בעיה קצת מוזרה עם קידום אתר בגוגל

urilei

New member
בעיה קצת מוזרה עם קידום אתר בגוגל

הכנתי אתר חדש שבאופן כללי לא מתקדם בגוגל לפי הציפיות שלי...
מדובר כנראה בתחום די תחרותי. אני לא אכתוב כרגע מה גם משום שמדובר בתחום מאוד נפיץ.
בביטוי העיקרי שאני מנסה לקדם האתר כרגע סביב מיקום 30. הטוב ביותר שהגיע אליו זה 22.
עד כאן סבבה, מה שמוזר הוא שלסירוגין יום אחד הוא מופיע סביב המיקומים האלה, ולמחרת נעלם לגמרי ולא מופיע לפחות עד מיקום 50 (ופעם אחת כשחיפשתי מעבר לא מצאתי גם במיקום 100). וזה כבר כמעט עקבי - יום כן יום לא... יום סביב מיקום 25-30, יום נעלם לגמרי. ככה כבר כמה שבועות. זה מעיד על משהו? או שזה פשוט יתייצב תוך זמן מה?

עוד שאלה קטנה לגבי כלי מנהלי אתרים: יש שם את הדף של "שאילתות חיפוש" הדף אף פעם לא מציג שום תוצאה. רק כשאני נכנס ל"שאילתות חיפוש ישן" אני רואה שם את כל הביטויים שחיפשו את האתר שלי. מה בעצם הקטע של הדף החדש אם אני לא רואה בו כלום? יכול להיות שאני סתם לא מבין איך משתמשים בו?

ושאלה אחרונה - אני משתמש ב-Free monitor for google של CleverStat. כלי נחמד אבל יש לו כמה פאקים לא קטנים... יש עוד כלים מומלצים בחינם או בזול למטרה הזו?

אציין שאני לא עוסק בקידום אתרים בגוגל כעיסוק עיקרי, אלא רק מנסה קצת לקדם אתרים שאני כותב.

שלום urilei

לגבי השאלה הראשונה: בזמן האחרון יש ריקוד בגוגל. זה יתייצב באיזשהו שלב.

לגבי כלי מנהל האתרים: לא נתקלתי שבכלי החדש לא רואים ובישן כן רואים. אני מניח שאתה לא בודק טוב. אשמח לקבל צילום מסך כדי שזה יהיה יותר ברור ואז אוכל להכוין אותך קצת יותר.

לגבי כלי לבדיקת מיקומים: הבעיה העיקרית של כל הכלים זה שאחרי כ30 שאילתות שהן בודקות גוגל חוסם אותן לשעה וחצי. אם תעבור לכלי אחר הבעיה הזו לא תיפתר.

לגבי כלי יותר נחמד: יש את cuterank. הוא חינמי לאתר אחד, טיפה מציק עם הקפצת הצעה לרכישה כל הזמן ולא מאפשר להדפיס את הדוחות. אפשר גם לקנות רשיון בעלות של 60 דולר לשנה הראשונה וחידוש כל שנה של 10 דולר שמשום מה הם לא דורשים אף פעם :)
אז אתה מקבל את התוכנה המלאה עם כל האופציות, אפשרות לבדיקת מספר אתרים והדפסת דוחות מיקומים נחמדים.

בהצלחה!

WebClub

New member
היי

כמו שעמית רשם יש מצב שהריקודים זה מכל העדכונים שגוגל עושים עכשיו
&nbsp
לגבי כלי בדיקת מיקומים, לא מדוייק עמית, ברוב הכלים ניתן להגדיר זמן השהייה בין בדיקה לבדיקה מה שלא גורם לחסימה, צריך פשוט להגדיר את הטיים אאוט בתוכנה.
&nbsp

תגדיר, תבדוק ותבוא להתנצל בסיום :)

כמובן שאני מגדיר השייה בין בדיקה לבדיקה
זה מגדיל טיפה את כמות הביטויים אבל אם אתה בודק עשרות רבות או מאות ביטויים אתה תחסם לשעה וחצי בכל מצב.

WebClub

New member
אז זהו שלא...

אני משתמש ב AWR כבר שנתיים ולא חוסם אותי אם אתה יודע להגדיר את התוכנה כמו שצריך.

1. כמה ביטויים אתה בודק במכה אחת?

2. כמה אתרים אתה בודק במכה אחת?
3. כמה זמן לוקחת לך כל בדיקה?

למעלה