לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1512915,129 עוקבים אודות עסקים

פורום הפרעות אכילה

הפורום שלנו הנו קבוצת תמיכה וסיוע נפשי. אנו לא מציעות כאן ייעוץ רפואי,כאן תוכלו להכיר משתתפים הלוקים בהפרעת אכילה כזו או אחרת: אכילה כפייתית דרך בולימיה, אנורקסיה וכל מה שבאמצע.
נא לא לפרסם מאכלים ספציפיים, BMI, משקל - ולקרוא את הנחיות הפורום לפני.
כל אחד ואחת מכם מוזמנים להתחבר אל מה ומי שמתאים לו, להכיר אותנו ולספר על עצמו. תכירו כאן גם כמה משתתפים אשר הפרעת אכילה אינה מחלתם וכי הם כאן על מנת להעניק תמיכה וכוחות נפשיים לכולנו.
אתם תמיד מוזמנים לכתוב ולספר על המעיק עליכם או להגיב להודעות של אחרים - אבל אתם חלק מאתנו וגם קריאה יכולה לחזק לפעמים, עד שתמצאו את הכוח לחלוק עימנו.  
אנחנו כאן כולנו כדי לעזור ולהיעזר - כל אחד במינון המתאים לו. כל אחד מוזמן לספר על עצמו מה שהוא רק רוצה, לספר על ההרגשה, על המצב רוח, על איך עבר היום, על הקשיים, על כל הסבל וכל מה שרק יושב לכם על הלב ומכאיב, לוחץ, מנסה להשתחרר החוצה. אתם מוזמנים לעשות זאת בפורום, בסביבה תומכת ומבינה. כולנו כאן אחיות ואחים לצרה. אין כאן מישהו היושב למעלה ונותן הנחיות. אנחנו כאן כולנו יחד, כל אחד בשלב זה או אחר של ההפרעה, תומכים אחד בשנייה, על מנת לנסות יחדיו לעבור את המשבר ולהמשיך קדימה. אתם מוזמנים להוציא פה את כל הלכלוך והרע - אנחנו נקבל זאת באהבה ובהבנה, כמו שנקבל בשמחה את הימים הטובים שיהיו, כשיגיעו. כל יום ביומו. אולי, עם הזמן, תגיעו גם להרגשה שהתמיכה באחרים נותנת לכם המון כוח להמשיך קדימה. אנו מרגישות כך, ואנו לא היחידות. יש פה קבוצה גדולה מאוד של מלאכיות ומלאכים הנותנים הכול מכל הלב כדי לעזור, לתמוך וכמובן גם להיתמך כשצריך.  דרכינו אינה קלה, יש ויהיו תמיד לא מעט עליות וירידות, אך כמו שכבר אמרנו... כל יום ביומו. כל קרב הוא קרב בפני עצמו, וגם אם הפסדנו בקרב אחד או שניים או שלושה - מה שחשוב הוא הניצחון במלחמה כולה. יחד נצליח לעבור את כל הקשיים. יחד ננצח את המחלה. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הפרעות אכילה

