יורוליג מחזור 24: פנרבחצ'ה נגד מכבי ת"א

ORIZACKEN1

New member
יורוליג מחזור 24: פנרבחצ'ה נגד מכבי ת"א

7/2, יום שישי, שעה: 19:45, אולם: אולקר ארנה איסטנבול, שידור ישיר ספורט 5.

במכבי יעדרו: עומרי כספי, יובל זוסמן, ג'ון דיברתולומאו, נייט וולטרס, וטאריק בלאק, סקוטי ווילביקין וארון ג'קסון בספק למשחק.

בפנרבחצ'ה יעדר: ג'ופרי לוברן.

https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.405.334561.html

https://www.one.co.il/Article/19-20/2,17,1219,47400/353204.html?ref=hp

ORIZACKEN1

New member
ניצחון ענק של מכבי 77-78

בלי כול הפצועים עם ווילביקין ששיחק ולא קלע במשחק לא טוב של בראיינט ודורסי במגרש קשה מול אוברדוביץ וסוללת הכוכבים שלו מכבי משיגה ניצחון סופר חשוב ויוקרתי וסוגרת שבוע חלומי ביורוליג , ועוד מילה על אותלו האנטר הגניבה של הקיץ שחקן עם לב גדול וניסיון בלתי נגמר המהלך האחרון היה לפנתיאון איך צאסקא ויתרו עליו נראה לי שהם מתחרטים , היורוליג יוצא לפגרה בת שבועיים עקב משחקי הגביע בליגות המקומיות.

דיברגנט חדש

Well-known member
במכבי ת"א מאושרים: "שום דבר לא יכול לשבור אותנו"

אחרי ה-77:78 הדרמטי על פנרבחצ'ה, במועדון כבר מפנטזים: "אפשר לעשות הרבה דברים יפים העונה". הסקאוטים בארה"ב מהללים את אבדיה: "מיצב את עצמו כבחירת טופ 5". וגם: הפעולה של עמי ביטון נגד צוות הטלוויזיה הטורקי

aryeh201444

New member
כל השאלה היא מתי מגיע

אתה תמיד מחפש את הנקודות השליליות וממילא מבחינתך כמעט ואף פעם לא מגיע.

דיברגנט חדש

Well-known member
אכן, אני לא מאלו שמאמינים שמחמאות לא עולות כסף

אני מאמין שצריך להחמיא רק כאשר באמת מגיע ולא על כל פיפס כפי שנהוג היום.

aryeh201444

New member
הפכת את הפסימיות ואת הביקורתיות שלך לאידיאולוגיה?

אתה משקר לעצמך ולא מודע לזה. ההגיון שלך אומר לך להחמיא רק כשזה באמת מגיע. אותו הגיון צריך לומר לך גם לתת ביקורת רק כשזה באמת מגיע. אבל בפועל אתה נדיב מאוד בביקורת, ואתה מחפש אותה תמיד מתחת לפני האדמה בצורה כמעט אובססיבית. אין שום הגיון להיות נדיב כל-כך בביקורת וכלכך קמצן במחמאות.
מה שמעיד שהשיטה שלך איננה אידיאולוגיה אלא פשוט תכונה רעה בנפש. אני לא אומר שאתה אדם רע, רק שתהיה מודע לכך.

דיברגנט חדש

Well-known member
כל הספורטאים הגדולים גדלו על השיטה שלי

אני, כמובן, מדבר על המעצמות הקומוניסטיות.

aryeh201444

New member
אין לך שיטה

שיטה היא דבר שיש לה הגיון ועקביות. כפי שהסברתי לך ההתנהלות שלך לא נובעת משיטה אידיאולוגית או אסטרטגית.
אילו היית מקמץ בביקורת כמו שאתה מקמץ במחמאות הייתי מאמין לך, אבל כאמור אתה לא עקבי בשיטה שלך מה שמוביל למסקנה שהדרך שלך נובעת מנטייה נפשית שלילית של חוסר פרגון ושל התמקדות ברע ולא משיטה אידיאולוגית או אסטרטגית.

דיברגנט חדש

Well-known member
זאת לא השיטה שלי, אלא השיטה המקובלת במדינות קומוניסטיות

בכדי שתחוש זאת, לך שאל את הרוסי הקרוב שלידך

ORIZACKEN1

New member
דיברגנט הבעיה שלך שאתה מקטין את ההצלחה של מכבי עד עכשיו

שרק אחרי 24 מחזורים ומקום בטופ 8 תוך כדי פציעות של רוב החמיישיה של מכבי ותצוגות כדורסל מצוינות של מכבי רק אז לקח לך לשבח את מכבי וגם זה בחצי אילוץ, אף אחד לא מחייב או אומר לך לומר מילים טובות על מכבי אבל בחייאת אל תסלף את המציאות עם ענייני מזל ושלשות שנכנסות שאתה אומר פה אחרי כול ניצחון של מכבי מזל בא פעם בכמה זמן לא לאורך עונה כמעט שלמה מה שאתה עושה זה להקטין את ההתאמצות והדרך שעשו שחקני ומאמני מכבי עד עכשיו וזה פשוט לא מתחבר עם המציאות.

למעלה