שירות קידום בגוגל

getlucky24

New member
שירות קידום בגוגל

שלום
הציעו לי שירות קידום בגוגל לפי מילת מפתח עם בלעדיות
אני ממש לא מבין בתחום
זאת חבילה כוללת הקמת אתר תדמיתי
ב 400 ש"ח לחודש בלי להתחייב
האם זה כדאי?
ביקשתי המלצות אבל הם לא מוסרים עסקים שמקבלים שירות שלהם
תודה

היי

גם אני לא מבין מה זה אומר מילת מפתח בלעדית.
קח בחשבון שקידום אתר על ביטוי אחד ויחיד לא יבוא לך הרבה תוצאות. יש לקדם את האתר על עשרות ואף מאוד ביטויים יותר קשים ופחות קשים אבל כאלו שיביאו תנועה רלוונטית לאתר.
זה שלא מפנים אותך ללקוחות לקבלת חוות דעת עליהם זה טיפה מחשיד. אם הלקוחות שלהם מרוצים מהם למה שלא ירצו להמליץ עליהם?

מבחינת המחיר: אם מדובר בבניית אתר בסיסי עם אכסון אזי המחיר גבוהה מאוד. ניתן כיום להשיג אכסון מקצועי בארץ במחיר של כ20-25 ש"ח לחודש וחברת האכסון בדרך כלל ישמחו לעזור לך לבנות אתר בסיסי (בלחיצת כפתור) ללא תוספת תשלום. אם המחיר כולל קידום אז צריך לראות מה בדיוק הם נותנים. כמה ביטויים מקדמים, אילו פעולות הם הולכים לעשות כדי לקדם אותך למשל כמה תוכן בחודש הם הולכים להזין לאתר וכמה קישורים הם מתכננים לבנות אל האתר וכו".

תשים לב רק לדבר אחד: הדומיין שהם ירכשו חייב להיות על שמך ולהיות בשליטתך ולא בשליטתם וכן צריכה להיות לך גישה מלאה לחבילת האכסון של האתר שלך ברמת ניהול האתר, FTP לשרת, גישה לבסיס נתונים, גישה מלאה לCPANEL אם יש להם CPANEL או למערכת ניהול שרתים אחרת שהם משתמשים בה. (למעשה אם יש לך גישה לשרת אז יש לך את כל הגישות) וכמובן גישה מלאה לגוגל אנליטיקס (כולל כל ההרשאות וניהול משתמשים) ולכלי מנהל האתרים (גישה ברמת בעלים) של האתר.

בהצלחה!

theitay123

New member
קידום אתרים

היי,
נשמע מעט מפוקפק, לא הייתי סוגר איתם.
מה שכן, אם אתה מחפש חברת קידום אתרים אני ממליץ בחום על החברה הזו: קידום אתרים
מקדמים את האתר של העסק שלי בתחום המנעולנות כבר שנתיים ועזרו לי מאוד.
בהצלחה!

למעלה