מתלבט לגבי קורס בקידום אתרים

ARIELO1

New member
מתלבט לגבי קורס בקידום אתרים

אני בוגר תואר 1 במנהל עסקים ומ"מ
מתחבר לנושא של קידום אתרים\פרסום באינטרנט וחושב ללמוד
קורס בנושא.
האם היום לעשות קורס בקידום אתרים כדאי בימינו ?

האם השוק "מוצף" במקדמי אתרים ?

האם יש דרישה לחסרי ניסיון בתחום?

yoav האחד

New member
קורס

1. כדאי כדי ללמוד את הבסיס ומשם לצמוח.

2. השוק די מוצף, כן, אבל לא נראה לי שתהיה לך בעיה למצוא עבודה כמתחיל, אולם בשכר של כ- 5,500 ש"ח נטו בממוצע.

izikagam1

New member
קורס קידום אתרים...

השוק מוצף באנשים שחשבו שאפשר ללמוד את הקידום אתרים לבד.
אם אתה רוצה ללמוד את המקצוע ברצינות, אני יכול להמליץ לך איפה כדי ללמוד.
מכללת ג'ון ברייס בשיתוף עם סאו סימפל כנס לקישור ותקרא עוד: http://www.seo-simple.co.il/
שיהיה בהצלחה

ARIELO1

New member
מה הכוונה ??

מה הערך הנוסף של קורס ?
האם בשורה תחתונה כדאי לי לעשות קורס והאם זה משהו ,
שבתור בחור שחסר ניסיון מבחינה מקצועית אבל בוגר תואר 1
יהווה לי קרש קפיצה או כניסה למקום עבודה בתור מקדם .? לעומת מקצועות אחרים שבהם רוצים 1-2 שנות ניסיון

izikagam1

New member
אין שום קשר

אם יש לך תואר ראשון לא יהווה לך שום קרש קפיצה מול מישהו שיש לו ניסיון בתום בהרבה יותר ממך ובטח אם לא תעשה שום קורס שיביא לך כלים בסיסיים לקידום אתרים.

מספר תשובות

השאלה אם כדאי לעשות את הקורס דיי בעייתית ואינני יודע אם אני מספיק זמן בתחום בכדי לענות על כך(אשאיר זאת לשאר המשתתפים)
האם השוק מוצף?
יש לא מעט אנשי SEO בשוק אבל עדיין לא נראה שהוא מוצף, השוק מאוד דינאמי ומשתנה לעתים קרובות(מה שמקשה על התשובה לגבי כדאיות הקורס)

האם יש דרישה:
כן, לא חסר חברות שמגייסות מקדמים חדשים וטריים, ומספקים לו את הכלים והידע ההתחלתי.

חלק מהערך הנוסף עבורך הוא הידע הטכני שתקבל, משום שהתחום גם דורש ידע\רקע טכני סביר להניח שזה יספק לך היכרות בסיסית עם מספר חלקים טכניים

מאיהקטה

New member
השוק לא מוצף

קח בחשבון שאם תתבלט מעל האחרים, כמו בכל תחום, גם בקידום אתרים תגיע להישגים ותוצאות וכמובן להצעות עבודה רבות בתחום.

חוסר ניסיון יכול להיות לטובתך בשוק הדינמי של קידום האתרים.

לך על זה!

אם אתה מבין קצת במחשבים, יש לך קצת רקע במשהו (או תכנות, או עיצוב או כל דבר אחר)
אני בהחלט ממליץ לך לעשות קורס מסודר של SEO
נושא התואר לא יעזור לך בזה, גם לא לנושא המשכורת :)
יש דרישה למקדמי אתרים בכל הרמות. ההבדל הוא במשכורת
מה גם שאחרי חצי שנה - שנה (אם תיפול במקום עבודה טוב) גם אתה תהיה מקצוען אמתי ותוכל לדרוש ולקבל משכורות גבוהות יותר

וכמובן היתרון הגדול של התחום הזה הוא שתוכל לפתח פרויקטים עבור עצמך - פרויקטים שעם הזמן יביאו לך כסף בנוסף או אף במקום המשכורת.

בהצלחה!

למעלה