היי

היי

כל כך הרבה זמן שלא כתבתי פה.
רוב הזמן גם בקושי נכנסתי לפה וכשכבר נכנסתי באתי רק לקרוא ויצאתי.

אני במקום אחר בחיים שלי. כן יש עבודה עם האוכל לא אשקר אבל אני גם התקדמתי הרבה מעבר
להפרעה שהייתה לי. השיפור הכי משמעותי אני חושבת זה שאני אוכלת וגם מרשה לעצמי לאכול דברים שפעם
נמנעתי מלהתקרב אליהם. מרשה לעצמי לאכול הכל.

אני לומדת נהיגה , גרה לבד(סוג של) עובדת בעבודה יציבה (
) מתקדמת בחיי, לומדת לחיות את החיים.
משהו שעד לפני שנתיים(כן, עברו שנתיים מאז הטיפול המשמעותי שעברתי) לא חשבתי שאני אעשה(אני אגור לבד?!
לאכול מאכלים שהם איך לומר, משמינים?! אני?! חח אז כן... זה קורה:) ולמען האמת? זה כיף!)

הטיפול האחרון הציל אותי. אני לא יודעת איפה הייתי היום אם לא הייתי פונה לשם. אם לא הייתי מחליטה שאני שמה סוף
למקום השלילי שבו הייתי. אם לא הייתי מחליטה לשים סוף ללילות ללא שינה שעברו עלי (נרדמת מתעוררת נרדמת מתעוררת וחוסר לחלילה.. והיו לילות שהייתי הולכת לישון בבכי וקמה בבכי...) היום יותר קל להירדם. אני משתפרת מבחינה מחשבתית. מתמודדת. מנסה להפנות את האנרגיה למקום אחר חיובי יותר. טוב יותר.
למרות שיש עוד הרבה עבודה. אני רק בתחילת התהליך של לצאת החוצה לעולם אחרי הטיפול(למרות שעברו שנתיים מאז
שסיימתי אותו)

אבל אני גאה בעצמי על זה שהתחלתי את התהליך. על זה שבכלל בחרתי באפשרות לצאת מההרס עצמי שעטף אותי.
מודה על זה שחברה סיפרה על הטיפול שהיא עברה כדי שגם אני אגיע אליו ואנסה ולא הרפתה ממני עד שגם אני הלכתי לשם (והייתי צריכה לעבור פרידה כואבת מבחור כדי שזה יהיה הטריגר שלי ללכת לטיפול הזה... וזה הציל אותי)

וזהו. סתם הרגשתי צורך לשתף קצת אחרי שנים שלא כתבתי פה.
(בעיקר כי בחרתי להתרחק מהפורום הזה ממקום של אני צריכה להתרחק מטריגרים ולהתמודד עם עצמי)
אבל הפורום הזה היה סוג של בית. ואני לא שוכחת מאיפה באתי(חח כמה שניסיתי כנראה שזה בלתי אפשרי)

ל3

New member
גאה בך

אני לא מכירה אותך משנים עברו פה כי אני פה רק מספר חודשים אבל בהחלט מסכימה איתך שהמקום הזה נותן תחושה חזקה של שייכות, בית, מקום שקשה לעזוב ולא לחזור לבקר. כולי הערכה וכובד אלייך על המאמץ האדיר שעשית לשנות את חייך ולהפוך אותם לטובים יותר. מרגישה צבועה לכתוב שהלוואי וגם לי זה יקרה כי רגע הרגש ששולט בי הוא לשמר את המצב כפי שהוא ואף להחריפו והרצון שלי להבריא רחוק ממני מרחק אלף שנות אור מהרבה סיבות אבל אולי בכול זאת אשאל אותך אם תוכלי להרחיב על הטיפול שהציל אותך- מה היה שונה בו מטיפולים אחרים? מה היה שונה בך?
ושוב מחבקת אותך על הדרך שעשית וכמובן על ההישג הכביר

(בסוגריים)

[לא רוצה להסיט את הנושא של פותחת האשכול, אבל הרצון להחריף את המצב הוא חלק מהמחלה, והשאלות שלך, והנסיונות לטפל, ועצם זה שאת כאן, כל אלו מראים שיש בך גם רצון לחיות טוב יותר.
אם תרצי לענות תפתחי כבר הודעה משלך שלא נפריע... :) ]

קודם כל, תודה שקראת (אולי ט׳. אבל מקווה שלא)

