פינת אור וגאווה!

שמש157

New member
פינת אור וגאווה!

טוב אז.. בעבר הייתה כאן פינה כזאת שהייתה ממש טובה וכייפית!
מוזמנים ומוזמנות לכתוב משהו גם אם קטנטן שאתם.ן גאים.ות בו על עצמכם.ן השבוע.
כן אני יודעת שאין כאן הרבה כותבים...
לפורום הזה יש פוטנציאל להיות מקום מאוד תומך. לי אישית הוא מאוד תרם.
וכל קול שנכתב כאן, מביא איתו עוד קולות אחרים...
אז מי שכן עוקב כאן בפורום- מה דעתכם להתחיל לכתוב משהו? כל דבר.. רק שנדע שאתם כאן... אני יודעת שזה קשה לכתוב ולהיות בספק אם מישהו יגיב... יכולה להבטיח שאני אגיב! וגם רק ככה אולי יתווספו לכאן כותבים חדשים...
כשמישהו נכנס לפורום ומבין שאין בו פעילות הוא מייד עוזב... אבל אם מישהו נכנס ורואה שיש קצת מגיבים סיכוי גבוה יותר שיצטרף וככה יש סיכוי שעוד ועוד אנשים ימצאו את המקום הזה כתומך ורלוונטי... ואני יודעת שאני אישית הייתי זקוקה למקום הזה ובוודאי גם לרבים מכם שקוראים כאן ולאחרים...
אז מה אתם.ן אומרים.ות?? ננסה?

שמש157

New member
אז כמובן אהיה ראשונה ואקווה שיצטרפו אליי

אז דבר אחד שאני גאה בו על עצמי השבוע זה שקיבלתי השבוע ביקורת על משהו בהתנהגות שלי במקום שאני עובדת בו.... בהתחלה זה היה לא נעים לשמוע שיש משהו בי שלא מרוצים ממני לגביו... אבל לאחר מכן ראיתי שזאת הייתה ממש ביקורת בונה והיא הייתה לי מאוד משמעותית ולדעתי גם תתרום לי להמשך...!
אז אני גאה בעצמי על היכולת להתבונן כך על עצמי ועל הביקורת שקיבלתי ועל אף האי נעימות לראות כמה זה בעצם טוב ונכון ונאמר מתוך איכפתיות וכוונה טובה.

עוד דבר שאני גאה בו על עצמי השבוע קשור בזוגיות שלי שדי הגיע למשבר בשבועות האחרונים... זוגיות עם אהבה מאוד גדולה אבל גם בעיות שקשה לפתור! עברו עליי כמה שבועות לא פשוטים בנושא הזה...
והשבוע... טוב זה לא שהיה פתאום קל.. אבל היה הרבה יותר טוב.. הייתה לי היכולת להשהות את הניסיון לפתור את הבעיות ולראות את הדברים הטובים שיש בזוגיות ולהרגיש אותם ולשים עליהם את הדגש, כך שהשבוע עבר מהבחינה הזו הרבה יותר טוב :) ואת הבעיות נגיע ללפתור אותן, אולי בטיפול זוגי, אבל היכולת להרגיש ולראות את הדברים הטובים לצד הבעיות ממש חשובה ומשמעותית!

ודבר נוסף שאני גאה עליו זה ששיתפתי חברה קרובה בדברים שעוברים עליי...
בדר"כ לא נוטה לשתף בדברים מאוד אינטימיים ושמאוד קשים לי ביומיום חברות קרובות שלי... בעיקר משתפת את בן הזוג אבל חברות לא וזה חסר לי מאוד... איכשהו מפחדת משיפוטיות מצד חברות...
אבל השבוע שיתפתי חברה קרובה וזה היה ממש נהדר ומשחרר והיא ממש תמכה בי וזה מאוד הקל!

noa144

New member
וואו!!

