וואלה: הרכז ארון ג'קסון קרוב לסיכום במכבי.

ORIZACKEN1

New member
וואלה: הרכז ארון ג'קסון קרוב לסיכום במכבי.

הגארד האמריקאי הוותיק (33, 1.91) שזכה בעבר ביורוליג עם צסק"א מוסקבה מעדיף את הצעת הצהובים על פני קבוצות אחרות. במכבי תל אביב מקווים להשלים את העסקה בקרוב. יחליף את ג'ון דיברתולומאו שגמר את העונה בשל פציעה בחזה

https://www.google.com/url?sa=t&sou...DMBl6BAgHEE4&usg=AOvVaw2Y5wjbp8kGUp6o27rmc3v9

דיברגנט חדש

Well-known member
משהו לא מסתדר לי, האם אישתו תבוא איתו לארץ?

ארון ג'קסון קרוב לסיכום במכבי תל אביב וצפוי להיות השחקן שישלים את הסגל הפצוע של יאניס ספרופולוס. השחקן, שהשתייך לבייג'ינג דאקס והחליט לעזוב את הקבוצה כדי לשהות לצד אשתו שצפויה ללדת בקרוב, החזיק במספר הצעות מקבוצות באירופה, כשהצהובים מצליחים לפתות אותו ולסגור את העסקה. במכבי מקווים להשלים את העסקה במהלך היום, כך שג'קסון יוכל להגיע בימים הקרובים לישראל.

ORIZACKEN1

New member

dark happy shadow

Member
מנהל
walla 1
ארון ג'קסון חתם עד תום העונה במכבי תל אביב: "נרגש ללבוש את החולצה הצהובה"
הגארד (33, 1.91), שהשתחרר מחוזהו בסין צורף לאור הפציעות בקו האחורי: "לא יכול לחכות לשחק מול האוהדים הטובים באירופה". ספרופולוס: "שחקן מנוסה ואיכותי"
&nbsp
https://sports.walla.co.il/item/3329664
&nbsp

geashono

New member
החתמה ראויה באמצע העונה,ממש ימות המשיח

נראה שחקן שבאמת היה חסר למכבי ללא קשר לפציעות עכשיו.

ORIZACKEN1

New member
אחלה של שחקן

לא סקורר גדול אבל מנהל משחק ברמה גבוהה, אחד כזה שעושה את השחקנים שלידו טובים יותר הוא גם ציוות טוב ליד סקוטי, אני הייתי מביא עוד שחקן בעמדות 4/5 לאור מצבם הלא ברור של כספי ובלאק אמארה סטודמאייר פנוי גם ישראלי וגם יכול לתת מנוחה להאנטר ואייסי.

geashono

New member
אתה צודק אבל

בא בנתיים נשמח שסוף סוף יש למכבי רכז ,ועוד באמצע העונה.
זה הרבה יותר ממה שציפיתי מההנהלה הזו.

ORIZACKEN1

New member
כמו שאמרתי לא היתה להנהלה ברירה

היו חייבים להגיב על הפציעות של דיבה ווולטרס אחרת גם שחקנים אחרים היו נפצעים העומס עליהם עצום, והביקורת על ההנהלה לא בדיוק נכונה בשנים האחרונות היו הרבה שחקנים שבאו באמצע העונה גל מקל ריצ'ארד הנדריקס רמון שסנס אלייזה מילסאפ דמון סימפסון ג'רמי פארגו

geashono

New member
חלק מהשמות שהזכרת הם בדיחה

הנדריקס הגיע פצוע
ופארגו הוחתם מאוחר מדיי אחרי שהיורוליג כבר היה גמור.....

ORIZACKEN1

New member
זה לא משנה

הרבה מדברים על הקמצנות של ההנהלה אני לא אומר שזה לא נכון אבל יש גם עובדות שמעידות ההפך ואגב פארגו הביא אליפות כמעט לבד למכבי .

geashono

New member
זו בדיוק הנקודה

למה שחקנים כמו רמון סשנז או מיילסאפ הגיעו לפה? כי מכבי החליטה שבאמצע עונה התקציב נסגר והיא תביא לפה רק מציאות.שחקנים שכרגע בלי קבוצה ,פצועים או סתם כאלו שיבואו בהתנדבות.
פארגו הגיע נדמה לי אחרי העונה בסין כשנשארו חודשיים לשחק ולכן במקרה שלו זה הספיק לשחקן איכותי.רוב השחקנים שמכבי הביאה היו בדיחה.
הפעם מכבי באמת השקיעה באמצע עונה,ונדמה לי שמאז לנגפורד היא לא עשתה את זה.

דיברגנט חדש

Well-known member
פארגו חתם בשבוע האחרון על חוזה לעשרה ימים בגולדן סטייט

הספיק לשחק פעמיים. מול הלייקרס שיחק 14 דקות ורשם 6 נקודות ו-4 אסיסטים, ומול מיאמי קיבל 9 דקות וניפק 4 נקודות ו-2 אסיסטים.

dark happy shadow

Member
מנהל
ארון ג'קסון אישר בטוויטר את הצטרפותו
ארון ג'קסון אישר בטוויטר את הצטרפותו למכבי תל אביב
הגארד האמריקאי הוותיק (33, 1.91) שזכה בעבר ביורוליג עם צסק"א מוסקבה יחליף את ג'ון דיברתולומאו שגמר את העונה בשל פציעה בחזה
&nbsp
https://sports.walla.co.il/item/3329636
&nbsp

למעלה