ועל התגובה

הטיפול שעברתי היה שונה כי הוא לא ״רגיל״ נגדיר את זה ככה.
זה לא היה טיפול תרופתי זה היה טיפול שטיפל בעצם ברמת הרוחניות שלי קצת קשה לי להסביר. הדבר שהיה שונה בו זה שהיא טיפלה בי בשורש הבעיה , בסיבה לזה שהגעתי להפרעות אכילה. ולא בהפרעת האכילה עצמה. אני הייתי לפני הטיפול הזה בלי טיפת ביטחון עצמי בלי שום סיכוי למצוא עבודה יציבה בלי שום סיכוי לחשיבה חיובית על זה שבכלל מגיע לי טוב. מגיע לי להיות בטוב. הייתי עם המון חרדות של מה יהיה איך יהיה מי אני מה אני וכמה אני... ובעיקר היה שונה הרצון שלי לחיות טוב יותר. להתגבר על הפרידה הכואבת שעברתי מהבחור ההוא שהורידה אותי נמוך והחזירה אותי לרגעים ללא אכילה...

אני מסכימה עם מי שהגיבה לך לפניי שצריך לרצות להגיע למקום אחר טוב יותר בשביל באמת להצליח בטיפול. אם לא הייתי מחליטה ואומרת לעצמי : ״עד כאן! אני לא נשארת במקום השלילי הזה יותר, אני רוצה חיים אחרים ואני אלחם להיות במקום טוב יותר״ לא הייתי מצליחה בטיפול הזה. לא הייתי מצליחה לפתוח את הפתח הזה לאור. לטוב. לשמחה פתח לראייה של צבעים אחרים בעולם הזה(ולא רק שחור ולבן)

ל3

New member
תודה על הפירוט

נשמע שעשית עבודה טיפולית קשה ומתגמלת ושוב אני ממש מאושרת בשבילך הדרך להגיע לאן שאת היום היא לא קלה. אני מניחה שאני סקרנית לדעת עוד על הטיפול שלך אבל לא באמת מאמינה שהוא ( או כל משהו אחר) יעזור לי כי אני די תקועה עם עצמי- לא רוצה להזיז ולשנות דברים כאילו בגישה של "מה שיהיה יהיה" ואני יודעת שזה פטתי, עלוב ואפילו עצוב אבל לא מרגישה שמסוגלת כרגע לשנות ואני מנסה באמת שמנסה אבל לא הולך ואין לי את מי להאשים רק אצ עצמי כי אני לא רוצה מספיק, אני לא רוצה!

אני יודעת

שאי אפשר לעזור לבנאדם עד שהוא לא ירצה לעזור לעצמו..
אני מקווה ומאחלת לך שתגיעי לרגע שתרצי לעזור לעצמך.
אני יודעת שזה קל להגיד וקשה לבצע אבל זה אפשרי.
(לי לקח חצי שנה עד שהטריגר לטיפול הגיע אבל בסופו של דבר זה קרה
וטיפלתי בעצמי ואני מודה לאל שהדברים קרו כפי שהם קרו.
אחרת הייתי ממשיכה להישאר במקום שלי בתקיעות שלי בשליליות שלי
ולא רציתי את זה יותר. כך שבחרתי לטפל בעצמי

וואו, איזו הודעה כיפית ומרגשת

אני שמחה שבחרת לשתף,
גם בשבילך- לראות את הדרך שעשית ולקחת על זה קרדיט זה דבר ממלא ומחזק
וגם בשביל כל האחרות כאן- שיכולות להתחזק מהדרך שאת עשית ולקבל תקווה שזה אפשרי.

גאה בך מאוד על כל הדרך הזאת, שנשמע שעשית במאמץ רב, וגאה בך על כל ההישגים הגדולים ועל מה שאת עושה היום.

רוצה לספר קצת מה עדיין קשה עם האוכל? אם תרצי, אנחנו כאן לשמוע.

תודה רבה :)

זה כיף לקרוא את הערכה:) המת שלקח לי הרבה זמן בכלל להגיע לפורום ולכתוב פה על הטיפול ועל מה שקורה לי כרגע בחיי אבל אני שמחה שהגיע הרגע הזה.

אני חושבת שמה שקשה לי עם האוכל זה הסדר של הארוחות.
לאכול באותה שעה השגרה קצת מקשה עלי(עבודה בעיקר)
ובגלל זה אני מרגישה שאני צריכה לאכול הכל בזמן מוגבל אין לי באמת
שעות אכילה כמו בתפריט מסודר. אבל אני מקווה שגם על זה אני אעבוד.

למעלה