הפורום שלנו הנו קבוצת תמיכה וסיוע נפשי. אנו לא מציעות כאן ייעוץ רפואי,כאן תוכלו להכיר משתתפים הלוקים בהפרעת אכילה כזו או אחרת: אכילה כפייתית דרך בולימיה, אנורקסיה וכל מה שבאמצע.
נא לא לפרסם מאכלים ספציפיים, BMI, משקל - ולקרוא את הנחיות הפורום לפני.
כל אחד ואחת מכם מוזמנים להתחבר אל מה ומי שמתאים לו, להכיר אותנו ולספר על עצמו. תכירו כאן גם כמה משתתפים אשר הפרעת אכילה אינה מחלתם וכי הם כאן על מנת להעניק תמיכה וכוחות נפשיים לכולנו.
אתם תמיד מוזמנים לכתוב ולספר על המעיק עליכם או להגיב להודעות של אחרים - אבל אתם חלק מאתנו וגם קריאה יכולה לחזק לפעמים, עד שתמצאו את הכוח לחלוק עימנו.  
אנחנו כאן כולנו כדי לעזור ולהיעזר - כל אחד במינון המתאים לו. כל אחד מוזמן לספר על עצמו מה שהוא רק רוצה, לספר על ההרגשה, על המצב רוח, על איך עבר היום, על הקשיים, על כל הסבל וכל מה שרק יושב לכם על הלב ומכאיב, לוחץ, מנסה להשתחרר החוצה. אתם מוזמנים לעשות זאת בפורום, בסביבה תומכת ומבינה. כולנו כאן אחיות ואחים לצרה. אין כאן מישהו היושב למעלה ונותן הנחיות. אנחנו כאן כולנו יחד, כל אחד בשלב זה או אחר של ההפרעה, תומכים אחד בשנייה, על מנת לנסות יחדיו לעבור את המשבר ולהמשיך קדימה. אתם מוזמנים להוציא פה את כל הלכלוך והרע - אנחנו נקבל זאת באהבה ובהבנה, כמו שנקבל בשמחה את הימים הטובים שיהיו, כשיגיעו. כל יום ביומו. אולי, עם הזמן, תגיעו גם להרגשה שהתמיכה באחרים נותנת לכם המון כוח להמשיך קדימה. אנו מרגישות כך, ואנו לא היחידות. יש פה קבוצה גדולה מאוד של מלאכיות ומלאכים הנותנים הכול מכל הלב כדי לעזור, לתמוך וכמובן גם להיתמך כשצריך.  דרכינו אינה קלה, יש ויהיו תמיד לא מעט עליות וירידות, אך כמו שכבר אמרנו... כל יום ביומו. כל קרב הוא קרב בפני עצמו, וגם אם הפסדנו בקרב אחד או שניים או שלושה - מה שחשוב הוא הניצחון במלחמה כולה. יחד נצליח לעבור את כל הקשיים. יחד ננצח את המחלה. 
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על פירוט משקל, גובה, חישובי B.M.I, פירוט תפריטים בפורום!
חל איסור מוחלט על כתיבת תכני פרו אנה ופרו מיה בפורום!
חל איסור מוחלט על פרסום טיפול/מטפל/מכונים וכדומה!
אנא שמרו על תרבות דיון, כבדו והתחשבו במשתמשים האחרים.

המשך >>

לצפיה ב-'הודעה סופר פלצנית, אבל כנסו טוב? '
הודעה סופר פלצנית, אבל כנסו טוב?
22/01/2013 | 10:56
12
208
אני לרוב נגד לכתוב הודעות מהסוג הזה, בעיקר כי כמו שכתבתי בנושא הן פלצניות.
אבל, כל מיני דברים בשבועות האחרונים גרמו לי לחשוב ככה והחלטתי לשתף אתכן.
(בעיקר העובדה שאני חולה מאוד מיום שישי עם דלקת גרון ומיתרי הקול וחום ולא כ"כ יכולה לדבר ולא ממש לזוז ולקום ל5 דק' זו ממש משימה מורכבת... אז היה לי המון זמן לחשוב,
אבל זה לא קשור למה שאני רוצה לכתוב, זו סתם דרישת צומי מצדי )

אז ככה (אני לא ממש יודעת איך לנסח את ההודעה, אז תסלחו לי טוב?)

בתקופה האחרונה יצא לי לדבר ולהתחבר פה ליותר בנות ממה שיצא לי בכל השנים פה (ואני פה הרבה זמן).
שיחות שהן מעבר לדפי הפורום נתנו להכיר את הכותבות טוב יותר, ולקבל תמונה כללית רחבה יותר ממה שהצלחתי לקבל כל השנים רק מקריאה פה (אולי גם משהו בי השתנה ונפתח כדי לראות דברים אחרת).