את מתארת התבוננות וחוסר שיפוטיות שהם ממש לא מובן מאליו...!
אני חושבת שאת יכולה גם להיות גאה ביוזמה שלך כאן עם תחילת הפינה הזו! יוזמה מצוינת :)

וואו זה מעולה

גם בשבילי המקום היה משמעותי. ועדיין חשוב לי. אז תודה.
האור שלי:

1. הפסיכולוגית, היא אור אמיתי, מלווה אותי שנים ולא מתייאשת, ובאמת רוצה לעזור.
2. בעצם כל המטפלים שיש לי. איכשהו בניגוד למזלי הדפוק קיבלתי מטפלים מדהימים ומגוייסים לעזור. דיאטנית, פסיכיאטר, עובדת סוציאלית, ופסיכולוגית.
3. חודש מאז שאימצתי את הכלבה המדהימה בעולם. קראתי לה ליריקה, מי מבין למה?
והיא מושלמת. אני זו שצריכה אילוף כדי להבין ולהסכים לזה שיש לי דבר כזה טוב בחיים שלי.
4. יש לי הצלחות, השגים קטנים כאלו, שבודאי הם קורים בזכות כל הצוות המעולה שלי אבל עדיין הם מקור לשמחה או לפחות להנאה. אולי זה פחות יעניין מה ההשגים כשלא ממש יודעים מה המלחמות, אז בינתיים זה מספיק.
תנסו לכתוב גם, זה יכול לעשות טוב!

שמש157

New member
איזה כיף שכתבת!!

תודה לך.

שמחה ממש לשמוע על התחושה הטובה מול המטפלים, זה אכן אור גדול...!
ורציתי לומר שלדעתי כשאנחנו חוות את המטפלים כטובים זה אומר הרבה עליהם ובו בזמן גם עלינו... זה לא רק הם שמתגייסים זה גם אנחנו שמגייסות אותם לקראתנו... וזה כוח גדול וחשוב שנשמע שיש לך-> לגרום לאחר להתגייס עבורך, זה לא מובן מאליו.
וזה גם כוח גדול לראות את הטוב במטפלים ואת הכוונות הטובות ולחוות את העזרה כמשמעותית גם כשלא קל... וזה עוד כוח ממש גדול שאני שומעת שיש לך וזה נהדר...

ליריקה נראית מקסימה! (אבל מודה שלא הבנתי את משמעות השם
...)
גם לי יש חתולה וכשהיא רק הגיעה אליי ממש התפלאתי על כמה אהבה היא יכולה לתת ואיזה מדהים קשר עם בעל חיים אחר יכול להיות... ועדיין לעיתים מתפלאה.. זו באמת מתנה גדולה שנתת לעצמך ולה כשאימצת אותה :)

הישגים קטנים זה נהדר..! כל הישג הוא משמעותי, קטנים ועוד קטנים בסוף הופכים לגדולים... כל הכבוד!!
ומוזמנת לשתף אותם.. אם מתאים לך... !

שבת שלום, ושיתחיל שבוע עם עוד אור

noa144

New member
כלבה פשושית!

את יודעת מה.. גם היכולת לראות שהמטפלת והצוות רוצים ויכולים לעזור מבחינתי זה דבר שאת יכולה להיות גאה בו..

אני אמשיך לגבי:
השבוע התחלתי משהו שרציתי לעשות הרבה זמן, ואיכשהו תמיד נדחה (וקיבלתי את זה כי לא צריך בכח :). באמת השקעתי בזה השבוע וזה עשה לי טוב, וכבר רואים תוצאות.

איזה כיף לראות

שהפינה הזאת חוזרת לחיים.
בתור מי שהפעילה אותה במשך מלא זמן וכבר לא חלק מהפורום הזה, כיף לחזור לפה ופתאום לראות שמישהו זוכר אותה.
&nbsp
תודה. ומאחלת לך ולשאר הקוראים/ות בפורום המון אור

noa144

New member
השבוע אני גאה

בשולחן שקניתי ביד2 והיה די בנאלי, וצבעתי אותו וציירתי עליו מאד יפה ואני מרוצה מהתוצאה.
&nbsp
מה איתכם?

למעלה