף שעשו הרבה מאוד טעויות אוהבים אותי מאוד ותומכים בי היום גם כלכלית וגם רגשית בדרך בה הם יודעים ומסוגלים לתמוך.
אחותי הנהדרת ואחי המקסים
חברות וחברים שבתקופה האחרונה קצת חיזקתי וקירבתי איתם את הקשר.
עשייה משמעותית שהכנסתי לחיים שלי בשנה האחרונה.
ההתפתחות האישית שאני עוברת בטיפול
ההתפתחות הזוגית שאני ובן זוגי התחלנו בטיפול הזוגי
היוגה שאני מתרגלת שעושה לי כל כך טוב

ואני גם מאחלת לעצמי דברים לשנה החדשה
בעיקר שאהיה יותר בטוחה בעצמי ויותר שלמה עם מי שאני, שאפסיק להרגיש שמה שאני זה לא מספיק טוב.
שלא אחשוש כל כך לעשות טעויות ולא אהיה חרדה כל כך מכל מיני דברים שקשורים בכמה מעריכים או לא מעריכים אותי בעיקר בעבודה אך לא רק.
שאמלא את חיי בדברים נוספים כמו קריאה ומוזיקה ודברים שפשוט יעשו לי טוב ויוסיפו לי שמחה בחיים
שאמצא את הדרך להוריד לעצמי קצת עומס... אני נורא נורא עמוסה בהרבה עשייה ובסוף למרות הסיפוק נורא מותשת ומתוסכלת מכך שלא נותר לי זמן לעצמי ולנוח...
שאני ובן זוגי נתקרב עוד ונצליח לשפר קצת את הדברים שחסרים לי בקשר
שארחיב את מעגל החברים שלי ובעיקר אקרב עוד מערכות יחסים עם חברים קיימים.
ושהברכות שכתבתי למעלה יישארו מנת חלקי ויתרבו עוד ועוד

חג שמח ושנה טובה לכולנו יקרים ויקרות!

למעלה