עכשיו אני יודעת שמה שאני אכתוב פה הוא לא איזה גילוי המאה, ובטח כולן פה כבר יודעות את זה, אבל בכל זאת רציתי לשים על זה דגש (מזכירה, אני חולה וחסרת מעש, תנו לי )
בלי להכליל, וברור שכל אחת פה מרגישה שונה ובעוצמות אחרות ולכל אחת יש את הטריגרים שלה לרגשות האלו.

אבל בגדול אנחנו שונאות את עצמינו, כולנו חושבות שאנחנו היצור המזעזע ביותר הקיים על פני העולם,
שהקיום שלנו מיותר, שאין בנו שום דבר טוב שכל מה שאנחנו עושות נוראי או לא מספיק טוב או לא טוב בכלל.

אנחנו מרגישות שהכאב הזה לא יפסק אף פעם, שאף פעם לא יהיה טוב יותר.
שאף פעם לא יהיה טוב, ומעבר לזה אף פעם לא יהיה שיפור.

(זה מנוסח בדרך שאני מרגישה לרב ולא לפי הכלל, אבל הבנתן את הרעיון הכללי)

ומצד שני, כולנו יודעות להגיד למישהי אחרת שכותבת פחות או יותר את הדברים שהיא מרגישה, כמה היא מדהימה, וכמה יכול להיות אחרת, ובאמת להאמין בזה.

אז מה שאני רוצה להגיד, זה שכל אחת פה, עם כל הכאב העצום שלה, לא טובה פחות, או מקסימה פחות או מוצלחת פחות מהחברה שאותה היא מעודדת.
אני יודעת שהכי קשה לראות בעצמינו את הטוב, שלהאמין שלמישהי אחרת יהיה טוב יותר זה מובן מאליו אבל עבור עצמינו זה בלתי אפשרי.

אבל זה לא.
אם אתן מאמינות בזה עבור אחרות, אתן יכולות להאמין בזה עבור עצמכן.
אתן רק צריכות לרצות, ולקחת את כל הכלים שמוצעים לכן.

מעבר לזה, לי אישית הידיעה שעוד בנות מבינות מה עובר עליי, עוזרת לפחות בתחושה שאני לא לבד.
אז תנו הזדמנות לאחרות לדעת מה קורה איתכן,
אל תמהרו להגיד אף אחד לא מבין, אף אחד לא יודע.
נכון, אף אחד לא יכול להכנס לתוכינו ולהרגיש בדיוק כמונו, אבל אנשים אחרים (בעיקר פה) יכולים להזדהות.

(רק לצורך ההבהרה, אני לא באה ממקום מתנשא או גבוה יותר, אני מתמודדת עם שנאה עצמית תמיד וזה לא שהכל נהדר, אבל פשוט הבנתי שאם אני באמת מאמינה שלאחרות יכולים להיות חיים אחרים, אז אין סיבה שלי לא יהיו)

זהו, סיימתי להתפלספס ולהתפלצן ולחפור
(בטח אעיף לעצמי איזה כאפה עוד כמה שעות שירד החום ואני לא אבין למה לעזעזאל כתבתי את ההודעה הזו)
(ומקווה שבכל זאת הצלחתי להעביר את מה שניסיתי, למרות שאני לא בטוחה...)

יום נהדר! נצלו את החופש היטב.

הפרעות אכילה >>
לצפיה ב-'אני ממש נהנת לקרוא אותך..'
אני ממש נהנת לקרוא אותך..
22/01/2013 | 12:24
1
48
אם את ככה חולה, מה יהיה כשתבריאי?תמשיכי להיות חסרת מעש ולכתוב.. סתם.
מקווה שתרגישי טוב יותר מהר מאוד!

אני עוד ימשיך לחשוב על הדברים שלך, כי אני מרגישה שאת צודקת..ושהתובנות שלך מאוד נכונות.גם אם קשה לי לקחת את זה אליי באופן האישי ביותר.
ושתדעי שהמשפט מבחינתי הכי חזק שכתבת כאן- זה:
...אני מתמודדת עם שנאה עצמית תמיד וזה לא שהכל נהדר, אבל פשוט הבנתי שאם אני באמת מאמינה שלאחרות יכולים להיות חיים אחרים, אז אין סיבה שלי לא יהיו.

מקווה כל כך, שתצליחי להאמין בזה יום אחר יום..
בחולי ובבריאות (!).

שולחת תה חם,

והמון חיבוקים!!

הפרעות אכילה >>
לצפיה ב-'תמשיכי לחשוב'
תמשיכי לחשוב
22/01/2013 | 20:09
24
עד שזה יחלחל...
מקווה שבסוף תוכלי להאמין בעצמך.

שולחת המון כוחות ואהבה.
הפרעות אכילה >>
לצפיה ב-'איזו מהממת את.'
איזו מהממת את.
22/01/2013 | 15:32
2
56
כיף גדול לקרוא,
ואני חותמת על כל מילה

כמובן, היישר למומלצות החודש.
הפרעות אכילה >>
לצפיה ב-'הודעה סופר מדהימה '
הודעה סופר מדהימה
22/01/2013 | 15:51
7
לצפיה ב-'תודה '
תודה
<< ההודעה הנוכחית
22/01/2013 | 20:10
7
לצפיה ב-'don't you dare'
don't you dare
22/01/2013 | 18:01
2
61
להעיף לך כאפה, כתבת דברים מאד חכמים. אנסה להגיב לך אחרי שנסיים ללמוד כאן (הגיע הפרלמנט)
וספרי מה שלומך, ככה, על הדרך?
הפרעות אכילה >>
לצפיה ב-' אין חום, הקול חוזר בהדרגה, '
אין חום, הקול חוזר בהדרגה,
22/01/2013 | 20:12
1
36
תחזור האנרגיה והכל יהיה בסדר :)
הפרעות אכילה >>
לצפיה ב-'הי, סקיפר,'
הי, סקיפר,
23/01/2013 | 18:26
25
בעצם אין לי הרבה מה להגיד על ההודעה הזאת מעבר לזה שהיא חכמה, והלוואי שתזכרי את כל הדברים האלה גם ברגעים קשים יותר. שתזכירי לך איך פעם חשבת וידעת שצריך רק לרצות; ושיש חיים אחרים.
כי יש.
הפרעות אכילה >>
לצפיה ב-'אין כמוך מהממת'
אין כמוך מהממת
22/01/2013 | 18:49
1
35
תודה על מה שכתבת... אוהבת את מי שאת.
הפרעות אכילה >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
22/01/2013 | 20:13
5
לצפיה ב-'צודקת. '
צודקת.
22/01/2013 | 22:48
34
הלוואי שכולנו יכולנו להקשיב לעצות של עצמנו.

תרגישי טוב!
הפרעות אכילה >>
לצפיה ב-'את מקסימה '
את מקסימה
23/01/2013 | 17:55
17
מדהים שאת מגיעה לתובנות כאלו.. ובאמת את יקרה ומגיע לך
מחבקת
הפרעות אכילה >>

הודעות אחרונות

10:21 | 27.11.19 אורחים בפורום
20:04 | 21.10.19 מייפלס
21:00 | 24.09.19 dalit62
13:32 | 22.09.19 אורחים בפורום
20:06 | 24.03.19 אורחים בפורום
14:41 | 04.03.19 shanikuv
12:22 | 20.01.19 אורחים בפורום
18:16 | 09.01.19 רונה1238
18:17 | 20.12.18 swabi
00:25 | 16.12.18 שירה כמים
15:00 | 05.12.18 אורחים בפורום
22:42 | 23.11.18 גרופר
11:56 | 17.09.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